The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 14.11.2008, 17:14
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS*
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

niech kazdy z tej listy obok swego nicka wpisze czy bedzie mogl na 100% grac dzis! i jaka druzyna bedzie gral przez cały turniej. gra pierwsza 24 graczy.. gdy ktos sie wpisze ze nie moze grac to bierzemy wtedy graczy z miejsc od24
szczegoły gry ustalimy pop wypełnieniu tej listy.. wtedy tez podziele na grupy
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 14.11.2008 o godz. 17:20.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 14.11.2008, 17:23
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

dzis moge grać na 100%
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 14.11.2008, 17:30
kaŻdy Gracz Ma Wybrac Inna Druzyne!!!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 14.11.2008, 17:34
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

Grać dopiero będę mógł ok 1 w nocy ale to tak w drodze wyjątku... na liście jest błąd (patrz 2)
Odpowiedz cytując
Wujek dobra rada
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: FCK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 14.11.2008, 17:36
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 14.11.2008, 17:41
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK
Odpowiedz cytując
Dżołkmen
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 14.11.2008, 17:44
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen Valencia
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001
26.JoeCole92 Chelsea
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK
WISŁA ZŁOTY WIEK
Odpowiedz cytując
losiu2001
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 14.11.2008, 17:44
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Chelsea
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK
Odpowiedz cytując
losiu2001
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 14.11.2008, 17:45
ups
losiu2001 Liverpool
Odpowiedz cytując
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 14.11.2008, 17:47
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel-Bayern
12. Prezydent TS
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Chelsea
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK

mogę grać od jutra...
Odpowiedz cytując
Dżołkmen
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 14.11.2008, 17:56
Ja mogę grać od dzisiaj, i jeśli ktoś z klubów(Man Utd, Barca i Inter zrezygnuje, to ja chce przejąć drużynę )
WISŁA ZŁOTY WIEK
Odpowiedz cytując
Fuss
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 14.11.2008, 18:16
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel-Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Chelsea
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB
29.WislakWiDoK
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
Odpowiedz cytując
HarryTB
50 zł długu?
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 14.11.2008, 18:16
Harry gra Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
gregoriustsw
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 14.11.2008, 18:17
Ja się niestety muszę wypisać. Mam problemy z internetem który działa jak chce.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 14.11.2008, 18:20
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK

1. wklejajcie całą liste i tam zmieniajcie.
2. dwa razy jest ManUtd, to jak w końcu? każdy inną, czy mogą sie powtórzyć?
3. dziś jak najbardziej moge grać.
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 14.11.2008, 18:40
nie mozna tymi samymi Fuss - musisz zmienic
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 14.11.2008, 18:56
ja dziś nie moge grac
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 14.11.2008, 19:05
hmmm tylko 11 osob potwierdziło... kurde i z czego tu grupy ukladac Zaczekamy jeszcze
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 14.11.2008, 20:37
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK Chelsea
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
ostach1906aka
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 14.11.2008, 21:01
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka AS ROMA
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK
Ostatnio edytowane przez ostach1906aka : 14.11.2008 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 14.11.2008, 21:02
gramy dzis cos? w miedzy czasie zapraszam na sparing gg://9578531
Odpowiedz cytując
Lukasz15wisla
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 14.11.2008, 21:04
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla Manchester United
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK
30.ostach1906aka Manchester United
Odpowiedz cytując
Dżołkmen
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 14.11.2008, 21:10
Nie potraficie nawet listy zrobić ludzie :/ WislakWidok to nawet dobrze że zniknął bo jest już zajęty patrz post #68
WISŁA ZŁOTY WIEK
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 14.11.2008, 21:11
Nie moja wina że ktoś tą chelsea pominął wcześniej...

W takim razie biore Juventus.
Ostatnio edytowane przez WislakWiDoK : 14.11.2008 o godz. 21:13.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 14.11.2008, 21:19
AKTUALNA LISTA!

1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus

Nie mozna brac tych samych druzyn... wiec patrzcie wczesniej na liste
Kopiujcie liste i dopisujcie druzyne przy swoim nicku
Ostatnio edytowane przez W.S : 14.11.2008 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 14.11.2008, 21:23
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla Manchester United
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic Manchester City
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK
30.ostach1906aka Manchester United
Odpowiedz cytując
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 14.11.2008, 21:27
Bobic napisał(a):Wyświetl post
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo
2. janko04
3.Fuss Manchester United
4.marcinugorek
5.gregoriustsw
6.Jachcik
7.bluesinger Manchester United
8.usioc1
9.Dżołkmen
10. *TS* - Milan
11.wislakdaniel- Bayern
12. Prezydent TS Real Madryt
13.WiślakNH
14. Gucio25 Atletico Madryt
15. Lukasz15wisla Manchester United
16. Wujek dobra rada FC Barcelona
17.Kuciel
18. Martinho Inter Mediolan
19.19szczepan06
20.DominoForza
21.rafiABG
22.ostach1906aka
23.PLACHO
24.Qbcio
25.losiu2001 Liverpool
26.JoeCole92
27. Bobic Manchester City
28.HarryTB Wisła Kraków
29.WislakWiDoK
30.ostach1906aka Manchester United
**** człowieka może strzelić jak widzi jak ty to kopiujesz...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 14.11.2008, 21:45
AKTUALNA LISTA!

1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus

Opamietajcie sie ludzie! KOPIOWAC TA LISTE!!
Odpowiedz cytując
Wujek dobra rada
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: FCK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 14.11.2008, 22:11
Dziś mogę grać
Odpowiedz cytując
usioc1
Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 14.11.2008, 23:26
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04
3.Fuss
4.marcinugorek
5.Jachcik
6.bluesinger - Manchester United
7.usioc1- FC Sevilla
8.Dżołkmen- Valencia
9.*TS* - Milan
10.wislakdaniel- Bayern
11.Prezydent TS – Real Madryt
12.WiślakNH
13.Gucio25- Atletico Madryt
14.Lukasz15wisla
15.Wujek dobra rada - FC Barcelona
16.Kuciel
17.Martinho - Inter Mediolan
18.19szczepan06
19.DominoForza
20.rafiABG
21.ostach1906aka- AS Roma
22.PLACHO
23.Qbcio
24.losiu2001- Liverpool
25.JoeCole92- Chelsea
26.Bobic- Manchester City
27.HarryTB- Wisła Kraków
28.WislakWiDoK- Juventus
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21.