
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie? | |||
| Nic mnie już nie zaskoczy |
|
75 | 41,44% |
| Porażki |
|
33 | 18,23% |
| Przebudzenia Wisły! |
|
32 | 17,68% |
| Walki, ambicji, charakteru! |
|
41 | 22,65% |
| Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam, za nami już cała 3 kolejka T Mobile Ekstraklasy. W tej kolejce ''Biała Gwiazda'' grała przed własną publicznością z Polonią Warszawa, spotkanie jak wiemy zakończyło się naszą sromotną porażką 1-3. O tym meczu zarówno piłkarze jak i kibice Wisły Kraków muszą szybko zapomnieć i skupić się na pozostałych spotkaniach w tej rundzie.
W tym momencie, każde nasze spotkanie będzie najważniejsze w sezonie. Łatwe straty punktów w pierwszych meczach przez naszych kopaczy spowodowały, że ''Biała Gwiazda'' w po 3 spotkaniach plasuje się na 9 pozycji z 4 punktami. Jesteśmy jedną z dwóch drużyn, które w tym sezonie zasmakowało już wszystkich możliwych opcji - zwycięstwo, remis, porażka (taki sam bilans spotkań ma Zagłębie Lubin) W następnej kolejce zespół krakowskiej Wisły zagra na wyjeździe z beniaminkiem ze Szczecina - Pogonią. Pogoń to zespół, który w 3 meczach zgromadził 3 punkty, wygrywając na inaugurację z Zagłębiem Lubin w imponujących rozmiarach 4-0. Później przyszły dwie porażki u siebie z Lechią (1-3) oraz w Gliwicach z Piastem (1-0). Szczecinianie zajmują 10 pozycję, czyli jedno oczko niż Wisła Kraków. W składzie beniaminka jest kilka znanych kibicom nazwisk związanych z ekstraklasą m.in: Bartosz Ława, Grzegorz Bonin, Edi, Robert Kolendowicz, Hernani. Więc skład beniaminka wcale nie jest anonimowy. Niestety trudno nie jest wracać do poprzedniego meczu, przed spotkaniem z Pogonią i dwutygodniową przerwą. Nasza gra w tym meczu nie zachwycała, a jak ktoś słusznie zauważył musimy poprawić tylko 3 elementy w naszej grze: obronę, pomoc i atak. Trener Probierz ma na to czas 2 tygodni, w tym czasie Wisła rozegra dwa mecze sparingowe z Podbeskidziem oraz Limanovią. Czy w tym czasie jest jakakolwiek szansa na poprawę naszej gry? Czy to co nie udało się wypracować podczas okresu przygotowawczego, jesteśmy w stanie zrobić w dwa tygodnie? Drużynie brakuje stylu, pomysłu na grę a granie na Meliksona - bez Meliksona ma właśnie takie opłakane skutki jakie widzieliśmy w piątek wieczorem. A przede wszystkim brak - charakteru i pokazania pazura. Z drużyną w najbliższym czasie nie będą trenować: Pareiko, Melikson, Chavez - wszyscy trzej dostali powołania na mecze swoich reprezentacji. Czego należy spodziewać się po tych dwóch tygodniach odpoczynku, czy to wyjdzie drużynie na dobre? Czy uda się jeszcze coś z tej drużyny wycisnąć pozytywnego? Czy mecz z Pogonią będzie meczem przełomowym? Czy zobaczymy odmienioną Wisłę? Czy w końcu po 90 minutach gry kibice Wisły wychodzący ze stadionu w Szczecinie, czy kończący oglądać transmisję w Canal+ Sport - będą zadowoleni i uśmiechnięci z odniesionego zwycięstwa i zmiany stylu gry? Czy po raz kolejny będzie panował powszechny smutek i narzekanie na styl i wynik drużyny prowadzonej prze Probierza. Poniżej przedstawiam plan 3 kolejki T-Mobile Ekstraklasy: 14 września: 18:00 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Śląsk Wrocław 20:30 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 15 września: 13:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 15:45 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 16 września: 14:30 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 17 września: 18:30 GKS Bełchatów - Lech Poznań
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 03.09.2012 o godz. 20:34.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|