The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 25.11.2012, 22:39
Ja powiem inaczej. Graliśmy totalny piach do momentu wejścia Sikorskiego i Boguskiego.
Jaki koń jest każdy widzi - ale przynajmniej robią trochę wiatru swoimi dynamicznymi wejściami i stwarzają zagrożenie pod bramką przeciwnika.

Wcześniej to był totalny bezład i kopanina. W dodatku poza samym początkiem żadnych dobrych okazji bramkowych.

Bardzo się cieszę z 3 punktów, w szczególności dlatego, że udało się je zdobyć z takimi tuzami jak Jovanovic i Chavez w składzie. Przez szacunek nie dopiszę do tej listy Sobola.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 25.11.2012, 22:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
....
I jeszcze jedno Melikson dośc szybko uwolnił się z objęć kolegów chyba już żegna się z nami
Kominek, może tak, a może nie - ale po co szukać drugiego dna? Dzisiaj Wisła wygrała i tylko to się liczy.
Nie jątrzmy sami naszych własnych ran, i tak boli jak się słucha takiego Mielcarskiego.
Pozdrawiam
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 25.11.2012, 22:46
Szczerze, ten cały Mielcarski to jest chyba najbardziej wkurzającym komentatorem jakiego kiedykolwiek słyszałem. Co mecz słyszę jego utyskiwania na to, że sędzia odgwizduje faule czy daje kartki. I w kółko to samo, może do niego nie dociera, że niektórzy wolą oglądać grę w piłkę na murawie a nie walkę wręcz. Dobra - ok, można o tym wspomnieć raz, ale kuźwa rozwodzić się nad tym przez conajmniej 5 minut czasu ekranowego, podczas gdy trwa mecz jest wkurzające. W dodatku to rozdrabnianie się nad niektórymi pierdołami całymi minutami, te monologi podczas, gdy piłka jest w grze i dzieje się już zupełnie coś innego. Już nawet nie chodzi o to, że na siłę próbuje Wiśle często wbić śrubę, żeby udowodnić, że jest obiektywny - tylko o tą papkę, która wychodzi z jego ust i zakłóca odbiór meczu. Banał za banałem w dodatku dzielenie włosa na czworo. Gadanie oczywistych rzeczy w kółko jak zdarta płyta. Masakryczny jest.

1000 razy bardziej wolę usłyszeć Szymkowiaka czy Andrzeja Iwana w tle - oni przynajmniej mają czasem coś ciekawego do powiedzenia i pozwalają się skupić na meczu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.11.2012 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 25.11.2012, 22:47
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak jest teraz moda żeby jechać po piłkarzach i choćby dziś z 4 wbili to i tak była by jazda
Mnie wynik cieszy. Ciekawa jest też reakcja po drugiej bramce http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ula__0_2_.html widać jakie jest w drużynie ciśnienie które chyba trochę zeszło po tym meczu.
I jeszcze jedno Melikson dośc szybko uwolnił się z objęć kolegów chyba już żegna się z nami
apropo Meliksona to święta prawda , on tylko wypełnia swoją robotę , a i tak pomimo dobrego meczu to nie ten sam Melikson co 1,5 roku temu

po bramce się cieszy 6 Polaków będących na boisku + rezerwowi Miśkiewicz i Chrapek - wymowne

są jacy są , ale jednak ( w jakimś stopniu ) docierają do nich ostatnie wydarzenia w klubie i na pewno mają bardzo podrażnione ambicje . To czy przełożą w kolejnych spotkaniach "sportową złość " na kolejne zwycięstwo - czas pokaże . Górnik na pewno jest do zjedzenia . No i mamy z nimi dużo rachunków do wyrównania . ostatnie 3 ( jak nie 4 ) mecze z nimi to nasze 0 punktów .

cieszy mnie wygrana , gra była jaka była , ale w tej rundzie nie możemy liczyc na nic więcej . Jeśli zakończymy rundę w pierwszej 5 to będzie niewątpliwy... sukces Kulawika . Jakby to komicznie nie brzmiało .
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 25.11.2012, 22:49
s1mone no dokładnie... i płakał nad tym golem Ruchu z pierwszej połowy a i tak widać było, że był spalony. Jeden biedny Mielcarski z drugim idiotą pseudo komentatorem widzieli co chcieli widzieć czyli prawidłową bramkę... I cały mecz takiego pieprzenia a na koniec w lidze + powiedzieli, że był spalony.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 25.11.2012, 22:55
A tak w ogóle - mamy 6 punktów straty do 2 miejsca!

