
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#211
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#212
|
Czas aby w końcu niektórzy zrozumieli, że mamy SŁABY/Przeciętny skład nawet jak na polską ligę. I przegrywamy bo jesteśmy słabi. Zespół jest słaby. Legia wygrała bo jest lepsza, a nie dlatego, że im się chce więcej biegać. Może trochę można poprawić i rzadziej dostawać oklep od drużyn pokroju piasta. Ale z Legiami/Lechami/Poloniami będziemy regularnie przegrywać - przynajmniej póki nie dokupimy kilku dobrych zawodników. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#213
|
Wisly nie dalo ogldac ze tylko dzida i nic wiecej... a teraz "TRENEREM"... hahaha |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#214
|
|
Strofuję wszystkich, którzy mówią, że grając Genkovem gramy połowa napastnika. Błąd - gramy ćwiartką. Ten facet nie potrafi dryblować - czy ktoś widział, że wygrywa biegowo pojedynek jeden na jeden ? Umiejętność zastawienia się przy przyjęciu piłki to terra incognita. Nie powiem, że w 75% akcji gość się wywraca, jakby grał w lankach po deszczu. Na Jego miejsce postawić KOGOKOLWIEK i będzie lepszy efekt. Nie wiem - Jaliensa czy Miśkiewicza; gorzej nie będzie na bank.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#215
|
![]() Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#216
|
|
Jak jest to wiemy. Pytanie czy taki stan jest przejściowy czy mamy przygotować się na następne lata jako średniak ligowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#217
|
|
Genkov to chyba nie jadł nic dawno takiego cyrku naprawde dawno nie widziałem
|
|
|
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
#218
|
|
W sumie sedzia tez troche bardziej obiektywny bojak niektore faule gwizdal dla legi gdzie smiem twierdzic mozna bylo puscic to przerywal gdy podobny faul byl na polowie legii wydawalo sie ze go ignorowal i puszczal gre. ale jesli by naszym chcialo sie troche barziej przylozyc tona wet bez pomocy sedziego ten mecz mozna bylo wygrac. ale jak widzialem jak nie kiedy sie zabierali do ataku to krzyz na droge albo nie celnie albo niedokladnie albowycofanie do obroncy mam nadzieje ze to trener ogarnie w przerwie reprezentacyjnej popracuje nmadtym
|
|
|
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
#219
|
|
Genkow zgadzam sie zabardzo myslal o kluceniu sie z sedzia i wymuszaniu karnego co mu szlo marnieale prawda jest taka tez niemielismy zadnego sensownego wariantu gru opracowanego na genkowa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#220
|
|
Jest jeszcze supersnajper Sikor wiec gorzej moze byc
A Genkovowi dajcie spokoj jako jedyny ma zalobe za MP wiec jak to zwyczaj z Korei Pólnocnej nakazuje trzeba oplakiwac swego wodza ze lzami i na ziemi. Tak wiec Cwetan swoje dzis odsluzyl i uniknal kamieniolomow. Ale reszte trzeba wyslac do jakiejs pracy zdecydowanie...![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#221
|
chyba jeden taki znam "zmiana" |
|
|
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
#222
|
|
a powiedzcie mi co tam z kirmowskim
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#223
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#224
|
|
Myslę że trzeba mieć umiar. Graliśmy na wyjeździe z Legią z którą za Kasperczaka dostaliśmy 5:1,
a poaz tym 2007/08 I liga Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków 2008/09 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:1 Wisła Kraków 2010/11 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków 2011/12 Ekstraklasa Legia Warszawa 2:0 Wisła Kraków Powiecie że Legia słaba a Wisła niby jaka Jak dla mnie zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie. Do tego by z przyjemnościa patrzeć na grę Wisły to jeszcze daleko, ale jeździć po Wiśle jak po łysej kobyle to przesada Natomiast co trzba koniecznie zinić to mentalność Genkowa zamast nurkować i się kłócić niech zacznie grać
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 05.10.2012 o godz. 22:32.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#225
|
|
We Wiśle Petrescu się nie sprawdził. Był krótko ale na grę nie dało się patrzyć. Możliwe, że nawet 3 lata by nic nie dały i dalej by się na grę nie dało patrzyć ale tego się nie dowiemy. Ludzie oceniają Petrescu przez pryzmat sukces z Unireą co jest okey ale Unirea i Rumunia to co innego niż Wisła i Ekstraklasa. We Wiśle się nie sprawdził i już. A czy by się sprawdził na dłuższym dystansie tego nie wiadomo.
Pareiko 3: puscił szmatę, ale z 6 metrów więc trudno go winić... ładna parada w 90 minucie choć wtedy to już mecz był rozstrzygnięty Jovanović 1: koszmarny pseudopikarz Głowacki 3: wolny, wolny, wolny... Czekaj 1: kręcili nim wszyscy we wszystkie strony Frederiksen 1.5: jw Melikson 4: niby szarpie ale tak mniej więcej od roku niewiele z tego wynika Wilk 1: występ bez komenatrza Garguła: 3 ładny strzał a poza tym, szarpnął raz w drugiej połowie a tak to koncentrował się na żuciu gumy (80 Uryga): bez noty Chrapek 5: ciekawy grajek, mogą być z niego ludzie (60 Boguski) 1: pół godziny "grał"? Iliev 4: sił na 45 minut, przyzwoity początek a potem już na swoim poziomie (69 Szewczyk) Genkow 1: chyba jeszcze leży na murawie... 5:1 to było jakoś po fecie albo przed fetą...
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.10.2012 o godz. 22:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#226
|
|
Dopóki przypominało im się co grali za Moskala, to wyglądało to dobrze. Jak się skończyły siły, zaczęła się gierka Probierza i było co było.
Ten mecz pokazał jakie zgliszcza w zakresie przygotowania fizycznego pozostawił po sobie Probierz. Chrapek, którego łapią skurcze w połowie meczu, najazd na twarz Boguskiego, który wszedł z ławki a cierpi jakby przebiegł 15 km, każdy, ale to każdy pojedynek biegowy przegrany, każdy pojedynek bark w bark - odbijamy się jak od ściany. Jesteśmy słabi, jesteśmy wolni, sił starcza na 60 minut. Zgliszcza. A przecież ten mecz nie był prowadzony w jakimś oszałamiającym tempie. Niestety tego co zniszczył Probierz nie tak łatwo będzie naprawić. Maaskant chyba w przerwie na reprezentacje robił mini obozy dla podreperowania motoryki i kondycji, bo sytuacja wówczas była dość podobna. Niestety błędy w doborze zawodników czyli ideologia zamiast pragmatyki. Na zwrotnego Radovica i Ljuboje wystawiamy Czekaja zamiast znacznie lepszego i jedynie dobrze przygotowanego motorycznie Bunoze. Zamiast ściągnąć Wilka, bo pachniało kartka na kilometr i wystawienie dobrze spisującego ostanio Jaliensa brak reakcji. Zamiast Jaliensa wchodzi zupełnie bezproduktywny Uryga. Do ogrywania są inne mecze. Co na boisku robił Boguski nigdy nie zgadnę. Ale było kilka fajnych zagrań i była deklaracja Kulawika po meczu, że będziemy grać piłką po ziemi. No to jest plus, bez dwóch zdań. Może jest więc nadzieja na odwrócenie fatalnego trendu. W sumie na tle ostatnich meczów źle nie było, największy plus to nadzieja na zmianę stylu gry.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 05.10.2012 o godz. 22:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#227
|
|
_______
_______ PS. do madziar I żeby była jasność, nie uważam się za wszystkowiedzącego i takiego co przewidział późniejsze dobre wyniki w innych klubach trenera i ex-piłkarza Petrescu, zwłaszcza że na forum piszę od niedawna i ochota na robienie tego mi raczej już przechodzi. Rzecz w tym że popieram opcje prozachodnią, bo uczyć się powinniśmy od lepszych, a na zachodzie zwyczajnie grają od nas lepiej, co nie oznacza że wszystko co płynie do nas stamtąd jest dobre, szrotu piłkarskiego, ani trenerskiego rzecz jasna też nie chcę, ale za Petrescu naprawdę graliśmy nieźle w obronie, fakt jest faktem. Zaś drużynę powinno zacząć się budować od obrony.. liczyłem wówczas na kilka dobrych transferów do ofensywy zwłaszcza środkowego napastnika i skrzydłowych i gra wyglądałaby coraz lepiej, powtórzę, było i minęło, ale do licha niechże wnioski wyciąga Sz. Pan B.C., bo ileż można robić te same błędy. Jak jest szansa zbudować coś dobrego i są jakieś ku temu przesłanki to nagle wszystko rozwala .. za Petrescu jeszcze raz przypomnę graliśmy bardzo solidnie w obronie i mega brzydko w ofensywie.. brakło transferów..teraz też było jak było, ale po MP też była okazja aby w okienku zimowym ratować kolejny sezon i znowu coś zasiać, a tu nie było ani jednego transferu .. i wszystko znowu zaczęliśmy od zera, czyli od Probierza, a teraz jak go juz nie ma to można powiedzieć że się cofnęliśmy do tyłu, i zamiast lepiej to jest coraz gorzej, niestety ..Hmm ..Panie B.C. wnioski, wnioski czas wyciągnąć, stabilizacja i zachodni profesjonalizm, plus zdolna polska młodzież tak piłkarska jak i trenerska, to jest szansa na silną Wisłę, takie moje zdanie, inni mogą mieć inne, no bo przecież mamy tu u nas, radosną demokracje.
