The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pajo1906
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.02.2010, 16:22. Giełda Samochodowa :)
witam wszystkich, chciałem spytać mieszkańców Krakowa o giełdę samochodową na rybitwach(bo z tego co wiem jest to teraz najlepsza giełda), czy w najbliższą niedziele opłaca się wjeżdżać samochodem do sprzedania? tutaj głównie chodzi mi o wypowiedzi ludzi którzy są tam często i wiedzą czy w sezonie zimowym jest jakiś ruch? ile osób mniej więcej kreci się po giełdzie, czy jest różnica miedzy latem a zimą, ile kosztują opłaty (szacuje coś kolo 30zl) no i ogólna opinia o tej giełdzie, dzięki za każde info i pozdrawiam
Odpowiedz cytując
ksych
Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.02.2010, 17:07
tak to jest najlepsza giełda w krk. A dziwne że nikt wiecej nie zabiera głosu w tej sprawie - ja tylko tyle wiem ;P pozdrawiam
Odpowiedz cytując
g_o_l_d_i
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.02.2010, 18:15
wjazd kosztuje 40 zł i ogólnie aut całkiem sporo ludzi też ale ja tam wole poczekać do wiosny bo już 3 razy bylem i auta nikt nie kupił :/ także polecam pojechać jak troszkę cieplej się zrobi bo ruch dużo większy
Ostatnio edytowane przez g_o_l_d_i : 11.02.2010 o godz. 18:18.
jakie załozenie mam - proste
WALCZYĆ I WYGRYWAĆ !!!!
Odpowiedz cytując
PrzemooTSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.02.2010, 18:42
Jak dokładnie dojechać na giełdę?
od ronda matecznego
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)

ARMIA

BIAŁEJ
GWIAZDY
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 11.02.2010, 19:43
Poszukuje seata leona kol.sreb. czarna skórzana tapicerka przyciemniane szyby tylne mała lotka na tyle jak by ktoś wiedział gdzie jest zaparkowany prosił bym na priva za pomoc wynagrodzenie 3tyś

Odpowiedz cytując
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.02.2010, 23:08
Pajo:

Osobiście polecam wystawienia ogłoszenia na np. OtoMoto. Zapłacisz sporo mniej, a i efekty powinny być lepsze. Znajomy niedawno sprzedawał Mercedesa (rocznik 92). Dwa razy postał na giełdzie i bez efektów. Ludzie przychodzą na giełdę pooglądać samochody jedynie. Wystawił na otomoto i po dwóch dniach sprzedał samochód.

Przemo:

http://maps.google.pl/



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując
Pajo1906
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 13.02.2010, 12:51
no własnie ja mam megane z 2001r i wystawiałem juz 3 razy tyle ze grudzien i styczen wiec sezon byl słaby i to w bardzo dobrej cenie (2tyś niżej od najtańszego na allegro o tych parametrach)  a i tak ruch kiepski i mało kupujących... Ale chyba rozradziliscie mi w dodatku ze snieg nadal pada...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:55.