
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#91
|
|
Gen samozniszczenia w tej drużynie jest kvrwa nieprawdopodobny
Po co Mikulec faulował przy linii przed karnym ? O czerwonej Węgra nawet nie wspominam, bo typ powinien prosto z Warszawy do Budapesztu wracać Transfery życia wyszły w tym okienku, Mikulec ,Kiss, Duarte, Zwolinski 10 miejsce z zeszłego sezonu będziemy wspominać z rozrzewnieniem
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 04.08.2024 o godz. 15:28.
![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#92
|
|
My mamy druzyne pelna absolutnych debili!
Po jaka kurvve Mikulec faulowal w narozniku kiedy sobie pruszkowianin wypuscil pilke na 10 metrow i nie mogl do niej dojsc. No kuvva skonczeni debile! Za kilka miesiecy i tak to wszsystko pojdzie na konto Moskala, trener bedzie zly bo wszyscy zapomna dlaczego konkretnie tracimy punkty. Potem przyjdzie nowy trener ale dalej bedzie pracowal z matolami. No do kurvvy nedzy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#93
|
|
Radzę ochłonąć. Jesteśmy w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy, bo podejmujemy decyzje we wzburzeniu i co pół roku rozwalamy sobie skład.
1:0 to żaden wynik. Żeby pewnie wygrywać trzeba strzelać po 2-3 bramki w meczu. ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#94
|
|
Nic dodać, nic ująć.
Ci piłkarze albo są głupi, albo dostają małpiego rozumu jak wychodzą na boisko w koszulce Wisły. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#95
|
|
Jak przegrać wygrany mecz. W sumie nic nowego.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#96
|
|
Cos jest mocno nie tak, w tej druzynie każdy absolutnie kazdy dostaje malpiego rozumu.
U nas asy jak Janicki czy Klementz jak odchodzili to kazdy byl zadowolony teraz goscie graja w eklapie gdzie Janicki jest podstawowym obrońca czolowej druzyny. O .... tu chodzi? ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#97
|
|
Akolici królewicza są zdziwieni i wkurzeni, każda rozdadna osoba doskonale wiedziała jak ten sezon będzie wyglądać. Średniak ligi pogonił ligowego frajera i tyle
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#98
|
|
Na wlasne zyczenie to przegralismy. Polowa skladu kontuzjowana lub pauzuje a mimo to udalo sie wysjc na prowadzenie.
To nie ....a, nie moga kretyni grac normalnie, musi kurvva jebany kretyn strzelac reka kiedy jest VAR, musi kolejny debil Mikulec faulowac chlopa be powodu. A teraz jeszcze Mikulec s....ysyn daje wywiad, i zwala na czerwona kartke tak jakby jebany skonczony matol nie maczal palcow w porazce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#99
|
|
Dwa wnioski
Uryga nie powinien nosić opaski kapitańskiej Wibrator powinien wypierdalac |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#100
|
|
Skórt meczu Wisły po 73 minucie https://www.youtube.com/watch?v=_R5JF8bUTNM
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#101
|
|
Śrubujemy rekord, który nie zostanie pobity przez najbliższe 300 lat.
6 meczów pod rząd z czerwoną kartką w lidze ![]() Niemniej, młodzieżowy środek Sukiennicki, Gogół, Kutwa elegancki występ. Kiss w pierwszej połowie całkiem nie źle .Bramki straciliśmy dzięki Jarochowi i Urydze kto by się spodziewał... Sędzia hmmm Niema co płakać, wczoraj wszyscy prognozowali, że jesteśmy bez szans, a okazało się, że tylko mamy problem z głową .![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#102
|
|
Nawet jak na nasze standardy to było przegięcie. Do momentu czerwonej kartki wydawało się, że kontrolujemy mecz i zaraz wciśniemy druga bramkę... Co tydzień bijemy własne rekordy w bezmyślności.
Przypomnę, teraz mamy kolejno: Ruch, Arkę, Łęczną i Miedź. Potem jeszcze przed przerwą na reprezentację Kotwicę na wyjeździe. Bardzo realny scenariusz to 0 zwycięstw w pierwszych 6-7 meczach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#103
|
|
Tacy gracze jak Mikulec nigdy w życiu nie powinni trafić do Wisły.. po tym jak został zakręcony w polu karnym w wiedniu dał kolejny popis.. fauluje gościa, który założył mu siatę i wypuscił piłkę na 10 metrów.. a tam był tylko nasz gracz, którzy by spokojnie ją przejął.. po czym mamy karnego.. bo kolejny debil Uryga fauluje
Jaroch, Mikulec, Uryga, Kutwa, Baena to nie sa gracze na awans, powinniśmy się z nimi wszystkimi pożegnać !! przedłużenia z łasickim i talarem nawet nie ma co komentować.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#104
|
|
Z trzech łamagów co nam psują grę (Jaroch, Sapała, Zwoliński) został jeden Jaroch i .....zawalił dwie bramki (Majewskiego nie uznana)
Po czym w 90 minucie do akcji wkracza Alan... W sumie Wisła mnie nie rozczarowała można się było tego spodziewać. Do czerwonej kartki gra bardzo dobra. Jak zwykle bardzo dobrze Rodado, Sukiennicki Gogół. Poprawnie Chichkan, Kutwa i do czerwonej kartki ..... Kiss. Inna kwestia to co zrobił: Debil. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#105
|
|
Tradycji stało się zadość.
