The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.09.2012, 20:16. [4 kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, piątek 14 września 2012, 20:30
Witam, za nami już cała 3 kolejka T Mobile Ekstraklasy. W tej kolejce ''Biała Gwiazda'' grała przed własną publicznością z Polonią Warszawa, spotkanie jak wiemy zakończyło się naszą sromotną porażką 1-3. O tym meczu zarówno piłkarze jak i kibice Wisły Kraków muszą szybko zapomnieć i skupić się na pozostałych spotkaniach w tej rundzie.

W tym momencie, każde nasze spotkanie będzie najważniejsze w sezonie. Łatwe straty punktów w pierwszych meczach przez naszych kopaczy spowodowały, że ''Biała Gwiazda'' w po 3 spotkaniach plasuje się na 9 pozycji z 4 punktami. Jesteśmy jedną z dwóch drużyn, które w tym sezonie zasmakowało już wszystkich możliwych opcji - zwycięstwo, remis, porażka (taki sam bilans spotkań ma Zagłębie Lubin)

W następnej kolejce zespół krakowskiej Wisły zagra na wyjeździe z beniaminkiem ze Szczecina - Pogonią.
Pogoń to zespół, który w 3 meczach zgromadził 3 punkty, wygrywając na inaugurację z Zagłębiem Lubin w imponujących rozmiarach 4-0. Później przyszły dwie porażki u siebie z Lechią (1-3) oraz w Gliwicach z Piastem (1-0). Szczecinianie zajmują 10 pozycję, czyli jedno oczko niż Wisła Kraków.

W składzie beniaminka jest kilka znanych kibicom nazwisk związanych z ekstraklasą m.in: Bartosz Ława, Grzegorz Bonin, Edi, Robert Kolendowicz, Hernani. Więc skład beniaminka wcale nie jest anonimowy.

Niestety trudno nie jest wracać do poprzedniego meczu, przed spotkaniem z Pogonią i dwutygodniową przerwą. Nasza gra w tym meczu nie zachwycała, a jak ktoś słusznie zauważył musimy poprawić tylko 3 elementy w naszej grze: obronę, pomoc i atak.

Trener Probierz ma na to czas 2 tygodni, w tym czasie Wisła rozegra dwa mecze sparingowe z Podbeskidziem oraz Limanovią. Czy w tym czasie jest jakakolwiek szansa na poprawę naszej gry? Czy to co nie udało się wypracować podczas okresu przygotowawczego, jesteśmy w stanie zrobić w dwa tygodnie? Drużynie brakuje stylu, pomysłu na grę a granie na Meliksona - bez Meliksona ma właśnie takie opłakane skutki jakie widzieliśmy w piątek wieczorem. A przede wszystkim brak - charakteru i pokazania pazura.

Z drużyną w najbliższym czasie nie będą trenować: Pareiko, Melikson, Chavez - wszyscy trzej dostali powołania na mecze swoich reprezentacji.


Czego należy spodziewać się po tych dwóch tygodniach odpoczynku, czy to wyjdzie drużynie na dobre? Czy uda się jeszcze coś z tej drużyny wycisnąć pozytywnego? Czy mecz z Pogonią będzie meczem przełomowym? Czy zobaczymy odmienioną Wisłę? Czy w końcu po 90 minutach gry kibice Wisły wychodzący ze stadionu w Szczecinie, czy kończący oglądać transmisję w Canal+ Sport - będą zadowoleni i uśmiechnięci z odniesionego zwycięstwa i zmiany stylu gry?
Czy po raz kolejny będzie panował powszechny smutek i narzekanie na styl i wynik drużyny prowadzonej prze Probierza.



Poniżej przedstawiam plan 3 kolejki T-Mobile Ekstraklasy:

14 września:

18:00 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Śląsk Wrocław
20:30 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

15 września:

13:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
15:45 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce

16 września:

14:30 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa

17 września:

18:30 GKS Bełchatów - Lech Poznań
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 03.09.2012 o godz. 20:34.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:05.