Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   http://www.koniecpzpn.pl/ (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6303)

oletrene 12.09.2009 11:09

http://www.koniecpzpn.pl/
 
http://www.koniecpzpn.pl/

Temat bezpośrednio tyczy się Tego klubu gdyż rozgrywki europejskie zaczynają się we wrześniu , a
Wisła zakończyła je w sierpniu.
Czy wiedzieliście , że tylko w Polskiej lidze kluby same pokrywają koszty podróży na mecz ?

MCX 12.09.2009 11:13

Nigdy nie przemawiała do mnie forma "internetowych protestów" przeciwko czemukolwiek.
Takich petycji odnośnie PZPN pamiętam już kilka i nie przypominam sobie żeby jakaś przyniosła jakiś efekt.
Co to da, nawet jak się tam wpisze 5000 osób?

amauri1990 12.09.2009 11:15

a co Ci szkodzi wpisać się pod jakimś fałszywym adresem pocztowym? ;)
może nic to nie zmieni, ale historia pamięta wiele rzeczy, który miały nic nie zmienić, a wywołały rewolucję :P

Edyta podpowiada mi, że na stronie nie widać żadnych reklam, więc koleś nie robi tego dla siebie ;)

oletrene 12.09.2009 11:25

Ja liczę na to , że ten internetowy protest zmieni się w Prawdziwy .
Cholera jasna , przecież to jest 40 milionowy naród , a wystarczyło by protest tysiąca pod siedzibą PZPN żeby dać im do myślenia.
Media są po naszej stronie , rząd jest po naszej stronie , jedyne co trzeba to chęci .
Mam 23 lata i od urodzenia nie pamiętam ,żadnego sukcesu Polskiego klubu lub piłkarza , który zdominował Europe .

crazykaro 12.09.2009 11:46

Zniszczyć leśnych dziadków z PZPR(N). Wystarczy popatrzeć na ten ich herb:

http://www.droginaeuro.pl/images/logos/pzpn.jpg

Typowo PRL-owski

szarkoz 12.09.2009 11:53

A ja tak liczę, żeby w tym 40 milionowym narodzie, znalazło się tylu chłopaków chętnych po prostu kopać piłkę co teraz mamy internetowych napinacz, organizujących debilne protesty, które i tak skutku nie przyniosą. W ten sposób prędzej byśmy coś zmienili niż bawieniem się w pierdoły.

element 12.09.2009 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szarkoz (Post 791901)
A ja tak liczę, żeby w tym 40 milionowym narodzie, znalazło się tylu chłopaków chętnych po prostu kopać piłkę

pod śmietnikiem, ewentualnie na jakichś wykopach gdzie bramka oznaczona jest cegłówkami a linia boiska liściami z drzew licząc się ze skręceniem nogi po paru podaniach.

oletrene 12.09.2009 12:05

Takich chłopaków jest dużo , zobacz sobie nawet na google maps satelite jakie warunki piłkarskie są w innych krajach , a jakie u nas . Zobacz ile pieniędzy otrzymują trenerzy grup młodzieżowych , jak czas treningów jest rozłożony .
Nie chodzi mi o dymisje zarządu ale o konkretne zmiany,które były by w stanie uświadczyć nas w przekonaniu ,że komuś w tym PZPN zależy na naszej piłce oraz kibicach .
Te "debilne" protesty nie przynoszą skutku dlatego , że ludzie z takim podejściem jak Twoje nie mają w ich powodzenia żadnej wiary ...a szkoda .

siara 12.09.2009 12:09

sam działam we jednym z krakowskich klubów i powiem, że jak nie rozgoni się tych leśnych dziadków to nie zmieni sie nic..
Ciepłe posadki, towarzystwo wzajemnej adoracji i tyle

Rob_Zombie 12.09.2009 12:25

Szkoda czasu i nerwów.

sandbender 12.09.2009 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 791903)
pod śmietnikiem, ewentualnie na jakichś wykopach gdzie bramka oznaczona jest cegłówkami a linia boiska liściami z drzew licząc się ze skręceniem nogi po paru podaniach.

Jeżeli się chce to można mieć bramkę z cegłówek. Jeżeli się chce.

Joaquin 12.09.2009 15:22

A wg mnie każda inicjatywa mająca walczyć z tą bandą złodziei jest warta zachodu. Sam chętnie pojade na miodową pikietować. Jedyną osobą, która mogłaby uzdrowić polską piłkę jest Boniek. Ale jego nigdy nie wybiorą.

Proud 12.09.2009 15:30

najgorsze jest to że cały pzpn to jest banda ludzi bez honoru...ważna dla nich jest tylko kasa na koncie, a reputacja się nie liczy.

będą pluć im w twarz, a oni powiedzą że deszcz pada...

dlatego, jeśli nie znajdzie się podstawy prawnej do ich zwolnienia, to sami nie odejdą.

-Goral- 12.09.2009 15:41

Ostatnio się tak trochę nad tym zastanawiałem.

Zbliża się Euro 2012 a polskie władze w PZPN jak za najgorszego komunizmu.
Lato wprost pluje w twarz wszystkim kibicom bo i tak wie, że nikt go nie zmusi do odejścia.

Tak pomyślałem, że jest jeden jedyny sposób na wywalenie ich z PZPN.

Bojkot reprezentacji przez czołowych polskich piłkarzy dopóki Lato i spółka nie odejdzie.
Tylko piłkarze mogą tamtych zmusić do odejścia.

Wyobraźcie sobie: Błaszczykowski, Boruc, Jeleń, Żewłakow, Wasilewski, Lewandowscy, Obraniak, Broże itd. po kolei stawiają ultimatum albo gra w reprezentacji albo Lato.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl