
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#121
|
|
Mam nadzieję i wierzę, że będzie bardzo dobry mecz dla kibiców. Zapowiada się ciekawie. Pierwszy mecz Probierza na R22 i debiut Rumaka. Lech będzie prowadził otwartą grę więc powinno być dużo sytuacji. Wisełka musi dziś wygrać i odrabiać straty. Jeszcze nie wszystko stracone. Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!!!
) |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Pozznań
Offline |
#122
|
POZDRO |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#123
|
|
http://www.90minut.pl/liga/0/liga1944.html
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki." Bez napinki ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: C4
Offline |
#124
|
|
Masz rację. Kolega thechris nie doczytał. Wszystko już stało się jasne. Ale, że wam tam w Poznaniu nie ufam to sprawdziłem na stronie.. UEFA.
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20231/uefa_lech_uefa_470.jpeg I teraz już nie wiem.. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#125
|
Ale prawda jest taka, że przewiesiliście metkę na inny organizm, bo tak było wygodniej. Owy organizm nie jest Lechem Poznan a Amicą Wronki a oficjalna ligowa nomenklatura może zmylić tylko średnio zorientowanych kibiców oraz ludzi takich jak Ty, którzy świadomie zdecydowali się na ignorowanie smutnych faktów.Pozdrowienia. Oczywiście bez napinki. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#126
|
|
Obraz nędzy i rozpaczy. Cytując klasyka: "nie ma niczego"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#127
|
|
Dno, po chuja kopią piłkę na pałę, ja .......e , nie wiem co będzie w 2 połowie, niech coś strzelą i nie stracą...
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#128
|
|
Niech realizatorzy jeszcze więcej mikrofonów ustawią pod trybuną gości bo nic a nic ich nie słychać .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline |
#129
|
|
nie ma to jak zwolnic Maaskanta, gdy pol druzyny z podstawowego skladu mialo kontuzje, pozniej wbic noz w plecy Moskalowi, choc gra byla ladna dla oka, wiec zaslugiwal na szanse do okonca sezonu,to teraz mamy dzida do przodu na afere i PMSZ znowu rzadzi.nie kumam (znaczy kumam BC musi odejsc) Maaskant przejal druzyne rozbita w srodku sezonu, cele przed nim postawione czyli mistrzostwo bylo, LE byla a oni go zwalniaja jak polowa druzyny kontuzjowana.na to co widze teraz to sie w ogole bez mocnej naje... ogladac nie da masakra jakas Panie BC szacunek za to co bylo , ale jak sie nie widzi powielanych co roku bledow to czas sprzedac Wisle komus bardziej zorientowanemu w temacie futbolu....
p.s. a Apoel pokazal jakimi sa "ogorkami" p.s.2 wynik nawet jesli wygraja nie ma znaczenia, bo ja chce Wisly, ktora znaczy cos w Europie, bo w ta siermiezna liga to dla mnie zaden wyznacznik
Ostatnio edytowane przez nh79 : 09.03.2012 o godz. 21:28.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#130
|
|
Sprawiedliwie to powinno być 0:2. Niby może się zemścić ale trzeba częściej przechodzić z piłką na drugą połowę a nie puszczać dzidę i oddawać piłkę Kotorowskiemu...
Oprócz bramkarza to w każdej formacji Amica jest wyraźnie lepsza. Póki Wilk ma decydować o obliczu Wisły to będziemy się plątać w środku tabeli. Jeden odbiór, dwa razy go przejdą, 2 razy sfauluje...Bez sensu taka gra. Ambicja to jedno a umiejętności to drugie. |
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK
Offline |
#131
|
|
Wisla macie tych chamow rozjechac za ten cyrk w czsie minuty ciszy. To sa wlasnie Poznaniacy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#132
|
|
Jak skonczy sie na 0-0 to bedzie to nasz niewatpliwy sukces.
Ogolnie czuje juz tradycyjne 0-1 na R22 po jakims farfoclu obrony. Gramy chuja to i chuja tu ugramy. Po zagraniach naszych niektorych "gwiazd" to jestem wrecz zalamany. Krotkie celne podanie to niesamowite wyzwanie dla takiego Paljicia. Wrzutka ze stojacej pilki jest zadaniem awykonalnym dla Nuneza. Ogolnie rzecz biorac, kilka naszych ogorkow tradycyjnie trzyma swoj poziom. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#133
|
|
Ogólnie to nasza kadra to przypomina obraz nędzy i rozpaczy. Gratulacje dla Cupiała
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK
Offline |
#134
|
|
I znowu pyrusy pokazaly jakimi sa wiesniakami Wisla jedziecie z nimi
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#135
|
|
Mały plus dla Probierza. Wymiana 2 najsłabszych ogniw w 60 min. Zobaczymy efekt, w każdym razie nie bronimy remisu.
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#136
|
|
Mozdzen debilu, zniknij z boiska! Melikson, Gargula konczyc te szmaty!
![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#137
|
|
Ten mecz to odpowiedz dla władz na zmianę trenera - Nihil Novi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź
Offline |
#138
|
|
Taktyka Probierza: dzida do przodu na aferę. Brzydka sprawa, ale cóż.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City
Offline |
#139
|
|
Jak na nich patrzę, mam ochotę wcisnąć przycisk "reset" w kompie i mieć nadzieję, że potem system będzie działać lepiej... a tu pyta c.d...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#140
|
|
Dobra MP poszło się bujać a co do gry to widać ewidentnie "potencjał" w tym zespole. Śmiech na sali.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#141
|
|
Jak zle było z tyłu to dobrze było z przodu, jak jest dobrze z tyłu to jest zle z przodu - takim sposobem sukcesow nie bedzie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#142
|
|
no i ....a sie obsrali.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#143
|
|
To co wyprawiał Garguła na boisku to był jakiś sabotaż.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#144
|
|
Wynik meczu z Lechią był miłym incydentem wynikającym bardziej z praw statystyki niż umiejętności. Dziś mecz z poznańskim Lechem pokazał ,że Wisła ,która niegdyś była synonimem jakości jest niestety uosobieniem indolencji, piłkarskiej tandety , nieporadności oraz zmarnowanych szans. Dno.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#145
|
|
I padlina.
Zmieniać trenera! Probierz WE DON'T TRUST YOU! ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#146
|
|
Liczby nie kłamią, to nie defensywę mamy słabą, bo goli nie tracimy dużo więcej od drużyn z czołówki. . My w ofensywie gramy żałośnie. W 30 minut w przewadze nie strzelić gola grając u siebie, mając nóż na gardle ? Kompromitacja.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#147
|
|
Amica nie wykorzystała szansy bo miała w składzie swoją wersje Czekaja.
W 11 na 10 gra się wyrównała ale lepsze sytuacje miała Amica, szczególnie w 73 minucie oraz w 72 i 92. Ogólnie wynik lepszy niż gra bo Amica grała lepiej i nawet w 10 była bliżej strzelenia gola. Natomiast poziom futbolu niewiele wyższy od tego co zaprezentował ŁKS z Pasami i nic dziwnego, że to ekipy środka tabeli. |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#148
|
|
Dzisiejszy mecz dał do myślenia płaczkom plującym na Genkowa i jarającym się Bitonem czy trzeba więcej? Bez Genkowa NIE ISTNIEJEMY przy jakichkolwiek piłkach granych bezpośrednio w linię ataku. Jeśli Melikson/Iliew sam nie zrobi nam akcji to nic z tego. Podanie do Bitona inne, aniżeli idealnie do nogi = strata.
Dziwne, że trenerzy stawiali/ją na Genkowa, ale znawcy wiedzieli, że to "dlatego, bo Bitona nie wykupią". To dobry gracz i sprawdzi się jako "strzelacz bramek", ale jeśli będzie ktoś, kto zrobi za niego resztę - Genkow jest w tej roli idealny. Mecz jak mecz - MP prawdopodobnie nie będzie. Ale mogliśmy tego oczekiwać, nie ma co się ciąć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#149
|
|
To jak taki przykładowo Wilk, nie odmawiając mu waleczności, jest słaby technicznie to jest po prostu coś strasznego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#150
|
|
Bo ci coś zmiana trenera da...
![]() ![]() ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|