The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 03.08.2024, 20:53
Cięzki mecz sie szykuje. W dodatku pilkarze w glowach beda mieli trnave bo w lidze wiadomo...Przed nimi sie kładą, wystarczy potruchtać.

3:1 dla Znicza po dobrej grze Pruszkowa
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.08.2024, 21:45
Arka gładko na wyjeździe rozbija Polonię, my u siebie nie potrafimy strzelić bramki...

Czekamy na powrót kontuzjowanych, a tu kolejnych dwóch doszło (Colley,Sapała)...

Jutro kompromitacja... wątpię, aby znicz był słabszy od Polonii...

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 03.08.2024, 21:54
Nie no, jutro odpoczynek jak przed Piastem w pamiętnym Głogowie, po 2tyg przerwie na reprezentację
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 03.08.2024, 23:46
Jutro bedzie świetny kamuflaż przed Trnava.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 04.08.2024, 00:13
Z powodów zdrowotnych wykluczony jest nadal występ: Kacpra Dudy, Dawida Szota, Igora Łasickiego, Bartosza Talara, Jakuba Stępaka, Jesúsa Alfaro i Enisa Fazlagicia.

Do grona kontuzjowanych dołączył jak już niestety wiemy Joseph Colley, którego po potwierdzonym zerwaniu ścięgna Achillesa czeka operacja, a po niej od 6 do 9 miesięcy rekonwalescencji. Ponadto w meczu przeciwko Rapidowi Igor Sapała uszkodził staw barkowo-obojczykowy i leczenie potrwa od 2 do 3 tygodni.

To jest kpina.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 04.08.2024, 04:42
To jest Wisla.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 04.08.2024, 07:55
Gładkie 2:0 dla Znicza, przy tych zawodnikach w nas w drugiej linii nawet może być wyższy wynik. Gra Zwolińskim i Rodado to idiotyzm bo nie ma wtedy na ławce ani jednego napastnika. Słabe transfery słaba gra i słabe przygotowanie fizyczne drużyny skończy się samym porażkami w sierpniu.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 04.08.2024, 08:50
Zagramy dziś starego dobrego Kazka.
Stabilne 1:1
Odpowiedz cytując
black
Member
 
Od: 02.2021

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 04.08.2024, 08:55
3-1 dla Znicza i tyle w temacie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 04.08.2024, 09:25
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Z powodów zdrowotnych wykluczony jest nadal występ: Kacpra Dudy, Dawida Szota, Igora Łasickiego, Bartosza Talara, Jakuba Stępaka, Jesúsa Alfaro i Enisa Fazlagicia.

Do grona kontuzjowanych dołączył jak już niestety wiemy Joseph Colley, którego po potwierdzonym zerwaniu ścięgna Achillesa czeka operacja, a po niej od 6 do 9 miesięcy rekonwalescencji. Ponadto w meczu przeciwko Rapidowi Igor Sapała uszkodził staw barkowo-obojczykowy i leczenie potrwa od 2 do 3 tygodni.

To jest kpina.
Dzisiaj nie może zagrać po naszej stronie 13 zawodników. Jest stabilnie.
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 04.08.2024, 10:03
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Do grona kontuzjowanych dołączył jak już niestety wiemy Joseph Colley, którego po potwierdzonym zerwaniu ścięgna Achillesa czeka operacja, a po niej od 6 do 9 miesięcy rekonwalescencji. Ponadto w meczu przeciwko Rapidowi Igor Sapała uszkodził staw barkowo-obojczykowy i leczenie potrwa od 2 do 3 tygodni.

To jest kpina.
Przed transferami, to może trzeba znaleźć porządny zespół medyczny?
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 04.08.2024, 11:08
Potem czekają nas Mecze z Ruchem, Arką, Łęczną i Miedzią. A więc z zespołami, które będą bić się o awans/baraże.

Jeżeli dzisiaj nie wygramy, to pod koniec sierpnia może w być w Klubie bardzo nerwowo. I pewnie trzeba będzie zrewidować oczekiwania względem nowego sezonu...
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 04.08.2024, 12:42
kbr napisał(a):Wyświetl post
Potem czekają nas Mecze z Ruchem, Arką, Łęczną i Miedzią. A więc z zespołami, które będą bić się o awans/baraże.

Jeżeli dzisiaj nie wygramy, to pod koniec sierpnia może w być w Klubie bardzo nerwowo. I pewnie trzeba będzie zrewidować oczekiwania względem nowego sezonu...
Na Mikulcu czy Sukennickim do ekstraklasy? Kadra bardzo przeciętna nawet Moskal między wierszami mówi że takiej pyty po nominacji na trenera się nie spodziewał. 2 napastników w kadrze? Brak ofensywnych pomocników. Kim my mamy straszyć nawet w I lidze?
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 04.08.2024, 12:48
Przygnębiająca końcówka poprzedniego sezonu skrzywiła nam optykę i oddaliśmy lekką ręką kilku zawodników, za którymi jeszcze zatęsknimy. Jeśli Sukiennicki ma coś dawać drużynie, to najlepiej niech zacznie to robić dzisiaj. Takich trudnych meczów jak dzisiejszy będzie jeszcze wiele i ci zawodnicy muszą potrafić sobie z tym radzić jeśli celem jest cokolwiek więcej niż środek tabeli.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 04.08.2024, 12:48
Ale pamiętacie, że nie gramy o awans?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 04.08.2024, 12:49
Ściągnęliśmy odpady z druzyn ogona tabeli poprzedniego sezonu do obrony (Biedrzycki i Mikulec) a niektórzy zdziwieni że będzie walka o utrzymanie XD ściągasz słabych piłkarzy i oczekujesz dobrego wyniku? To tak nie działa XD

Ależ będzie koniec wakacji z bilansem 0-3-3 XDD
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 04.08.2024, 12:54
Jest skład:


Anton Cziczkan - Rafał Mikulec, Bartosz Jaroch, Alan Uryga, Giánnis Kiakós - Piotr Starzyński, Mariusz Kutwa, Olivier Sukiennicki, Patryk Gogół, Tamás Kiss - Ángel Rodado.

Ławka:
Kamil Broda - Frederico Duarte, Karol Dziedzic, Kuba Wiśniewski, Kacper Skrobański, Ángel Baena, Dawid Olejarka, Łukasz Zwoliński.

Walka o utrzymanie może być interesująca...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.08.2024, 13:02
Nasuwa się na usta, że wypada współczuć Rodado. Ale może nie będzie tak źle. Skład pomocy jednak nieco przeraża.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 04.08.2024, 13:04
Panowie, ja nie jestem niczym zdziwiony Napisałem tylko, że jak dzisiaj nie wygramy to pod koniec sierpnia możemy być bez zwycięstwa. I to będzie całkiem realny scenariusz. W poprzednich sezonach traciliśmy szansę na awans dopiero na wiosnę. A tym razem już w trakcie rundy jesiennej trzeba będzie oficjalnie powiedzieć "to nie ten sezon".
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 04.08.2024, 13:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jest skład:


Anton Cziczkan - Rafał Mikulec, Bartosz Jaroch, Alan Uryga, Giánnis Kiakós - Piotr Starzyński, Mariusz Kutwa, Olivier Sukiennicki, Patryk Gogół, Tamás Kiss - Ángel Rodado.

Ławka:
Kamil Broda - Frederico Duarte, Karol Dziedzic, Kuba Wiśniewski, Kacper Skrobański, Ángel Baena, Dawid Olejarka, Łukasz Zwoliński.

Walka o utrzymanie może być interesująca...
Ależ to będzie żarło !
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 04.08.2024, 13:17
Szkoda Sukiennickiego ze go tak po calym boisku rzucają.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 04.08.2024, 13:34
Fedek przed meczem ciągle jak to Wisła osłabiona i w kółko o tym. Rozumiem że Ci zawodnicy co wyszli są za biedni na Znicz....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 04.08.2024, 14:25
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Fedek przed meczem ciągle jak to Wisła osłabiona i w kółko o tym. Rozumiem że Ci zawodnicy co wyszli są za biedni na Znicz....
Na razie sobie radzą.
Sukkiennicki dużo groźnych strat, Starzyńskiego nie ma na boisku, reszta w porządku.

Mikulec lepszy na prawej, Kiakos lepszy na lewej, Moskal wreszcie postawil obu na nominalnych pozycjach.

Kutwa ładnie strzelił głową. Dobre wrzutki Gogóła.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 04.08.2024, 14:28
Fatalna murawa. Piłka skacze jak szalona. Zauważalnie przeszkadza nam to w grze.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 04.08.2024, 14:29
Arked napisał(a):Wyświetl post
Fatalna murawa. Piłka skacze jak szalona. Zauważalnie przeszkadza nam to w grze.
Jak to w pierwszej lidze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 04.08.2024, 14:33
Sprawdziłem ranking przygotowania muraw wg PZPN. Murawa w Pruszkowie na ostatnim miejscu z dużą stratą do przedostatniego miejsca...

Druga rzecz to kamera telewizyjna na wysokości chyba kilku metrów, tak że ledwo widać co się dzieje po drugiej stronie boiska.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 04.08.2024, 15:05
Co za ....a debil

*Kiss ma sie rozumiec.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 04.08.2024, 15:09
Za to co ten debil odjebał powinien mieć rozwiązany kontrakt
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 04.08.2024, 15:21
As napisał(a):Wyświetl post
Co za ....a debil

*Kiss ma sie rozumiec.
Nie przypiminam sobie większego kretyna od czasu jak ten murzyn (którego nazwiska nie pamiętam) zrobił karnego z płockiem siatkarskim zagraniem. Chociaż w sumie tamto było mniej głupie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 04.08.2024, 15:24
Moze pora przestac ich piescic po jajkach i spiewac czy wygrywasz czy nie, tylko jebac tych patalachow
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:10.