Ostatnio edytowane przez milosz : 05.10.2012 o godz. 23:03.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#228
|
|
Kolejna porażka.. Ale nasi walczyli do końca. No i początek całkiem niezły. Raz się wygrywa, a raz nie, ale prawdziwy kibic jest zawsze ze swoją drużyna.
![]()
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
#229
|
Tyle ze wtedy Legia nie byla tak zenujaco slaba jak dzis... no wlasnie skoro Legia zenujaco slaba to co dopiero Wisla i wlasnie tu jest problem...
Ostatnio edytowane przez madziar : 05.10.2012 o godz. 22:34.
|
|
|
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
#230
|
|
do Sialalalala
Zmiana ale hyba klubu. Nie powiem niemam go Gienka nic bo umiejetnosci ma jako takie ale tez na 1 bramke przypadaja 3-4 slabe mecze. Ale szczerze wolalbym zobaczyc Szewczyka w ataku moze niejest jakims super grajkiem ale mysle ze dac mu szanse powinno sie jesli nie od poczatku to choc napoczatku drugiej polowy i napewno nie zagralby gorzej |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#231
|
|
Uważam że graliśmy średnio w I połowie i słabiutko w II, Legia grała także pasztet ale skuteczniejszy i to wystarczyło na nas. W oczy bije schemat długiego podania Pareiki do Genkova, a wychodzi to jak wychodzi, czyli oddaniem piłki za darmo. Według mnie z tych kopaczy można wycisnąć coś więcej, tzn możemy prezentować poziom średniaka ligi a nie poziom Cracovii z ostatnich sezonów w E-klasie.
Myślę że po meczach repry powinniśmy lekko zwyżkować z formą, ale na zdobywanie punktów w kolejce za kolejką nie ma co liczyć. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#232
|
|
Zastanawiąjące jest tragiczne wręcz przygotowanie kondycyjno-szybkościowe. Piłkarze jacy są każdy widzi - kibice powinni jednak spojrzeć też w stronę trenera, który za taką katastrofalną formę odpowiada. pod wodza Probierza cofnęliśmy się w rozwoju, ten gość spartolił wszystko co można było. Dziwię się tylko wielu użytkownikom, że nabierają się na jakieś żałosne sztuczki "weszło"...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#233
|
Początek był obiecujący, aż nadto. Myślę, że wszyscy byli zaskoczeni tym co widzieli. Potem, niestety Legia opanowała grę i nie pozwalała nam generalnie na nic. Determinacji nie brakowało, może nie biegali do tego stopnia, żeby trzeba było ich znosić z boiska, ale trochę zdrowia zostawili. Były zalążki "krakowskiej" gry, było kilka ciekawych uskrzydlających akcji, jak dla mnie cała drużyna generalnie zagrała przyzwoicie. Czekaj, który zbiera burę, też tak po prawdzie czyścił co się dało, parę razy był spóźniony, podobnie jak i Wilk, czy Głowa, ale suma summarum - tragedii nie było. |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#234
|
Legia to Legia i na naszym podwórku to potentat. Myślę, że nie ma co się za ten mecz wstydzić, oczywiście nie pieję z zachwytu też. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#235
|
Czytaj ze zrozumieniem bo to nawet śmieszne nie jest jak odpowiadasz na posta i nie wiesz o czym piszesz ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Member
Od: 04.2012
Offline |
#236
|
|
A co k.....wa legla obchodzi myjestesmy slabi to fakt ale oni nie wiele lepsi bo powinni nas cisnac a oni dreptali o ile 1 polowa meczu byla jako tako dla jednych i drugich to w drugiej i jedni i drudzy siadli na dupie tyle ze legia umiala wyniku przypilnowac w przeciwienstwie do nas
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#237
|
|
W ogóle nie zgadzam się z tym, że Wisła zagrała lepiej. Gdzie, w którym aspekcie? Obrona- dramat (gdyby nie Parejko to było by ze 3-4 do 1go). Pomoc? Wilk, Boguski? Jedyne, co widziałem to przebłyski Meliksona i 15 minut gry Ilieva, bo chłop około 25 minuty już zgasł. Ataku brak.
Chrapek w 60 minucie ma skurcze.... Aha, i jeszcze ten Boguski, rozpacz i nędza. Że też takie pokraki jak on i Garguła MUSZĄ biegać po boisku, bo lepszych nie mamy!!!! Ale czy są od nich gorsi Wybaczcie ten lekko obelżywy ton, ale po tych wszystkich zajściach to na tą drużynę to mnie wymioty biorą!!! Czy wygrasz czy nie... ![]() ![]() Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#238
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#239
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#240
|
|
....a... Może mi ktoś powiedzieć, czemu wszystkie nasze ostatnie "zakupy", wyglądają jakby ich dorzucali do BravoSport za 5,50? Jakby był taki koszyk z "tanimi piłkarzami" jak w supermarketach z kiepskimi filmami na DVD za 9,90, to tam byśmy znaleźli 3/4 z nich....
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|