The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.07.2009, 22:30
Nie zebym mial cos do Krakowa(bo to bardzo ladne miasto), ale po co tor F1 w Polsce?

Niech mi ktos z organizatorów tej durnej akcji wyjasni, komu potrzebny taki obiekt?
Odpowiedz cytując
uuuatach
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: z okolic

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.07.2009, 22:34
To tylko akcja marketingowa LG... Przez dluugie lata się nie doczekam F1 w Polsce
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.07.2009, 22:41
killzone napisał(a):Wyświetl post
Nie zebym mial cos do Krakowa(bo to bardzo ladne miasto), ale po co tor F1 w Polsce?

Niech mi ktos z organizatorów tej durnej akcji wyjasni, komu potrzebny taki obiekt?
tez się zastanawiam

Nie doszedł do skutku Rajd Krakowski w ramach RSMP to nikt nie robił akcji żeby taka super impreza mogla się odbyć w Krakowie i okolicach.

Kto pamięta prologi na Błoniach, albo nie tak dawno jeszcze na moście Kotlarskim w ramach bodajże Rajdu Platinum nie wspominając o dawnych czasach jak się rajdowcy ścigali w miejscu gdzie był tor gokartowy na Wiśle to wie jaka frajda była

o proste i fajne rzeczy nie potrafimy zadbać, które fanom motoryzacji dostarczają emocji i wrażeń,a tor f1 chcemy budować

bierzmy przykład z Mikołajek gdzie udało się zorganizować super imprezę jak Rajd Polski w ramach el. RSMŚ które przeszły bez echa w Polsce można by rzec.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.07.2009, 22:44
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem dobry pomysł
po co?
żeby dzieciaki się jarały
i Ci których nie stać żeby pojechać na wyścig na Chorwacje itp. mogli sobie obejrzeć go w Polsce(napewno znajdzie się takich wielu bardzo wielu)
Czy ja wiem czy dobry pomysł... dobry bedzie dopoki Kubica bedzie jezdzil w F1, a jak przestanie to znów nieliczni beda sie tym sportem interesować, bo po co jak Polaka nie ma. A znaffcy idealnego wybicia z progu, swietnego ustawiania bolidu na deszcz beda sie pozniej madrzyc na temat idealnego ustawienia szczotki w Curlingu(chyba tak sie to pisze)

A co do drugiej czesci posta, obawiam sie ze to czy takie Grand Prix bedzie w Polsce czy tez nie, nie bedzie mialo znaczenia w ustalaniu cen biletów na wyscig, i bedzie ona porównywalna do cen biletów na Wegrzech czy w Niemczech.

Niestety to bedzie impreza FIA, i ona bedzie chciala najwiecej zarobić. Takze wiekszosci ludzi których nie stac na to zeby pojechac na Hungaroring nie bedzie tez stac na to zeby wejsc i tutaj w Polsce.

Szkoda ze przed Kubica nie pomysleli nad tym.
Ostatnio edytowane przez killzone : 13.07.2009 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując
SiASiN
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.07.2009, 01:00
PvD napisał(a):Wyświetl post
tez się zastanawiam

Nie doszedł do skutku Rajd Krakowski w ramach RSMP to nikt nie robił akcji żeby taka super impreza mogla się odbyć w Krakowie i okolicach.

Kto pamięta prologi na Błoniach, albo nie tak dawno jeszcze na moście Kotlarskim w ramach bodajże Rajdu Platinum nie wspominając o dawnych czasach jak się rajdowcy ścigali w miejscu gdzie był tor gokartowy na Wiśle to wie jaka frajda była

o proste i fajne rzeczy nie potrafimy zadbać, które fanom motoryzacji dostarczają emocji i wrażeń,a tor f1 chcemy budować

bierzmy przykład z Mikołajek gdzie udało się zorganizować super imprezę jak Rajd Polski w ramach el. RSMŚ które przeszły bez echa w Polsce można by rzec.
Ja pamiętam dokładnie. Rajdy oglądane na żywo są sto razy bardziej widowiskowe niż bolidy pędzące po torze, które trzeba oglądać przez lornetkę.
A ceny za możliwość zobaczenia bolidów na żywo są jak na polskie warunki horrendalne. Zobaczcie ile taka frajda kosztuje chociażby na Węgrzech.
http://uktickets.formula1.com/pub/ag...apid=300-30004

Za oglądanie przez cztery dni najlepszych rajdowców świata na Rajdzie Polski w Mikołajkach trzeba było zapłacić w porównaniu z kosmicznymi cenami na F1 niewiele, bo tylko 150 złotych.

Zresztą ludziska z wybudowaniem prawdziwej hali sportowej są problemy, a wy mówicie o torze F1.
Wybudować tor to jedno, ale załapać się do kalendarza mistrzostw świata to drugie chyba o wiele trudniejsze.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:08.