Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7454)

DarekK_11 03.07.2010 13:59

KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze
 
Zakończyło się losowanie grup Euroligi, kadra mocno się zmieniła więc chyba warto założyć nowy temat.

Kadra:
  • Ewelina Kobryn
  • Janell Burse
  • Paulina Pawlak
  • Magdalena Leciejewska
  • Erin Phillips
  • Katarzyna Krężel
  • Anda Jelavić
  • Gunta Baśko
  • Agnieszka Śnieżek
  • Maja Vucurović
  • Dorota Gburczyk
  • Nicole Powell (od stycznia)
Trenerem jest Jose Ignacio Hernandez, a jego asystentem Jordi Aragones.

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie grup Euroligi. Wisła występować będzie w grupie A.

Skład grupy A w Eurolidze:
  • Wisła Can-Pack Kraków
  • Good Angels Koszyce
  • Cras Basket Taranto
  • MiZo Pécs 2010
  • TTT Ryga
  • USO Mondeville.

Oczekiwania przed sezonem są ogromne więc pozostaje liczyć, że Wiślaczki sprostają czekającym je wyzwaniom ;)

mlody_ale_wierny 03.07.2010 14:01

znowuuu Mizo. ;)
realne jest wyjście z grupy. zobaczymy jak się będzie spisywał nowy team

Ałgaja 03.07.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 926497)
znowuuu Mizo. ;)
realne jest wyjście z grupy. zobaczymy jak się będzie spisywał nowy team

Realne to powinno być wygranie tej grupy, a nie wyjście z niej...

Grupa jest jedną z najlepszych jakie mogliśmy sobie wymarzyć... uniknęliśmy zespołów z Rosji, Turcji i Hiszpanii, nie mamy też robiącego efektowne transfery Schio.
Losowanie piękne... tylko teraz trzeba to wykorzystać na parkiecie.
Jakiekolwiek narzekanie na losowanie, byłoby zbrodnią Ta grupa już doprowadziła do sporej frustracji kibiców wielu drużyn ;-)

Wszystkie zespoły są w naszym zasięgu, no chyba że któryś nagle zacznie robić jakieś efektowne transfery... tyle, że ze względu na limit 2 zawodniczek spoza Europy i fakt, że większość klasowych europejek ma już kontrakty, jest to mało realne.

mlody_ale_wierny 03.07.2010 20:13

Wiadomo jedno oznacza drugie.
Z grupy wychodzi Wisła i Mizo to "na pewno"...
A tak w ogóle to lepiej sie bardziej przyłożyć do krajowych rozgrywek w tym roku ;)

Ałgaja 03.07.2010 22:22

Z grupy wychodzą 4 zespoły...
A najlepiej przyłożyć się do jednego i drugiego ;-)

usiu 24.08.2010 21:14

poproszono mnie o promowanie wśród Wiślackiej braci stronki fejsbukowej Trinity Cheerleaders (będą z powrotem tańczyć na meczach Wisły)

co czynię :-)

zapraszam na

http://www.facebook.com/pages/Trinit...12395352140796

spinna 16.09.2010 16:33

http://kiks.tv/2010/09/krezel-mam-na...ie-do-sukcesu/

wywiad z Kręzel i Leciejewską

spinna 16.09.2010 21:34

materiał o Wiśle Can-Pack w kontekscie dzisiejszej konferenjci prasowej
http://kiks.tv/2010/09/powalcza-o-utracony-tytul/

DarekK_11 19.09.2010 20:39

Cytat:

Na tydzień przed pierwszym meczem ligowym drużyna koszykarek Wisły Can-Pack wysoko ograła zespół mistrzyń Polski - Lotos Gdynia 74:58. Najwięcej punktów dla wiślaczek zdobyły Ewelina Kobryn i Janell Burse.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23973

Wygrana cieszy, ale nie ma co się jeszcze podniecać. Niech tak samo grają w lidze :-) Ewelina dalej "wymiata" :D

spinna 21.09.2010 22:26

na KIKS.tv we współpracy z wislakrakow.com będzie transmisja na zywo czwartkowego meczu koszykarek.
http://kiks.tv/ i Wisla.TV/live

spinna 24.09.2010 17:30

na KIKS.tv jest dostępna galeria z meczu Wisła - Rużomberok:
http://kiks.tv/2010/09/galeria-wisla...bk-ruzomberok/

