![]() |
Nie zebym mial cos do Krakowa(bo to bardzo ladne miasto), ale po co tor F1 w Polsce?
Niech mi ktos z organizatorów tej durnej akcji wyjasni, komu potrzebny taki obiekt? |
To tylko akcja marketingowa LG... Przez dluugie lata się nie doczekam F1 w Polsce
|
Cytat:
Nie doszedł do skutku Rajd Krakowski w ramach RSMP to nikt nie robił akcji żeby taka super impreza mogla się odbyć w Krakowie i okolicach. Kto pamięta prologi na Błoniach, albo nie tak dawno jeszcze na moście Kotlarskim w ramach bodajże Rajdu Platinum nie wspominając o dawnych czasach jak się rajdowcy ścigali w miejscu gdzie był tor gokartowy na Wiśle :) to wie jaka frajda była :) o proste i fajne rzeczy nie potrafimy zadbać, które fanom motoryzacji dostarczają emocji i wrażeń,a tor f1 chcemy budować bierzmy przykład z Mikołajek gdzie udało się zorganizować super imprezę jak Rajd Polski w ramach el. RSMŚ które przeszły bez echa w Polsce można by rzec. |
Cytat:
A co do drugiej czesci posta, obawiam sie ze to czy takie Grand Prix bedzie w Polsce czy tez nie, nie bedzie mialo znaczenia w ustalaniu cen biletów na wyscig, i bedzie ona porównywalna do cen biletów na Wegrzech czy w Niemczech. Niestety to bedzie impreza FIA, i ona bedzie chciala najwiecej zarobić. Takze wiekszosci ludzi których nie stac na to zeby pojechac na Hungaroring nie bedzie tez stac na to zeby wejsc i tutaj w Polsce. Szkoda ze przed Kubica nie pomysleli nad tym. |
Cytat:
A ceny za możliwość zobaczenia bolidów na żywo są jak na polskie warunki horrendalne. Zobaczcie ile taka frajda kosztuje chociażby na Węgrzech. http://uktickets.formula1.com/pub/ag...apid=300-30004 Za oglądanie przez cztery dni najlepszych rajdowców świata na Rajdzie Polski w Mikołajkach trzeba było zapłacić w porównaniu z kosmicznymi cenami na F1 niewiele, bo tylko 150 złotych. Zresztą ludziska z wybudowaniem prawdziwej hali sportowej są problemy, a wy mówicie o torze F1. Wybudować tor to jedno, ale załapać się do kalendarza mistrzostw świata to drugie chyba o wiele trudniejsze. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl