
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#241
|
|
probierz miał za nich solidnie przepracować okres przygotowawczy ? zresztą nie wiem o kim mowa głowacki to dziad ledwo się rusza garguła ostatnio biegał w bełchatowie podobnie jak boguski (kontuzja za kontuzją) iliev normalnie dawał radę 45 minut teraz widac 15 i odcinka, genkov jak miał biegać leżąc ? wilk walczył jak zawsze i chuja z tego bylo jak zawsze, chrapek nadrabiał za tych nierobów i emerytów i skończył w 60 minucie ze skórczami
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#242
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#243
|
Chociaz dzisiejsze pady Genkova to faktycznie moze byc oznaka zlego przygotowania ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#244
|
|
Na goraco z autokaru - nie mamy pół napastnika, Genkov jest cieniem samego siebie, rożnica klas w stounku do Ljuboi gigantyczna. Gdybysmy mieli takiego zawodnika w przodzie jak legia może by skończyło się inaczej.
Na plus na pewno Garguła i szczególnie Chrapek - szkoda że nie został przygotowany do sezonu dobrze, bo do 60 min absolutna profesura z elementami finezji (piętka do Meliksona). Na tego chlopaka wartoni trzeba stawiac. Walczyl za trzech. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#245
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#246
|
|
fatalnie to wygląda. Niby coś tam próbowali ale sil brak,bo pomysł jakiś był. Marny ale jednak, co jest progresem w stosunku do wcześniejszych kopanin.
W tym zespole nie ma ducha. Bełchatów jest na ostatnim miejscu a gra przyjemniej dla oka i widać, że jest tam drużyna. u nas nie ma nic. W dalszym ciągu nie widzę zespołu, który moglibyśmy pokonać w lidze a powiedzmy sobie szczerze, pisze to serio, aby się utrzymać jednak trzeba coś wygrywać i remisować chociaż. Może Kulawik jakoś ich odbuduje, bo póki co jest źle. Bardzo źle. Ten zespół potencjał ma dużo większy niż prezentuje ale co tego jak nie prezentuje tego w ogóle. ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#247
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#248
|
Owszem, może Bułgar i ma swoje atuty, ale nawet za Brożkiem może piłki nosić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#249
|
|
Marszałek, zgadzam się w 100%. Z Jagiellonią cholernie ważny mecz bo potem będzie bardzo ciężko o punkty: Widzew (W), Lech (D), Korona (W) z którymi nawet w tzw. dobrych czasach grało nam się wyjątkowo trudno.
Kużwa... Cholernie brakuje Bitona... Nawet tego Diaza brakuje, którego nie znosiłem. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Kulawik nie zmienił Wilka na Jaliensa? Przecież druga żółta i mogła być parę minut wcześniej...
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.10.2012 o godz. 23:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#250
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#251
|
|
Mógłbym to samo powiedzieć o Tobie odnośnie piłkarzy... Ja zdaje sobie sprawę, że mamy ich co rok coraz gorszych - widzę też jednak, że zespół wygląda jakby przygotowywał ich laik a nie trener. Nie pamiętam tak słabej fizycznie Wisły.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#252
|
|
bedac dziennikarzem zrobuilbym taki naglowek : " beznadziejna legia wygrywa z KATASTROFALNA WISLA " ..... niezly poczatek - ale to charakteryzuje druzyny ktore wypruwaja sie w pierwszych 15 minutach i potem daja sie punktowac jak leszcze ....ladna bramka kolesia ktorego nikt w Wisle nie chce- choc poza bramka nic za wiele nie piokazal .... dominacja- a raczej staranie si dominowac naprawde slabej legii nad jeszcze gorsza Wiisla - 2 bramki legii, ktora strzela te bramki w sytuacjach gdzie nawet juniorzy zakonczyliby je duzo - duzo wczesniej - co do zawodnikow - Pareiko - bez minusow- wpuscil to co mial wpuscic- jedna kapitalna obrona- ale po prostu slaba legia nie zmuszala go do wielkiego wysilku ....Glowa - wg. mnie tragedia - zero zwrotnosci - szybkosci - nie mam pojecia co sie stalo z moim dawnym idolem - a zawsze myslalem ze bramkarz i stoper sa jak wino .... Fredriksen ? zauwazyliscie ze cala II polowa byla toczona po jego stronie
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 05.10.2012 o godz. 23:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#253
|
|
może dla tego, że część jest emerytami, dodatkowo nie chce im sie biegać na cięzkie treningi odpowiadają buntem, te wszystkie obozy przygotowwcze traktuja jak wakacje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#254
|
|
Śmieszne jest że sam nie wiesz co piszesz, albo piszesz bzdury. Wywalenie dobrego trenera jak Perescu jest złe, a złego jak Probierz dobre , jak nie widzisz różnicy, to nie mam pytań. A to czy szatnia miała wpływ na zwolnienie Michałka-bufona, to ja akurat wątpię, ot słaby trener i poleciał, z Petrescu była inna historia, kto chce niech wierzy w spiskowe teorie weszło odnośnie Probierza, mnie nie przekonują.
Ostatnio edytowane przez milosz : 05.10.2012 o godz. 23:14.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#255
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#256
|
Bo jesli chodzi o bunt to ciezko nie wierzyc gdyz takie rzeczy sie nie dziejaa u nas pierwszy raz... A tym bardziej bolesny i glosny raz bo okazuje sie ze zwolniony przez pilkarzy trener mial racje a nie oni sami... i trener prezentowal sie w LM a nasze gwiazdy w GK... Pozatym za nim weszlo cokolwiek napisalo jzu wczesniej byly takowe pogloski ze chyba z MP nie wszystkim po drodze.. zreszta po obserwacjach dla zwyklego kibica rowniez... no i ostatni najwazniejszy argument ze juz od jakiegos czasu jakikolwiek wysilek dla pilkarzy poza noszeniem reklamowek z ciuchami jest wielkim wyczynem i konczy sie wielka bulwersacja... Wiec napisze ze ciezko uwirrzyc ale w to ze nie sa leniami i ze posiadaja jakakolwiek ambicje... Ambicje sportowa oczywscie bo ambicje zeby kasa sie zgadzala to maja az nad to;/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#257
|
|
Jest chujowo ,ale stabilnie- jakze trafne hasło
generalnie moze oni mysleli ze pobiegaja szybciej pierwsze 15 minut i juz bedzie lajt? bo niezabrdzo rozumiem umieja gra czy nie? tzn plan byl 15 minut gramy ,reszte opierdalmy ?bo nie wiem o co kaman zdrugiej strony 2 gole fuksem ,to moze podlamac.. niewiem dokad to zmierza,dzis mecz nam nic nie odpowiedzial ,ale widac ze oni cos tam jednak potrafia. P.S Cvetan wez sie przezuc na jakies tekwondo czy inne karete ,padac na glebe juz doskonale potrafisz.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.10.2012 o godz. 23:40.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#258
|
Nasz etatowy obrońca Frederiksen szykował się już na turniej bezrobotnych piłkarzy, kiedy jego menedżer ząłatwił mu testy w Wiśle. Tak jak napisał Kominek: nie było w.......u. Po meczu z Piastem - kto by się spodziewał?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2012 o godz. 23:54.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#259
|
|
Jest dobrze. Zagłębie, Bełchatów czy Podbeskidzie gra taką pytę że nawet my wyglądamy ok.
W tym sezonie nie polecimy Co do piłkarzy ... ktoś już napisał - jak goście po kilku kolejkach oddychają rękawami w połowie meczu to znaczy że ktoś coś nieźle spierd..... ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#260
|
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.10.2012 o godz. 01:55.
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois
Offline |
#261
|
|
Sensacyjna Informacja z Warszawy ...... GENKOV WSTAŁ Z MURAWY stadionu przy Łazienkowskiej.....
|
|
|
|
Member
Od: 06.2012
Offline |
#262
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#263
|
|
Mnie najbardziej podoba się nasz schemat rozgrywania kontry rozpoczynanej od bramkarza. W tym meczu było kilka takich momentów, a jeden mi szczególnie utkwił w pamięci. Pareiko ma piłkę w rękach, i dzida do przodu w lewy sektor boisku, gdzie o górną piłkę ma walczyć Cwetan "Gleba" Genkov. Efekt znamy, z kontrą sunie Legia, szczęśliwie piłka znów trafia do naszego bramkarza. I co ? I replay, czyli ....a z furkotem do przodu, na lewo, gdzie o drut kolczasty położony specjalnie dla Niego potyka się Genkov...Miazga. Czy oni nie czują, że coś się nie klei, i można taką akcje rozegrać inaczej niż waląc piły na osamotnionego gracza, który ma wyrażny problem z utrzymaniem równowagi, a nie z utrzymaniem się przy piłce ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline |
#264
|
![]()
...And Justice For All
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#265
|
Pierwsze 15 minut wczorajszego meczu pokazało, że drużyna może- jeśli chce. Problem tylko aby chciała częściej i nie 15 a 90 minut. I to problem Kulawika, ale czas działa na jego korzyść. Mecz z Jagą będzie ciężki, ale najlepszy na przełamanie. Kiedy jak nie wtedy?
Ostatnio edytowane przez michu-k : 06.10.2012 o godz. 07:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#266
|
|
Patrzę na tego Frederiksena, patrzę na tego drugiego skrajnego obrońcę i nie wierze,że oni w Wiśle graja. pomyśleć, ze na takiego Baszcza czy Nikolę czasami się psioczyło.
Czas spokornieć panowie, czas chwały minął, moze kiedyś będzie lepiej.
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 06.10.2012 o godz. 09:02.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#267
|
|
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#268
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#269
|
|
A mnie brakowało powrotów Garguły i Ilieva w swoje pole karne w sytuacjach bramkowych przez co brakło krycia strzelca obu bramek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#270
|
ktory wczesnei zaslynal wymiana Kosy na Lobo, sciagnieciem Matusiaka, Beto czy Garguly? Skoro jego pierwsza decyzja bylo zaoranie skautingu, sam kontaktow i weidzy nie ma wcale to zbiera darmowy szrot ( tak jak broni taki Frederiksen to polowa uzytkownikow forum bylaby w stanie grac) ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|