
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Niemce umocniły sie w roli faworyta do złota.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#2
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#3
|
|
Ekstaza komentatorów w TVP1 była niesmaczna.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#4
|
|
ogladalem na telefonie wiec z dosc wyciszonym dzwiekiem
a widzieliscie w apce tvp sport te nowe kamery 'hawk-eye' i trenerską ? fajny gadżet , oglada sie jak w fifie ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#5
|
![]() ![]() esp-cro zapowiada sie niezle ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#6
|
|
Oglądałem. To jest jakaś zupełnie inna dyscyplina.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#7
|
|
Z zasady oglądam tylko mecze Wisły i reprezentacji. Do tego tylko o punkty i tylko jeśli poza ogólną sympatią jest jeszcze jakiś argument za oglądaniem (ciekawy przeciwnik, dobra gra, zawodnicy godni szacunku albo chociaż sympatyczni; w przypadku Wisły w ostatnich latach - także potwierdzenie tezy, jak zły jest trener/zawodnicy).
Po erze Michniewicza już trudno było kadrę bardziej zohydzić, a Probierz się hamuje, więc obejrzę mecz z Holandią i pozostałe w grupie. Raczej z grupy nie wyjdziemy, ale nie jestem tego całkiem pewien. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#8
|
|
Witalis od Polski mamy osobny wątek
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10472&page=16 natomiat przekonujące zwycięstwa zaliczyli Szwajcarzy i Hiszpanie (Markus otwiera szampana) ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#9
|
|
Patrzę teraz na Włochów.
Co oni grają? Bo to chyba nie jest futbol z naszych polskich boisk? To jakaś zupełnie nowa dyscyplina? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#10
|
|
Dlatego właśnie PMS nie jest wstanie czegoś takiego nauczyć. Tak się nie da grać, powiedzą i jakie to ryzykowne i męczące. Biegać trzeba, walczyć, mieć zarazem odwagę i odpowiedzialność. No nie da się i koniec. Skupmy się na przeszkadzaniu.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#11
|
|
Wlosi mega. Fajnie sie na to patrzy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#12
|
Zaryzykuję i powiem, że Hiszpania wygra te mistrzostwa. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#13
|
|
zaskakujaco wyrownany FRA-AUS
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#14
|
|
Będzie bardzo ciężki mecz w piątek.
No a Mbappe złamał nos. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#15
|
|
Rewelacyjny mecz Turcja-Gruzja. I wielki szacun dla Gruzji mimo porazki. Wynik nie odzwierciedla przebiegu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#16
|
|
Gruzini powinni włożyć ze dwie bramki w doliczonym czasie gry a stracili na 3-1 bo nie było bramkarza. Dobry mecz
![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2022
Offline |
#17
|
|
Nie macie wrażenia, że sędziowie podgwizdują faworytów? Dziś jakby wolny dostali Czesi, to Portugalce nie strzeliliby na 2-1... Z kolei brak kartki dla takiego Muldura za faul od tyłu na achillesa to już kuriozum...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#18
|
|
po pierwszej rundzie moim faworytem niemcy
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#19
|
|
Mistrzem bedzie Hiszpania
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#20
|
|
Mistrzem będą Niemcy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#21
|
|
Jaka jest Wasza opinia nt pierwszego gola dla Niemiec wczoraj?
Ja bym raczej odgwizdał faul Guendogana. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Mistrzem nie będzie Polska.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#23
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#24
|
|
K.... jak któryś z naszych powie, że walczył z Austrią, to zasługuje na strzał w pysk...
Taki wniosek po meczu Chorwacja-Włochy. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#25
|
|
no i koniec męczenia buły w grupach zaczyna się faza pucharowa
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#26
|
|
Holandia może powtórnie zagrać z Austrią już w ćwierćfinale, ciekawe
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#27
|
![]() właczyłem kursy na awans , bo zwykłe na mecz w fazach pucharowych nie mają racji bytu ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#28
|
|
Drugi karny Portugalii:
![]() Pierwszy karny Portugalii: ![]() I dla przykładu prawidłowo obroniony karny(trzeci w kolejności): ![]() Przepisy są jasne w tej sprawie(kontakt stopy bramkarza z linią w momencie oddawania strzału), więc mamy konkretny skandal. Zwłaszcza, że dopiero co Lewandowski powtarzał karnego z tego powodu, ale wiadomo... to jest mega gwiazda piłki nożnej, a tu tylko Słoweńcy grający z Portugalią... wynik karnych wypaczony.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 02.07.2024 o godz. 02:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#29
|
Najnowsze przepisy (na ten sezon): https://pzpn.pl/public/system/files/...syGry_2324.pdf str. 125 "W momencie zagrania piłki przynajmniej część stopy broniącego bramkarza musi dotykać linii bramkowej, być na jej wysokości lub za linią bramkową" Wszystkie karne prawidłowo obronione. A karny Lewandowskiego był powtarzany dlatego, że Maignan wyszedł PRZED linię.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 02.07.2024 o godz. 06:34.
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#30
|
|
Dokładnie,jaki tu skandal.Bardziej poprawnie ustawionego bramkarza przy wykonywaniu jedenastki dawno nie widziałem.
|
|
|