
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Skawina
Offline |
#91
|
|
Myślę, że godne uwagi jest też to że USO MONDEVILLE prowadzi póki co z liderem CRAS BASKET TARANTO. Ale do końca jeszcze zostało sporo.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#92
|
|
Pawlak w końcu punktowo przyzwoicie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#93
|
|
Po męczarniach Wisła ostatecznie wygrywa z outsiderem ligi Rowem Rybnik 86 - 63.
Wynik może być mylący bo przez 3 kwarty Wisła nie była Wisłą i momentami ROW nawet prowadził. W 4 kwarcie Wiślaczki się otrząsnęły wygrywając tą partię 25 do 8. Punkty dla Wisły Kobryn 27, Phillips 11, Powell 10, Pawlak 10, Leuchanka 9, Leciejewska 6, Krężel 6, Jelavic 3, Basko 2, Vucurovic 2 |
|
|
|
Member
Od: 03.2003
Skąd: Rząska (26)
Offline |
#94
|
|
Prawidłowy wynik to 80 - 59 dla Wisły
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline |
#95
|
|
Z moich wyliczeń wynika, że trafiamy na Koszyce albo Orenburg. Jesli w meczu Salamanca - Spartak wygrają gospodarze to gramy z Orenburgiem. Jak Ruscy to z Koszycami i powtarza się sytuacja z zeszłego roku, znowu gramy z tym samym zespołem co w fazie grupowej.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#96
|
|
Też mi tak wychodzi. A póki co Salamanca prowadzi 13 punktami ze Spartakiem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#97
|
|
Władze klubu to prowadza w ogóle jakiś marketing?
Bo tak mi się wydaje jakby wychodzili z założenia że "Wisła - masa gwiazd, kibice przyjdą". Promocja, reklama, plakaty, bannery, ulotki czy wszystko stoi w miejscu? Nawet na stronie oficjalnej nic nie ma, takie to bez charakteru wszystko. Patrząc na frekwencję chyba nic nie robią w tym kierunku, jak na zdecydowanie najlepszą drużynę w Polsce i jedną z najlepszych w europie powinno być lepiej ale to już od władz zależy. My kibice hajsem nie dysponujemy to robimy co możemy poprzez tematy na forum, jakeiś podpis, fejsbuki itp. i troszkę mnie to denerwuję że oni jakby wychodzili z założenia ze kibice wszystko za nich zrobią.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.01.2011 o godz. 21:58.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#98
|
|
Albo założenie jest takie, że mała hala, w połowie meczu można wejść za darmo to po .... sie starać. Do tego zyski z biletów to jest kropla w morzu więc zapewne jeśli sponsorzy z Can-Packiem na czele zaspokajają potrzebny finansowe to po co się męczyć skoro można na dupie wygodnie za biurkiem siedzieć. Co da sto dwieście kibiców więcej z prespektywy pięniędzy (bo to one rządzą światem). Zresztą obiektywnie patrząc jakby klub chciał przyciągnąć więcej ludzi to jakie warunki im zapewni? Wiadomo - fanatycy to nawet na suficie będą siedzieć z tym, że kibic jest klientem a do tego możliwości są małe bo i hala mała. A i popatrz kto tam pracuje...
![]() Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#99
|
|
Czasami na mieście - czytaj w centrum-pojawaiją się plakaty reklamujące mecze Euroligi rzadziej ligowe
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#100
|
|
![]() Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: AZORY
Offline |
#101
|
|
czesc, wie ktos kiedy Nasze Gwiazdeczki graja mecz w eurolidze ?
Chodzi mi o meczu siebie. ![]()
37 543 km za swoją drużyną...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#102
|
|
U Siebie gramy 1 i ew. 9 lutego. Na wyjeździe 4 lutego.
|
|
|
|
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline |
#103
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2011
Offline |
#104
|
|
Jak napisał madenn - plakaty się pojawiają i to nie tylko w centrum ...
Poza tym nie wiem jaka to musiałaby być akcja marketingowa żeby przyciągnęła większe rzesze ludzi na mecze - zazwyczaj przychodzą fani koszykówki a "zwykli" ludzi (nie interesujący się koszykówką) nawet jeśli zobaczą plakat to i tak nie przyjdą - taka moja opinia . |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#105
|
|
To dziwną masz opinię.Jak nie będzie tematu na forum to nie będzie nikogo w młynie, wniosek? ktos kto sie nie interesuje koszykówką też przychodzi.
