The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.09.2012, 20:16. [4 kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, piątek 14 września 2012, 20:30
Witam, za nami już cała 3 kolejka T Mobile Ekstraklasy. W tej kolejce ''Biała Gwiazda'' grała przed własną publicznością z Polonią Warszawa, spotkanie jak wiemy zakończyło się naszą sromotną porażką 1-3. O tym meczu zarówno piłkarze jak i kibice Wisły Kraków muszą szybko zapomnieć i skupić się na pozostałych spotkaniach w tej rundzie.

W tym momencie, każde nasze spotkanie będzie najważniejsze w sezonie. Łatwe straty punktów w pierwszych meczach przez naszych kopaczy spowodowały, że ''Biała Gwiazda'' w po 3 spotkaniach plasuje się na 9 pozycji z 4 punktami. Jesteśmy jedną z dwóch drużyn, które w tym sezonie zasmakowało już wszystkich możliwych opcji - zwycięstwo, remis, porażka (taki sam bilans spotkań ma Zagłębie Lubin)

W następnej kolejce zespół krakowskiej Wisły zagra na wyjeździe z beniaminkiem ze Szczecina - Pogonią.
Pogoń to zespół, który w 3 meczach zgromadził 3 punkty, wygrywając na inaugurację z Zagłębiem Lubin w imponujących rozmiarach 4-0. Później przyszły dwie porażki u siebie z Lechią (1-3) oraz w Gliwicach z Piastem (1-0). Szczecinianie zajmują 10 pozycję, czyli jedno oczko niż Wisła Kraków.

W składzie beniaminka jest kilka znanych kibicom nazwisk związanych z ekstraklasą m.in: Bartosz Ława, Grzegorz Bonin, Edi, Robert Kolendowicz, Hernani. Więc skład beniaminka wcale nie jest anonimowy.

Niestety trudno nie jest wracać do poprzedniego meczu, przed spotkaniem z Pogonią i dwutygodniową przerwą. Nasza gra w tym meczu nie zachwycała, a jak ktoś słusznie zauważył musimy poprawić tylko 3 elementy w naszej grze: obronę, pomoc i atak.

Trener Probierz ma na to czas 2 tygodni, w tym czasie Wisła rozegra dwa mecze sparingowe z Podbeskidziem oraz Limanovią. Czy w tym czasie jest jakakolwiek szansa na poprawę naszej gry? Czy to co nie udało się wypracować podczas okresu przygotowawczego, jesteśmy w stanie zrobić w dwa tygodnie? Drużynie brakuje stylu, pomysłu na grę a granie na Meliksona - bez Meliksona ma właśnie takie opłakane skutki jakie widzieliśmy w piątek wieczorem. A przede wszystkim brak - charakteru i pokazania pazura.

Z drużyną w najbliższym czasie nie będą trenować: Pareiko, Melikson, Chavez - wszyscy trzej dostali powołania na mecze swoich reprezentacji.


Czego należy spodziewać się po tych dwóch tygodniach odpoczynku, czy to wyjdzie drużynie na dobre? Czy uda się jeszcze coś z tej drużyny wycisnąć pozytywnego? Czy mecz z Pogonią będzie meczem przełomowym? Czy zobaczymy odmienioną Wisłę? Czy w końcu po 90 minutach gry kibice Wisły wychodzący ze stadionu w Szczecinie, czy kończący oglądać transmisję w Canal+ Sport - będą zadowoleni i uśmiechnięci z odniesionego zwycięstwa i zmiany stylu gry?
Czy po raz kolejny będzie panował powszechny smutek i narzekanie na styl i wynik drużyny prowadzonej prze Probierza.



Poniżej przedstawiam plan 3 kolejki T-Mobile Ekstraklasy:

14 września:

18:00 Podbeskidzie Bielsko - Biała - Śląsk Wrocław
20:30 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

15 września:

13:30 Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
15:45 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce

16 września:

14:30 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
17:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa

17 września:

18:30 GKS Bełchatów - Lech Poznań
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 03.09.2012 o godz. 20:34.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.09.2012, 20:19
Cóż serce mówi, że wygrana Wisła , ale rozum raczej stawia na remis
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.09.2012, 20:31
liczę na zwycięstwo tylko się zastanawiam dlaczego polonia warszawa gra w tej kolejce dwa mecze i może zdobyć 6 punktów. to nie fair
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.09.2012, 20:34
Bo raz są jako Groclin a raz jako KP Katowice i mają derby z Ruchem
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.09.2012, 20:45
Dałbym mimo wszystkko odpocząć Pareice w kolejnym meczu . Niech Miśkiewicz pokaze czy dobrym krokiem było jego zatrudnienie , Pareiko zresztą dopiero co wroci z kadry .


Niech ćwiczą do bólu zgranie obrony Burliga - Głowa - Bunoza - Fredriksen , jedyne rozsądne rozwiązanie

dalej , cholera wie czy Wilk Czy Sobol , chyba jednak daje drużynie więcej ten drugi, pod warukiem zmiany w 60 minucie na Wilka

dalej Szewczyk - Chrapek - Garguła - Iliev , ta formacja równiez powinna się zgrywać , oczywiście dojdzie Melikson , o ile dojdzie . Jeśli nei mógłby zagrać ani Szewczyk , ani Melikson to chyba pora wystawić na boku... 16-letniego Stolarskiego.

Z przodu zaś zostanie sam Genkov , ale on jest przyzwyczajony do tej roli .

Na pewno Probierz nie popełni dwa razy tego samego błedu i nie wystawi środka bez rozgrywajacego . Przypuszczam również że wróci do taktyki 1-4-5-1

nie chce pisać że musimy wygrac bo to i tak nie zdaje egzaminu , po prstu wygramy 0-2
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.09.2012, 20:57
Pareiko
Jaliens-Głowacki-Bunoza-Frederiksen
---------Wilk--Chrapek
Iliev-------Garguła---------Melikson
------------Genkov

Aż sam się dziwie że Gargułe wystawiam, ale poprostu nie ma kto grać. Licze że Sobol nie zagra bo prezentuje sie żenująco. To samo z Chavezem. Szewczyk ok ale nie jako zbawca drużyny tak jak z Polonia bo to nie poważne, a jako ktoś kto dostaje regularnie po 20-15 minut w meczu.

Pogoń jako beniaminek u siebie z drużyną z renomą będzie chciała sie pokazać, więc pewnie od początku ruszy. Oby znowu gola nie stracić jako pierwszy, to może jakieś punkty będą.
Ostatnio edytowane przez Baala : 03.09.2012 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.09.2012, 21:13
Patrząc na dwa ostatnie ŻAŁOSNE mecze Pogoni to jednak nadal jesteśmy faworytami. Wystarczy poszczuć Wilkiem 38 letniego(?) Ediego (ale bez faulu na litość boską bo Brazylijczyk dysponuje dobrą wrzutką a jak narazie na 3 grane mecze straciliśmy 2 gole po stałych fragmentach gry!), uważać na Kolendowicza i Akahoshiego. Mecz pewnie będzie nudny jak flaki z olejem bo obie drużyny grają na stojąco, wykorzystując długie podania i kontry.

Widzę to tak:
-------------------Miśkiewicz
Burliga - Głowacki - Bunoza - Frederiksen
--------------Chrapek - Wilk
------------Iliev - Melikson - Szewczyk
--------------------Genkov

Na ławce Sobol i Garguła

Odpowiedz cytując
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.09.2012, 07:22
2 tygodnie przerwy to szansa ,że Frederiksen Głowacki nadrobią zaległości które podobno mają a i może Chavez na kadrze przypomni sobie ,że potrafi grać w piłke.

Pareiko
Jovanovic* Głowacki Bunoza Frederiksen
Szewczyk Wilk Melikson Iliev
Genkow Boguski*


*jeżeli zdrowie pozwoli


Szewczyk zasługuje na pierwszy skład musi dużo grać największym błędem byłoby posadzenie go teraz na ławce.

