Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Euro 2024 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11018)

Arkadiusz.Czerepach 14.06.2024 22:08

Euro 2024
 
Niemce umocniły sie w roli faworyta do złota.

doktor granat 15.06.2024 03:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1627111)
Niemce umocniły sie w roli faworyta do złota.

Ich świetny mecz wczoraj, ale zobaczymy jak im pójdzie z jakąś solidną ekipą (Szwajcaria) no i później w fazie pucharowej. Oceniam wyżej potencjał Francji, Anglii i co najmniej podobnie Portugalii i Hiszpanii.

Drozd 15.06.2024 07:32

Ekstaza komentatorów w TVP1 była niesmaczna.

Arkadiusz.Czerepach 15.06.2024 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1627115)
Ekstaza komentatorów w TVP1 była niesmaczna.

ogladalem na telefonie wiec z dosc wyciszonym dzwiekiem

a widzieliscie w apce tvp sport te nowe kamery 'hawk-eye' i trenerską ?

fajny gadżet , oglada sie jak w fifie :)

Arkadiusz.Czerepach 15.06.2024 08:56

https://i.ibb.co/T0mBFSc/m1.jpg

https://i.ibb.co/WDgSMjy/tab1.jpg


esp-cro zapowiada sie niezle

crux.a 15.06.2024 12:19

Oglądałem. To jest jakaś zupełnie inna dyscyplina.

Witalis 15.06.2024 12:59

Z zasady oglądam tylko mecze Wisły i reprezentacji. Do tego tylko o punkty i tylko jeśli poza ogólną sympatią jest jeszcze jakiś argument za oglądaniem (ciekawy przeciwnik, dobra gra, zawodnicy godni szacunku albo chociaż sympatyczni; w przypadku Wisły w ostatnich latach - także potwierdzenie tezy, jak zły jest trener/zawodnicy).


Po erze Michniewicza już trudno było kadrę bardziej zohydzić, a Probierz się hamuje, więc obejrzę mecz z Holandią i pozostałe w grupie.


Raczej z grupy nie wyjdziemy, ale nie jestem tego całkiem pewien.

Arkadiusz.Czerepach 15.06.2024 19:46

Witalis od Polski mamy osobny wątek

https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10472&page=16


natomiat przekonujące zwycięstwa zaliczyli Szwajcarzy i Hiszpanie (Markus otwiera szampana)

FraMat 15.06.2024 20:20

Patrzę teraz na Włochów.
Co oni grają?
Bo to chyba nie jest futbol z naszych polskich boisk?
To jakaś zupełnie nowa dyscyplina?

Drozd 15.06.2024 20:58

Dlatego właśnie PMS nie jest wstanie czegoś takiego nauczyć. Tak się nie da grać, powiedzą i jakie to ryzykowne i męczące. Biegać trzeba, walczyć, mieć zarazem odwagę i odpowiedzialność. No nie da się i koniec. Skupmy się na przeszkadzaniu.

skarabeus 15.06.2024 20:58

Wlosi mega. Fajnie sie na to patrzy.

doktor granat 15.06.2024 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1627142)
Witalis od Polski mamy osobny wątek

https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10472&page=16


natomiat przekonujące zwycięstwa zaliczyli Szwajcarzy i Hiszpanie (Markus otwiera szampana)

Powstawiałem to co mi się wydaje do drabinki i wyszedł mi finał Francja-Hiszpania.
Zaryzykuję i powiem, że Hiszpania wygra te mistrzostwa.

Arkadiusz.Czerepach 17.06.2024 21:34

zaskakujaco wyrownany FRA-AUS

doktor granat 17.06.2024 22:13

Będzie bardzo ciężki mecz w piątek.
No a Mbappe złamał nos.

skarabeus 18.06.2024 18:57

Rewelacyjny mecz Turcja-Gruzja. I wielki szacun dla Gruzji mimo porazki. Wynik nie odzwierciedla przebiegu.

19sebawro06 18.06.2024 20:17

Gruzini powinni włożyć ze dwie bramki w doliczonym czasie gry a stracili na 3-1 bo nie było bramkarza. Dobry mecz

Curvaldinho 19.06.2024 00:05

Nie macie wrażenia, że sędziowie podgwizdują faworytów? Dziś jakby wolny dostali Czesi, to Portugalce nie strzeliliby na 2-1... Z kolei brak kartki dla takiego Muldura za faul od tyłu na achillesa to już kuriozum...

Arkadiusz.Czerepach 20.06.2024 10:30

po pierwszej rundzie moim faworytem niemcy

Maine_Coon 20.06.2024 11:26

Mistrzem bedzie Hiszpania

leszekpw 20.06.2024 12:27

Mistrzem będą Niemcy

doktor granat 20.06.2024 12:40

Jaka jest Wasza opinia nt pierwszego gola dla Niemiec wczoraj?
Ja bym raczej odgwizdał faul Guendogana.

AgresywnyChomik 20.06.2024 17:23

Mistrzem nie będzie Polska.

Arkadiusz.Czerepach 24.06.2024 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AgresywnyChomik (Post 1627426)
Mistrzem nie będzie Polska.

prorok jakiś czy co :mysli:

Drozd 24.06.2024 22:08

K.... jak któryś z naszych powie, że walczył z Austrią, to zasługuje na strzał w pysk...

Taki wniosek po meczu Chorwacja-Włochy.

Arkadiusz.Czerepach 26.06.2024 23:59

no i koniec męczenia buły w grupach zaczyna się faza pucharowa

doktor granat 27.06.2024 05:48

Holandia może powtórnie zagrać z Austrią już w ćwierćfinale, ciekawe:)

Arkadiusz.Czerepach 27.06.2024 16:35

https://i.ibb.co/ZzXrCCd/18.png

właczyłem kursy na awans , bo zwykłe na mecz w fazach pucharowych nie mają racji bytu

For_FuN_ 02.07.2024 02:00

Drugi karny Portugalii:

https://i.ibb.co/k5MMFsZ/2.jpg

Pierwszy karny Portugalii:

https://i.ibb.co/1zRpYzS/1.jpg

I dla przykładu prawidłowo obroniony karny(trzeci w kolejności):

https://i.ibb.co/DbPYnc9/3.jpg

Przepisy są jasne w tej sprawie(kontakt stopy bramkarza z linią w momencie oddawania strzału), więc mamy konkretny skandal. Zwłaszcza, że dopiero co Lewandowski powtarzał karnego z tego powodu, ale wiadomo... to jest mega gwiazda piłki nożnej, a tu tylko Słoweńcy grający z Portugalią... wynik karnych wypaczony.

Jagul 02.07.2024 06:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1628214)
Przepisy są jasne w tej sprawie(kontakt stopy bramkarza z linią w momencie oddawania strzału), więc mamy konkretny skandal. Zwłaszcza, że dopiero co Lewandowski powtarzał karnego z tego powodu, ale wiadomo... to jest mega gwiazda piłki nożnej, a tu tylko Słoweńcy grający z Portugalią... wynik karnych wypaczony.

Żaden skandal :D
Najnowsze przepisy (na ten sezon):
https://pzpn.pl/public/system/files/...syGry_2324.pdf
str. 125
"W momencie zagrania piłki przynajmniej część stopy broniącego bramkarza musi dotykać linii bramkowej, być na jej wysokości lub za linią bramkową"
Wszystkie karne prawidłowo obronione.

A karny Lewandowskiego był powtarzany dlatego, że Maignan wyszedł PRZED linię.

krysztal 02.07.2024 07:10

Dokładnie,jaki tu skandal.Bardziej poprawnie ustawionego bramkarza przy wykonywaniu jedenastki dawno nie widziałem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl