The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent?
TAK 52 65,82%
NIE 27 34,18%
Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 08.12.2013, 19:05
Co do tego jak się prezentujemy na wyjazdach to taka jedna tabelka:

http://www.transfermarkt.pl/de/ekstr...L1_2013_3.html
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 08.12.2013, 19:53
Spokojnie przyjdzie wygrana z Pogonią i powróci pochwała dla piłkarzy
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 08.12.2013, 20:05
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy
Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że warunki nie przeszkadzały Lechowi w dobrej grze -> to nie jest wytłumaczenie naszej porażki.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 08.12.2013, 20:21
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie popieram.

Oba zespoly miały takie same bagno, my zagraliśmy mega kiche ,Amica nic wielkiego ale w tym oto bagnie jakos potrafili...
Super. Więc dla takich koneserów piłki śnieżnej i bagiennej jak Ty i AntyMod powinni stworzyć osobną ligę. A ekstraklasę zostawić dla normalnych ludzi i pilnować jakiś standardów. Bo jeżeli to wszystko ma się odbywać na "odwal się", mecz odbębniony, za trzy dni następny i jedziemy z programem, to za kilka lat będziemy w jeszcze większej dupie pod względem marketingowym, frekwencji czy czysto piłkarskim.

Są ludzie i taborety. Moim zdaniem produkt o nazwie "ekstraklasa" powinien być jednak kierowany do tych pierwszych choćby dlatego, że jest ich więcej. Bo wiadomo, że nawet jeśli w ramach oszczędności zaczną grać zwiniętą w kulkę reklamówką z "Biedronki" to i tak znajdą się mózgi, które będą uzasadniały że "piłka" była taka sama dla obu drużyn. Tylko moim zdaniem nie o to tutaj chodzi. Nie o to kto zdobył trzy punkty, kto sobie lepiej radził na śniegu i miał lepszą przyczepność, tylko że mecz w takich warunkach to parodia.

Proste i logiczne? Jak widać nie dla wszystkich.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 08.12.2013, 20:40
wolfy - jeszcze sie rozplacz, bo paznokcie juz pewnie poobgryzane
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 08.12.2013, 20:44
Spoko, spoko - Legia też przegrała w "śnieżnym meczu", to dyskusja na ten temat stanie się ogólnopolska. Moim zdaniem kiepsko to wygląda, tym bardziej, że są w Polsce warunki do tego, by rozgrywać mecze w odpowiedniej scenerii. Ale teraz coraz mniej wiadomo, czy organizacje, transmisje, kontrakty reklamowe i inne cuda są dlatego, bo jest liga, czy liga jest dlatego, bo są kontrakty, organizacje, transmisje itp.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 08.12.2013, 21:39
Wie ktoś o co kurva chodzi z tym podgrzewaniem murawy? Stadiony za miliony a tutaj warunki.jak na 3 lidze na sybirze. Za takie przygotowanie boiska.powinny lecieć grube kary. To nie była kwestia że warunki uniemożliwiły dobre przygotowanie, a zwyczajne skąpstwo. Przecie tego.się oglądać nie dało, niewiele to miało wspólnego z piłką. Co musi się stać by łaskawie włączono to podgrzewanie?
Ostatnio edytowane przez keth : 08.12.2013 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 08.12.2013, 21:45
Tu nie chodzi o ostatni mecz Wisły, który odbył się na śniegu (moim zdaniem to i tak marne tłumaczenie, bo jedni chcieli grac w piłkę, a drugim nie chciałoby się nawet ulepić bałwana przez 90 minut). Chodzi o nasze dokonania w meczach wyjazdowych w tym sezonie. Mamy trzecie miejsce w lidze a nasz bilans w meczach wyjazdowych to 1-5-4. To jest bardzo zastanawiające i frustrujące. Nikt nie odkrywa Ameryki twierdzeniem, że na R22 Wisła czuje się pewniej. Dlaczego jednak jest taka różnica w jakości gry pomiędzy R22 i meczem od Kielc przez Szczecin, Bielsko, Wrocław, Poznań aż po Białystok? Nie mam pojęcia i konia z rzędem temu, kto dotknie sedna sprawy. Najważniejsze, żeby ten kto to odkryje miał na sobie dres Wisły i mógł pójść do Franka powiedzieć gdzie tkwi problem i jak uwolnić posiadane rezerwy w meczach wyjazdowych. Ku przestrodze kolejnej rundy.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Adenalix : 08.12.2013 o godz. 22:39.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 08.12.2013, 21:50
Najlepiej wygląda bilans bramkowy 17 straconych na wyjeździe,.u siebie 1. To chyba ewenemnt na skale światową.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 09.12.2013, 00:03
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
wolfy - jeszcze sie rozplacz, bo paznokcie juz pewnie poobgryzane
Masz jeszcze jakieś suchary, czy już wystarczająco zaznaczyłeś swoją obecność?
Jeżeli wymaganie - bo ja wiem - murawy na meczu ekstraklasy jest równoznaczne z byciem płaczkiem, to chyba jeden z nas trochę rozminął się z rzeczywistością. Nie wykluczam, że ja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 09.12.2013, 08:45
keth napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś o co kurva chodzi z tym podgrzewaniem murawy? Stadiony za miliony a tutaj warunki.jak na 3 lidze na sybirze. Za takie przygotowanie boiska.powinny lecieć grube kary. To nie była kwestia że warunki uniemożliwiły dobre przygotowanie, a zwyczajne skąpstwo. Przecie tego.się oglądać nie dało, niewiele to miało wspólnego z piłką. Co musi się stać by łaskawie włączono to podgrzewanie?
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
Odpowiedz cytując
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 09.12.2013, 09:04
keth napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej wygląda bilans bramkowy 17 straconych na wyjeździe,.u siebie 1. To chyba ewenemnt na skale światową.
Z tego co pamiętam, w Nigerii jest dosyć podobnie, jeśli chodzi o większość drużyn. Jest jednak zasadnicza różnica - tam jest to uwarunkowane polityką, korupcją i podobnymi, natomiast u nas raczej skłaniałbym się do problemów z motywacją/psychiką - potrzebny jest przede wszystkim dobry psycholog.
O, znalazłem:

