The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
oletrene
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.09.2009, 11:09. http://www.koniecpzpn.pl/
http://www.koniecpzpn.pl/

Temat bezpośrednio tyczy się Tego klubu gdyż rozgrywki europejskie zaczynają się we wrześniu , a
Wisła zakończyła je w sierpniu.
Czy wiedzieliście , że tylko w Polskiej lidze kluby same pokrywają koszty podróży na mecz ?
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.09.2009, 11:13
Nigdy nie przemawiała do mnie forma "internetowych protestów" przeciwko czemukolwiek.
Takich petycji odnośnie PZPN pamiętam już kilka i nie przypominam sobie żeby jakaś przyniosła jakiś efekt.
Co to da, nawet jak się tam wpisze 5000 osób?
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.09.2009, 11:15
a co Ci szkodzi wpisać się pod jakimś fałszywym adresem pocztowym?
może nic to nie zmieni, ale historia pamięta wiele rzeczy, który miały nic nie zmienić, a wywołały rewolucję

Edyta podpowiada mi, że na stronie nie widać żadnych reklam, więc koleś nie robi tego dla siebie
oletrene
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 12.09.2009, 11:25
Ja liczę na to , że ten internetowy protest zmieni się w Prawdziwy .
Cholera jasna , przecież to jest 40 milionowy naród , a wystarczyło by protest tysiąca pod siedzibą PZPN żeby dać im do myślenia.
Media są po naszej stronie , rząd jest po naszej stronie , jedyne co trzeba to chęci .
Mam 23 lata i od urodzenia nie pamiętam ,żadnego sukcesu Polskiego klubu lub piłkarza , który zdominował Europe .
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 12.09.2009, 11:46
Zniszczyć leśnych dziadków z PZPR(N). Wystarczy popatrzeć na ten ich herb:



Typowo PRL-owski
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 12.09.2009 o godz. 11:52.
szarkoz
Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 12.09.2009, 11:53
A ja tak liczę, żeby w tym 40 milionowym narodzie, znalazło się tylu chłopaków chętnych po prostu kopać piłkę co teraz mamy internetowych napinacz, organizujących debilne protesty, które i tak skutku nie przyniosą. W ten sposób prędzej byśmy coś zmienili niż bawieniem się w pierdoły.
If you have a closed mind do the same with your mouth.
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 12.09.2009, 11:58
szarkoz napisał(a):Wyświetl post
A ja tak liczę, żeby w tym 40 milionowym narodzie, znalazło się tylu chłopaków chętnych po prostu kopać piłkę
pod śmietnikiem, ewentualnie na jakichś wykopach gdzie bramka oznaczona jest cegłówkami a linia boiska liściami z drzew licząc się ze skręceniem nogi po paru podaniach.
Ostatnio edytowane przez element : 12.09.2009 o godz. 12:03.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
oletrene
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.09.2009, 12:05
Takich chłopaków jest dużo , zobacz sobie nawet na google maps satelite jakie warunki piłkarskie są w innych krajach , a jakie u nas . Zobacz ile pieniędzy otrzymują trenerzy grup młodzieżowych , jak czas treningów jest rozłożony .
Nie chodzi mi o dymisje zarządu ale o konkretne zmiany,które były by w stanie uświadczyć nas w przekonaniu ,że komuś w tym PZPN zależy na naszej piłce oraz kibicach .
Te "debilne" protesty nie przynoszą skutku dlatego , że ludzie z takim podejściem jak Twoje nie mają w ich powodzenia żadnej wiary ...a szkoda .
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 12.09.2009, 12:09
sam działam we jednym z krakowskich klubów i powiem, że jak nie rozgoni się tych leśnych dziadków to nie zmieni sie nic..
Ciepłe posadki, towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.09.2009, 12:25
Szkoda czasu i nerwów.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.09.2009, 14:54
element napisał(a):Wyświetl post
pod śmietnikiem, ewentualnie na jakichś wykopach gdzie bramka oznaczona jest cegłówkami a linia boiska liściami z drzew licząc się ze skręceniem nogi po paru podaniach.
Jeżeli się chce to można mieć bramkę z cegłówek. Jeżeli się chce.
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.09.2009, 15:22
A wg mnie każda inicjatywa mająca walczyć z tą bandą złodziei jest warta zachodu. Sam chętnie pojade na miodową pikietować. Jedyną osobą, która mogłaby uzdrowić polską piłkę jest Boniek. Ale jego nigdy nie wybiorą.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 12.09.2009, 15:30
najgorsze jest to że cały pzpn to jest banda ludzi bez honoru...ważna dla nich jest tylko kasa na koncie, a reputacja się nie liczy.

będą pluć im w twarz, a oni powiedzą że deszcz pada...

dlatego, jeśli nie znajdzie się podstawy prawnej do ich zwolnienia, to sami nie odejdą.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.09.2009, 15:41
Ostatnio się tak trochę nad tym zastanawiałem.

Zbliża się Euro 2012 a polskie władze w PZPN jak za najgorszego komunizmu.
Lato wprost pluje w twarz wszystkim kibicom bo i tak wie, że nikt go nie zmusi do odejścia.

Tak pomyślałem, że jest jeden jedyny sposób na wywalenie ich z PZPN.

Bojkot reprezentacji przez czołowych polskich piłkarzy dopóki Lato i spółka nie odejdzie.
Tylko piłkarze mogą tamtych zmusić do odejścia.

Wyobraźcie sobie: Błaszczykowski, Boruc, Jeleń, Żewłakow, Wasilewski, Lewandowscy, Obraniak, Broże itd. po kolei stawiają ultimatum albo gra w reprezentacji albo Lato.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 12.09.2009 o godz. 15:47.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:29.