Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Sporty zimowe - narciarstwo, biegi, hokej. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7865)

TymonPRO 21.01.2011 23:32

Sporty zimowe - narciarstwo, biegi, hokej.
 
Zakładam ten temat bo podobnego nie widziałem a jest zapewne wielu fanów skoków jak i naszego orła z Wisły


Jak wrażenia po dzisiejszej wygranej,wielki powrót na najwyższe miejsce na podium po kilku latach

http://bi.gazeta.pl/im/2/8987/z8987402X.jpg

1q2 21.01.2011 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1039160)
naszego orła z Wisły


Jak wrażenia po dzisiejszej wygranej,wielki powrót na najwyższe miejsce na podium po kilku latach

Tak sie z radości najebałem że zgubiłem wuwuzele, klaskarke i cylinder

jak ktoś znalazł to na priv proszę:>

Marszałek 21.01.2011 23:51

To on jeszcze skacze?to ci historia.

Wojtas 22.01.2011 00:38

Malysz to fenomen,niepamietam zeby jakis sportowiec byl tyle lat na topie, i ciagnał za soba tysiace a nawet i miliony kibiców


jak bylem mlodszy to pamietam jak skakalem ze szczescia jak wygral turniej Czterech skoczni

masa czasu,a dzis robilem to samo,czulem to samo,skakalem tak samo

tyle lat a ta radosc i "lec Adaś lec" ciagle zywe

cos niesamowitego,Adam to Mistrz w pelnym tego slowa znaczeniu

LanceTS 22.01.2011 17:43

Małysz 4 po pierwszej serii. Zaskoczył pozytywnie Stoch który zajmuje 7 pozycje.
Ale by zajebiście było jak by Adaś wygrał, a Stoch wskoczył do trójki... :D

wisl@k_TS 22.01.2011 18:11

Dlaczego na Małyszu można używać rac i środków pirotechnicznych a na stadionach nie?

bondTSW 22.01.2011 18:11

Szaranowicz coś mówił o racach... ciekawe czy im skocznie zamkną przez to piro.

Proud 22.01.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 1039441)
Dlaczego na Małyszu można używać rac i środków pirotechnicznych a na stadionach nie?

Pewnie wg niektórych mediów dlatego że Małysza dopingują "kibice" a piłkarzy "kibole" ;)

Mario Nh 22.01.2011 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 1039441)
Dlaczego na Małyszu można używać rac i środków pirotechnicznych a na stadionach nie?

To jest dobre pytanie. Nie tylko w Polsce, na konkursach w Austrii która jest przecież w europie można obejrzeć niezłe racowisko.

Stoch dzisiaj pozytywnie zaskoczył :-)

Żmijka 22.01.2011 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 1039441)
Dlaczego na Małyszu można używać rac i środków pirotechnicznych a na stadionach nie?

A czy ktoś mówił, że można ... :>

Kamson 23.01.2011 15:34

Przedwczoraj zwycięstwo, wczoraj średnia lokata, a dziś...
Oby nie stalo mu sie nic poważnego.

rafalek 23.01.2011 15:42

Natomiast Kamil ma dużą szansę na zwycięstwo...ciekawe, czy II seria będzie jednak odwołana.

TymonPRO 23.01.2011 15:46

No lekkie przerażenie przez chwile było jak Adam się nie ruszał ale powinno być wszystko ok bo już sam chodzi,a Kamil ma szanse na zwycięstwo

murray 23.01.2011 15:51

Jeżeli będzie II seria skoków, to najlepsi po pierwszej będą mieli podobne problemy jakie teraz były pod koniec.

sessegnon 23.01.2011 16:03

Ehhh, szkoda, że prowadzenie Kamila spotkało się z równoczesnym wypadkiem Adama.Znowu niemal całą przerwę gadali o Małyszu, a o I miejscu Stocha tylko krótko wspomnieli.A to może być dziś jego wielki dzień, bo zimowego konkursu PŚ jeszcze nie wygrał.

aNouc 23.01.2011 16:24

No no, nie sadziłem że powtórzy drugi dobry skok, a tu skok jeszcze lepszy, brawo!
Że aż z Jamajki przyjezdzają do Zakopca, ma się tą siłę :D

kreseq 23.01.2011 16:25

Flaga Jamajki mnie rozwalila bardziej niz skok Stocha :D

emj10 23.01.2011 16:27

Fani z flagami Jamajki to chyba za legalizacją :P

Wisła Prokocim 23.01.2011 16:30

Brawo Kamil.Bardzo ładny skok, a bałem się że zawali :)

Rond 23.01.2011 16:43

Pięknie! Jestem na prawdę dumny. Nareszcie Małysz ma następce. (ale sam mógłby jeszcze trochę poskakać ;) ).

Teqcontroller 23.01.2011 16:44

Adam się wyliże z tego.

Co do Kamila to chwała mu za to nie wierzyłem w niego a tu proszę :D Brawo Brawo !! i dziękuję za Mazurka Dąbrowskiego xD

Sevi 23.01.2011 16:45

Chyba trzeba zmienić tytuł tematu :P

TymonPRO 23.01.2011 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1039994)
Chyba trzeba zmienić tytuł tematu :P

Jak wygra jeszcze z 2 razy w zimie to zmieni się :P :) Ale gratulacje dla Stocha wynik idzie w świat

kitu91 23.01.2011 16:48

mówisz o racach ;D przy mnie na skokach stał chłop który miał pól plecaka wódki nawet w kurtce miał schowane jak to on wniósł t nie mam pojecia ;D

neq. 23.01.2011 16:55

nie wierzyłem w Kamila, byłem prawie pewien że popsusje drugi skok, ale mega się ciesze że mogę teraz przyznać się do błędu. Brawo Kamil i oby tak dalej ;)

Co do Małysza to raczej nic mu nie będzie czysto fizycznie, tylko nie wiadomo jak to wpłynie na jego psychikę i formę. Będzie dobrze mam nadzieję!:)

LanceTS 23.01.2011 16:58

On musiał w końcu wygrać. Już od 2,3 lat widać to było, ze idzie w góre. Potrzebował tylko wsparcia trenera i dobrych wyników. BRAVO!

No i wydaje mi się, że nazwa pownna zostać zmieniona :)

Eternit 23.01.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1039997)
Jak wygra jeszcze z 2 razy w zimie to zmieni się :P :) Ale gratulacje dla Stocha wynik idzie w świat

Chyba jeszcze 38 razy :P

Mario Nh 02.02.2011 19:48

No to dzisiaj Kamil puścił Uhrmanna z torbami :hura:

fialo 02.02.2011 19:49

Apeluje o zmianę tytułu tematu :D !

Mario Nh 02.02.2011 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1046004)
Apeluje o zmianę tytułu tematu :D !

Właśnie, właśnie prosimy o zmianę tematu na "Skoki Narciarskie".

http://twojanuta.pl/mp3,nmnk,polska-bialo-czerwoni.html

:piwko:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl