
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#31
|
Kopacze (poniekąd jego pracownicy) ileś tam miechów do tyłu z kasą, a on ma obsesję LM... Daj spokój... dla mnie jest pytanie czy zechcą pograć o 5 miejsce (bo 3-4 - puchary... ) czy w ogóle położą lagę już jutro.Smutne czasy dla Wisły, a na horyzoncie chyba jeszcze gorsze...
Ostatnio edytowane przez arti : 08.05.2015 o godz. 19:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#32
|
|
I jak nie pojawi się w nowym sezonie sponsor lub nie wiem juz co lub kto to walczymy o utrzymanie :/ Najgorsze jest to ze sytuacja Wisly nie wygląda ciekawie...
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#33
|
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#34
|
|
Kadra meczowa:
Bramkarze: Miśkiewicz, Buchalik Obrońcy: Żemło, Sadlok, Głowacki, Burliga, Dudka, Jović Pomocnicy: Uryga, Boguski, Garguła, Barrientos, Guerrier, Stjepanović, Stilič, Jankowski Napastnicy: Brożek, Stępiński ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Guest
|
#35
|
Kiedyś z pewnością chciał LM, jakiś czas temu mu przeszło. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#36
|
|
Wygrywamy i doskakujemy do Jagi przeskakujac Slask. Niby łatwe zadanie a jednak nie do konca.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#37
|
|
Zapał Cupiała już chyba się skończył. Dlaczego wiec nie sprzeda Wisły porządnym inwestorom
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#38
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#39
|
|
A jaką on chce kase
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#40
|
|
Chyba nie będzie realizował swojej obsesji ryzykując bankructwo firmy....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#41
|
|
której firmy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#42
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#43
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#44
|
|
Zastanawiam się tylko, co z Ryśkiem. Wie ktoś, dlaczego kontuzja, która miała odebrać my +/- tydzień gry ciągnie się prawie miesiąc?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#45
|
|
A tak napowaznie jest ktos naprawdę zainteresowany Wisłą? I moze Ciupiałowi wiadomo chodzi o kase tu go rozumie wlasciciel wielkiej firmy i to jego priorytetet, ale moze tez jak Berlusconi niechce sprzedać byle komu. Kto spuści np. biala gwiaze do 2 ligi bo obetnie fundusze ponieważ to jego klub.
Milan ma zostac ostatecznie sprzedadych 51 % klubu.(500mln) Moze tak u nas powinni zrobić tylko Wisla to nie Milan. Tylko trzeba zachowac proporcje ![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere
Offline |
#46
|
|
Trzeba wykorzystać, to, że będący nad nami w tabeli Śląsk zremisował z Jagiellonią. Jeżeli przyłożymy się do tego meczu trzy punkty powinny trafić na nasze konto. Nie pozostaje nam nic innego.
JJBG!![]() ![]() W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!! ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Skąd: Chrzanów
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#48
|
|
Prawda jest taka, że od tych siedmiu ostatnich meczów zależy czy Cupiał sypnie groszem czy już do końca położy lagę na Wiśle. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie chyba, że takim samym składem gralibyśmy w LE. Można się śmiać i kpić z idei fazy grupowej, ale w obecnej sytuacji po prostu musimy się tam dostać. W innym przypadku jedynym ratunkiem byłaby sprzedaż Wisły komuś z dużymi pieniędzmi.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
O ile nie dojdzie do jakiejś, cudownej, radykalnej redukcji zadłużenia, to nie spodziewałbym się przełomu ani transferów. Gadki o juniorach, którzy z honorem będą bronili barw Wisły też można sobie wsadzić w d... Ludzie by ich zlinczowali i raz na zawsze odebrali ochotę do gry w piłkę. Wystarczyło poczytać co na forum napisali o Żemle po meczu z Górnikiem.... tutaj publiczność jest dużo bardziej wymagająca. Nawet. mimo faktu, że bieda piszczy z każdej strony... Może raz na jakiś czas uda się wychować kogoś kto prosto będzie umiał kopnąć piłkę i nie pomyli stadiony z kasynem...i może na tym coś zarobi klub. Ale przy takim długu to chyba ze 3 pokolenia trzeba by było sprzedać hurtowo...
Ostatnio edytowane przez Vinci : 09.05.2015 o godz. 13:43.
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#50
|
|
Dokładnie tak jak kolega napisał wyżej trzeba walczyć i zająć jak najwyższe miejsce w lidze każda złotówka się teraz liczy w opcje sprzedaży Wisły nie mogę jakoś uwierzyć a szkoda bo juz od 4lat zjezdzamy mocno w dol ...
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#51
|
|
Szykuje się 7-8 tys ludzi...
....a dobre czasy nastaly... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#52
|
Było o tym w wywiadzie w PS jakieś dwa lub trzy miesiące temu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#53
|
|
Ciekawe czego się spodziewali ustalając ceny "top" na mecze z takimi pacanami jak Górnik czy Pogoń
![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
Mistrzowie marketingu po prostu. Zamiast obniżyć ceny i zapełnić stadion, żeby jakoś wyglądał, to mamy to co widać. Bieda z nędzą z każdej strony.
![]()
Wisła ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#55
|
|
Sami po protesie kibice chcieli ze stowarzyszenia podwyzki biletow na wszystkie sektory. Wiec co ty myslales ze frekfencja nie ucierpi? to nie barcelona. Pisalem o tym to zeby tego nie robic. To byl smiech. A źe marketing jest do d. to inna droga.
![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#56
|
|
Dokładnie był postulat, żeby podwyższyć ceny biletów... no to ładnie pykło.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#57
|
|
Bynajmniej nie ceny biletów. które są śmiesznie niskie to problem. Problemem jest marazm i ogólne zniechęcenie wśród kibiców, a właściwie 'kibiców". Komu zależy ten bedzie, kto ma wyjebane, ten zostanie w domu i tyle.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#58
|
|
Dokładnie wg. mnie tez chodzi o to "zniechęcenie"
Pisalem tez już o tym nie raz... "Kibice " nauczyli się przez lata innej Wisły.. Teraz od długiego czasu nic się nie dziej... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#59
|
|
Tylko zwycięstwo i marsz po puchary!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#60
|
|
Patrzę na skład i nie wierzę. Myślałem że Boguski ma jakieś kwity na Smudę że ten go ciągnie za uszy, a tu u Moskala, w mecz po tym jak Boguś zagrał najsłabiej w historii tego sportu (śrubując własne rekordy) znowu dostaje miejsce w pierwszym składzie. No nie rozumiem... Ile on jeszcze fatalnych meczów musi zagrać żeby odejść w niebyt?
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|