![]() |
Euro 2024
Niemce umocniły sie w roli faworyta do złota.
|
Cytat:
|
Ekstaza komentatorów w TVP1 była niesmaczna.
|
Cytat:
a widzieliscie w apce tvp sport te nowe kamery 'hawk-eye' i trenerską ? fajny gadżet , oglada sie jak w fifie :) |
|
Oglądałem. To jest jakaś zupełnie inna dyscyplina.
|
Z zasady oglądam tylko mecze Wisły i reprezentacji. Do tego tylko o punkty i tylko jeśli poza ogólną sympatią jest jeszcze jakiś argument za oglądaniem (ciekawy przeciwnik, dobra gra, zawodnicy godni szacunku albo chociaż sympatyczni; w przypadku Wisły w ostatnich latach - także potwierdzenie tezy, jak zły jest trener/zawodnicy).
Po erze Michniewicza już trudno było kadrę bardziej zohydzić, a Probierz się hamuje, więc obejrzę mecz z Holandią i pozostałe w grupie. Raczej z grupy nie wyjdziemy, ale nie jestem tego całkiem pewien. |
Witalis od Polski mamy osobny wątek
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10472&page=16 natomiat przekonujące zwycięstwa zaliczyli Szwajcarzy i Hiszpanie (Markus otwiera szampana) |
Patrzę teraz na Włochów.
Co oni grają? Bo to chyba nie jest futbol z naszych polskich boisk? To jakaś zupełnie nowa dyscyplina? |
Dlatego właśnie PMS nie jest wstanie czegoś takiego nauczyć. Tak się nie da grać, powiedzą i jakie to ryzykowne i męczące. Biegać trzeba, walczyć, mieć zarazem odwagę i odpowiedzialność. No nie da się i koniec. Skupmy się na przeszkadzaniu.
|
Wlosi mega. Fajnie sie na to patrzy.
|
Cytat:
Zaryzykuję i powiem, że Hiszpania wygra te mistrzostwa. |
zaskakujaco wyrownany FRA-AUS
|
Będzie bardzo ciężki mecz w piątek.
No a Mbappe złamał nos. |
Rewelacyjny mecz Turcja-Gruzja. I wielki szacun dla Gruzji mimo porazki. Wynik nie odzwierciedla przebiegu.
|
Gruzini powinni włożyć ze dwie bramki w doliczonym czasie gry a stracili na 3-1 bo nie było bramkarza. Dobry mecz
|
Nie macie wrażenia, że sędziowie podgwizdują faworytów? Dziś jakby wolny dostali Czesi, to Portugalce nie strzeliliby na 2-1... Z kolei brak kartki dla takiego Muldura za faul od tyłu na achillesa to już kuriozum...
|
po pierwszej rundzie moim faworytem niemcy
|
Mistrzem bedzie Hiszpania
|
Mistrzem będą Niemcy
|
Jaka jest Wasza opinia nt pierwszego gola dla Niemiec wczoraj?
Ja bym raczej odgwizdał faul Guendogana. |
Mistrzem nie będzie Polska.
|
Cytat:
|
K.... jak któryś z naszych powie, że walczył z Austrią, to zasługuje na strzał w pysk...
Taki wniosek po meczu Chorwacja-Włochy. |
no i koniec męczenia buły w grupach zaczyna się faza pucharowa
|
Holandia może powtórnie zagrać z Austrią już w ćwierćfinale, ciekawe:)
|
https://i.ibb.co/ZzXrCCd/18.png
właczyłem kursy na awans , bo zwykłe na mecz w fazach pucharowych nie mają racji bytu |
Drugi karny Portugalii:
https://i.ibb.co/k5MMFsZ/2.jpg Pierwszy karny Portugalii: https://i.ibb.co/1zRpYzS/1.jpg I dla przykładu prawidłowo obroniony karny(trzeci w kolejności): https://i.ibb.co/DbPYnc9/3.jpg Przepisy są jasne w tej sprawie(kontakt stopy bramkarza z linią w momencie oddawania strzału), więc mamy konkretny skandal. Zwłaszcza, że dopiero co Lewandowski powtarzał karnego z tego powodu, ale wiadomo... to jest mega gwiazda piłki nożnej, a tu tylko Słoweńcy grający z Portugalią... wynik karnych wypaczony. |
Cytat:
Najnowsze przepisy (na ten sezon): https://pzpn.pl/public/system/files/...syGry_2324.pdf str. 125 "W momencie zagrania piłki przynajmniej część stopy broniącego bramkarza musi dotykać linii bramkowej, być na jej wysokości lub za linią bramkową" Wszystkie karne prawidłowo obronione. A karny Lewandowskiego był powtarzany dlatego, że Maignan wyszedł PRZED linię. |
Dokładnie,jaki tu skandal.Bardziej poprawnie ustawionego bramkarza przy wykonywaniu jedenastki dawno nie widziałem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl