
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#121
|
|
Ja powiem inaczej. Graliśmy totalny piach do momentu wejścia Sikorskiego i Boguskiego.
Jaki koń jest każdy widzi - ale przynajmniej robią trochę wiatru swoimi dynamicznymi wejściami i stwarzają zagrożenie pod bramką przeciwnika. Wcześniej to był totalny bezład i kopanina. W dodatku poza samym początkiem żadnych dobrych okazji bramkowych. Bardzo się cieszę z 3 punktów, w szczególności dlatego, że udało się je zdobyć z takimi tuzami jak Jovanovic i Chavez w składzie. Przez szacunek nie dopiszę do tej listy Sobola. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#122
|
Nie jątrzmy sami naszych własnych ran, i tak boli jak się słucha takiego Mielcarskiego. Pozdrawiam ![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#123
|
|
Szczerze, ten cały Mielcarski to jest chyba najbardziej wkurzającym komentatorem jakiego kiedykolwiek słyszałem. Co mecz słyszę jego utyskiwania na to, że sędzia odgwizduje faule czy daje kartki. I w kółko to samo, może do niego nie dociera, że niektórzy wolą oglądać grę w piłkę na murawie a nie walkę wręcz. Dobra - ok, można o tym wspomnieć raz, ale kuźwa rozwodzić się nad tym przez conajmniej 5 minut czasu ekranowego, podczas gdy trwa mecz jest wkurzające. W dodatku to rozdrabnianie się nad niektórymi pierdołami całymi minutami, te monologi podczas, gdy piłka jest w grze i dzieje się już zupełnie coś innego. Już nawet nie chodzi o to, że na siłę próbuje Wiśle często wbić śrubę, żeby udowodnić, że jest obiektywny - tylko o tą papkę, która wychodzi z jego ust i zakłóca odbiór meczu. Banał za banałem w dodatku dzielenie włosa na czworo. Gadanie oczywistych rzeczy w kółko jak zdarta płyta. Masakryczny jest.
1000 razy bardziej wolę usłyszeć Szymkowiaka czy Andrzeja Iwana w tle - oni przynajmniej mają czasem coś ciekawego do powiedzenia i pozwalają się skupić na meczu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.11.2012 o godz. 22:52.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#124
|
po bramce się cieszy 6 Polaków będących na boisku + rezerwowi Miśkiewicz i Chrapek - wymowne są jacy są , ale jednak ( w jakimś stopniu ) docierają do nich ostatnie wydarzenia w klubie i na pewno mają bardzo podrażnione ambicje . To czy przełożą w kolejnych spotkaniach "sportową złość " na kolejne zwycięstwo - czas pokaże . Górnik na pewno jest do zjedzenia . No i mamy z nimi dużo rachunków do wyrównania . ostatnie 3 ( jak nie 4 ) mecze z nimi to nasze 0 punktów . cieszy mnie wygrana , gra była jaka była , ale w tej rundzie nie możemy liczyc na nic więcej . Jeśli zakończymy rundę w pierwszej 5 to będzie niewątpliwy... sukces Kulawika . Jakby to komicznie nie brzmiało . |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#125
|
|
s1mone no dokładnie... i płakał nad tym golem Ruchu z pierwszej połowy a i tak widać było, że był spalony. Jeden biedny Mielcarski z drugim idiotą pseudo komentatorem widzieli co chcieli widzieć czyli prawidłową bramkę... I cały mecz takiego pieprzenia a na koniec w lidze + powiedzieli, że był spalony.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#126
|
|
A tak w ogóle - mamy 6 punktów straty do 2 miejsca!
Nie dodam nic więcej, bo mnie wolfy z TheChrissem zaraz zjedzą jazda, jazda |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#127
|
Wygrana cieszy. Nieprzeciętnie. Bez niej byłby dramat, aż nie che mi się myśleć. Dwa spotkania do końca kolejki zobaczymy jak będziemy stać na półmetku. Meliksona bym się nie czepiał. Równie dobrze można wysnuć tezę iż martwi się w związku z wydarzeniami w swojej ojczyźnie - jeszcze chłopa nam do wojska powołają. BTW tak na zdrowy rozsadek - jeśli miałby zaklepany transfer zimą to chyba by się cieszył? Kominiek, nie uważasz? Lukasz. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#128
|
|
tu nie trzeba wiedzieć co myślą , ale jakie informacje do nich docierają i jak powinni reagować i poniekąd reagują , co było słychać w relacji telewizyjnej .
Taki Chavez dowiadywał się o szyderze z trybun od ... weszlo . Ciekawe ile zrozumiał taki Jaliens z Meliksonem . Wątpię że o wiele więcej , skoro nawet w szatni obcokrajowcy o tym nie rozmawiali ( jak można wnioskować od Osmana ). /OT |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#129
|
|
Może. Nie ma to większego znaczenia. Dziś świętujemy wygraną a zwycięzców się nie rozlicza.
Trzy punkty są najważniejsze, dwa ważne mecze przed nami - oby podtrzymali passę bez porażki. Lukasz. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#130
|
|
Do dziś tak myślałem sobie żeby było fajnie jakby Mielcarski znowu był naszym dyrektorem sportowym. Już tak absolutnie nie myślę.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#131
|
|
Sikorski zaliczyl asyste i to na plus jakikowliek ,ale na Boga niech sie chlopak nauczy biegać ,bo o wlasne nogi tez sie mozna zabic
genralnie drugie zwyciestwo ,niby fajnie,ale jakos tak chyba na przekor temu wszystkiemu dookola mecz z Gornikiem moze byc ciekawy ,bo mozna odrobic szybko straty i piac sie gore tabeli,czego bym nie przeczuwał. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#132
|
|
do analu + weźcie coś zróbcie z tym grzesiem niech on już nie komentuje meczów Wisły bo najwidoczniej ma uraz do Naszego klubu. Z poważaniem abonent cyfry L.O.
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2012
Offline |
#133
|
Jak można szanować obcokrajowca, który przez kilkanaście miesięcy nie nauczył się języka polskiego? Oprócz Quioto i Frederiksena, pozostali kończą minimum trzecią rundę u nas, a więc mieli dość czasu. Jak można mówić o dobrej atmosferze w drużynie w takiej sytuacji? Żurawski dwa lata temu na ten temat dobrze powiedział, ale przez Basałaja został ukarany - za mówienie prawdy. W kulminacyjnym momencie 64% zawodników było obcokrajowcami (jeśli przyjąć, że kadra liczy dwudziestu pięciu). A to, że piłkarze nie tworzą jednego zespołu widać od bardzo dawna.
Ostatnio edytowane przez wortski : 26.11.2012 o godz. 01:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#134
|
|
Chris- błagam, przepowiadaj wyniki do końca sezonu. Przy takim typowaniu będziemy mistrzami... Chyba czas zamówić canal + ponownie... B/O
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#135
|
|
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#136
|
O jakąś merytoryczną wypowiedź tego gościa naprawdę trudno, o coś ciekawego tym bardziej. Nigdy nie rozumiałem zachwytu na facetem, ściągnął Petrescu- ok, ale jakoś do mnie nigdy nie przemawiał. Taki Wieszczycki zjada Grzesia na śniadanie, choć łysej pały nie trawię jednak otwarcie trzeba to sobie powiedzieć. A podniecenie w kabince że sędzia skrzywdził śmierdzieli, ale oddał w ostatniej minucie, że będzie ciekawie, żenada. Zresztą Gargułą który oprócz bramek, kompromitował się wczoraj cały czas uznawany za gwiazdę, Jaliens za najlepszego zawodnika rundy... Hahaha Jaliens i Garguła jesteście legendami... ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#137
|
Pociesznie żonglujesz argumentami, próbując doszyć je na potrzeby kulawej tezy. Dlaczego zapominasz, że ta "kulminacyjnie" niepolska kadra zdobyła MP? Czy teraz sugerujesz, że przy mocno "spolszczonej" jedenastce za słabe wyniki odpowiada tych kilku boroków z całego świata, z których tylko dwóch jest tutaj nowych? |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova
Offline |
#138
|
|
To jest fascynujące co napisaleś. Grześ jest taki sam od wielu, wielu miesięcy, pluje na Wisłe, gryzie w kark przy każdej transmisji. A Ty dopiero od wczoraj sie zorientowałeś i juz mniej lubisz Grzesia. Zastanawiam się nad kondycja psychiczną, intelektualną ludzi na Twoim przykładzie. No bo jak wytłumaczyć fakt, że Ty dopiero od wczoraj zorientowałeś się, że coś w zachowaniu Mielcarskiego jest nie tak. Dlatego zastanawiam sie od samego rana, jak to jest z tymi ludźmi, ty im coś mówisz wiele miesięcy, tłumaczysz rzeczywistośc, a oni są odporni na argumenty wiele, wiele miesięcy, by po jakimś czasie przyznać Ci rację. Co sie dzieje z umysłem człowieka, że on dopiero po jakimś czasie zdaje sobie sprawę jaka ta rzeczywistość naprawdę jest. Fascynujące.
