
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#61
|
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#62
|
|
myslalem ze od poczatku zagra Issa Ba
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#63
|
|
tęskinicie za Pawełekiem
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#64
|
|
dziękuje 0-1
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#65
|
|
no to gramy o remis
ostatnio gonienie wyniku nie jest nasza mocna strona.. teraz Pawelek Wam sie zachcial ? wstyd przegrac bo przeciez Edi nie gra ![]() ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#66
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#67
|
|
Ehh... forum powinno byc wylaczone na czas meczów... Kiedy zrozumiecie ze to nie czat? ;/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#68
|
|
Koniecznie musimy znaleść porządnego bramkarza ...
Pawełek i Juszczyk nie zadowalają poziomem :/ ![]() WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#69
|
|
Cytujac Janusza Wojcika: " Kur.., gramy bez bramkarza!"...
Narazie zenujaca postawa Juszczyka. Mamy szczescie, ze nie bylo czerwonej kartki dla Piotra Brozka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#70
|
|
7 minuta: Juszczyk interweniuje na 20. metrze, Brożek broni łokciem, co się dzieje... Chwilę później obrona zaspała i 0:1. W Bytomiu Wisła wyszła z takiej sytuacji (0:1 po 18 minutach), co będzie w Krakowie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#71
|
|
Stoją nie grają!!!:/
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#72
|
|
Jak widze Diaza i Sobolewskiego w srodku nie wychodzacych na pozycje,to sie zastanawiam czemu nei gra Issa Ba
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#73
|
|
Dobra, w meczu z Piastem też taka gra była. Nie zrozumiecie że oni NIE SĄ PRZYGOTOWANI FIZYCZNIE I KONDYCYJNIE na rozgrywanie meczy co TRZY DNI?
Ja jednak liczę, że zrobią replay'a meczu z Piastem. Powodzenia chłopaki.\ JJJBG! ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#75
|
|
Jest kilka druzyn w tej lidze co sa w tej rundzie lepiej przygotowani fizycznie od Wisly ,to jest smeich na sali
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#76
|
|
no to teraz szczęście co raz lepiej co raz lepiej :/
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Member
Od: 10.2006
Skąd: ty jesteś ??
Offline |
#77
|
|
Ja sie pytam co sie stalo z ta waleczna Wiselka
Strasznie to wszystko wyglada naprawde strasznie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#78
|
|
Jaja sobie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!:/
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#79
|
|
Jada z nami jak z kupa gnoju , gramy za Kasperczaka jak Gornik Zabrze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#80
|
|
ale nas młócą, 0-2 to powinno być już lekko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#81
|
|
Na razie dzielnie się bronimy. Cieszmy się ze tylko 0:1, chociaż legionista Rosłoń juz widział 2:0 przy tej poprzeczce Mijajlovicia...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#82
|
|
Ale Korona cisnie...powinno juz byc 0 : 3...
Co Juszczyk wyprawia, to ja tego nie wiem...podaje wprost do przeciwnika Narazie nie istniejemy na boisku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW
Offline |
#83
|
|
moze znowu 2 polowa bedzie nasza
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#84
|
|
Powiedzcie mi o co chodzi z tym skandowaniem Atletico Madryt
Bo ja to nie wim... |
|
|
|
Member
Od: 10.2006
Skąd: ty jesteś ??
Offline |
#85
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#86
|
|
Wywalcie Diaza.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#87
|
|
Co to ma być?! Po ostatnich meczach można się było wiele więcej spodziewać w tym spotkaniu po Wiśle... Cała drużyna jakas słaba :/ No Juszczyk sie wyróżnia- na tle slabych partnerów jest koszmarny.
Niech już będzie przerwa i niech im Henio coś powie bo mnie szlag trafi ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#88
|
|
Co mecz to zaskoczenie... myslałem ze szczyt zenady osiagneli nasi pilkarze w 1 polowie meczu z piastem a tu taka niespodzianka... gorzej juz sie nie da grac i tylko sedziemu zawdzieczamy fakt ze gramy jeszcze w 11 i nie przegrywamy 0:2 albo 0:3... Heh Oni nie umieja pilki przyjmowac ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#89
|
pilka po strzale Nikoli calym obwodem nie przekroczyla linii bramkowej.. coz, trzeba liczyc na remis.. widac ze mecz calkowicie im nie wyszedl, zoltko, szybko stracona bramka, duzo nerwow i gonienie wyniku ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#90
|
|
No idzicie kur** i zagrajcie lepiej.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|