The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 25.09.2011, 18:32
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Oby z Meliksonem nic nie bylo powaznego - Małego to sie jeszcze da zastapic a Maora bardzo trudno.
Mamy dwóch bocznych pomocników, z których jeden ma siły na 70 minut gry. Nie da się zastąpić ani Maora, ani Małeckiego, ani Ilieva... Wszyscy piłkarze ofensywni prezentujący jakiś poziom są u nas absolutnie nie do zastąpienia.

EDIT: Dobrze, że potrafiliśmy wygrać bez Meliksona.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2011 o godz. 21:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 25.09.2011, 18:33
Naprawdę dobry mecz według mnie z obydwu drużyn. Ruch dla mnie posatwił dziś bardzo wysoko poprzeczke. Pierwsze 30 minut to byliśmy rozbici przez kontuzje i ciągłe przerywanie gry. Później było już całkiem dobrze. Bramki jakie straciliśmy to bym raczej obrońców nie winił. Pierwsza to naprawdę dobry rzut rożny Ruchu. Druga to kontra po głupocie Kirma i idealnie dogranej piłki. Bardzo dobrze w ofensywie Jovanovic, bedzie to prawy obrońca na lata. Biton świetnie się zachował przy golu. Trzeci gol fajnie że Diaz trafił, bo co by nie powiedzieć to Diaz najlepiej gra głową z całego naszego zespołu. Jirsak >>>>>>Garguła.
Odpowiedz cytując
wis997
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 25.09.2011, 18:36
Dokładnie szeroka kadra
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.09.2011, 18:40
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zjadłem wszystkie paznowcie ogladajac ten mecz - był to najfajniejszy jak dla mnie mecz kolejki mimo hitu we Wrocławiu i w koncu nie tylko Biton strzelił. Mistrz sie poznaje po tym, ze mimo slabego meczu potrafi go wygrac - i tak było w Naszym wypadku. Oby z Meliksonem nic nie bylo powaznego - Małego to sie jeszcze da zastapic a Maora bardzo trudno.
A dlaczego trudno? Pierwszy raz 3 gole w meczu i pierwszy raz bez Meliksona? Co dał nam Melikson w dotychczasowych meczach w lidze? 0 goli, 0 asyst.

Co do meczu to cieszy zwyciestwo, ale my jesteśmy po prostu słabi. Naprawdę zaczynamy grać gdy rywal odpanie z sił i jest miejsce w środku. Każda piłka byle jak kopnięta w nasze pole karne to zagrożenie...Gramy obecnie tragiczną piłkę.
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 25.09.2011, 18:41
Lysy napisał(a):Wyświetl post
To nie stawianie na drewnianego Diaza, który raz na pół roku coś strzeli a w tym czasie popełni naście błędów w obronie czyni Roberta trenerem. Przemyśl to.

To była ironia, do wszystkich krytykantów Diaza i Roberta za to, że go wystawia. Dziś oprócz tego gola miał parę naprawdę dobrych interwencji w obronie. Jak wróci do formy to możemy mieć z niego pożytek. I tak nie ma innej opcji w tym momencie na lewej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.09.2011, 18:41
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego trudno? Pierwszy raz 3 gole w meczu i pierwszy raz bez Meliksona? Co dał nam Melikson w dotychczasowych meczach w lidze? 0 goli, 0 asyst.
O, się zaczyna. Teraz już nie tylko Małecki sabotuje grę, ale i Melikson...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 25.09.2011, 18:51
Bardzo dobry tydzień za nami = 3 mecze - 3 zwycięstwa.
A w kolejnym... ch.. z czwartkiem-pewnie w plecy.
Jak wygramy w niedzielę to będę bardzo bardzo zadowolony.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 25.09.2011, 18:53
Ok nie ma co cisnać na drużynę. Jest wiele mankamentów do poprawy i kilka boiskowych pozycji do obsadzenia, by drużyna przestała kaleczyć ten sport.
W każdym razie spodziewałem się ciężkiego meczu i cieszy mnie, że piłkarze dobrze do niego podeszli. Nie obijali się, za to walczyli z Ruchem i podnieśli się po straconych bramkach.
..
Odpowiedz cytując
wis997
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 25.09.2011, 18:59
Była walka to się liczy nie jak zawsze mizeria
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 25.09.2011, 19:17
Takie mecze robią frekwencje. Ogromne emocje, świetna atmosfera - nie sądzę by ktokolwiek żałował wydanych złotówek czy poświęcenia 2 godzin na ten mecz.

