The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 04.08.2024, 15:24
Gen samozniszczenia w tej drużynie jest kvrwa nieprawdopodobny
Po co Mikulec faulował przy linii przed karnym ?
O czerwonej Węgra nawet nie wspominam, bo typ powinien prosto z Warszawy do Budapesztu wracać
Transfery życia wyszły w tym okienku, Mikulec ,Kiss, Duarte, Zwolinski
10 miejsce z zeszłego sezonu będziemy wspominać z rozrzewnieniem
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 04.08.2024 o godz. 15:28.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 04.08.2024, 15:25
My mamy druzyne pelna absolutnych debili!
Po jaka kurvve Mikulec faulowal w narozniku kiedy sobie pruszkowianin wypuscil pilke na 10 metrow i nie mogl do niej dojsc.

No kuvva skonczeni debile!

Za kilka miesiecy i tak to wszsystko pojdzie na konto Moskala, trener bedzie zly bo wszyscy zapomna dlaczego konkretnie tracimy punkty. Potem przyjdzie nowy trener ale dalej bedzie pracowal z matolami.

No do kurvvy nedzy.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 04.08.2024, 15:29
Radzę ochłonąć. Jesteśmy w takiej sytuacji w jakiej jesteśmy, bo podejmujemy decyzje we wzburzeniu i co pół roku rozwalamy sobie skład.

1:0 to żaden wynik. Żeby pewnie wygrywać trzeba strzelać po 2-3 bramki w meczu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 04.08.2024, 15:30
Nic dodać, nic ująć.

Ci piłkarze albo są głupi, albo dostają małpiego rozumu jak wychodzą na boisko w koszulce Wisły.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 04.08.2024, 15:30
Jak przegrać wygrany mecz. W sumie nic nowego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 04.08.2024, 15:30
Cos jest mocno nie tak, w tej druzynie każdy absolutnie kazdy dostaje malpiego rozumu.
U nas asy jak Janicki czy Klementz jak odchodzili to kazdy byl zadowolony teraz goscie graja w eklapie gdzie Janicki jest podstawowym obrońca czolowej druzyny.

O .... tu chodzi?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 04.08.2024, 15:32
Akolici królewicza są zdziwieni i wkurzeni, każda rozdadna osoba doskonale wiedziała jak ten sezon będzie wyglądać. Średniak ligi pogonił ligowego frajera i tyle
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 04.08.2024, 15:32
Na wlasne zyczenie to przegralismy. Polowa skladu kontuzjowana lub pauzuje a mimo to udalo sie wysjc na prowadzenie.

To nie ....a, nie moga kretyni grac normalnie, musi kurvva jebany kretyn strzelac reka kiedy jest VAR, musi kolejny debil Mikulec faulowac chlopa be powodu.


A teraz jeszcze Mikulec s....ysyn daje wywiad, i zwala na czerwona kartke tak jakby jebany skonczony matol nie maczal palcow w porazce.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 04.08.2024, 15:33
Dwa wnioski
Uryga nie powinien nosić opaski kapitańskiej
Wibrator powinien wypierdalac
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 04.08.2024, 15:37
Skórt meczu Wisły po 73 minucie https://www.youtube.com/watch?v=_R5JF8bUTNM
DysoN
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 04.08.2024, 15:39
Śrubujemy rekord, który nie zostanie pobity przez najbliższe 300 lat.

6 meczów pod rząd z czerwoną kartką w lidze

Niemniej, młodzieżowy środek Sukiennicki, Gogół, Kutwa elegancki występ.

Kiss w pierwszej połowie całkiem nie źle .

Bramki straciliśmy dzięki Jarochowi i Urydze kto by się spodziewał...

Sędzia hmmm

Niema co płakać, wczoraj wszyscy prognozowali, że jesteśmy bez szans, a okazało się, że tylko mamy problem z głową .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 04.08.2024, 15:41
Nawet jak na nasze standardy to było przegięcie. Do momentu czerwonej kartki wydawało się, że kontrolujemy mecz i zaraz wciśniemy druga bramkę... Co tydzień bijemy własne rekordy w bezmyślności.

Przypomnę, teraz mamy kolejno: Ruch, Arkę, Łęczną i Miedź. Potem jeszcze przed przerwą na reprezentację Kotwicę na wyjeździe.

Bardzo realny scenariusz to 0 zwycięstw w pierwszych 6-7 meczach.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 04.08.2024, 15:42
Tacy gracze jak Mikulec nigdy w życiu nie powinni trafić do Wisły.. po tym jak został zakręcony w polu karnym w wiedniu dał kolejny popis.. fauluje gościa, który założył mu siatę i wypuscił piłkę na 10 metrów.. a tam był tylko nasz gracz, którzy by spokojnie ją przejął.. po czym mamy karnego.. bo kolejny debil Uryga fauluje

Jaroch, Mikulec, Uryga, Kutwa, Baena to nie sa gracze na awans, powinniśmy się z nimi wszystkimi pożegnać !!

przedłużenia z łasickim i talarem nawet nie ma co komentować..
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.08.2024, 15:43
Z trzech łamagów co nam psują grę (Jaroch, Sapała, Zwoliński) został jeden Jaroch i .....zawalił dwie bramki (Majewskiego nie uznana)

Po czym w 90 minucie do akcji wkracza Alan...


W sumie Wisła mnie nie rozczarowała można się było tego spodziewać.



Do czerwonej kartki gra bardzo dobra. Jak zwykle bardzo dobrze Rodado, Sukiennicki Gogół.

Poprawnie Chichkan, Kutwa i do czerwonej kartki ..... Kiss.
Inna kwestia to co zrobił: Debil.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 04.08.2024, 15:46
Tradycji stało się zadość.

Kolejny mecz kończony w dziesiątkę.

Kolejny, w którym niewyobrażalne indywidualne błędy zawodników (tym razem nie tylko naszych jakże zdolnych obrońców, ale przede wszystkim nowego Węgra) przesądzają o stracie punktów.

Kolejny, w którym transfery opiniowane czy wyszukiwane przez algorytmy Królewskiego kompromitują się.

Dopóki byli sprowadzani Hiszpanie przez Kiko, nowi piłkarze w większości byli przydatni i coś jakościowo wnosili, odkąd to się zmieniło, nie ma co zbierać (wyjątek Sukiennicki).

Kolejny, w którym zespołowi brakuje piłkarskiej jakości w defensywie i w drugiej linii.

Zastanawiam się, jak można było wymienić Villara na beznadziejnie słabego Starzyńskiego, plus Kissa i Duarte z dodatkiem w postaci Młyńskiego? Następne mistrzostwo świata w wykonaniu Królewskiego.

Zwoliński miał chociaż jedno udane zagranie, mimo iż grał krótko, a zespół atakował?

Jaki pożytek dziś mamy z roztrwonienia pieniędzy na przedłużenie kontraktów Brody, Łasickiego i Talara?

Trudno mieć pretensje do Moskala, że z tą sytuacją i z tym składem na razie nie może sobie w lidze poradzić - to nie on ją stworzył. Dziś pewnie też łapie się za głowę widząc, co zastał przy Reymonta i dokąd prowadzi drużynę polityka kadrowa realizowana przez sztuczną inteligencję właściciela, zamiast Dyrektora Sportowego z dobrą znajomością jakiegokolwiek rynku.
Ostatnio edytowane przez Markus : 04.08.2024 o godz. 16:06.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 04.08.2024, 15:48
As napisał(a):Wyświetl post
Na wlasne zyczenie to przegralismy. Polowa skladu kontuzjowana lub pauzuje a mimo to udalo sie wysjc na prowadzenie.

To nie ....a, nie moga kretyni grac normalnie, musi kurvva jebany kretyn strzelac reka kiedy jest VAR, musi kolejny debil Mikulec faulowac chlopa be powodu.


A teraz jeszcze Mikulec s....ysyn daje wywiad, i zwala na czerwona kartke tak jakby jebany skonczony matol nie maczal palcow w porazce.
A co to rożny to już bramka ? Te wszystkie wrzutki to takie balony, że śmiech na sali tylko Jaroch zamiast zastawiać piłkę to dał się przepchać jak trampkarz, a Uryga macha łapami i kusi los. Poza wrzutkami Znicz miał jedną sytuację z gry. Mikulec zagrał akceptowalnie. Przynajmniej w przodzie pomagał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 04.08.2024, 15:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co to rożny to już bramka ? Te wszystkie wrzutki to takie balony, że śmiech na sali tylko Jaroch zamiast zastawiać piłkę to dał się przepchać jak trampkarz, a Uryga macha łapami i kusi los. Poza wrzutkami Znicz miał jedną sytuację z gry. Mikulec zagrał akceptowalnie. Przynajmniej w przodzie pomagał.
W naszym przypadku byle wrzutka to już smród.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 04.08.2024, 15:53
To, co odjebał Kiss, to tego nawet w annałach futbolu do tej pory nie odnotowano. To jest po prostu ....a zagranie na poziomie IQ 70, tego się nie da racjonalnie wytłumaczyć.