Kolejny mecz kończony w dziesiątkę. Kolejny, w którym niewyobrażalne indywidualne błędy zawodników (tym razem nie tylko naszych jakże zdolnych obrońców, ale przede wszystkim nowego Węgra) przesądzają o stracie punktów. Kolejny, w którym transfery opiniowane czy wyszukiwane przez algorytmy Królewskiego kompromitują się. Dopóki byli sprowadzani Hiszpanie przez Kiko, nowi piłkarze w większości byli przydatni i coś jakościowo wnosili, odkąd to się zmieniło, nie ma co zbierać (wyjątek Sukiennicki). Kolejny, w którym zespołowi brakuje piłkarskiej jakości w defensywie i w drugiej linii. Zastanawiam się, jak można było wymienić Villara na beznadziejnie słabego Starzyńskiego, plus Kissa i Duarte z dodatkiem w postaci Młyńskiego? Następne mistrzostwo świata w wykonaniu Królewskiego.Zwoliński miał chociaż jedno udane zagranie, mimo iż grał krótko, a zespół atakował? Jaki pożytek dziś mamy z roztrwonienia pieniędzy na przedłużenie kontraktów Brody, Łasickiego i Talara? Trudno mieć pretensje do Moskala, że z tą sytuacją i z tym składem na razie nie może sobie w lidze poradzić - to nie on ją stworzył. Dziś pewnie też łapie się za głowę widząc, co zastał przy Reymonta i dokąd prowadzi drużynę polityka kadrowa realizowana przez sztuczną inteligencję właściciela, zamiast Dyrektora Sportowego z dobrą znajomością jakiegokolwiek rynku.
Ostatnio edytowane przez Markus : 04.08.2024 o godz. 16:06.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#106
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#107
|
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#108
|
|
To, co odjebał Kiss, to tego nawet w annałach futbolu do tej pory nie odnotowano. To jest po prostu ....a zagranie na poziomie IQ 70, tego się nie da racjonalnie wytłumaczyć.
Drugi mędrzec Uryga, który w dziecinny sposób oddaje przeciwnikowi bramkę. Do momentu blamażu sezonu w wykonaniu Kissa spotkanie pod naszą kontrolą, 3 punkty ze zdziesiątkowanym kontuzjami/kartkami składem były na wyciągnięcie ręki, no ale my nie bylibyśmy Wisłą, gdybyśmy sami sobie kłód po nogi nie rzucili. Współczuję Kazkowi, po czymś takim można skończyć w Kobierzynie. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#109
|
|
Znowu dostaliśmy czerwoną kartkę
O rany, to było nie do przewidzenia, hahahahaah. Ja pierdziele, do 70min wydawało się, że gramy dobry mecz i tylko kwestią czasu są kolejne gole, a tu ryp. Najpierw ten debil Kiss robi czerwo, potem dwa, a w zasadzie trzy gongi i spimy.... Bez komentarza, frajerstwo i tyle. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#110
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#111
|
|
Typowy mecz autorstwa Wisły Kraków.
Że też jeszcze kogoś to dziwi ![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#112
|
|
Inny mecz oglądałeś. Kutwa co chwilę zaliczał kompromitujące straty które mogły nas kosztować gola. Katastrofalny występ.
Poza Rodado nikt nie był nawet blisko strzelenia gola. Mogliśmy to wygrać, ale właśnie - Kiss zachował się jak debil. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#113
|
|
Ten faul to był prawie rożny, Mikulec nie widział, że ma asekurację więc zatrzymał faulem chłopa który wjeżdżał w pole karne. Moim zdaniem większym ryzykiem byłoby go puścić. Bramkę zajebał Uryga i tyle.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#114
|
|
Kurva po czyms takim to mozna na sygnale udac sie do Kobierzyna
5 mecz z rzedu z czerwoną kartka,tego jeszce kurva nie grali,Wisla srubuje rekordy o ktorych inni nie maja pojecia nie wiem co jest z tym zespolem ale slowo frajerzy to jest poprpstu przedszkole przy tym co oni odwalają. P.S dlaczego Uryga ma do wszytskich pretensje machajac rekami tylko nie do siebie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#115
|
|
Przegraliśmy mecz bo jeden debil zagrał sobie w siatkówkę aby zamanifestować niezadowolenie z niedokładnego podania.Po prostu zapomniał że gra w meczu ligowym, bo już myślami wkręcał (ew wdeptywał) Słowaków w ziemię
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#116
|
|
Najgorsze że przegraliśmy ze skończonymi piłkarskimi leszczami.
No ale my jesteśmy frajerami dekady. To do czegoś zobowiązuje. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#117
|
|
Czy panowie uryna mikulec jaroch są uposledzeni?
![]()
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#118
|
|
Opcje są dwie:
1) Są beznadziejni 2) Moskal, wzorem Rude "nie umie ich ustawić". Mam swoją opinię na ten temat.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.08.2024 o godz. 16:17.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#119
|
|
Może czas na rozmowę motywacyjną - nie popieram ale w wielu klubach pomogło.
A do do Kissa to dziwne bo AI raczej powinien wyłapać czy ktoś jest idiotom - chyba, że jeszcze na tyle niedopracowany jest ten algorytm. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#120
|
|
Plan Zaskronca sie spełnia!
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|