The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 19.01.2010, 19:19
4 bramki do przodu
poczatek dobry ale nieskuteczny, pozniej sie porypalo ale ta przewaga chyba oddaje przebieg wydarzen na boisku
paradoskalnie najlepiej idzie nam w oslabieniu tzn. w przewadze przez oslabienie

zczuba.pl napisał(a):
29. min. 8-10 Znakomicie wykorzystujemy grę w przewadze przez osłabienie! Potężny gol Bieleckiego!

28. min. 8-9 JEST! Kara dla Michała Jureckiego! Mamy przewagę bo gramy w osłabieniu!
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
63624
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Twierdza Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.01.2010, 20:06
No i wygraliśmy. Bardzo dobry mecz, emocjonujący. A Niemcom nie pomogło nawet nie przestrzeganie zasad fair play.
"Jak rozpoznać komunistę? Cóż, jest to ktoś kto czyta Marksa i Lenina. A jak rozpoznać antykomunistę? To ktoś kto rozumie Marksa i Lenina." Ronald Reagan
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 19.01.2010, 20:07
Nasi zagrali dziś naprawdę dobry mecz. Przede wszystkim Szmal, głównie w pierwszej połowie.
Zwycięstwo z Niemcami zawsze świetnie smakuje

P.S. Niemcy bardzo przeciętnie się dziś zaprezentowali, ciekawe jak wypadną w całym turnieju. O naszych po tym meczu jestem spokojny.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.01.2010 o godz. 20:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 19.01.2010, 20:41
Po komentach wnioskuję, że wpi....liliśmy Szwabom.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
CelticusABG
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 19.01.2010, 20:42
27-25... :d
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 19.01.2010, 20:43
Prestizowe zwyciestwo - jak jest okazja to Niemca trzeba lać ale czy zagralismy dobrze - niewiem. Nerwowa koncowka neipotrzebna, slaba skutecznosc troche.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 19.01.2010, 20:47
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Prestizowe zwyciestwo - jak jest okazja to Niemca trzeba lać ale czy zagralismy dobrze - niewiem. Nerwowa koncowka neipotrzebna, slaba skutecznosc troche.
Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 19.01.2010, 20:54
Jak to w przypadku naszych emocje gwarantowane, mecz w naszym wykonaniu dobry choć skuteczność mogła być lepsza (niczego nie ujmując bramkarzowi rywala który dobrze bronił). Ale to pierwszy mecz pewna niewiadoma a rywal nie byle jaki, ważne żeby z grupy wyjść z kompletem pkt.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 19.01.2010, 20:56
Świetny mecz w defensywie obu drużyn i pokaz banalnych błędów w grze w ataku o czym świadczą statystyki w stratach. Dla zainteresowanych meczami w naszej grupie zapraszam do oglądania Szwecja-Słowenia
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 19.01.2010, 21:04
Zwycięstwo bardzo ważne, a zwłaszcza z Frycami cieszy szczególnie ale...
Niemcy zaprezentowali się naprawdę słabo, w ataku wolno i bez pomysłu, niestety nasi niewiele lepiej.
Stąd też statystycznie dobra obrona.
Obawiam się, że z drużyną grającą znacznie szybciej (Szwecja) dostaniemy bęcki.

Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy.
Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 19.01.2010, 21:38
Cytat:
Ale mecz meczowi nierówny, także zobaczymy.
Mam nadzieję, że to był najsłabszy mecz naszych na turnieju.
Nie bój się, Wenta wie co robi ^^
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 19.01.2010, 21:49
Alez spotkanie Francja-Wegry i remis po 29. Gdybym byl kibicem madziarow to chyba bym zszedl - prowadzenie caly mecz i poprzeczka i slupek w koncowce, a na sam koniec wolny Francuzow.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 19.01.2010, 21:57
Ale wynik Słowenia wyjebała Szwecję 27-25 mecz zajebisty
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 19.01.2010, 22:01
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Ale wynik Słowenia wyjebała Szwecję 27-25 mecz zajebisty
narazie tak ale zobaczymy co po dniu jutrzejszym lub piatku
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 19.01.2010, 22:53
Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując
WislaJKG
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 19.01.2010, 23:04
@LuKaS TSW, racja, Szwedzi jutro wyjdą na mecz praktycznie o wszystko, nie położą sie przed nami.
Z drugiej strony, mamy komfort psychiczny po meczu z Niemcami.
Widać było, że Nasi mają ciśnienie na szwabów, chociaż nasza gra nie była najwyższych lotów, a gra skrzydłami, a w zasadzie jej brak był bardzo zauważalny.

