The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.11.2012, 20:59. [13 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 25 listopada, godz. 17.
vs.




Za nami już cała 12 kolejka Ekstraklasy. Przypomnę, że w niedzielę ''Biała Gwiazda'' pokonała przed własną publicznością aktualnego mistrza Polski - Śląsk Wrocław. Gola na wagę 3 punktów, zdobył wprowadzony po przerwie Ivica Iliev. Serb na listę strzelców wpisał się w doliczonym czasie gry.

Po 12 kolejkach na czele tabeli znajduje się stołeczna Legia, która ma 3 punkty przewagi nad drugim zespołem z Warszawy - Polonią.


W 13 kolejce Wisła Kraków swój mecz rozegra w niedzielę, tym razem jej przeciwnikiem będzie drużyna chorzowskiego Ruchu, który w poprzedniej kolejce poniósł porażkę w Szczecinie z tamtejszym beniaminkiem - Pogonią 1:0.

Ruch Chorzów to zespół, który w zeszłym sezonie zdobył vicemistrzostwo Polski, oraz dotarł do finału Pucharu Polski. W klubie z Cichej w przerwie letniej doszło do kilku istotnych zmian, najważniejszą z nich była zmiana na stanowisku szkoleniowca wieloletni trener ''Niebieskich'' Waldemar Fornalik zamienił Chorzów na reprezentację Polski.
Do tego klub opuścili Rafał Grodzicki, Wojciech Grzyb, Paweł Abbott oraz wypożyczony z Wisły - Łukasz Burliga.

W zamian za tych piłkarzy, do klubu trafili m.in: Maciej Sadlok, Marcin Kikut, Grzegorz Kuświk czy Mindaugas Panka.

Sezon dla ''Niebieskich'' zaczął się fatalnie, zespół w 4 kolejkach zdobył tylko 1 punkt i znajdował się na dnie tabeli. Aktualnie drużyna prowadzona jest przez Jacka Zielińskiego i po 12 kolejkach zajmuje 12 miejsce z 14 oczkami na koncie.

Dla podopiecznych trenera Kulawika, to kolejny mecz z sąsiadem z tabeli - obie ekipy dzieli tylko 1 punkt. W meczu z Ruchem na pewno nie zobaczymy Gordona Bunozy, który w meczu ze Śląskiem obejrzał 4 żółtą kartkę i będzie pauzował.

Do składu natomiast wróci Cezary Wilk, nie wiadomo czy trener Kulawik będzie mógł skorzystać z usług Michała Czekaja, który nabawił się urazu.

Ostatnie wizyty Wisły Kraków w Chorzowie:

Sezon 2007/08

30 września 2007, Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-3, Marek Zieńczuk 55, Radosław Sobolewski 82, Mauro Cantoro 87

Sezon 2008/09

29 listopada 2008, Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0, Michał Pulkowski 78.

Sezon 2009/10

6 grudnia 2009, Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-3, Andrzej Niedzielan 59 - Piotr Brożek 66, Marcelo 78, Patryk Małecki 90

Sezon 2010/11

15 sierpnia 2010, Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0, Krzysztof Nykiel 21, Gabor Straka 31.

Sezon 2011/12

25 marca 2012, Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0, Rafał Grodzicki 54 (karny)



Terminarz 13 kolejki Ekstraklasy:


23 listopada, piątek:

18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice
20:45 Legia Warszawa - Widzew Łódź

24 listopada, sobota:

13:30 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
15:45 Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
18:00 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

25 listopada, niedziela:

14:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
17:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków

26 listopada, poniedziałek:

18:30 Podbeskidzie Bielsko- Biała - Lech Poznań


Zapraszam do dyskusji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.11.2012, 22:20
Mecz pewnie będzie wyglądał jak zwykle czyli kaszana na maxa... Tak swoja drogą skoro Iliev powoli zaczyna się już pakować to może niech Kulawik da mu szanse ustawiając go jako napastnik... W końcu w Serbii grał na tej pozycji. Ivica na skrzydle jest w 90% spotkań całkowicie bezproduktywny. Co z tego że minie 1, 2 zawodników jak do bramki zawsze ma daleko. A w niedziele pokazał że być może warto podwiesić go jako nabiegający napastnik lub normalny napastnik bo Gienkov to ostatnio tragedia Sikor jaki jest każdy widzi a Quioto pewnie do lipca na ławce bedzie przesiadywał...
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.11.2012, 23:07
Szykuje sie porażka. Nawet jak mieliśmy znacznie silniejszy skład to w Chorzowie zawsze było ciężko. Wyjątkowo trudny teren dla nas.

Ciekawe kto zagra na lewej Bunoza kartki, Frederiksen jakis uraz (może wyzdrowieje), Jaliens ostatnio grał ale jak Bunoza kartki to w środku też się robi luka. Chyba będzie trzeba Burlige wystawić.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.11.2012, 09:32
Ruch nie jest tak mocny jak ostatnio, My rowniez nie mamy super formy mimo wygranej ze Slaskiem dlatego smierdzi mi tutaj remisem.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.11.2012, 11:18
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Mecz pewnie będzie wyglądał jak zwykle czyli kaszana na maxa... Tak swoja drogą skoro Iliev powoli zaczyna się już pakować to może niech Kulawik da mu szanse ustawiając go jako napastnik... W końcu w Serbii grał na tej pozycji. Ivica na skrzydle jest w 90% spotkań całkowicie bezproduktywny. Co z tego że minie 1, 2 zawodników jak do bramki zawsze ma daleko. A w niedziele pokazał że być może warto podwiesić go jako nabiegający napastnik lub normalny napastnik bo Gienkov to ostatnio tragedia Sikor jaki jest każdy widzi a Quioto pewnie do lipca na ławce będzie przesiadywał...
No to masz Ilieva:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

Co do Quito: powinien zagrać od początku.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 20.11.2012 o godz. 11:29.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.11.2012, 11:32
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No to masz Ilieva:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

Co do Quito: powinien zagrać od początku.
Tyle ze Quioto to klasyczny napastnik ,wysoki troche o charakterystyce Genkova , on sie nie nadaje na grę na skrzydle wg mnie
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.11.2012, 11:35
Grantar napisał(a):Wyświetl post

Co do Quito: powinien zagrać od początku.
Tylko może tym razem na szpicy go spróbować, bo na skrzydle ponoć nigdy nie grał. Genkov w słabej formie, Sikorski to tam wiadomo, może niech Honduranin dostanie szanse od pierwszej minuty, gorzej raczej nie będzie. Choć skoro Iliev ma nie grać, to może najsensowniej będzie zagrać dwójką napastników tzn. Genkov-Quioto, a na skrzydłach Melikson z Boguskim. Ruch jest w fatalnej dyspozycji, miło byłoby więc nie przegrać, ale faworytami mimo wszystko nie jesteśmy.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.11.2012, 12:12
Grantar napisał(a):Wyświetl post
No to masz Ilieva:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
No i Ivica co zapowiedział (koniec kariery) to zrobił... tylko pół roku wcześniej.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 20.11.2012, 13:56
Mecz słabego z beznadziejnym. Zapowiada się imponujące widowisko.

Mój typ:
Ruch - Wisła 1:0
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.11.2012, 14:47
Ostatnio obstawiałeś Wisła 0-3 Śląsk. Ciekawy czy tym razem Ci się "równie poszczęści"?
Akcje oni konstruują, stwarzają, tylko, że uparli się, że wejdą z piłką w bramkę i to najbardziej irytuje. Niech strzelają zza 16. Ivica dał przykład, a nie pieprzenie się z koronkowymi akcjami, w których zawsze ktoś poda za daleko/ za mocno/ niedokładnie, albo będzie przyjmował piłkę jak Jovanović - całe wieki.
Odpowiedz cytując
M129
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.11.2012, 17:45
Baala napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe kto zagra na lewej Bunoza kartki, Frederiksen jakis uraz (może wyzdrowieje), Jaliens ostatnio grał ale jak Bunoza kartki to w środku też się robi luka. Chyba będzie trzeba Burlige wystawić.
Burliga podobno ostatnio na treningu ćwiczył na lewej obronie, więc chyba on zagra (byle nie Frederiksen).
Odpowiedz cytując
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.11.2012, 18:46
M129 napisał(a):Wyświetl post
Burliga podobno ostatnio na treningu ćwiczył na lewej obronie, więc chyba on zagra (byle nie Frederiksen).
Biorąc pod uwagę: pauzę Bunozy, kontuzje Głowackiego, Czekaja, Ilieva wydaje mi sie że zagramy :

Pareiko - Jovanovic, Jaliens,Chavez,Burliga - Melikson,Wilk,Sobolewski,Garguła,Chrapek - Genkov

w odwodzie zostają tylko:Miśkiewicz,Frederiksen, Szewczyk,Uryga,Boguski,Sikorski,Quioto
z tym że wątpliwe jest by Kulawik postawił na młodych : Urygę, Szewczyka
jak gra Frederiksen i Sikorski to mówić nie trzeba, więc tak naprawdę mamy 2 zawodników z których warto skorzystać w meczu.
Wynik obstawiam w okolicach remisu, ale może się trafić nawet porażka albo zwycięstwo( lecz nie wypracowane ale przypadkowe).
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.11.2012, 19:21
Nie no dajcie spokój. Ruch wszyscy leją ostatnio. Ja wiem, że Wisła to dzisiaj najlepszy klub na przełamanie ale nie wygrać z tak słabym Ruchem to była by już nie tragedia tylko komedia.

