The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KamiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 13.01.2011, 21:02
Myślę, że godne uwagi jest też to że USO MONDEVILLE prowadzi póki co z liderem CRAS BASKET TARANTO. Ale do końca jeszcze zostało sporo.
Odpowiedz cytując
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 13.01.2011, 22:30
Pawlak w końcu punktowo przyzwoicie
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 16.01.2011, 18:33
Po męczarniach Wisła ostatecznie wygrywa z outsiderem ligi Rowem Rybnik 86 - 63.
Wynik może być mylący bo przez 3 kwarty Wisła nie była Wisłą i momentami ROW nawet prowadził. W 4 kwarcie Wiślaczki się otrząsnęły wygrywając tą partię 25 do 8.

Punkty dla Wisły
Kobryn 27, Phillips 11, Powell 10, Pawlak 10, Leuchanka 9, Leciejewska 6, Krężel 6, Jelavic 3, Basko 2, Vucurovic 2
Odpowiedz cytując
nowotny
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Rząska (26)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 16.01.2011, 19:41
Prawidłowy wynik to 80 - 59 dla Wisły
Odpowiedz cytując
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 19.01.2011, 21:16
Z moich wyliczeń wynika, że trafiamy na Koszyce albo Orenburg. Jesli w meczu Salamanca - Spartak wygrają gospodarze to gramy z Orenburgiem. Jak Ruscy to z Koszycami i powtarza się sytuacja z zeszłego roku, znowu gramy z tym samym zespołem co w fazie grupowej.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 19.01.2011, 21:47
Też mi tak wychodzi. A póki co Salamanca prowadzi 13 punktami ze Spartakiem.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 20.01.2011, 21:53
Władze klubu to prowadza w ogóle jakiś marketing?
Bo tak mi się wydaje jakby wychodzili z założenia że "Wisła - masa gwiazd, kibice przyjdą".
Promocja, reklama, plakaty, bannery, ulotki czy wszystko stoi w miejscu? Nawet na stronie oficjalnej nic nie ma, takie to bez charakteru wszystko. Patrząc na frekwencję chyba nic nie robią w tym kierunku, jak na zdecydowanie najlepszą drużynę w Polsce i jedną z najlepszych w europie powinno być lepiej ale to już od władz zależy. My kibice hajsem nie dysponujemy to robimy co możemy poprzez tematy na forum, jakeiś podpis, fejsbuki itp. i troszkę mnie to denerwuję że oni jakby wychodzili z założenia ze kibice wszystko za nich zrobią.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.01.2011 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 21.01.2011, 18:10
Albo założenie jest takie, że mała hala, w połowie meczu można wejść za darmo to po .... sie starać. Do tego zyski z biletów to jest kropla w morzu więc zapewne jeśli sponsorzy z Can-Packiem na czele zaspokajają potrzebny finansowe to po co się męczyć skoro można na dupie wygodnie za biurkiem siedzieć. Co da sto dwieście kibiców więcej z prespektywy pięniędzy (bo to one rządzą światem). Zresztą obiektywnie patrząc jakby klub chciał przyciągnąć więcej ludzi to jakie warunki im zapewni? Wiadomo - fanatycy to nawet na suficie będą siedzieć z tym, że kibic jest klientem a do tego możliwości są małe bo i hala mała. A i popatrz kto tam pracuje...

Wisła
Odpowiedz cytując
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 21.01.2011, 20:09
Czasami na mieście - czytaj w centrum-pojawaiją się plakaty reklamujące mecze Euroligi rzadziej ligowe
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 21.01.2011, 21:14
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Władze klubu to prowadza w ogóle jakiś marketing?
Bo tak mi się wydaje jakby wychodzili z założenia że "Wisła - masa gwiazd, kibice przyjdą".
Promocja, reklama, plakaty, bannery, ulotki czy wszystko stoi w miejscu? Nawet na stronie oficjalnej nic nie ma, takie to bez charakteru wszystko. Patrząc na frekwencję chyba nic nie robią w tym kierunku, jak na zdecydowanie najlepszą drużynę w Polsce i jedną z najlepszych w europie powinno być lepiej ale to już od władz zależy. My kibice hajsem nie dysponujemy to robimy co możemy poprzez tematy na forum, jakeiś podpis, fejsbuki itp. i troszkę mnie to denerwuję że oni jakby wychodzili z założenia ze kibice wszystko za nich zrobią.
prowadzą wydając kalendarz, który nie jest dostępny
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
wilis
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 22.01.2011, 10:50
czesc, wie ktos kiedy Nasze Gwiazdeczki graja mecz w eurolidze ?
Chodzi mi o meczu siebie.
37 543 km za swoją drużyną...
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.01.2011, 11:21
U Siebie gramy 1 i ew. 9 lutego. Na wyjeździe 4 lutego.
Odpowiedz cytując
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 22.01.2011, 15:26
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
A i popatrz kto tam pracuje...
rozwiń myśl
Odpowiedz cytując
Fejs
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 22.01.2011, 21:51
Jak napisał madenn - plakaty się pojawiają i to nie tylko w centrum ...
Poza tym nie wiem jaka to musiałaby być akcja marketingowa żeby przyciągnęła większe rzesze ludzi na mecze - zazwyczaj przychodzą fani koszykówki a "zwykli" ludzi (nie interesujący się koszykówką) nawet jeśli zobaczą plakat to i tak nie przyjdą - taka moja opinia .
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 22.01.2011, 22:10
To dziwną masz opinię.Jak nie będzie tematu na forum to nie będzie nikogo w młynie, wniosek? ktos kto sie nie interesuje koszykówką też przychodzi.
Jak nie podasz informacji o karnetach to będzie 1/5 mniej osób bo większośc z tych osób same od siebie nie będą szukać informacji, trzeba im to wlepić przed oczami.
Jak były informacje o meczach 'WSZYSCY NA HALĘ' w poprzedniej edycji Euroligi na stronach choćby TWSD to sami widzieliśmy co się działo na hali
Jak było info o przyjściu na jeden z treningów to co się działo? przyszło z 50 osób a zawodniczki z taaaakimi oczami o co chodzi. I teraz pytanie - czy przyszedłby ktoś na ten trening bez informacji o przyjściu? a no właśnie.
.
.
itd
teraz tego nie ma i wszystko siadło.
Twoja opinia jest błędną, czemu? bo skoro rok temu działo się na hali co się dzialo to czemu teraz jest jak jest? nagle 80% tych osób umarło? no właśnie, wniosek nasuwa się sam.. a wniosek ten brzmi = MAMY ZAJEBISTY POTENCJAŁ co pokazaliśmy rok wstecz, więc pisanie że "kto ma przyjść to przyjdzie" jest nietrafione.
Jak nie wiedzą co to marketing to za co osoby zajmujące się tym biorą pieniądze? bez jaj. 20-krotny mistrz Polski, jedna z najlepszych drużyn w europie i ona ma problem z zapełnieniem 1,7 tysięcznej hali. Marketing kuleje a i z ich szacunkiem do kibiców też nie jest do końca dobrze, co pokazały choćby wyjazd do Koszyc, kiedy to kibice dopytywało ludzi z Wisły czy im nie pomogą z wejściem na halę, odpowiedz brzmiała "nas to nie interesuje, wchodza tylko Ci co kupili bilety w Krakowie."

Wiślackie portale też mogłyby się włączyć w akcję z zapełnienia hali, zamiast pisać "mecz na TVP Sport czy w Radiu Kraków" chyba nie trudno inaczej sformułować zdania. To nie są portale informacyjne typu interia czy onet.pl tylko portale stricte związane z Wisłą i wszystkim tym portalom powinno zależeć na potędze Białej Gwiazdy.

Każdy przyjdzie - fan szachów, jazdy konnej czy gry w krykieta. Tylko trzeba do tych ludzi dojść, to nic innego jak marketing bo sukcesy są
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.01.2011 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując
Fejs
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 22.01.2011, 22:15
"Jak nie wiecie jaka to ma być akcja to po co u Was jest ktoś od marketingu?" - przykro mi ale jako kibic nie mogę odpowiedzieć na to pytanie ...
Odpowiedz cytując
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 23.01.2011, 17:07
Przede wszystkim to Ty aNouc mylisz dwie sprawy, czymś zupełnie innymi jest mobilizacja i obecność fanatyków, a czymś zupełnie innymi zapełnienie reszty hali.

W pierwszym przypadku klub nie ma nic do rzeczy, to od zawsze była kwestia wewnętrzna nas kibiców, żeby się zorganizować, klub co najwyżej może pomóc godząc się na tańsze wejściówki itp.

Zapełnienie hali to zupełnie osobna kwestia, oprócz plakatowania miasta w przypadku najważniejszych spotkań jest także reklama w radiu, oraz na portalach internetowych. Oczywiście nie na wszystkie portale klub ma wpływ, bo w przypadku portali prywatnych ciężko narzucić co i kiedy ktoś ma publikować.

Problem jest taki że na marketing w ścisłym rozumieniu tego słowa, pieniądze nie są przeznaczane, a jak wiadomo wszystko kosztuje. Tylko jaki tak na prawdę klub ma biznes w ożywionej reklamie samych spotkań, skoro są to koszta niebagatelne, a zysk z biletów jest bardzo mizerny, między innymi przez taką a nie inną infrastrukturę.

aNouc napisał(a):Wyświetl post
Jak nie wiedzą co to marketing to za co osoby zajmujące się tym biorą pieniądze? bez jaj. 20-krotny mistrz Polski, jedna z najlepszych drużyn w europie i ona ma problem z zapełnieniem 1,7 tysięcznej hali. Marketing kuleje a i z ich szacunkiem do kibiców też nie jest do końca dobrze, co pokazały choćby wyjazd do Koszyc, kiedy to kibice dopytywało ludzi z Wisły czy im nie pomogą z wejściem na halę, odpowiedz brzmiała "nas to nie interesuje, wchodza tylko Ci co kupili bilety w Krakowie."
Osoby odpowiedzialne MIĘDZY INNYMI za marketing biorą pieniądze za pracę, o której nie masz pojęcia, a żeby ją zrozumieć musiał byś poznać od środka strukturę sekcji, podział zadań itp. A tego chyba nie znasz..

Z szacunkiem słabo? To Ci się chyba adresaci wypowiedzi pomylili. Wiesz w ogóle kto pracuje w sekcji? Bo ja byłem na miejscu i wiem kto co do kogo mówił, i kto co robił. Głową muru nikt nie przebił, ale o braku szacunku nie masz prawa pisać.

Od czasu do czasu przewija się temat pamiątek, tylko ja nie bardzo rozumiem jakich oficjalnych pamiątek ludzie oczekują. Koszulki meczowe w zeszłym sezonie były robione na zamówienie przez SKWK, schodziły tak słabo, że wprowadzenie ich na stałe do sprzedaży to wybitna strata czasu i pieniędzy. Koszulki zwykłe? również robione były przez kibiców, i to chyba lepszy układ, bo nie dość że zysk szedł na cele kibicowskie, to jeszcze sprzedawane były w korzystnych cenach? Szaliki czapeczki breloki? Sekcja koszykówki kobiet jest częścią Towarzystwa Sportowego, i jestem w 100% za tym, aby te pamiątki (z logiem TSu) były na meczach koszykarek dostępne oraz promowane.

aNouc, wiedzę że skoro innym zarzucasz brak jakiegokolwiek pojęcia o marketingu, to znaczy ze sam w tym zakresie jesteś specjalistą, także liczę że na adres [email protected] wyślesz listę swoich zażaleń oraz ewentualnych pomysłów.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 27.01.2011, 01:48
ga;eria zdjęć ze spotkania Wisła - Energa:
http://kiks.tv/2011/01/galeria-wisla...-energa-torun/

dwugłos trenerski:
http://kiks.tv/2011/01/hernandez-moj...-nie-zmienilo/

prezes Mikołajewicz o braku funduszy na halę:
http://kiks.tv/2011/01/prezes-ts-wis...-pomoc-mediow/
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 27.01.2011, 11:23
skrót ze spotkania Wisła - Energa (z komentarzem 'nażywo'):
http://kiks.tv/2011/01/hit-do-polowy/
Odpowiedz cytując
wswit
Junior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 28.01.2011, 20:52. Biba
Bibrzycka rozwiązała kontrakt za porozumieniem stron, ale byłoby pięknie jakby do nas przyszła
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 28.01.2011, 22:03
wswit napisał(a):Wyświetl post
Bibrzycka rozwiązała kontrakt za porozumieniem stron, ale byłoby pięknie jakby do nas przyszła
no wlaśnie
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 28.01.2011, 23:58
http://www.sport.pl/sport/1,78980,90..._pol_roku.html
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 29.01.2011, 04:08
Cytat:
Z kádra Jekaterinburgu pre tehotenstvo vypadla Poľka Agnieszka Bibrzycká
- Denniksport.sk

Ponoć ciąża

Biba w Wiśle to byłoby coś.
Odpowiedz cytując
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 29.01.2011, 20:19
A gdzieś tam pisali jeszcze, że w Krakowie mieszka.. może, może
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.01.2011, 21:08
relacja wideo z meczu Wisła - Inea:
http://kiks.tv/2011/01/decydujaca-seria/

galeria zdjęć:
http://kiks.tv/2011/01/galeria-wisla...ea-azs-poznan/

doping na trybunach:
http://kiks.tv/2011/01/bez-komentarz...-na-trybunach/
Odpowiedz cytując
Roger_biezanow
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 29.01.2011, 23:04
Dodatkowo galeria z dzisiejszego meczu Wisła II Kraków - Korona Kraków 39-47
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:44.