Nie dodam nic więcej, bo mnie wolfy z TheChrissem zaraz zjedzą

jazda, jazda
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 25.11.2012, 23:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
........
po bramce się cieszy 6 Polaków będących na boisku + rezerwowi Miśkiewicz i Chrapek - wymowne

są jacy są , ale jednak ( w jakimś stopniu ) docierają do nich ostatnie wydarzenia w klubie i na pewno mają bardzo podrażnione ambicje .....
OT/ Karherop, jak ty wiesz co wszyscy myślą to aż zdumiewające. /OT

Wygrana cieszy. Nieprzeciętnie. Bez niej byłby dramat, aż nie che mi się myśleć. Dwa spotkania do końca kolejki zobaczymy jak będziemy stać na półmetku.

Meliksona bym się nie czepiał. Równie dobrze można wysnuć tezę iż martwi się w związku z wydarzeniami w swojej ojczyźnie - jeszcze chłopa nam do wojska powołają. BTW tak na zdrowy rozsadek - jeśli miałby zaklepany transfer zimą to chyba by się cieszył? Kominiek, nie uważasz?

Lukasz.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 25.11.2012, 23:10
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
OT/ Karherop, jak ty wiesz co wszyscy myślą to aż zdumiewające. /OT
tu nie trzeba wiedzieć co myślą , ale jakie informacje do nich docierają i jak powinni reagować i poniekąd reagują , co było słychać w relacji telewizyjnej .

Taki Chavez dowiadywał się o szyderze z trybun od ... weszlo . Ciekawe ile zrozumiał taki Jaliens z Meliksonem . Wątpię że o wiele więcej , skoro nawet w szatni obcokrajowcy o tym nie rozmawiali ( jak można wnioskować od Osmana ). /OT
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 25.11.2012, 23:22
Może. Nie ma to większego znaczenia. Dziś świętujemy wygraną a zwycięzców się nie rozlicza.
Trzy punkty są najważniejsze, dwa ważne mecze przed nami - oby podtrzymali passę bez porażki.

Lukasz.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 25.11.2012, 23:35
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 26.11.2012, 00:05
Sikorski zaliczyl asyste i to na plus jakikowliek ,ale na Boga niech sie chlopak nauczy biegać ,bo o wlasne nogi tez sie mozna zabic

genralnie drugie zwyciestwo ,niby fajnie,ale jakos tak chyba na przekor temu wszystkiemu dookola

mecz z Gornikiem moze byc ciekawy ,bo mozna odrobic szybko straty i piac sie gore tabeli,czego bym nie przeczuwał.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 26.11.2012, 00:45
do analu + weźcie coś zróbcie z tym grzesiem niech on już nie komentuje meczów Wisły bo najwidoczniej ma uraz do Naszego klubu. Z poważaniem abonent cyfry L.O.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
wortski
Junior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 26.11.2012, 01:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
tu nie trzeba wiedzieć co myślą , ale jakie informacje do nich docierają i jak powinni reagować i poniekąd reagują , co było słychać w relacji telewizyjnej .

Taki Chavez dowiadywał się o szyderze z trybun od ... weszlo . Ciekawe ile zrozumiał taki Jaliens z Meliksonem . Wątpię że o wiele więcej , skoro nawet w szatni obcokrajowcy o tym nie rozmawiali ( jak można wnioskować od Osmana ). /OT
A jakie były plany - Basałaj zapraszał znajomych dziennikarzy przy pomocy braciszka na lekcje polskiego naszych obcokrajowców. Propaganda była na całego - lekcje pokazywali na Canale+, na Polsacie Sport, na Orange Sport. Mieli nauczyć się polskiego, miało być świetnie. Co z tego zostało? Praktycznie nic. Typowa zagrywka pod publiczkę, aby pokazać, że coś się udaje robić. Polak za granicą musi świetnie umieć tamtejszy język, a odwrotnie, czyli obcokrajowiec u nas bardzo rzadko.

Jak można szanować obcokrajowca, który przez kilkanaście miesięcy nie nauczył się języka polskiego? Oprócz Quioto i Frederiksena, pozostali kończą minimum trzecią rundę u nas, a więc mieli dość czasu. Jak można mówić o dobrej atmosferze w drużynie w takiej sytuacji? Żurawski dwa lata temu na ten temat dobrze powiedział, ale przez Basałaja został ukarany - za mówienie prawdy. W kulminacyjnym momencie 64% zawodników było obcokrajowcami (jeśli przyjąć, że kadra liczy dwudziestu pięciu). A to, że piłkarze nie tworzą jednego zespołu widać od bardzo dawna.
Ostatnio edytowane przez wortski : 26.11.2012 o godz. 01:46.
Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 26.11.2012, 02:16
Chris- błagam, przepowiadaj wyniki do końca sezonu. Przy takim typowaniu będziemy mistrzami... Chyba czas zamówić canal + ponownie... B/O
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 26.11.2012, 04:58
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Szczerze, ten cały Mielcarski to jest chyba najbardziej wkurzającym komentatorem jakiego kiedykolwiek słyszałem. Co mecz słyszę jego utyskiwania na to, że sędzia odgwizduje faule czy daje kartki. I w kółko to samo, może do niego nie dociera, że niektórzy wolą oglądać grę w piłkę na murawie a nie walkę wręcz. Dobra - ok, można o tym wspomnieć raz, ale kuźwa rozwodzić się nad tym przez conajmniej 5 minut czasu ekranowego, podczas gdy trwa mecz jest wkurzające. W dodatku to rozdrabnianie się nad niektórymi pierdołami całymi minutami, te monologi podczas, gdy piłka jest w grze i dzieje się już zupełnie coś innego. Już nawet nie chodzi o to, że na siłę próbuje Wiśle często wbić śrubę, żeby udowodnić, że jest obiektywny - tylko o tą papkę, która wychodzi z jego ust i zakłóca odbiór meczu. Banał za banałem w dodatku dzielenie włosa na czworo. Gadanie oczywistych rzeczy w kółko jak zdarta płyta. Masakryczny jest.

1000 razy bardziej wolę usłyszeć Szymkowiaka czy Andrzeja Iwana w tle - oni przynajmniej mają czasem coś ciekawego do powiedzenia i pozwalają się skupić na meczu.
Iwan jest klimatyczny ale czasami mam wrazenie ze lapie jakis dziwne pauzy, tak jak by mu cos odcinalo prad w mozgu.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 26.11.2012, 07:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
Jestem mocno zaskoczony. Mielcarski jest tak miałki intelektualnie że aż zęby bolą jak się gościa słucha. Prawdy oczywiste wypowiadane jako przebłyski intelektu.

O jakąś merytoryczną wypowiedź tego gościa naprawdę trudno, o coś ciekawego tym bardziej. Nigdy nie rozumiałem zachwytu na facetem, ściągnął Petrescu- ok, ale jakoś do mnie nigdy nie przemawiał. Taki Wieszczycki zjada Grzesia na śniadanie, choć łysej pały nie trawię jednak otwarcie trzeba to sobie powiedzieć.

A podniecenie w kabince że sędzia skrzywdził śmierdzieli, ale oddał w ostatniej minucie, że będzie ciekawie, żenada.

Zresztą Gargułą który oprócz bramek, kompromitował się wczoraj cały czas uznawany za gwiazdę, Jaliens za najlepszego zawodnika rundy... Hahaha

Jaliens i Garguła jesteście legendami...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 26.11.2012, 08:37
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
I tak wydaje mi się, że gdyby powierzono mu taką funkcję, wykonywałby ją bardziej sumiennie niż łysy kaskader, który co prawda Wiśle publicznie nie bruździ, ale jego rodowód jest szeroko znany. Tak czy owak, możemy tylko gdybać.

wortski napisał(a):Wyświetl post
Jak można mówić o dobrej atmosferze w drużynie w takiej sytuacji? (...) W kulminacyjnym momencie 64% zawodników było obcokrajowcami (jeśli przyjąć, że kadra liczy dwudziestu pięciu). A to, że piłkarze nie tworzą jednego zespołu widać od bardzo dawna.
Pociesznie żonglujesz argumentami, próbując doszyć je na potrzeby kulawej tezy. Dlaczego zapominasz, że ta "kulminacyjnie" niepolska kadra zdobyła MP? Czy teraz sugerujesz, że przy mocno "spolszczonej" jedenastce za słabe wyniki odpowiada tych kilku boroków z całego świata, z których tylko dwóch jest tutaj nowych?
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 26.11.2012, 09:02
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
To jest fascynujące co napisaleś. Grześ jest taki sam od wielu, wielu miesięcy, pluje na Wisłe, gryzie w kark przy każdej transmisji. A Ty dopiero od wczoraj sie zorientowałeś i juz mniej lubisz Grzesia. Zastanawiam się nad kondycja psychiczną, intelektualną ludzi na Twoim przykładzie. No bo jak wytłumaczyć fakt, że Ty dopiero od wczoraj zorientowałeś się, że coś w zachowaniu Mielcarskiego jest nie tak. Dlatego zastanawiam sie od samego rana, jak to jest z tymi ludźmi, ty im coś mówisz wiele miesięcy, tłumaczysz rzeczywistośc, a oni są odporni na argumenty wiele, wiele miesięcy, by po jakimś czasie przyznać Ci rację. Co sie dzieje z umysłem człowieka, że on dopiero po jakimś czasie zdaje sobie sprawę jaka ta rzeczywistość naprawdę jest. Fascynujące.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 26.11.2012, 09:03
Widzę, że niektórzy dopiero wczoraj przekonali się, że Mielcarski od porzucenia Wisły, trzyma zadrę w sercu i stara się jej dogryzać na każdym kroku. Ja byłem przygotowany na taki komentarz, więc Mielcarski w moich oczach nic nie stracił, a tylko utrzymał status quo. I tak wolałbym go w roli dyrektora, aniżeli łysą parówę. Mielcar miał przynajmniej wizję, jakieś plany jak powinien wyglądać profesjonalny klub, a Bednarz ma tylko łysą glacę.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 26.11.2012, 09:06
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Burliga ? Jedno udane podanie. Poza tym dno i wodorosty. To piłkarz na dolne rejony I ligi,..
Możesz nabijać się z Burligi i wysyłać go do drużyny broniącej się przed spadkiem z 1 ligi ale najpierw proponuje obejrzeć cała akcję na 1:0 ....
Niewątpliwie naszym zawodnikiem na ligę mistrzów jest Melikson .... ale czy on wczoraj uczestniczył w akcjach bramkowych ? .... wypsztykał się w pierwszych 20 minutach a w drugiej połowie nawet z wolnego dośrodkować nie potrafił na poziomie niższym niż 3 piętro ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 26.11.2012 o godz. 09:19.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 26.11.2012, 09:23
Podsumowując ten mecz to można powiedzieć że z nieba te pkt nam spadły, dość że Ruchowi sędzia bramki nie uznał to wiele nie brakło by mecz miał swój finał jak w Kielcach.
I chyba można w tym meczu podziękować Sikorskiemu że oddał tą piłkę do Garguły, mimo że za to co zrobil idąc praktycznie tylko na bramkarza (mając na plecach rywala) powinien zostać cofnięty do młodej.


No Garguła po wczorajszym meczu to chyba będzie ze 2 miesiące z głową w chmurach dumnie truchtał po boisku żując gumę, wszak strzelił w jednym meczu więcej bramek niż przez całe 3 lata poytu w Wiśle (pierwszą strzelił Legii w Warszawie)
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 26.11.2012, 09:41
gizmo napisał(a):Wyświetl post
Wisła będzie walczyć u puchary. Nie pamiętam aby Legia miała kapitalne 2 połowy sezonu. Wierzę że namieszamy w czołówce.
Oby
Ale tak serio to sobie chyba jaja robisz... bez Meliksona, bez nowych-sensownych kopaczy w jego miejsce?
Daj nam Boże jeszcze ze 4 pkt w ostatnich kolejkach to będzie dość spokojna zima.
Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że może nam jakimś cudem kapnąć nawet 6pkt, ale może... i zero (tfutfutfu)
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 26.11.2012, 09:49
Bez Meliksona. Hahaha. Ja to od momentu jego przyjścia do Wisły słyszę, że odchodzi. Nie stresujcie się na zapas. Jak odejdzie, to odejdzie, jak nie to nie.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 26.11.2012, 10:25
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak jest teraz moda żeby jechać po piłkarzach i choćby dziś z 4 wbili to i tak była by jazda
Mnie wynik cieszy. Ciekawa jest też reakcja po drugiej bramce http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ula__0_2_.html widać jakie jest w drużynie ciśnienie które chyba trochę zeszło po tym meczu.
I jeszcze jedno Melikson dośc szybko uwolnił się z objęć kolegów chyba już żegna się z nami
Karherop napisał(a):Wyświetl post
apropo Meliksona to święta prawda , on tylko wypełnia swoją robotę , a i tak pomimo dobrego meczu to nie ten sam Melikson co 1,5 roku temu

po bramce się cieszy 6 Polaków będących na boisku + rezerwowi Miśkiewicz i Chrapek - wymowne

są jacy są , ale jednak ( w jakimś stopniu ) docierają do nich ostatnie wydarzenia w klubie i na pewno mają bardzo podrażnione ambicje . To czy przełożą w kolejnych spotkaniach "sportową złość " na kolejne zwycięstwo - czas pokaże . Górnik na pewno jest do zjedzenia . No i mamy z nimi dużo rachunków do wyrównania . ostatnie 3 ( jak nie 4 ) mecze z nimi to nasze 0 punktów .

cieszy mnie wygrana , gra była jaka była , ale w tej rundzie nie możemy liczyc na nic więcej . Jeśli zakończymy rundę w pierwszej 5 to będzie niewątpliwy... sukces Kulawika . Jakby to komicznie nie brzmiało .


Dopiszemy jeszcze jakieś teorie spiskowe?

Melikson się żegna, bo za szybko ''uciekł'', po drugiej bramce cieszą się tylko Polacy nikt więcej.

Za to przy pierwszej bramce cieszy się Melikson, Jaliens, Jovanović - to jak przy pierwszej bramce jeszcze się nie żegna a przy drugiej już tak?


Moim zdaniem na siłę doszukujecie się jakiegoś problemu na siłę.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 26.11.2012, 10:51
Maor sie wkruwił nie bez powodu. Guła strzelił 2 bramki i ma teraz najwięcej punktów w Fantasy Lidze z całej Wisły.
Ten Gargulec, orbit i inne, statystycznie na papierze jest najlepszym naszym piłkarzem.
Po za tym, ostanio Maor niby powiedział ze w Wiśle nie ma z kim grać,wiec tymbardziej musiało mu być głupio ze ogórek strzelił gola, ogórek asystował a on sam, hebrajski wirtuoz pięty skończył na zero.
A dlaczego nie cieszy sie Chavez?Bo on jak zwykle, nie wie o co chodzi.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 26.11.2012, 11:45
a propo komentarza Mielcarskiego , to jeszcze bardziej antywislacki jest imho Kazek
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 26.11.2012, 11:57
Ja Kazia Węgrzyna lubię, też często stara się być na siłę obiektywny, ale przynajmniej nie wali smutów i nie zatruwa (przynajmniej mi) odbioru meczu. Czasem też rzuci dobrą anegdotę
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 26.11.2012, 12:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego nie cieszy sie Chavez?Bo on jak zwykle, nie wie o co chodzi.
Aha haha ha.
Jeszcze do Chaveza ta łatka przylgnie jak jeden punkt do Vettela
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 26.11.2012, 12:20
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Aha haha ha.
Jeszcze do Chaveza ta łatka przylgnie jak jeden punkt do Vettela
albo jak do Lukasza

Lukasz.


;-)
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 26.11.2012, 13:53
A ja dalej nie mogę w to uwierzyć, że udało się wygrać mecz bez bułgarskiego super snajpera...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:55.