Krzysztof 24.09.2010 22:47

zdjęcia z wczorajszego meczu:
http://porebski.blogspot.com/2010/09...rakow-mbk.html

spinna 27.09.2010 00:13

http://kiks.tv/2010/09/bez-komentarz...-na-trybunach/
relacja z dopingu na KIKS.tv

moskit 27.09.2010 11:28

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...cja-wislaczek/ skrót meczu z Artego

plomien23 27.09.2010 12:22

Dobry mecz był tylko trzeba popracować nad skutecznością

spinna 27.09.2010 15:45

relacja z meczu na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/09/niegalaktyczna-biala-gwiazda/

Krzysztof 27.09.2010 18:42

zdjęcia z wczorajszego meczu:
http://porebski.blogspot.com/2010/09...ow-artego.html

aNouc 06.10.2010 19:50

Beniaminek Widzew Łódź wygrał derby z ŁKS-em, potem toczyli równy bój z Energą Toruń, a dziś wygrali z Lotosem 73-65, jako ciekawostkę można dodać, czyżby czarny koń tego sezonu :> Trzeba na nich uważać

Kibic z Grodu Kraka 06.10.2010 21:20

Czy posiadacie wiedzę gdzie kogo lub do kogo należałoby się udac z zaproszeniem koszykarki/ek do placowki oswiatowej . Wysłałem pytanie poprzez stronę Wisły Can-Pack jakieś dwa tyg i cisza. Odpowiedź na PW

aNouc 08.10.2010 18:49

Czy ktoś już interweniował w tej sprawie
http://i54.tinypic.com/70c8c5.jpg
Razi po oczach strasznie, nie wydaje mi się żeby było problemem to zmienić, zresztą chodzi o profesjonalizm sam w sobie, wszak to oficjalna strona PLKK i zagląda na nią tysiące osób

PvD 08.10.2010 19:31

Napisz do nich :)
http://www.plkk.pl/index.php?p=contact

aNouc 09.10.2010 18:50

Już pisałem na email PLKK. Tylko że tym się powinien zająć klub, no nic, niech tak to wisi.
Hm, Widzew znów zadziwił, tym razem wygrana z INEĄ AZS Poznań (3 miejsce w poprzednim sezonie) 65-63. Młyn u siebie nie byle jaki i dobre prowokacje ze strony fanów Widzewa (jak np. ostatnio gość z Widzewa z megafonem podbił do ławki rezerwowych zawodniczek Lotosu i darł się przez niego w odległości 20 cm od głów, inaczej pisząc pranie mózgu) zapowiada się na to że u siebie będą grozni
Nasze zwycięskie, 61 - 74. Z Odrą Brzeg

jaitylkoja 09.10.2010 19:32

A jest gdzieś video z tego jak się darł? Chciałbym to zobaczyć :)

aNouc 09.10.2010 21:29

http://i56.tinypic.com/20psmcj.jpg

Greebo 10.10.2010 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 992415)
Już
INEĄ AZS Poznań (3 miejsce w poprzednim sezonie) zg

Bardzo ciekawych rzeczy można sie tu dowiedzieć..

Widzew to żaden zespól. Mamy obowiązek pojechać z nim dwa razy +20. Bez względu na ich mlyn itd. I tyle.

Oxydrene 10.10.2010 10:28

Tutaj filmik z dopingu jeszce jak grali w 2 lidze: http://www.youtube.com/watch?v=02zVNEW7qEc
Jak widać liczbowo i chyba jakościowo ciut lepsi od nas, tak obiektywnie patrząc.

Ciekawe czy mają sektor gości hehe ;]

mlody_ale_wierny 10.10.2010 14:36

raz się tak zmobilizowali.

farciarz 10.10.2010 21:00

po ile są bilety na kosza?

Arkas 10.10.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 992844)
po ile są bilety na kosza?

Na młyn - 5 zł.
A tak to ulgowy chyba 10, a normalny 15, choć głowy nie dam.

rafil 11.10.2010 16:29

na ligę ulgowy 7, normalny 12, tak było rok temu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl