Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
15.12.2011, 00:32
|
|
Odpowiedzi: 11 207
Wyświetleń: 2 347 689
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
02.10.2011, 18:12
|
|
Odpowiedzi: 293
Wyświetleń: 77 403
Panowie, Król jest nagi. Bez dwóch...
Panowie, Król jest nagi. Bez dwóch indwywidualności, jakie one by nie były, nie mamy drużyny. Są tylko pojedyńcze szarpnięcia i banda (w większości) przepłacanych przeciętniaków. Przykre.
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
23.08.2011, 22:46
|
|
Odpowiedzi: 11 207
Wyświetleń: 2 347 689
Panowie, prawda jest taka że wygrała drużyna o...
Panowie, prawda jest taka że wygrała drużyna o klasę lepsza i to nie podlega dyskusji. Nie zmienia to faktu, że ta porażka boli jak drzazga w fiucie :/ Generalnie mam głęboko w poważaniu całą tą LE,...
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
25.02.2011, 22:09
|
|
Odpowiedzi: 788
Wyświetleń: 159 815
|
Forum: Hyde Park Sportowy (moderowane)
13.09.2009, 20:35
|
|
Odpowiedzi: 106
Wyświetleń: 8 592
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
27.07.2009, 17:25
|
|
Odpowiedzi: 30 546
Wyświetleń: 8 345 523
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
23.05.2009, 18:37
|
|
Odpowiedzi: 723
Wyświetleń: 115 906
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
05.04.2009, 18:47
|
|
Odpowiedzi: 592
Wyświetleń: 101 180
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
18.09.2008, 22:42
|
|
Odpowiedzi: 4 352
Wyświetleń: 759 325
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
18.09.2008, 22:16
|
|
Odpowiedzi: 4 352
Wyświetleń: 759 325
|