Mankamenty w naszej grze - było ich sporo ale dziś mi się nie chce o nich pisać
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ardem99
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 25.09.2011, 19:19
http://tsw.com.pl/news/Melikson-na-b...-szpitalu-1434
Odpowiedz cytując
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 25.09.2011, 19:48
Czy nie wydaje wam sie, ze co jest nie halo z przygotowaniem fizycznym? (Iliev to juz wogole ciekawostka) fakt zagralismy dodatkwe 7 meczy ale dzis na koncu oddychalismy rekawami a p gwizdku pilkarze poprostu padli z wykonczenia. Mamy jeszcze 5 meczy w LE, i nie napawa to optymizmem wiedzac, ze bedziemy jeszcze bardziej zmeczeni. Nie widze tego np. po Legii a tez graja spro. Dodatkowo jak widac lawka jest bardzo krotka a przy tych kontuzjach wlasciwie mamy 2 zmiennikow Jirsaka i Wilka.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 25.09.2011, 19:54
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ymarzona_.html
Zieniowi ta piłka niesamowicie skakała. A przecież do naszej murawy sie nie można przyczepić... Poprostu mieliśmy wygrać
Odpowiedz cytując
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 25.09.2011, 19:54
Legia też w końcowych minutach zwalnia tempo. Widać było np z Polonią. Trzeba przetrwać jeszcze te dwa mecze, a potem trochę się rozluźni terminarz...
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 25.09.2011, 20:09
1 polowa byla bardzo slaba ,gol Bitona na ktory nie zasluzylismy ,ale po przerwie to juz byla niezla wojna na boisku , brawo ze nasi sie 2 razy podniesli i wyrwalismy te 3 punkty
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 25.09.2011, 20:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O, się zaczyna. Teraz już nie tylko Małecki sabotuje grę, ale i Melikson...
Nie o to chodzi a o sytuacje jaka była w pewnym okresie gdy był Brożek. Daj Brożkowi on coś zrobi. Teraz było daj Meliksonowi i niech się martwi.

Chowanie się za nim, tak jak chwilę wcześniej daj Małeckiemu może coś zrobi a jak nie to i tak sam sobie weźmie

Jedno co jest godne zauważenia. Jirsak pierwszy raz od x czasu był zawodnikiem który wrzucił piłkę tam gdzie ona powinna lądować.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 25.09.2011, 20:29
http://www.youtube.com/watch?v=qE3oIfvWLo8
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 25.09.2011, 20:36
Mecz owszem, średni pod względem piłkarskim, ale super jeśli chodzi o walkę.

Ale Panowie, umówmy się..... wyobraźcie sobie jak zagrałby Lech, gdyby w 15 min stracił Stilica i Krivca, albo Legia Radovica i Luboję? W dupe by dostali, i już by było zwalnianie Bakero, czy Skorży. Szacun dla naszych, że wydarli to zwycięstwo z murawy zębami, mimo, że zupełnie nie szło.


Zgadzam sie z Wolfym - jak się okaże, że Melikson i Mały mają poważniejsze kontuzje, to jesteśmy w głębokej dupie. Nie mamy żadnych zmienników.

Trochę Wisła oddycha rękawami, oby to się nie dobiło na formie w Warszawie. Na Twente powinien wyjść skłąd podobny do tego z Koroną

Na trybunach fajna atmosfera.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 25.09.2011, 20:43
Ważny przekaz dla śmiesznych. Bez Meliksona i Małeckiego, Wisła cały czas trwa. Słabo to wygląda, ale jednak da się.

Info dla "kibiców", bo kibice to od dawna wiedzą.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 25.09.2011, 20:58
Mecz walki, zwycięstwo - to się liczy! Piłkarsko sporo mankamentów, obrona + Pareiko bardzo niepewna - sporo do poprawy, Ruch dzisiaj postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Cieszą dopisane trzy ważne punkty ale co cieszy jeszcze bardziej - charakter. Czasami trzeba wygrywać mecze nie umiejętnościami ale serduchem.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 25.09.2011, 21:00
Mecz walki i chwała naszym, że go podjęli Po meczu było widać ile ich to kosztowało - połowa składu leżała na boisku. Dla mnie to może być taki mecz na przełamanie jak w ubiegłym roku z Cracovią.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 25.09.2011, 21:15
Wreszcie nie przysypiałem na meczu ligowym. Przynajmniej w drugiej połowie.

Zwycięstwo cenne bo udało się wygrać i strzelić trzy bramki bez Meleksa i Pana Kiełbaski (złapać kontuzję potykając się na piłce to jednak trzeba umieć).

Ruch generalnie jest niezły i obecne miejsce w tabeli to chyba nie przypadek. Chwała im za to, że próbują za niewielkie pieniądze budować drużynę bez szrotu z Bałkanów, wszystkich możliwych Ameryk i Afryki. Fornalik to dobry trener. Szacunek.

U nas tradycyjnie trzech na czterech obrońców cienko. Pareiko niestety coraz gorszy. Jirsak może i człapie większość meczy ale w przeciwieństwie do Garguły walczy i nie notuje straty przy każdym zetknięciu z piłką. No i jako jeden z bardzo nielicznych w naszym składzie potrafi dobrze i precyzyjnie wrzucić piłkę w pole karne.

W Holandii będzie pewnie solidnie w dupę. Ja tam czekam na niedzielę. Może powtórzy się Poznań?
:/
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 25.09.2011, 21:21
irman napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie nie przysypiałem na meczu ligowym. Przynajmniej w drugiej połowie.

Zwycięstwo cenne bo udało się wygrać i strzelić trzy bramki bez Meleksa i Pana Kiełbaski (złapać kontuzję potykając się na piłce to jednak trzeba umieć).
Nie to, że bronię Małeckiego, ale chyba nigdy w piłkę nie grałeś, bo nie od dziś wiadomo, że najgorsze kontuzje często łapie się bez udziału przeciwnika, tylko właśnie źle stając nogą, stając na piłce, nie trafiając w piłkę itp.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 25.09.2011, 21:34
1. Dobra gra Ruchu(waleczność)2. Podobało mi się oddanie naszych piłkarzy którzy po meczu leżeli na boisku, tak jak mówił Reyman muszą być godni podania ręki a po tym meczu braku zaangażowania nie można im odmówić.3 PP, LE oraz Ekstraklasa to jednak pewne obciążenie. Lech jak grał w LE to całkowicie odpuszczał mecze ligowe. Cieszę się że nasi piłkarze wiedzą o co walczą i w jakim klubie grają. Wady oczywiście też są, nawet spore ale dajmy spokojnie popracować trenerowi. Ten skład jest ciągle w budowie. W zimowym oknie transferowym pewnie dojdzie do pewnych zmian ale nie będzie to wymiana połowy składu. Powinniśmy brać lekcję od takiego Apoelu który ma mniejszy budżet ale mądrze prowadzony przewyższa nas o głowę.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 25.09.2011, 21:35
- pierwszy ciekawy mecz w tym sezonie na Reymonta
- spoko, że udało się nam stworzyć kilka okazji grając bez Meliksona
- dobry ten Jovanovic
- czy tylko ja mialem wrażenie, ze Pareiko mial dzisiaj straszne problemy z oceną sytuacji. Nie wiem czy przy golu na 2:2 nie powinien wyjść do tej piłki szybciej, wczesniej też była podobna akcja z drugiej strony gdzie zamiast wyjść to się cofał nie mówiąc już o tych niepewnych zachowaniach przy dośrdkowaniach. Nie wiem - znajomi z Estonii go odwiedzili czy co ? bo gral jak na kacu
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 25.09.2011, 21:44
Proud napisał(a):Wyświetl post
Nie to, że bronię Małeckiego, ale chyba nigdy w piłkę nie grałeś, bo nie od dziś wiadomo, że najgorsze kontuzje często łapie się bez udziału przeciwnika, tylko właśnie źle stając nogą, stając na piłce, nie trafiając w piłkę itp.


ale irman wie lepiej.
Przeciez Ibrahimovic, Rooney, Bojan czy Torres skręcili kostki nie dotykając nawet piłki. Wystarczyło że zle ulozyli nogę na murawie.


Człowiek idąc ulicą może sobie skręcić kostkę , z niczego.. miejmy nadzieje ze irmanowi się to przytrafi, wtedy zrozumie , skoro taki zarozumiały : )
nie lubi Małeckiego więc mu chcę przywalić. Chcial błysnąc, z marnym skutkiem.
Ostatnio edytowane przez CH. : 25.09.2011 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 25.09.2011, 21:47
Brożek też miał kontuzje bo źle stanął (lekki przeprost kolana?) No ale pan Irman pewnie obrażony na Małego, więc stara się błysnąć....
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.09.2011, 21:48
Tak jak napisało weszło zęby bolały od patrzenia na tak grającą Wisłe. Mamy olbrzymie szczęście, że tak słabo grając zdobywamy punkty i to jeszcze 3 dzisiaj. Z Bełchatowem było to samo tylko nasi mniej walczyli i przeciwnik był słabszy od Niebieskich. Po tym dzisiejszym spotkaniu plus za walke i świetną atmosfere na stadionie, ale od takiej drużyny jak Wisła powinno oczekiwać się stylu i ładnej gry...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.09.2011, 21:56
Czemu Garguły nie było nawet na rezerwie?
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 25.09.2011, 21:57
Zgadza się nie lubię Małeckiego. A rozbawiło mnie bardzo, że piłkarz który zwykle dostrzega kolegów z drużyny dopiero wtedy jak musi, łapie kontuzję potykając się na piłce do której jest zwykle niepotrzebnie przyklejony. Śmieszne i tyle.

Tak wiem. Pan Małecki całuje herb i należy się mu dozgonny szacunek oraz zakaz szydzenia z tak wybitnej osobowości. Sorki ale to nie dla mnie.
:/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:39.