![]() |
http://www.koniecpzpn.pl/
http://www.koniecpzpn.pl/
Temat bezpośrednio tyczy się Tego klubu gdyż rozgrywki europejskie zaczynają się we wrześniu , a Wisła zakończyła je w sierpniu. Czy wiedzieliście , że tylko w Polskiej lidze kluby same pokrywają koszty podróży na mecz ? |
Nigdy nie przemawiała do mnie forma "internetowych protestów" przeciwko czemukolwiek.
Takich petycji odnośnie PZPN pamiętam już kilka i nie przypominam sobie żeby jakaś przyniosła jakiś efekt. Co to da, nawet jak się tam wpisze 5000 osób? |
a co Ci szkodzi wpisać się pod jakimś fałszywym adresem pocztowym? ;)
może nic to nie zmieni, ale historia pamięta wiele rzeczy, który miały nic nie zmienić, a wywołały rewolucję :P Edyta podpowiada mi, że na stronie nie widać żadnych reklam, więc koleś nie robi tego dla siebie ;) |
Ja liczę na to , że ten internetowy protest zmieni się w Prawdziwy .
Cholera jasna , przecież to jest 40 milionowy naród , a wystarczyło by protest tysiąca pod siedzibą PZPN żeby dać im do myślenia. Media są po naszej stronie , rząd jest po naszej stronie , jedyne co trzeba to chęci . Mam 23 lata i od urodzenia nie pamiętam ,żadnego sukcesu Polskiego klubu lub piłkarza , który zdominował Europe . |
Zniszczyć leśnych dziadków z PZPR(N). Wystarczy popatrzeć na ten ich herb:
http://www.droginaeuro.pl/images/logos/pzpn.jpg Typowo PRL-owski |
A ja tak liczę, żeby w tym 40 milionowym narodzie, znalazło się tylu chłopaków chętnych po prostu kopać piłkę co teraz mamy internetowych napinacz, organizujących debilne protesty, które i tak skutku nie przyniosą. W ten sposób prędzej byśmy coś zmienili niż bawieniem się w pierdoły.
|
Cytat:
|
Takich chłopaków jest dużo , zobacz sobie nawet na google maps satelite jakie warunki piłkarskie są w innych krajach , a jakie u nas . Zobacz ile pieniędzy otrzymują trenerzy grup młodzieżowych , jak czas treningów jest rozłożony .
Nie chodzi mi o dymisje zarządu ale o konkretne zmiany,które były by w stanie uświadczyć nas w przekonaniu ,że komuś w tym PZPN zależy na naszej piłce oraz kibicach . Te "debilne" protesty nie przynoszą skutku dlatego , że ludzie z takim podejściem jak Twoje nie mają w ich powodzenia żadnej wiary ...a szkoda . |
sam działam we jednym z krakowskich klubów i powiem, że jak nie rozgoni się tych leśnych dziadków to nie zmieni sie nic..
Ciepłe posadki, towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle |
Szkoda czasu i nerwów.
|
Cytat:
|
A wg mnie każda inicjatywa mająca walczyć z tą bandą złodziei jest warta zachodu. Sam chętnie pojade na miodową pikietować. Jedyną osobą, która mogłaby uzdrowić polską piłkę jest Boniek. Ale jego nigdy nie wybiorą.
|
najgorsze jest to że cały pzpn to jest banda ludzi bez honoru...ważna dla nich jest tylko kasa na koncie, a reputacja się nie liczy.
będą pluć im w twarz, a oni powiedzą że deszcz pada... dlatego, jeśli nie znajdzie się podstawy prawnej do ich zwolnienia, to sami nie odejdą. |
Ostatnio się tak trochę nad tym zastanawiałem.
Zbliża się Euro 2012 a polskie władze w PZPN jak za najgorszego komunizmu. Lato wprost pluje w twarz wszystkim kibicom bo i tak wie, że nikt go nie zmusi do odejścia. Tak pomyślałem, że jest jeden jedyny sposób na wywalenie ich z PZPN. Bojkot reprezentacji przez czołowych polskich piłkarzy dopóki Lato i spółka nie odejdzie. Tylko piłkarze mogą tamtych zmusić do odejścia. Wyobraźcie sobie: Błaszczykowski, Boruc, Jeleń, Żewłakow, Wasilewski, Lewandowscy, Obraniak, Broże itd. po kolei stawiają ultimatum albo gra w reprezentacji albo Lato. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl