The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
usioc1
Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 14.11.2008, 23:28
To jak wreszcie gramy, liga, puchar, grupy i potem puchar?
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 14.11.2008, 23:29
16 druzyn to troszke za mało... mam nadzieje ze jutro juz wszyscy beda mogli grac

na poczatku beda grupy, z kazdej wychodzi 3 druzyny a potem mecz i rewanz
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 14.11.2008, 23:34
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
16 druzyn to troszke za mało... mam nadzieje ze jutro juz wszyscy beda mogli grac

na poczatku beda grupy, z kazdej wychodzi 3 druzyny a potem mecz i rewanz
Jutro gramy z Lechią więc raczej nie wszyscy bedą mogli grać...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 14.11.2008, 23:35
hmm to sie trudno mowi... MECZ WISŁY RZECZ ŚWIĘTA!!!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 14.11.2008, 23:40
jutro grac to raczej nie ale mysle ze do niedzieli kazdy dopisze kim gra zrobi sie grupy i od poniedziałku mozna ruszac
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 15.11.2008, 00:40
chcialbym przetestowac jak sie gra przez neta, jak ktos chetny to PRV kiedy i o ktorej

1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Lyon
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 15.11.2008 o godz. 00:47.
.....
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 15.11.2008, 00:44
.......wywalic
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 16.11.2008 o godz. 16:27.
.....
Odpowiedz cytując
losiu2001
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 15.11.2008, 16:02
da sie wymazac bilans meczy rozegranych po sieci?
Odpowiedz cytując
Lukasz15wisla
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 15.11.2008, 16:04
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Odpowiedz cytując
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 15.11.2008, 16:35
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Bayern Monachium
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 15.11.2008, 16:44
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Bayern Monachium
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 15.11.2008, 16:48
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Bayern Monachium ZMIEŃ DRUZYNE
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 16.11.2008, 12:00
Jeżeli dzisiaj chcecie rozpocząć turniej to ja sie będę musiał wypisać bo zapisuje z chomika już chyba 3ci dzień i najpierw prędkość kolo 250 kb/sek a od wczoraj 20-30 kb/sek :/ a zostało mi jeszcze z 3 pliki po 700 MB.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 16.11.2008, 12:14
Na ja to samo bede mógł dopiero w poniedziałem
Odpowiedz cytując
usioc1
Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 16.11.2008, 14:34
Ja cały tydzień między 16 a 20. Tylko czy neo 1MB to nie będzie problem
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 16.11.2008, 14:41
usioc1 napisał(a):Wyświetl post
Ja cały tydzień między 16 a 20. Tylko czy neo 1MB to nie będzie problem
spoka nie bedzie problemu;p
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 16.11.2008, 15:22
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Bayern Monachium
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Odpowiedz cytując
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 16.11.2008, 16:23
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Fiorentina
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 16.11.2008, 16:52
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund
3.Fuss
4.marcinugorek-West Ham United
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Fiorentina
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Odpowiedz cytując
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 16.11.2008, 16:55
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik - Villareal
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Fiorentina
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując
polishmen2008
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 16.11.2008, 17:47
nie ma jakiegos turnieja w pesa?
Odpowiedz cytując
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 16.11.2008, 18:14
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik - Villareal
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG-Newcastle United
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Fiorentina
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus

Odpowiedz cytując
Wujek dobra rada
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: FCK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 16.11.2008, 18:22
ja moge grać dzisiaj gra ktoś?

rafiABG masz p.w.
Powód: p w
Ostatnio edytowane przez Wujek dobra rada : 16.11.2008 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 16.11.2008, 18:25
jeszcze jedna osoba wpisze jakim gra klubem i juz jutro zaczynamy
Odpowiedz cytując
Fuss
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 16.11.2008, 18:27
sorka odpuszczam bo wyjerzdzam w delegacje z pracy :(
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
Odpowiedz cytując
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 16.11.2008, 18:29
ja moge grać jakiś sparing kolo 19


Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 16.11.2008, 21:19
W piątek pobierało mi sie z prędkościa 150-300 kb/sek a od wczoraj z miażdżącą prędkością 15-35 kb/sek.
Zostały mi jeszcze prawie 3 pliki po 700 mega.Jutro od 6 rano włączam i mam nadzieje,że prędkość będzie przynajmniej z 60 kb/sek i w 12 godzin sie jakoś ściągnie.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
Qbcio
Junior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Wolbrom City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 17.11.2008, 11:40
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik - Villareal
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH - PSV Eindhoven
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza-Celtik
20.rafiABG-Newcastle United
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO - Fiorentina
23.Qbcio CSKA Moskwa
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 17.11.2008, 11:51
LISTA GRACZY


1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund
3.Jachcik - Villareal
4.bluesinger - Manchester United
5.usioc1- FC Sevilla
6.Dżołkmen- Valencia
7.*TS* - Milan
8.wislakdaniel- Bayern
9.Prezydent TS – Real Madryt
10.WiślakNH - PSV Eindhoven
11.Gucio25- Atletico Madryt
12.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
13.Wujek dobra rada - FC Barcelona
14.Martinho - Inter Mediolan
15.DominoForza-Celtik
16.rafiABG-Newcastle United
17.ostach1906aka- AS Roma
18.PLACHO - Fiorentina
19.Qbcio - Werder Brema
20.losiu2001- Liverpool
21.JoeCole92- Chelsea
22.Bobic- Manchester City
23.HarryTB- Wisła Kraków
24.WislakWiDoK- Juventus



ZA CHWILE ZROBIE GRUPY
Ostatnio edytowane przez W.S : 17.11.2008 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 17.11.2008, 12:12
Grupa A

Arsenal
Milan
Barcelona
Werder Brema

Grupa B

Borussia Dortmund
Bayern
Inter Mediolan
Liverpool

Grupa C

Villareal
Real Madryt
Celtic
Chelsea

Grupa D

Manchester United
PSV Eindhoven
Newcastle United
Manchester City

Grupa E

Sevilla
Atletico Madryt
AS Roma
Wisła Kraków

Grupa F

Valencia
Ol. Lyon
Fiorentina
Juventus

Tabele, kto z kim gra najpierw itp. napisze juz grzesiek632
Ostatnio edytowane przez W.S : 17.11.2008 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:12.