Boguski jako jedyny z napastników nie dostał poważnej szansy w lidze więc czas na niego może z Genkowem stworzą fajny atak.

Chavez niech odpocznie po słabym meczu ponadto będzie po reprezentacji dlatego czas na Bunoze,zastanowiłbym się nad Urygą jeszcze.

Ławka; Miśkiewicz Chavez Burliga Sobolewski Chrapek Garguła Sikorski
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 04.09.2012 o godz. 07:27.
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 04.09.2012, 09:58
No i ustabilizować wreszcie tą obrone bo inne ustawienie w każdym spotkaniu sami widzimy czym skutkuje, bramki tracimy po frajerskich błędach
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.09.2012, 10:11
Ja widziałbym skład na następny mecz następująco :
Pareiko
Jovanović - Głowacki - Bunoza - Burliga ( Frederiksen )
Wilk - Chrapek
Iliev - Szewczyk - Melikson
Genkov
A oto moje wytłumaczenie : Pareiko mimo ,że ostatnio popełnił błąd to jednak jeszcze nie wyczerpał zaufania , Bunoza jako partner Głowy ponieważ z trójki stoperów walczących o jedno miejsce u boku Arka zaprezentował się zdecydowanie najlepiej - ba w tym meczu w którym zagrał był nawet pewniejszym punktem od Arka . Boki obrony mamy fatalne dlatego liczę na Marko , on wie o co chodzi w grze na tej pozycji tylko musi być zdrowy i przygotowany pod względem fizycznym . Na lewej albo Burliga albo Fred , żaden mnie nie przekonuje ale ktoś musi tam zagrać a nie jestem takim ryzykantem żeby wystawiać Kew .Ostatnio mniej zawalił ( bo nie można napisać że zagrał lepiej ) raczej Duńczyk ale dałbym jeszcze szanse Buremu . Wilk w środku ponieważ ktoś musi wykonywać czarną robotę w środku pola a On przynajmniej może biegać przez 90 minut , Sobol ostatnio miał ogromne problemy kondycyjne a Uryga jest świeżo po kontuzji . Wybór Chrapka nie powinien dziwić ponieważ On jest po prostu lepszy pod każdym względem od Guły . Skrzydła Maor - Ivica by siali popłoch w szeregach obronnych przeciwników i stwarzali przewagę wygrywając pojedynki . Szewczyk w środku ponieważ w ostatnim meczu pokazał że ma zmysł do gry kombinacyjnej ,asysta majstersztyk , w dodatku dośrodkowywał ze stałych fragmentów gry i wychodziło mu to dobrze a jak wiadomo dobre wrzutki i dalekie dokładne podania oraz przegląd pola są podstawowymi elementami u rozgrywającego czy ofensywnego środkowego pomocnika i myślę że On to ma aczkolwiek na jakieś wiążące opinie jest jeszcze stanowczo za wcześnie jeśli chodzi o tego zawodnika . No i na szpicy Genkov - jest w dobrej formie ale musimy przeważać , mieć inicjatywę i stwarzać sytuacje jako drużyna żeby Bułgar mógł zabłysnąć .
Odpowiedz cytując
konaar
Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.09.2012, 10:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nei mógłby zagrać ani Szewczyk , ani Melikson to chyba pora wystawić na boku... 16-letniego Stolarskiego.

http://www.wisla-krakow.net/public/picture/nab%C3%B3r%20g%C4%85ska.JPG

ja bym postawił na któregos z tych typkow.

