
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#61
|
|
Cięzki mecz sie szykuje. W dodatku pilkarze w glowach beda mieli trnave bo w lidze wiadomo...Przed nimi sie kładą, wystarczy potruchtać.
3:1 dla Znicza po dobrej grze Pruszkowa |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#62
|
|
Arka gładko na wyjeździe rozbija Polonię, my u siebie nie potrafimy strzelić bramki...
Czekamy na powrót kontuzjowanych, a tu kolejnych dwóch doszło (Colley,Sapała)... Jutro kompromitacja... wątpię, aby znicz był słabszy od Polonii... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#63
|
|
Nie no, jutro odpoczynek jak przed Piastem w pamiętnym Głogowie, po 2tyg przerwie na reprezentację
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#64
|
|
Jutro bedzie świetny kamuflaż przed Trnava.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#65
|
|
Z powodów zdrowotnych wykluczony jest nadal występ: Kacpra Dudy, Dawida Szota, Igora Łasickiego, Bartosza Talara, Jakuba Stępaka, Jesúsa Alfaro i Enisa Fazlagicia.
Do grona kontuzjowanych dołączył jak już niestety wiemy Joseph Colley, którego po potwierdzonym zerwaniu ścięgna Achillesa czeka operacja, a po niej od 6 do 9 miesięcy rekonwalescencji. Ponadto w meczu przeciwko Rapidowi Igor Sapała uszkodził staw barkowo-obojczykowy i leczenie potrwa od 2 do 3 tygodni. To jest kpina. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#66
|
|
To jest Wisla.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#67
|
|
Gładkie 2:0 dla Znicza, przy tych zawodnikach w nas w drugiej linii nawet może być wyższy wynik. Gra Zwolińskim i Rodado to idiotyzm bo nie ma wtedy na ławce ani jednego napastnika. Słabe transfery słaba gra i słabe przygotowanie fizyczne drużyny skończy się samym porażkami w sierpniu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#68
|
|
Zagramy dziś starego dobrego Kazka.
Stabilne 1:1 |
|
|
|
Member
Od: 02.2021
Offline |
#69
|
|
3-1 dla Znicza i tyle w temacie
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#70
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#71
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#72
|
|
Potem czekają nas Mecze z Ruchem, Arką, Łęczną i Miedzią. A więc z zespołami, które będą bić się o awans/baraże.
Jeżeli dzisiaj nie wygramy, to pod koniec sierpnia może w być w Klubie bardzo nerwowo. I pewnie trzeba będzie zrewidować oczekiwania względem nowego sezonu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#73
|
|
Na Mikulcu czy Sukennickim do ekstraklasy? Kadra bardzo przeciętna nawet Moskal między wierszami mówi że takiej pyty po nominacji na trenera się nie spodziewał. 2 napastników w kadrze? Brak ofensywnych pomocników. Kim my mamy straszyć nawet w I lidze?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Online |
#74
|
|
Przygnębiająca końcówka poprzedniego sezonu skrzywiła nam optykę i oddaliśmy lekką ręką kilku zawodników, za którymi jeszcze zatęsknimy. Jeśli Sukiennicki ma coś dawać drużynie, to najlepiej niech zacznie to robić dzisiaj. Takich trudnych meczów jak dzisiejszy będzie jeszcze wiele i ci zawodnicy muszą potrafić sobie z tym radzić jeśli celem jest cokolwiek więcej niż środek tabeli.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#75
|
|
Ale pamiętacie, że nie gramy o awans?
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#76
|
|
Ściągnęliśmy odpady z druzyn ogona tabeli poprzedniego sezonu do obrony (Biedrzycki i Mikulec) a niektórzy zdziwieni że będzie walka o utrzymanie XD ściągasz słabych piłkarzy i oczekujesz dobrego wyniku? To tak nie działa XD
Ależ będzie koniec wakacji z bilansem 0-3-3 XDD |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#77
|
|
Jest skład:
Anton Cziczkan - Rafał Mikulec, Bartosz Jaroch, Alan Uryga, Giánnis Kiakós - Piotr Starzyński, Mariusz Kutwa, Olivier Sukiennicki, Patryk Gogół, Tamás Kiss - Ángel Rodado. Ławka: Kamil Broda - Frederico Duarte, Karol Dziedzic, Kuba Wiśniewski, Kacper Skrobański, Ángel Baena, Dawid Olejarka, Łukasz Zwoliński. Walka o utrzymanie może być interesująca... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Online |
#78
|
|
Nasuwa się na usta, że wypada współczuć Rodado. Ale może nie będzie tak źle. Skład pomocy jednak nieco przeraża.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#79
|
|
Panowie, ja nie jestem niczym zdziwiony
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#80
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
|
Szkoda Sukiennickiego ze go tak po calym boisku rzucają.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#82
|
|
Fedek przed meczem ciągle jak to Wisła osłabiona i w kółko o tym. Rozumiem że Ci zawodnicy co wyszli są za biedni na Znicz....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#83
|
Sukkiennicki dużo groźnych strat, Starzyńskiego nie ma na boisku, reszta w porządku. Mikulec lepszy na prawej, Kiakos lepszy na lewej, Moskal wreszcie postawil obu na nominalnych pozycjach. Kutwa ładnie strzelił głową. Dobre wrzutki Gogóła. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Online |
#84
|
|
Fatalna murawa. Piłka skacze jak szalona. Zauważalnie przeszkadza nam to w grze.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#85
|
|
Jak to w pierwszej lidze.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Online |
#86
|
|
Sprawdziłem ranking przygotowania muraw wg PZPN. Murawa w Pruszkowie na ostatnim miejscu z dużą stratą do przedostatniego miejsca...
Druga rzecz to kamera telewizyjna na wysokości chyba kilku metrów, tak że ledwo widać co się dzieje po drugiej stronie boiska. ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#87
|
|
Co za ....a debil
*Kiss ma sie rozumiec. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#88
|
|
Za to co ten debil odjebał powinien mieć rozwiązany kontrakt
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#89
|
|
Nie przypiminam sobie większego kretyna od czasu jak ten murzyn (którego nazwiska nie pamiętam) zrobił karnego z płockiem siatkarskim zagraniem. Chociaż w sumie tamto było mniej głupie...
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#90
|
|
Moze pora przestac ich piescic po jajkach i spiewac czy wygrywasz czy nie, tylko jebac tych patalachow
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|