Jak nie podasz informacji o karnetach to będzie 1/5 mniej osób bo większośc z tych osób same od siebie nie będą szukać informacji, trzeba im to wlepić przed oczami. Jak były informacje o meczach 'WSZYSCY NA HALĘ' w poprzedniej edycji Euroligi na stronach choćby TWSD to sami widzieliśmy co się działo na hali Jak było info o przyjściu na jeden z treningów to co się działo? przyszło z 50 osób a zawodniczki z taaaakimi oczami o co chodzi. I teraz pytanie - czy przyszedłby ktoś na ten trening bez informacji o przyjściu? a no właśnie. . . itd teraz tego nie ma i wszystko siadło. Twoja opinia jest błędną, czemu? bo skoro rok temu działo się na hali co się dzialo to czemu teraz jest jak jest? nagle 80% tych osób umarło? no właśnie, wniosek nasuwa się sam.. a wniosek ten brzmi = MAMY ZAJEBISTY POTENCJAŁ co pokazaliśmy rok wstecz, więc pisanie że "kto ma przyjść to przyjdzie" jest nietrafione. Jak nie wiedzą co to marketing to za co osoby zajmujące się tym biorą pieniądze? bez jaj. 20-krotny mistrz Polski, jedna z najlepszych drużyn w europie i ona ma problem z zapełnieniem 1,7 tysięcznej hali. Marketing kuleje a i z ich szacunkiem do kibiców też nie jest do końca dobrze, co pokazały choćby wyjazd do Koszyc, kiedy to kibice dopytywało ludzi z Wisły czy im nie pomogą z wejściem na halę, odpowiedz brzmiała "nas to nie interesuje, wchodza tylko Ci co kupili bilety w Krakowie." Wiślackie portale też mogłyby się włączyć w akcję z zapełnienia hali, zamiast pisać "mecz na TVP Sport czy w Radiu Kraków" chyba nie trudno inaczej sformułować zdania. To nie są portale informacyjne typu interia czy onet.pl tylko portale stricte związane z Wisłą i wszystkim tym portalom powinno zależeć na potędze Białej Gwiazdy. Każdy przyjdzie - fan szachów, jazdy konnej czy gry w krykieta. Tylko trzeba do tych ludzi dojść, to nic innego jak marketing bo sukcesy są
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.01.2011 o godz. 22:31.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2011
Offline |
#106
|
|
"Jak nie wiecie jaka to ma być akcja to po co u Was jest ktoś od marketingu?" - przykro mi ale jako kibic nie mogę odpowiedzieć na to pytanie
... |
|
|
|
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline |
#107
|
|
Przede wszystkim to Ty aNouc mylisz dwie sprawy, czymś zupełnie innymi jest mobilizacja i obecność fanatyków, a czymś zupełnie innymi zapełnienie reszty hali.
W pierwszym przypadku klub nie ma nic do rzeczy, to od zawsze była kwestia wewnętrzna nas kibiców, żeby się zorganizować, klub co najwyżej może pomóc godząc się na tańsze wejściówki itp. Zapełnienie hali to zupełnie osobna kwestia, oprócz plakatowania miasta w przypadku najważniejszych spotkań jest także reklama w radiu, oraz na portalach internetowych. Oczywiście nie na wszystkie portale klub ma wpływ, bo w przypadku portali prywatnych ciężko narzucić co i kiedy ktoś ma publikować. Problem jest taki że na marketing w ścisłym rozumieniu tego słowa, pieniądze nie są przeznaczane, a jak wiadomo wszystko kosztuje. Tylko jaki tak na prawdę klub ma biznes w ożywionej reklamie samych spotkań, skoro są to koszta niebagatelne, a zysk z biletów jest bardzo mizerny, między innymi przez taką a nie inną infrastrukturę.
Z szacunkiem słabo? To Ci się chyba adresaci wypowiedzi pomylili. Wiesz w ogóle kto pracuje w sekcji? Bo ja byłem na miejscu i wiem kto co do kogo mówił, i kto co robił. Głową muru nikt nie przebił, ale o braku szacunku nie masz prawa pisać. Od czasu do czasu przewija się temat pamiątek, tylko ja nie bardzo rozumiem jakich oficjalnych pamiątek ludzie oczekują. Koszulki meczowe w zeszłym sezonie były robione na zamówienie przez SKWK, schodziły tak słabo, że wprowadzenie ich na stałe do sprzedaży to wybitna strata czasu i pieniędzy. Koszulki zwykłe? również robione były przez kibiców, i to chyba lepszy układ, bo nie dość że zysk szedł na cele kibicowskie, to jeszcze sprzedawane były w korzystnych cenach? Szaliki czapeczki breloki? Sekcja koszykówki kobiet jest częścią Towarzystwa Sportowego, i jestem w 100% za tym, aby te pamiątki (z logiem TSu) były na meczach koszykarek dostępne oraz promowane. aNouc, wiedzę że skoro innym zarzucasz brak jakiegokolwiek pojęcia o marketingu, to znaczy ze sam w tym zakresie jesteś specjalistą, także liczę że na adres [email protected] wyślesz listę swoich zażaleń oraz ewentualnych pomysłów. Pozdrawiam |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#108
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#109
|
|
ga;eria zdjęć ze spotkania Wisła - Energa:
http://kiks.tv/2011/01/galeria-wisla...-energa-torun/ dwugłos trenerski: http://kiks.tv/2011/01/hernandez-moj...-nie-zmienilo/ prezes Mikołajewicz o braku funduszy na halę: http://kiks.tv/2011/01/prezes-ts-wis...-pomoc-mediow/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#110
|
|
skrót ze spotkania Wisła - Energa (z komentarzem 'nażywo'):
http://kiks.tv/2011/01/hit-do-polowy/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#111
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2006
Offline |
#112
|
|
Bibrzycka rozwiązała kontrakt za porozumieniem stron, ale byłoby pięknie jakby do nas przyszła
|
|
|
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#113
|
|
![]() Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#114
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#115
|
|
Cytat:
Ponoć ciąża Biba w Wiśle to byłoby coś. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#116
|
|
A gdzieś tam pisali jeszcze, że w Krakowie mieszka.. może, może
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#117
|
|
relacja wideo z meczu Wisła - Inea:
http://kiks.tv/2011/01/decydujaca-seria/ galeria zdjęć: http://kiks.tv/2011/01/galeria-wisla...ea-azs-poznan/ doping na trybunach: http://kiks.tv/2011/01/bez-komentarz...-na-trybunach/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#118
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#119
|
|
Dodatkowo galeria z dzisiejszego meczu Wisła II Kraków - Korona Kraków 39-47
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#120
|
|

|
||||||
![]() |
|
|