no bez jaj....
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.09.2012, 10:49
mam tylko nadzieje że ani Wilk ani Sobol nie wystąpią bo będzie żenada(masa strat i głupich fauli).Na środku wystawiłbym Melexa z Urygą (gorzej od Sobola i Wilka napewno nie zagra).Boki-Szewczyk i Illiev, atak Sikorski(moze sie przełamie?) i Gienek.Do defensywy mam nadzieje że wróci Bunoza z Czekajem
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.09.2012, 10:57
Jedyne czego się obawiam to Ediego i jego stałych fragmentów gry. Zasadzi nam siate na początku meczu i dupa zbita może być. Postawią autobus i tyle nas widzeli. Dla mnie remis będzie w porządku. Rzecz jasna po tym co widzę do tej pory w wykonaniu Wisły.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.09.2012, 10:58
Liczę na cud w tym meczu, bo nie na ustawienie drużyny przez "trenera"
Wszyscy, ktorzy widzieli nasz ostatni mecz, wiedzą, że środek pola w Wisle nie istnieje. Z pewnością wie to też trener Pogonii. Szybko prowadzone ataki portowców i presing mogą dac im zwycięstwo.
Na razie zobaczymy, czego będzie Probierz próbował w sparingach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.09.2012, 11:32
Pareiko
Jovanovic - Głowacki - Bunoza - Frederiksen
-------------Jaliens-------Sobolewski-----------
Iliev-------------Garguła-----------Melikson
------------------Genkov---------------------

Zmiany: Chrapek, Szewczyk, Uryga.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.09.2012, 11:40
Obawiam się, że pomijając już nasz ubogi skład, jeśli sprawy pozaboiskowe nie zostaną do tego czasu w jakiś sposób unormowane remis będzie sporym sukcesem.
Na chłopski rozum w tej sytuacji powinno wyjść dużo młodych, którzy będą walczyli na boisku za Wisłę ale z drugiej strony - orły to nie są...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.09.2012, 11:53
Myśle, że bardziej pomocny drużynie byłby fakt gdyby każdy z was zakupił dziś bilet na wyjazd
http://s k w k.pl/wyjazdy/2418-wyjazd-rundy.html
niż marudził na internecie

Cytat:
Terminy zapisów:
wtorek, godz. 17 - 19.00 , Restauracja "U Wiślaków"
środa, godz. 17 - 19.00 , Restauracja "U Wiślaków"

Cena wyjazdu 130 zł (bilet + przejazd pociągiem specjalnym).
Ostatnio edytowane przez Kamson : 04.09.2012 o godz. 11:56.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.09.2012, 13:23
Nie wiem czy wystawienie Wilka lub Sobola jest dobrym rozwiązaniem, Wilk będzie gonił za piłką jak pies za kością, prócz waleczności to brakuje mu wszystkiego ustawienia się, doświadczenia itd. Sobolewski nie te lata, postawiłbym na Urygę, jeśli pozostanie Bednarz to na Wilku nie zarobimy a na Urydze owszem
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.09.2012, 14:51
Sobolewskiego już szkoda wystawiać ;/ po tym co pokazał w ostatniej kolejce;/...
Szewczyk widać że ma chłopak wielki potencjał który klub musi wykorzystać!! Nawet Chrapek ładnie zagrał.
Faktycznie Jovaniciowi trzeba dać szansebo boki klapa...
Chavez to była porażka ... więc Buneze na środek. Atak raczej Genkov bo kto by inny ;o
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.09.2012, 15:59
Totolotek,możemy wygrać 3-0 jak i dostać w dupę 4-1,takie czasy nastały.
Liczę na drugi dobry mecz Szewczyka i Chrapka w wyjściowym składzie za gumojada. Bunoza jak tylko będzie w stanie to z Głową na stoperze i powinno być dobrze.
Frederiksen jak przyszedł określał się jako ofensywnego bocznego obrońcę,w takim razie w końcu oczekuję kilku ofensywnych wejść zakończonych dobrą wrzutka.
3-1 dla nas
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.09.2012, 17:28
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 04.09.2012, 18:38
Mam nadzieje, ze od tego spotkania zobaczymy calkiem inna Wisłe niz ta z Polonia W. Nie mozna grac dwoma defensywnymi pomocnikami - trzeba zdecydowanie postawic na ofensywe. To juz bedzie kompromitacja jezeli nie poradzimy sobie z beniaminkiem. Nie jest to ekipa do bicia a Wisła nie jest druzyna, ktora z takimi przeciwnikami powinna tracic punkty. Przerwa na reprezentacje na pewno Nam dobrze zrobi.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 04.09.2012, 18:56
Nasza pomoc w ustawieniu Melikson(albo Gargula) Wilk Sobolewski Iliev to trochę kpina bo srodkowi nic nie potrafią zrobić z piłką, a skrzydłowi nie bronią ani nie umieją odebrać.\
Poza tym współpraca tej linii z obroną nie istnieje, dlatego na wyjazdach będą w nas bić jak w bęben nawet takie przeciętne ekipy typu Pogoń.
Jak agresywnie podejdą i nie dadzą pomocy miejsca to nas nie ma w tym meczu. Panika i na uwolnienie, a tam niech się napastnicy martwią.
Trzeba coś zrobić z pomocą, nie wiem, wpuścić młodych Chrapka i Szewczyka przynajmniej będą zapieprzać co jest przydatne, jak się chce piłkę odzyskać nie tylko faulem.
\
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.09.2012 o godz. 18:59.
..
Odpowiedz cytując
wiślacki
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 04.09.2012, 19:21
http://www.wisla-krakow.net/public/p...g%C4%85ska.JPG