http://www.tabelepilkarskie.com/nigeria/

Spójrz na drużynę Bayelsa United:

- u siebie - 33 gole zdobyte oraz 6 straconych
- wyjazd - 9 goli zdobytych oraz 33 straconych

Jak widać, nie ejst z nami najgorzej
Odpowiedz cytując
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 09.12.2013, 10:49
studio napisał(a):Wyświetl post
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
Chyba w Lidze+ pokazali jak na Marysli w przerwie meczu wjechały dwa traktorki i odśnieżyły cale boisko w pare minut. Da się, da się. A u Nas z łopatami biegają i mają czas na jedno pole karne :|
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 09.12.2013, 11:03
Dlatego ostatni mecz powinniśmy grać na przełomie listopada i grudnia. Do dupy ta cała reforma. Może jeszcze zacznijmy grać w styczniu, wtedy w ogóle będzie wyższy poziom Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 09.12.2013, 12:14
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Dlatego ostatni mecz powinniśmy grać na przełomie listopada i grudnia. Do dupy ta cała reforma. Może jeszcze zacznijmy grać w styczniu, wtedy w ogóle będzie wyższy poziom Ekstraklasy.
Argument z dupy. Boisko powinno być odśnieżone i tyle, reforma nie ma tu nic do rzeczy.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 09.12.2013, 12:30
art napisał(a):Wyświetl post
Chyba w Lidze+ pokazali jak na Marysli w przerwie meczu wjechały dwa traktorki i odśnieżyły cale boisko w pare minut. Da się, da się. A u Nas z łopatami biegają i mają czas na jedno pole karne :|
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.
Odpowiedz cytując
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 09.12.2013, 17:13
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.
no może troche przesadziłeś z tymi 10 k, ale fakt z takiego hajsu jaki leci na analnego Manuela to odśnieżanie całej ligi na pare lat zapewnione.
hawaiisurfer
zapomniałem dodać że chodzi o ligi poważne do których w swej naiwności naszą jeszcze zaliczam.
Cytat:
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
dzięki za wyjaśnienie,
Z tą całą ramówką własnie jest problem. W normalnych warunkach sędzia powinnien móc przełożyć mecz/przesunąć. A zamiast tego serwują nam produkt piłkopodobny. (nie płacze nad wynikiem, mogłoby równie dobrze być 5-0 dla nas, tyle że to i tak nie byłaby piłka.)
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 09.12.2013, 18:43
A tam traktorki, po prostu w przerwie wpuścić 30 chłopa, odśnieżyć to raz dwa i po sprawie. Oni zamiast nich wpuścili tancerki na środek by trochę powypinały zadki, no ja .......e...
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 09.12.2013, 20:14
Już nawet nie chłopa a chłopakom co podają piłki + 10 ochotników z trybuny, każdy po 4 długości boiska i w 10 minut całe boisko ogarnięte.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 09.12.2013, 21:16
obiecac chłopakom po flaszce za odsniezanie to by sie pozabijac o łopaty chcieli
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:21.