Flaga Legii na trybunach widoczna już na samym początku transmisji, 'Sekcyjny Fanatycy?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.01.2010, 23:10
Niemcy zagrali slabo my majac 6 bramek przewagi sami zafundowalismy sobie nerwy w koncowce.
Jutro nas czeka powazna przeprawa,bo Szwedzi beda walczyc.

Nie wie czy jaks stacja ktora jest na cyfrze + transmituje Mistrzostwa ,bo tak to bez dekodera Polsatu to czlowiek nic nie obejrzy...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ploughmanson
Senior Member
 
 
Od: 12.2009
Skąd: 49° 56' N 19° 57' E

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 19.01.2010, 23:12
Jutro zdecydowanie cięższy mecz niż dzisiaj. Szwedzi grają o wszystko. Jeżeli tylko naszym nie odwali palma po dzisiejszej wygranej to będzie dobrze.
Na tych mistrzostwach każdy mecz się liczy jak o tytuł.
Jutro kibicujemy
"Naszą najgłębszą obawą nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi, ale to, że jesteśmy zbyt potężni. [...]"
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 19.01.2010, 23:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że bramkarze mieli niesamowite interwencje dzisiaj, choć nasi też trochę zepsuli.
Obrona - tu na pewno jesteśmy mocni.
Co do nerwowej końcówki - to akurat jest u nas zawsze, więc nie rozumiem kwestii
Obrona Szmala z końcowki meczu to wg mnie kandydat do tytułu: Parada bramkarska turnieju...Wyciagnal niesamowitą piłkje. Choc oczywiscie dzieki "fantastycznej " obrobce technikow sporo ludzi moglo tego nie zauważyć.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 20.01.2010, 09:10
Tak juz napisano powyzej. Dzisiaj mecz prawdy - Szewdzi zagraja z nozem na gardle.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
uomo
Junior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 20.01.2010, 12:11
Witam
Moze troche nie na miejscu , ale czy ktos moze wie gdzie moge obejrzeć dzisiejszy mecz Polska Szwecja w telewizji,Oprócz Polsatu oczywiscie.Czy jest gdzies nadawany w jakies zagranicznej TV otwartej (FTA).Wiem ze jest cos na DSF niestety to jest satelita Astra, ja mam tylko hotbirda.
Zgóry dziekuje bardzo za info.
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 20.01.2010, 12:17
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Ja się najbardziej w tej grupie obawiałem Szwedów,mając w pamięci mecze eliminacyjne z zeszłego roku (remis i porażka),lekceważąc Słoweńców a tu proszę tka niespodzianka... Jutrzejszy mecz to mecz prawdy,Szwedzi będą zdeterminowani na maxa ale myślę że nasze Orły pokażą klasę i wygrają ale..jednym golem a Niemcy uporają się ze Słoweńcami. Mam nadzieję że jakiś medal chłopaki zdobędą bo to są naprawde faceci z jajami
a tak z ciekawości widział ktoś jeszcze tę flagę Legii na trybunach?
Była reprezentacyjna flaga Legii, też widzialem.
Pod koniec meczu chyba było słychać zawsze i wszędzie... No ale pewności nie mam.
Odpowiedz cytując
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 20.01.2010, 18:32
Na tym czymś...http://www.tv4play.se/nyheter/nyhets...551&currPage=0

właśnie leci na żywo mecz Niemcy-Słowenia

co do wczorajszego meczu, zwycięstwo nad naszym odwiecznym rywalem i "wrogiem" bezcenne
ale coś mi się zdaje, że dzisiejszy mecz będzie o wiele trudniejszy, oczywiście dopóki piłka w grze, ta ręczna także
Ostatnio edytowane przez wienek : 20.01.2010 o godz. 18:35.
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 20.01.2010, 19:06
No nieźle. Na razie Słowenia jebie Niemców równiutko. 14-9..
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.01.2010, 19:10
16-11konczy sie I polowa
wychodzi na to ze Niemcy pewnie jutro zakoncza mistrzostwa
)))
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 20.01.2010, 19:12
Na Polsacie będzie mecz naszych? bo wróciłem teraz i jestem taki nie dzisiejszy
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 20.01.2010, 19:15
janko04 napisał(a):Wyświetl post
Na Polsacie będzie mecz naszych? bo wróciłem teraz i jestem taki nie dzisiejszy
będzie o 20:20
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 20.01.2010, 19:18
Musimy dziś wygrać, bo widać, że ze Słowenią nie ma lekko i rożnie może być.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 20.01.2010, 19:32
Mam Aster, czy gdzieś obejrzę ten mecz Słoweni ze Szwabami ?
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 20.01.2010, 19:38
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Mam Aster, czy gdzieś obejrzę ten mecz Słoweni ze Szwabami ?
powinno byc na ZDF
26-24 dla Slowencow w 45min
hmm
Ostatnio edytowane przez Hudy : 20.01.2010 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:56.