![]()
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku -JM---- nieświadomie, albo odruchowo.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#139
|
|
Widzę, że niektórzy dopiero wczoraj przekonali się, że Mielcarski od porzucenia Wisły, trzyma zadrę w sercu i stara się jej dogryzać na każdym kroku. Ja byłem przygotowany na taki komentarz, więc Mielcarski w moich oczach nic nie stracił, a tylko utrzymał status quo. I tak wolałbym go w roli dyrektora, aniżeli łysą parówę. Mielcar miał przynajmniej wizję, jakieś plany jak powinien wyglądać profesjonalny klub, a Bednarz ma tylko łysą glacę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#140
|
Niewątpliwie naszym zawodnikiem na ligę mistrzów jest Melikson .... ale czy on wczoraj uczestniczył w akcjach bramkowych ? .... wypsztykał się w pierwszych 20 minutach a w drugiej połowie nawet z wolnego dośrodkować nie potrafił na poziomie niższym niż 3 piętro ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 26.11.2012 o godz. 09:19.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#141
|
|
Podsumowując ten mecz to można powiedzieć że z nieba te pkt nam spadły, dość że Ruchowi sędzia bramki nie uznał to wiele nie brakło by mecz miał swój finał jak w Kielcach.
I chyba można w tym meczu podziękować Sikorskiemu że oddał tą piłkę do Garguły, mimo że za to co zrobil idąc praktycznie tylko na bramkarza (mając na plecach rywala) powinien zostać cofnięty do młodej. No Garguła po wczorajszym meczu to chyba będzie ze 2 miesiące z głową w chmurach dumnie truchtał po boisku żując gumę, wszak strzelił w jednym meczu więcej bramek niż przez całe 3 lata poytu w Wiśle (pierwszą strzelił Legii w Warszawie) |
|
|
|
Guest
|
#142
|
![]() Ale tak serio to sobie chyba jaja robisz... bez Meliksona, bez nowych-sensownych kopaczy w jego miejsce? Daj nam Boże jeszcze ze 4 pkt w ostatnich kolejkach to będzie dość spokojna zima. Choć oczywiście zdaję sobie sprawę, że może nam jakimś cudem kapnąć nawet 6pkt, ale może... i zero (tfutfutfu) |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#143
|
|
Bez Meliksona. Hahaha. Ja to od momentu jego przyjścia do Wisły słyszę, że odchodzi. Nie stresujcie się na zapas. Jak odejdzie, to odejdzie, jak nie to nie.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#144
|
|
Dopiszemy jeszcze jakieś teorie spiskowe? Melikson się żegna, bo za szybko ''uciekł'', po drugiej bramce cieszą się tylko Polacy nikt więcej. Za to przy pierwszej bramce cieszy się Melikson, Jaliens, Jovanović - to jak przy pierwszej bramce jeszcze się nie żegna a przy drugiej już tak? Moim zdaniem na siłę doszukujecie się jakiegoś problemu na siłę. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#145
|
|
Maor sie wkruwił nie bez powodu. Guła strzelił 2 bramki i ma teraz najwięcej punktów w Fantasy Lidze z całej Wisły.
Ten Gargulec, orbit i inne, statystycznie na papierze jest najlepszym naszym piłkarzem. Po za tym, ostanio Maor niby powiedział ze w Wiśle nie ma z kim grać,wiec tymbardziej musiało mu być głupio ze ogórek strzelił gola, ogórek asystował a on sam, hebrajski wirtuoz pięty skończył na zero. A dlaczego nie cieszy sie Chavez?Bo on jak zwykle, nie wie o co chodzi. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#146
|
|
a propo komentarza Mielcarskiego , to jeszcze bardziej antywislacki jest imho Kazek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#147
|
|
Ja Kazia Węgrzyna lubię, też często stara się być na siłę obiektywny, ale przynajmniej nie wali smutów i nie zatruwa (przynajmniej mi) odbioru meczu. Czasem też rzuci dobrą anegdotę
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#148
|
|
Aha haha ha.
Jeszcze do Chaveza ta łatka przylgnie jak jeden punkt do Vettela ![]() ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#149
|
|
albo jak do Lukasza
Lukasz. ;-) |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#150
|
|
A ja dalej nie mogę w to uwierzyć, że udało się wygrać mecz bez bułgarskiego super snajpera...
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|