The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 19.02.2018, 18:39
skupić się na sporcie w którym można zdobyć wiele medali i na to postawić. dobrym przykładem jest tu Holandia i panczeny. ile medali łupią na jednej konkurencji to obłęd.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 19.02.2018, 21:25
Sęk w tym że te sporty nie zbyt dochodowe. Podobno Prevc zarabia mniej więcej tyle samo co piłkarz ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.02.2018, 08:48
Brakuje zaplecza, ale nie tego sponsorskiego czy dużych obiektów ale takiego gdzie dzieci zaczną wkręcać się w uprawianie sportu i na 100 czy 200 znajdzie się talent.
I to zarówno w biegach narciarskich jak i w skokach. Brakuje tras narciarskich i małych skoczni. czy programów w ramach wf do uprawiania np. narciarstwa biegowego w terenach górskich.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 20.02.2018, 13:24
Co jest do uja Koreanka wpada na Kanadyjkę,a ta upada i są wyrzucone Chinki i Kanadyjki widzę,że Korea musiała zdobyć medal w short track'u
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 26.03.2018, 08:55
I kolejna Kryształowa Kula i milimetry do małej w lotach.

To jak - dalej Kamil jest leszczem ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 06.04.2018, 12:09
Cytat:
Marit Bjoergen w piątek poinformowała o zakończeniu kariery. Po raz ostatni na trasie pojawi się w sobotę. Wystartuje w biegu na 30 kilometrów podczas mistrzostw Norwegii w Alta.
wyleczyła się z astmy ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 06.04.2018, 15:18
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Cóż rzeczywiście miałeś rację. Mam nadzieję, że na IO racja będzie po mojej stronie, a zwycięstwo po Stocha i kompanii.

Pytanie czy to nagły spadek formy w naszej ekipie, czy też po prostu turniejowy wzrost formy w innych (przede wszystkim Austriaków) ekipach

Wydaje mi się jednak, że w porównaniu z zeszłym sezonem jest progres jeśli chodzi o drużynę (za wyjątkiem Stocha, który w zeszłym sezonie był 4 w TCS, w tym dopiero[?] 7). Przede wszystkim czterech naszych w pierwszej 30-tce ogólnej klasyfikacji turnieju na lepszych miejscach niż rok temu. W zeszłym roku nasi w ogólnej klasyfikacji zajmowali miejsca 4, 20, 23, 30 w tegorocznym konkursie 7, 12, 21, 22. Progres Kota, który poprawił zeszłoroczne 20 miejsce na 12 w tym. Słabsze miejsce Żyły, aczkolwiek trzeba pamiętać, że w tym roku nie brał udziału w jednym konkursie (a praktycznie punktował jedynie w dwóch -> rzecz jasna z własnej winy). Mimo wszystko wydaje się, że jednak progres w porównaniu z zeszłym rokiem delikatny jest także u niego (61 TCS -> 31, 30, 22, 30; 62 TCS -> 24, 52, brak, 21). Po prostu w tej chwili więcej od Żyły (jako od tego trzeciego) oczekujemy -> przede wszystkim stałej, ustabilizowanej formy, bez takich fajfocli jak w Ga-Pa. Najbardziej cieszy jednak, że w miejsce chimerycznego Huli, pojawili się młodzi Ziobro i Murańka (i mimo, że poza 30-tką dodałbym tutaj także juniora Bieguna).

a tu takie zaskoczenie po latach
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 06.04.2018, 15:20
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Noriaki to inna sprawa.

Ja gościa pamiętam kurcze jak w liceum jeszcze byłem i on już skakał - jeszcze tym starym stylem w ogóle

Właśnie sprawdziłem - ma 41. Szacun bo formę ma medalową w tym sezonie.

hehe nie ma to jak otworzyć przypadkową stronę , post z przed 4 lat ,

i już wtedy zadziwiał długowiecznością Kasai , mamy 2018 , a sympatyczny Japończyk dalej lata !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51.