no widać ze ma chłopak radość z gry w piłkę kiedys może co z niego będzie
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 04.09.2012, 19:26
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
A ty skreślasz Sobola po jednym słabszym meczu? Poważnie? Jeden gorszy mecz i out? Przy takiej taktyce jaką Probierz zaproponował na groclin to nawet Mohammed Farah miałby problemy wydolnościowe a co dopiero gość mający 36 lat na karku. Wiadomo, że kondycja Radka już nie ta co kiedyś ale jego doświadczenie jeszcze nie raz nam pomoże
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 04.09.2012, 19:40
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
A ty skreślasz Sobola po jednym słabszym meczu? Poważnie? Jeden gorszy mecz i out? Przy takiej taktyce jaką Probierz zaproponował na groclin to nawet Mohammed Farah miałby problemy wydolnościowe a co dopiero gość mający 36 lat na karku. Wiadomo, że kondycja Radka już nie ta co kiedyś ale jego doświadczenie jeszcze nie raz nam pomoże
Nie po jednym meczu...Ja skreslilem go juz dawno poniewaz nie wystarczy biegac po boisku i tyle...
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 04.09.2012, 19:53
------------------------Pareiko---------------------

Jovanovic - Głowacki - Chavez - Frederiksen

-----------------------Wilk------------------------

Szewczyk---Chrapek---Melikson---------Iliev

---------------------Genkov---------------------


Tak to widze - i zapier.dalać
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 04.09.2012 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.09.2012, 20:26
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
------------------------Pareiko---------------------

Jovanovic - Głowacki - Chavez - Frederiksen

-----------------------Wilk------------------------

Szewczyk---Chrapek---Melikson---------Iliev

---------------------Genkov---------------------


Tak to widze - i zapier.dalać
kartka z notatnika Probierza
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 04.09.2012, 21:44
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe gdzie teraz jest te 99% kibicow i fanatykow rzadajacych pozostanie Sobolewskiego w skladzie i wystawianie go w meczach...
Ja w dalszym ciągu uważam, że na chwilę obecną Sobolewski to nasz najlepszy defensywny pomocnik i powinien grać w pierwszym składzie. Na marginesie to doszły mnie słuchy, że Radek w meczu z Polonią zmagał się z kontuzją.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 05.09.2012, 10:55
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
------------------------Pareiko---------------------

Jovanovic - Głowacki - Chavez - Frederiksen

-----------------------Wilk------------------------

Szewczyk---Chrapek---Melikson---------Iliev

---------------------Genkov---------------------


Tak to widze - i zapier.dalać
Sorry, ale w miejsce Chaveza wstawiłbym Bunozę - po tym jak Osman "zagrał" w meczu z Polonią nie mam złudzeń co do jego dyspozycji - być może było to wywołane jeszcze kontuzją z meczu reprezentacji.
Do reszty nie mam zastrzeżeń - oile oczywiście Jova jest już w stanie grać....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44.