
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 06.2008
Offline |
#91
|
|
To jak wreszcie gramy, liga, puchar, grupy i potem puchar?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#92
|
|
16 druzyn to troszke za mało... mam nadzieje ze jutro juz wszyscy beda mogli grac
![]() na poczatku beda grupy, z kazdej wychodzi 3 druzyny a potem mecz i rewanz ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#93
|
|
Jutro gramy z Lechią więc raczej nie wszyscy bedą mogli grać...
![]() ɐɪʌoɔɐɹɔ
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#94
|
|
hmm to sie trudno mowi... MECZ WISŁY RZECZ ŚWIĘTA!!!
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#95
|
|
jutro grac to raczej nie
ale mysle ze do niedzieli kazdy dopisze kim gra zrobi sie grupy i od poniedziałku mozna ruszac |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline |
#96
|
|
chcialbym przetestowac jak sie gra przez neta, jak ktos chetny to PRV
kiedy i o ktorej1.grzesiek632 - Arsenal 2.janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Lyon 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 15.11.2008 o godz. 00:47.
![]()
.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Fox River
Offline |
#97
|
|
.......wywalic
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 16.11.2008 o godz. 16:27.
![]()
.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#98
|
|
da sie wymazac bilans meczy rozegranych po sieci
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#99
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus |
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#100
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Bayern Monachium 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#101
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Bayern Monachium 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#102
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Bayern Monachium ZMIEŃ DRUZYNE 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#103
|
|
Jeżeli dzisiaj chcecie rozpocząć turniej to ja sie będę musiał wypisać bo zapisuje z chomika już chyba 3ci dzień i najpierw prędkość kolo 250 kb/sek a od wczoraj 20-30 kb/sek :/ a zostało mi jeszcze z 3 pliki po 700 MB.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#104
|
|
Na ja to samo bede mógł dopiero w poniedziałem
|
|
|
|
Member
Od: 06.2008
Offline |
#105
|
|
Ja cały tydzień między 16 a 20. Tylko czy neo 1MB to nie będzie problem
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#106
|
|
spoka nie bedzie problemu;p
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#107
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Bayern Monachium 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus |
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#108
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Fiorentina 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline |
#109
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Fuss 4.marcinugorek-West Ham United 5.Jachcik 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Fiorentina 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE
Offline |
#110
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik - Villareal 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Fiorentina 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus ![]()
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#111
|
|
nie ma jakiegos turnieja w pesa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#112
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik - Villareal 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG-Newcastle United 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Fiorentina 23.Qbcio 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#114
|
|
jeszcze jedna osoba wpisze jakim gra klubem i juz jutro zaczynamy
![]() |
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????
Offline |
#115
|
|
sorka odpuszczam bo wyjerzdzam w delegacje z pracy :(
![]()
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#116
|
|
ja moge grać jakiś sparing kolo 19
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#117
|
|
W piątek pobierało mi sie z prędkościa 150-300 kb/sek a od wczoraj z miażdżącą prędkością 15-35 kb/sek.
Zostały mi jeszcze prawie 3 pliki po 700 mega.Jutro od 6 rano włączam i mam nadzieje,że prędkość będzie przynajmniej z 60 kb/sek i w 12 godzin sie jakoś ściągnie. |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2004
Skąd: Wolbrom City
Offline |
#118
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Fuss 4.marcinugorek 5.Jachcik - Villareal 6.bluesinger - Manchester United 7.usioc1- FC Sevilla 8.Dżołkmen- Valencia 9.*TS* - Milan 10.wislakdaniel- Bayern 11.Prezydent TS – Real Madryt 12.WiślakNH - PSV Eindhoven 13.Gucio25- Atletico Madryt 14.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 15.Wujek dobra rada - FC Barcelona 16.Kuciel 17.Martinho - Inter Mediolan 18.19szczepan06 19.DominoForza-Celtik 20.rafiABG-Newcastle United 21.ostach1906aka- AS Roma 22.PLACHO - Fiorentina 23.Qbcio CSKA Moskwa 24.losiu2001- Liverpool 25.JoeCole92- Chelsea 26.Bobic- Manchester City 27.HarryTB- Wisła Kraków 28.WislakWiDoK- Juventus |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#119
|
|
LISTA GRACZY
1.grzesiek632 - Arsenal 2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Jachcik - Villareal 4.bluesinger - Manchester United 5.usioc1- FC Sevilla 6.Dżołkmen- Valencia 7.*TS* - Milan 8.wislakdaniel- Bayern 9.Prezydent TS – Real Madryt 10.WiślakNH - PSV Eindhoven 11.Gucio25- Atletico Madryt 12.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 13.Wujek dobra rada - FC Barcelona 14.Martinho - Inter Mediolan 15.DominoForza-Celtik 16.rafiABG-Newcastle United 17.ostach1906aka- AS Roma 18.PLACHO - Fiorentina 19.Qbcio - Werder Brema 20.losiu2001- Liverpool 21.JoeCole92- Chelsea 22.Bobic- Manchester City 23.HarryTB- Wisła Kraków 24.WislakWiDoK- Juventus ZA CHWILE ZROBIE GRUPY
Ostatnio edytowane przez W.S : 17.11.2008 o godz. 17:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#120
|
|
Grupa A
Arsenal Milan Barcelona Werder Brema Grupa B Borussia Dortmund Bayern Inter Mediolan Liverpool Grupa C Villareal Real Madryt Celtic Chelsea Grupa D Manchester United PSV Eindhoven Newcastle United Manchester City Grupa E Sevilla Atletico Madryt AS Roma Wisła Kraków Grupa F Valencia Ol. Lyon Fiorentina Juventus Tabele, kto z kim gra najpierw itp. napisze juz grzesiek632 ![]()
Ostatnio edytowane przez W.S : 17.11.2008 o godz. 17:05.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|