Drugi mędrzec Uryga, który w dziecinny sposób oddaje przeciwnikowi bramkę.

Do momentu blamażu sezonu w wykonaniu Kissa spotkanie pod naszą kontrolą, 3 punkty ze zdziesiątkowanym kontuzjami/kartkami składem były na wyciągnięcie ręki, no ale my nie bylibyśmy Wisłą, gdybyśmy sami sobie kłód po nogi nie rzucili.

Współczuję Kazkowi, po czymś takim można skończyć w Kobierzynie.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 04.08.2024, 15:54
Znowu dostaliśmy czerwoną kartkę?

O rany, to było nie do przewidzenia, hahahahaah.

Ja pierdziele, do 70min wydawało się, że gramy dobry mecz i tylko kwestią czasu są kolejne gole, a tu ryp. Najpierw ten debil Kiss robi czerwo, potem dwa, a w zasadzie trzy gongi i spimy.... Bez komentarza, frajerstwo i tyle.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 04.08.2024, 16:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co to rożny to już bramka ?
Nie rozumiem pytania bo nie koresponduje z tym co jest cytowane. Źle się kliknęło i miałeś zacytować kogoś innego?
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 04.08.2024, 16:04
Typowy mecz autorstwa Wisły Kraków.
Że też jeszcze kogoś to dziwi
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 04.08.2024, 16:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Niemniej, młodzieżowy środek Sukiennicki, Gogół, Kutwa elegancki występ.
Inny mecz oglądałeś. Kutwa co chwilę zaliczał kompromitujące straty które mogły nas kosztować gola. Katastrofalny występ.

Poza Rodado nikt nie był nawet blisko strzelenia gola.

Mogliśmy to wygrać, ale właśnie - Kiss zachował się jak debil.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 04.08.2024, 16:06
As napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem pytania bo nie koresponduje z tym co jest cytowane. Źle się kliknęło i miałeś zacytować kogoś innego?
Ten faul to był prawie rożny, Mikulec nie widział, że ma asekurację więc zatrzymał faulem chłopa który wjeżdżał w pole karne. Moim zdaniem większym ryzykiem byłoby go puścić. Bramkę zajebał Uryga i tyle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 04.08.2024, 16:07
Kurva po czyms takim to mozna na sygnale udac sie do Kobierzyna

5 mecz z rzedu z czerwoną kartka,tego jeszce kurva nie grali,Wisla srubuje rekordy o ktorych inni nie maja pojecia

nie wiem co jest z tym zespolem ale slowo frajerzy to jest poprpstu przedszkole przy tym co oni odwalają.

P.S
dlaczego Uryga ma do wszytskich pretensje machajac rekami tylko nie do siebie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 04.08.2024, 16:09
Przegraliśmy mecz bo jeden debil zagrał sobie w siatkówkę aby zamanifestować niezadowolenie z niedokładnego podania.Po prostu zapomniał że gra w meczu ligowym, bo już myślami wkręcał (ew wdeptywał) Słowaków w ziemię
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 04.08.2024, 16:11
Najgorsze że przegraliśmy ze skończonymi piłkarskimi leszczami.
No ale my jesteśmy frajerami dekady. To do czegoś zobowiązuje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 04.08.2024, 16:12
Czy panowie uryna mikulec jaroch są uposledzeni?
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 04.08.2024, 16:14
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
Czy panowie uryna mikulec jaroch są uposledzeni?
Opcje są dwie:
1) Są beznadziejni
2) Moskal, wzorem Rude "nie umie ich ustawić".

Mam swoją opinię na ten temat.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.08.2024 o godz. 16:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 04.08.2024, 16:15
Może czas na rozmowę motywacyjną - nie popieram ale w wielu klubach pomogło.
A do do Kissa to dziwne bo AI raczej powinien wyłapać czy ktoś jest idiotom - chyba, że jeszcze na tyle niedopracowany jest ten algorytm.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 04.08.2024, 16:15
Plan Zaskronca sie spełnia!
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:20.