Odpowiedz cytując
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 20.11.2012, 19:56
Ktoś się orientuje co z Burasem ?
Odpowiedz cytując
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.11.2012, 20:11
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś się orientuje co z Burasem ?
Zagrał 67 minut w MESIE ze Śląskiem. Zrobiona chłopaka w balona, jak przychodził do Wisły to mówił że rok temu miał propozycje z Wisły ale do Młodej Ekstraklasy a teraz do 1 drużyny to poszedł a i tak gra tylko w MESIE>
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.11.2012, 20:30
sovinho_02 napisał(a):Wyświetl post
Zagrał 67 minut w MESIE ze Śląskiem. Zrobiona chłopaka w balona, jak przychodził do Wisły to mówił że rok temu miał propozycje z Wisły ale do Młodej Ekstraklasy a teraz do 1 drużyny to poszedł a i tak gra tylko w MESIE>
Przecież on miał zabieg kolana w wakacje. Miesiąc przerwy od treningów miał. Gdzieś w okolicy września był dopiero wprowadzany do gry. Nie wiem czy rozegrał pełny mecz w mesie, a co dopiero mówić o I składzie.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 20.11.2012, 20:33
2:0 dwie bramy SIkorskiego
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 20.11.2012, 20:53
Glazik napisał(a):Wyświetl post
2:0 dwie bramy SIkorskiego
Wreszcie ktoś uwierzył w chłopaka ...
PRAWDZIWY KIBIC.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 20.11.2012, 20:58
Wykasuj te półglupie usmieszki i życz Danielowi..bo Wisle zyczysz....qurwa...!!
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując
M129
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 20.11.2012, 20:59
Glazik napisał(a):Wyświetl post
2:0 dwie bramy SIkorskiego
Po dwóch cudownych asystach Frederiksena(jeśli wyzdrowieje)



Według mnie powinniśmy zdecydować się grać z Quioto na szpicy. Obecnie Genkow czy Sikorski to raczej czegoś nie strzelą chyba,że Genkow głową,ale z tym jest tak,że raz wyjdzie,a kilka razy nie , a Quioto powinien dostać szansę na dłużej niż 10 minut. Melikson i Boguski na skrzydłach, a na środku Garguła z Chrapkiem. Ten drugi w dobrej formie potrafi coś stworzyć, a razem z Meliksonem może być ciekawie . Mam nadzieję na 2:0,ale jeśli nasza gra będzie taka sama jak ze Śląskiem to 0:0 lub 0:1, bo wątpię w dwa szczęśliwie wygrane mecze, a przy naszej średniej jednego meczu wygranego na miesiąc to nieciekawie to wygląda.
Odpowiedz cytując
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 20.11.2012, 21:13
M129 Meliksona dałbym na środek a Orbita na lewe skrzydło, tam miałby więcej miejsca. Chociaż najlepiej to bym go w ogóle nie wystawiał
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 20.11.2012, 21:36
Ten chłopak- Sikorski, musi być naprawdę mocny odpornie psychicznie, żeby wytrzymać tą presję. Bo co jak co, nie oszczędzamy go, też "wyśmiewałem" razem z wami go w niedzielę, podczas meczu, ale życzę mu, żeby zdobył bramkę i zaczął grać tak jak kiedyś w górniku, ale to chyba nie możliwe...
Odpowiedz cytując
Wislawek
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 20.11.2012, 21:56
Nie pomogą żadne roszady w składzie.Totalna rozsypka!A po ostatnim zachowaniu kibiców przewiduję zaangażowanie naszych kopaczy na 0:3.Dziękuję.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.11.2012, 22:03
Wislawek napisał(a):Wyświetl post
Nie pomogą żadne roszady w składzie.Totalna rozsypka!A po ostatnim zachowaniu kibiców przewiduję zaangażowanie naszych kopaczy na 0:3.Dziękuję.

Wstrętni Kibice... Jeszcze piłkarze się obrażą i spuszczą na złość Kibicom Wisłę do I ligi.

I komu oni na złość zrobią przegrywając mecze sobie czy nam? Chcą odejść, chcą się odbić od naszej szarej ligi? Czy może chcą swoim ''zaangażowaniem'' załapać się na jakieś kary od Zarządu?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.11.2012, 22:23
- Patrząc na ostatnie 5 meczy to Wisła przegrała tylko raz z Lechem 0-1 grając chyba najlepszy mecz za Kulawika.
- Historia ostatnich meczy Wisły z Ruchem mówi że przegrywamy do 0 lub strzelamy 3 bramki
- Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i prezentują taki sam niski poziom
- Ruch jest przede wszystkim drużyną własnego boiska na którym rzadko kiedy przegrywa
- Sezon 2011/12 4 mecze 3 karne dla Ruchu
- Ruch na początku sezonu miał serie 3 porażek z rzędu może i teraz będzie miał ...
- Patrząc realnie kto pierwszy strzeli ten wygra mecz

Każdy widzi jak Wisła gra, to już nie jest ta sama drużyna co kiedyś ale to jest nasza Wisła na dobre i na złe.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 21.11.2012, 00:14
riv napisał(a):Wyświetl post
Nie no dajcie spokój. Ruch wszyscy leją ostatnio. Ja wiem, że Wisła to dzisiaj najlepszy klub na przełamanie ale nie wygrać z tak słabym Ruchem to była by już nie tragedia tylko komedia.
W ciągu ostatnich 13 miesięcy Wisła przegrywała już ze słabszymi drużynami, grającymi jeszcze słabiej od Ruchu.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 21.11.2012, 10:13
lad21ewt napisał(a):Wyświetl post
- Patrząc na ostatnie 5 meczy to Wisła przegrała tylko raz z Lechem 0-1 grając chyba najlepszy mecz za Kulawika.
- Historia ostatnich meczy Wisły z Ruchem mówi że przegrywamy do 0 lub strzelamy 3 bramki
- Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i prezentują taki sam niski poziom
- Ruch jest przede wszystkim drużyną własnego boiska na którym rzadko kiedy przegrywa
- Sezon 2011/12 4 mecze 3 karne dla Ruchu
- Ruch na początku sezonu miał serie 3 porażek z rzędu może i teraz będzie miał ...
- Patrząc realnie kto pierwszy strzeli ten wygra mecz

Każdy widzi jak Wisła gra, to już nie jest ta sama drużyna co kiedyś ale to jest nasza Wisła na dobre i na złe.
Zmieniłbym zaznaczony fragment - Ruch strzeli gola - wygra mecz, Wisła dla pewności wygranej, musiałaby strzelić 2 a najlepiej 3 bramki, bo nawet jak pierwsza strzeli, to nie znaczy, że dowiezie zwycięstwo do końca...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 21.11.2012, 12:54
Pele_94 napisał(a):Wyświetl post
M129 Meliksona dałbym na środek a Orbita na lewe skrzydło, tam miałby więcej miejsca. Chociaż najlepiej to bym go w ogóle nie wystawiał
Miejsca na co? Na pozorowanie gry?

My beznadziejni, Ruch podobnie. 0-0 po komicznie beznadziejnej grze lub 0-1 w plecy po babolu ktoregos z nas. Na bramke nie licze (chyba ze swojaka) bo jak mozna na nia liczyc skoro tylko drwale z Kielc i outsajder z Bielska mniej strzelili.
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 21.11.2012, 14:03
Jeśli się poczyta niektóre powyższe posty to bardzo boli bo mają coś na rzeczy...

Zgadzam się,że każdy widzi jak Wisła gra, to już nie jest ta sama drużyna co kiedyś ale to jest nasza Wisła na dobre i na złe.
Może być ciężko, nawet bardzo...skład co mecz to inny bo też ustalenia trenera są takie a nie inne...bo i też kim on ma grać...jakby nie ustawić tą drużynę nie będziemy faworytem tego spotkania...jak ktoś napisał powyżej..."My beznadziejni, Ruch podobnie. 0-0 po komicznie beznadziejnej grze lub 0-1 w plecy po babolu ktoregoś z nas.

Myślę, że babola nie będzie...pewnie też nie wygramy...stawiam na 1:1...ale obym się mylił
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.11.2012, 14:56
Hattrick Daniela i przywozimy na plecach 3 bramki bagażu

Tak na poważnie w tej sytuacji to nawet remis będzie ok.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50.