Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tor F1 w Krakowie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6043)

killzone 13.07.2009 22:30

Nie zebym mial cos do Krakowa(bo to bardzo ladne miasto), ale po co tor F1 w Polsce?

Niech mi ktos z organizatorów tej durnej akcji wyjasni, komu potrzebny taki obiekt?

uuuatach 13.07.2009 22:34

To tylko akcja marketingowa LG... Przez dluugie lata się nie doczekam F1 w Polsce

PvD 13.07.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 761361)
Nie zebym mial cos do Krakowa(bo to bardzo ladne miasto), ale po co tor F1 w Polsce?

Niech mi ktos z organizatorów tej durnej akcji wyjasni, komu potrzebny taki obiekt?

tez się zastanawiam :)

Nie doszedł do skutku Rajd Krakowski w ramach RSMP to nikt nie robił akcji żeby taka super impreza mogla się odbyć w Krakowie i okolicach.

Kto pamięta prologi na Błoniach, albo nie tak dawno jeszcze na moście Kotlarskim w ramach bodajże Rajdu Platinum nie wspominając o dawnych czasach jak się rajdowcy ścigali w miejscu gdzie był tor gokartowy na Wiśle :) to wie jaka frajda była :)

o proste i fajne rzeczy nie potrafimy zadbać, które fanom motoryzacji dostarczają emocji i wrażeń,a tor f1 chcemy budować

bierzmy przykład z Mikołajek gdzie udało się zorganizować super imprezę jak Rajd Polski w ramach el. RSMŚ które przeszły bez echa w Polsce można by rzec.

killzone 13.07.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 761364)
moim zdaniem dobry pomysł;)
po co?
żeby dzieciaki się jarały;)
i Ci których nie stać żeby pojechać na wyścig na Chorwacje itp. mogli sobie obejrzeć go w Polsce(napewno znajdzie się takich wielu bardzo wielu)

Czy ja wiem czy dobry pomysł... dobry bedzie dopoki Kubica bedzie jezdzil w F1, a jak przestanie to znów nieliczni beda sie tym sportem interesować, bo po co jak Polaka nie ma. A znaffcy idealnego wybicia z progu, swietnego ustawiania bolidu na deszcz beda sie pozniej madrzyc na temat idealnego ustawienia szczotki w Curlingu(chyba tak sie to pisze)

A co do drugiej czesci posta, obawiam sie ze to czy takie Grand Prix bedzie w Polsce czy tez nie, nie bedzie mialo znaczenia w ustalaniu cen biletów na wyscig, i bedzie ona porównywalna do cen biletów na Wegrzech czy w Niemczech.

Niestety to bedzie impreza FIA, i ona bedzie chciala najwiecej zarobić. Takze wiekszosci ludzi których nie stac na to zeby pojechac na Hungaroring nie bedzie tez stac na to zeby wejsc i tutaj w Polsce.

Szkoda ze przed Kubica nie pomysleli nad tym.

SiASiN 14.07.2009 01:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 761368)
tez się zastanawiam :)

Nie doszedł do skutku Rajd Krakowski w ramach RSMP to nikt nie robił akcji żeby taka super impreza mogla się odbyć w Krakowie i okolicach.

Kto pamięta prologi na Błoniach, albo nie tak dawno jeszcze na moście Kotlarskim w ramach bodajże Rajdu Platinum nie wspominając o dawnych czasach jak się rajdowcy ścigali w miejscu gdzie był tor gokartowy na Wiśle :) to wie jaka frajda była :)

o proste i fajne rzeczy nie potrafimy zadbać, które fanom motoryzacji dostarczają emocji i wrażeń,a tor f1 chcemy budować

bierzmy przykład z Mikołajek gdzie udało się zorganizować super imprezę jak Rajd Polski w ramach el. RSMŚ które przeszły bez echa w Polsce można by rzec.

Ja pamiętam dokładnie. Rajdy oglądane na żywo są sto razy bardziej widowiskowe niż bolidy pędzące po torze, które trzeba oglądać przez lornetkę.
A ceny za możliwość zobaczenia bolidów na żywo są jak na polskie warunki horrendalne. Zobaczcie ile taka frajda kosztuje chociażby na Węgrzech.
http://uktickets.formula1.com/pub/ag...apid=300-30004

Za oglądanie przez cztery dni najlepszych rajdowców świata na Rajdzie Polski w Mikołajkach trzeba było zapłacić w porównaniu z kosmicznymi cenami na F1 niewiele, bo tylko 150 złotych.

Zresztą ludziska z wybudowaniem prawdziwej hali sportowej są problemy, a wy mówicie o torze F1.
Wybudować tor to jedno, ale załapać się do kalendarza mistrzostw świata to drugie chyba o wiele trudniejsze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl