
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#121
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#122
|
Amika przegrala ze Stalowa Wola a jest lepsza........... Inter z Barcelona a jest lepsza.........Liverpool tez przgrywa ze spadkowiczami Chelsea tez....Bayern tez.......... Wygralismy z Barcelona by potem zremisowac z przyslowiawa Odra takich przykladow moge Ci podac 200 tys z kazdej ligi.. slabsze momenty kazdemu sie zdarzaja, szkoda tylko ze teraz na kilka meczow przed koncem Ty za pomoca jednego, dwoch czy 5 meczow oceniasz sile danej ekipy? przeciez wiadomym jest ze Korona do jaj niedorastwa Wisle, ale akurat w tym jednym meczu im sie cos udaje, ale tylko dlatego ze nasi kompletnie sie nie odnajduja............ i zapamietaj jedno, mecz meczowi nierowny.......
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 30.04.2010 o godz. 20:17.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#123
|
|
Boze, kiedy ten Alvarez nauczy sie dosrodkowywac? Jak mozna bylo wymienic Baszczynskiego na takiego grajka...
edit. W koncu Kirm schodzi.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 30.04.2010 o godz. 20:23.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#124
|
|
klasyczny mecz na 0:1 jakich mielismy juz 5 w tym sezonie....
hahaha jak patrze jak klada sie boguski ba malecki i lobo to normalnie smiac sie chce po tym strzale jestem juz pewien ze bedzie 0;1
Ostatnio edytowane przez legol : 30.04.2010 o godz. 20:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#125
|
|
Matko i córko, po przerwie dalej dramat. Niech oni zrozumieją, że Kielczanie sobie samobójczych bramek nie strzelą, tylko po to, żeby Wisła wygrała ! :/
Żadnych jasnych punktów w naszej drużynce... Wisła grac k**** mać! ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#127
|
|
jasne..16 punktow jak dotad a ty cos majaczysz o Gorniku.
Gramy piach to nie podlega dyskusji ale sedzia tez nam nie pomaga. Gwizda wszystko przeciwko nam i niczego przeciwko Koronie. Pomijam tego plazowicza z Afryki ktory wszedl na boisko zeby sie wylegiwac. |
|
|
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#128
|
|
po co Wisla wypozyczala Chiristowa ? On jest chyba inwalidą 1 grupy skoro nie gra nawet przy takiej postawie Boguskiego.
W tym meczu juz tylko jedna rzecz mi moze poprawic humor: pojedynek 1 na 1 Lobodzinski - Gajtkowski. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#129
|
|
W****ia mnie już to leżenie na murawie Issy,
W****ia mnie to, że Łobo - skrzydłowy najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce umie tylko jeden zwód. W****ia mnie to, że nie mamy bramkostrzelnych napastników. W****ia mnie to, że rezerwowym bramkarzem jest Juszczyk, który jest jak selekcjoner w chujowych klubach - puszcza największe szmaty i nie mają pojęcia o staniu na bramce. Nie sądziłem że to kiedyś powiem, ale PAWEŁEK wróć ;( ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#130
|
|
Nie rozumiem Waszych wrzutów na Boguskiego. Chłopak wrócił po kontuzji, stara się, walczy w każdym meczu, widać, że chce mu się grać ale brakuje mu jeszcze trochę ogrania w meczach.
Co do meczu faktycznie nie jest najlepiej. Większość grajków jest cieniem samego siebie. Jeszcze 20 minut, miejmy nadzieję, że te 2 bramki uciułają.. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#131
|
|
wygramy 2:1
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2007
Offline |
#132
|
|
Jest 30 kwietnia, 21.33. Nie będziemy Mistrzami Polski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#133
|
|
Niech wpuści jeszcze kogoś do gry z przodu, Jirsaka, Mąkę, Christova, nie ma czego bronić...
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#134
|
|
Ale będzie dym jak nie wygramy!!!!!!
Tak serio to są to jaja, to wszystko obrazuje siłę naszego zespołu.... no jest źle!!! jest źle!!!! Ale o czym my tu mówimy, jak Gwiazdki jadą na wakacje, zamiast trenować! To jak się nie ma techniki, nie ma wytrzymałości, pieniędzy to co się ma O co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt edit: zajebis*e podanie!!!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#135
|
|
Właśnie, może akurat coś w naszej grze zmienią na lepsze. Mączyński przynajmniej dałby z siebie wszystko, Jirsak potrafi uderzyć z dystansu, a skoro Christova nie wzięli jako maskotki drużyny to powinien mu dać trener szansę.
![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#136
|
|
Macie tego swojego zbawiciela imieniem: Issa Ba. . .
![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#137
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#138
|
Takie plakaty powinny reklamowac ekstraklase to wiecej zawodnikow bedzie przychodzic... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#139
|
|
PLankton to samo pomyslalem.
Wislak akurat Juszczyk najmniej winny bo brama byla konkretna. co do reszty sie zgadzam |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#140
|
|
Kasperczak śpisz
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Offline |
#141
|
Czy Boguski rozegrał 30 meczów? Czy Boguski nie strzelił żadnego gola od kiedy wrócił? Czy chodzi po boisku? Odpowiedź sobie na te pytania a potem stwierdź czy Twoja opinia jest sensowna. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#142
|
|
Korona obnazyla w koncu kalectwo i brak przygotowania kondycyjnego naszych kopaczy, ze Slaskiem czy Piastem im sie udalo , ale szybko grajacy zespol dobry fizycznie wybil nam pilke z glowy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#143
|
|
Jak patrze na ich grę to tylko jedno mi się nasuwa - symboliczne 10 sekund ciszy, więcej im się nie należy...
EDIT: Prawie 0-2. Patrząc obiektywnie nasi powinni dostać w******* 0-3.. ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#144
|
![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Online |
#145
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2010
Skąd: AZ_/\_RY
Offline |
#146
|
|
Nie wiem czemu ale Wisła trochę zacofała się w rozwoju jeśli chodzi o technike. WIARA NIE ZACHWIANA jeszcze 10 minut!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#147
|
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#148
|
|
No i dobra!!!! Chcą być mistrzami to z Legią wygrają, ale pewnie nie chcą... Matko Boska Łobo...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#149
|
|
Wisła Kraków w żadnym wypadku nie zasłużyła na mistrzostwo polski w tym sezonie - co dopełnia katastrofalny występ w europejskich pucharach, ten zespól jest bez jakiekolwiek jakości sportowej. Gramy tydzień w tydzień padlinę taka jest smutna prawda....
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2007
Offline |
#150
|
|
Małkowski mecz życia.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|