The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bukaj22
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 27.09.2011, 09:44
Muszę przyznać , ze Wisła jest Mistrzem wygrywania spotkań w , których gra przeciętnie by nie powiedzieć słabo. Fakt , ze Ruch pokpił sprawę przy wyniku 2-2 no ale to ich problem. Zgadzam się , ze Jovanovic jest najlepszym obrońca , ale powiedziałbym , ze w meczu z Ruchem był najlepszy na boisku. Ciężko oceniać Jirsaka po jednym meczu , ale wrzucił ładnie.

Dla mnie kontuzja Małeckiego jest takim przykładem wielu naszych nie doszkolonych piłkarzy. Żeby załatwić sobie kostkę stając na piłce , trzeba być zupełnie niesprawnym i to ogólnie. Teraz się okaże co faktycznie są warci zmiennicy w Wiśle i jak te kontuzje odbija się na grze zespołu.

Można powiedzieć , że Wisła zapłaciła wysoka cenę za zwycięstwo z Ruchem.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 27.09.2011, 10:19
bukaj22 napisał(a):Wyświetl post
Muszę przyznać , ze Wisła jest Mistrzem wygrywania spotkań w , których gra przeciętnie by nie powiedzieć słabo. Fakt , ze Ruch pokpił sprawę przy wyniku 2-2 no ale to ich problem. Zgadzam się , ze Jovanovic jest najlepszym obrońca , ale powiedziałbym , ze w meczu z Ruchem był najlepszy na boisku. Ciężko oceniać Jirsaka po jednym meczu , ale wrzucił ładnie.

Dla mnie kontuzja Małeckiego jest takim przykładem wielu naszych nie doszkolonych piłkarzy. Żeby załatwić sobie kostkę stając na piłce , trzeba być zupełnie niesprawnym i to ogólnie. Teraz się okaże co faktycznie są warci zmiennicy w Wiśle i jak te kontuzje odbija się na grze zespołu.

Można powiedzieć , że Wisła zapłaciła wysoka cenę za zwycięstwo z Ruchem.
Aleś błysnął. Żenada.

Również można napisać przy kontuzji Meliksona - jakim trzeba być niesprawnym i niedoszkolonym żeby faulować samemu przeciwnika i wykluczyć się przy tym z gry na długi czas.

Tylko po co takie wkręty? Jaki to ma sens tak szpila?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 27.09.2011, 10:33
Nie ma sensu teraz wbijac sobie szpil (i piłkarzom), chociaż ja sam w momencie gdy Małecki przewrócił się na piłce ( a jeszcze nie bylo wiadomo, że będzie z tego groźna kontuzja) też sobie pomyślałem (wkurzony za holowanie pilki przez Małego), że po pierwsze to Małemu się należało takie ośmieszenie, a po drugie, że to już w ogóle szczyt wszystkiego, że pilkarz, który prowadzi piłke z głową skierowaną w doł, nie zauważył tam piłki. Co by bylo gdyby patrzył przed siebie szukając (tak wiem, u Małego to niemożliwe) partnera do zagrania!

Jednak wiadomo, że tak jak w przypadku Małego tak w przypadku Maora to po prostu pech i piłkarzom należy wspołczuć. A jesli ktoś nawet naigrawa się z ich kontuzji, to nie sądzę, żeby czynił to ze złośliwości. Czasem, żeby rozluźnić atmosferę, czasem, żeby samemu się popisać elokwencją i cos w ogóle napisać na forum.

Z mojej strony: dajmy żyć Małemu i Maorowi i trzymajmy za ich szybkie wyzdrowienie. Oby tylko w tych dwóch przypadkach nie pojawiły się niepotrzebne sensacyjne zdarzenia pozaboiskowe.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 27.09.2011, 10:46
Kontuzja Maora zdarzyla sie w najlepszym momencie.
Chlopak rozpetal pieklo wokol siebie i potrzeba czasu na uspokojenie tego. Dwa - Gargula wreszcie zagra wieksza ilosc spotkan. Ja wciaz uwazam ze Lukaszowi brakuje cyklu meczowego. 5-6 kolejnych meczy po 90minut.
Jesli Maaskant zacznie szafowac na zmiane Jirsakiem i Gargula to nic z tego nie wyjdzie. Musi postawic na jednego - i tu mysle o Gargule.

Meliksona szkoda mi tylko w kontekscie meczow na Lazienkowskiej i w Kauflandzie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 27.09.2011, 10:56
@7 kotów

Jeżeli Garguła zagra taką kaszanę jak w ostatnim spotkaniu z Lechem, to nie daje mu więcej niż jednego meczu w podstawowej jedenastce. Jedynym argumentem za stawianiem na Łukasza jest rozpaczliwa próba wypromowania go w Ekstraklasie celem pozbycia się go w okienku zimowym.

Bądźmy szczerzy, od długiego już czasu nie ma w składzie Wisły klasowego środkowego pomocnika. Obok lewej obrony jest to najgorzej obsadzona pozycja w klubie.

Naszych dwóch kontuzjowanych gwiazd medialnych szkoda, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dobrej formy.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 27.09.2011, 11:09
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Kontuzja Maora zdarzyla sie w najlepszym momencie.
Chlopak rozpetal pieklo wokol siebie i potrzeba czasu na uspokojenie tego. Dwa - Gargula wreszcie zagra wieksza ilosc spotkan. Ja wciaz uwazam ze Lukaszowi brakuje cyklu meczowego. 5-6 kolejnych meczy po 90minut.
Taaa, a ile mamy meczów do konca rundy?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 27.09.2011, 11:20
^^ Co najmniej 15 meczów do przerwy zimowej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29.