The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 05.08.2009, 11:52
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Ja to widzę tak- wszyscy cywilizowani ludzie (jestem dziwnie spokojny, że z z Clarksonem na czele) wiedzą jaki opór Polacy stawiali Niemcom. Można sobie więc z tego bezpiecznie porobić jaja bo i tak wiadomo jak było naprawdę. W przypadku Paryża czy Wiednia taki żart juz by się nie sprawdził ponieważ to już nie byłby żart tylko szczera prawda
Z resztą w związku z tym tacy Francuzi oberwali przez kilkadziesiąt lat od ostrza angielskiej satyry o wiele bardziej i dotkliwiej niż my
Chciał bym wierzyć w to co piszesz, jednak oglądając tego typu filmiki( http://www.youtube.com/watch?v=E9dCwwzXC4I ) cięzko mi w to uwierzyć .

Z mojej strony koniec tematu.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.08.2009, 12:04
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Ja to widzę tak- wszyscy cywilizowani ludzie (jestem dziwnie spokojny, że z z Clarksonem na czele) wiedzą jaki opór Polacy stawiali Niemcom.
Clarkson moze i wie. Ale raczej zdecydowanie nie wie tego publika do ktorej skierowany jest ow zarcik.

Polska zamiast gardlowac i rozdzierac szaty ze ktos sobie kpi, powinna wypuscic reklame w ktorej owe VW sa zrzucane z samolotow luftwaffe na plonacy Londyn.
I napis: WITH COMPLIMENTS.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 05.08.2009 o godz. 12:07.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 05.08.2009, 12:17
Tomek_06 napisał(a):Wyświetl post
A zrzuty dla Warszawy to z paralotni były robione?
I co zrzuty uratowały Warszawę

Ja jestem ciekawy, gdyby tak w Polskiej TV, wyświetlony jakiś spot na, ten ich jak wy to nazywacie "angielski humor" o Królowej Matce, w której zawarte byłby rzeczy obraźliwe dla narodu i nie dorzeczne, to napewno cała Wielka Brytania jak długa i szeroka śmiała by się do bólu.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 05.08.2009, 12:37
igortsw napisał(a):Wyświetl post
I co zrzuty uratowały Warszawę

Ja jestem ciekawy, gdyby tak w Polskiej TV, wyświetlony jakiś spot na, ten ich jak wy to nazywacie "angielski humor" o Królowej Matce, w której zawarte byłby rzeczy obraźliwe dla narodu i nie dorzeczne, to napewno cała Wielka Brytania jak długa i szeroka śmiała by się do bólu.
bo Monty Python to ogólnie śmiał się tylko z pogody...

Odpowiedz cytując
wislak.azory
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 05.08.2009, 16:24
a to was już rozwścieczy !! http://www.youtube.com/watch?v=1k7U-_tJVmw
Odpowiedz cytując
Maciejj
Senior Member
 
Od: 11.2004
Skąd: kątownia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 05.08.2009, 17:01
a ja ich ignoruje a odpowidac jak juz to ich: ryłyyy?


Powód: 1
Ostatnio edytowane przez Maciejj : 30.08.2009 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 05.08.2009, 17:02
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, płaczecie jak stare baby. Za niedługo, jak Żydzi, założycie jakąś Ligę Obrony przed Zniesławieniami. Dystansu trochę - nie podoba się, nie oglądaj.
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj, i wyśmiewa sie z ludzi którzy tracili, życie broniąc go... co jak co ale troche wyczucia można mieć, ale czego sie spodziewać bo Angliku..

Wisła
Odpowiedz cytując
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 05.08.2009, 17:32
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj
Jakbyś chciał reagować na każdego debila, który obraża Twój kraj to by Ci życia brakło. Olej to.
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 05.08.2009, 17:44
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj, i wyśmiewa sie z ludzi którzy tracili, życie broniąc go... co jak co ale troche wyczucia można mieć, ale czego sie spodziewać bo Angliku..
Gdzie on się wyśmiewa z ludzi, którzy tracili życie w obronie Polski?
Jeśli będziemy dopatrywali się treści których nie ma, to wszyscy musimy się zgodzić, że karp po żydowsku jest co najmniej antysemicki.

http://www.youtube.com/watch?v=7pydHuL9tT4 jeszcze jeden polski akcent od 5 minuty

Strach pomyśleć co by było, gdyby Borat "nie był" Kazachem tylko Polakiem...

Odpowiedz cytując
wislak.azory
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 05.08.2009, 17:52
jesli czujecie sie obrazeni tym faktem piszcie na adres [email protected]
wszystkie pomysly jakie wam wpadna do głowy by zbesztac tego drania

temat: Jeremy Clarkson PISS OFF (polish/german advert)

treść: treść: http://www.youtube.com/watch?v=WpcOQ7HaB98

I'm shocked. This is outrageous, ridicolous !!

You have no idea about that your fantastic idea about great TV advert can insult and upset other people?!
It is no as funny as you bloody think. Jeremy, you idiot, you do not know anything about Europe's tragic history, about Germany role, and Polish disaster !?!?
They should ban you from every TV in the world you morron !! If you did not go to school that is your bloody problem.
All english nation was so lucky that most of War's horror was happening everywhere but England, and you are brave enough to laugh at it with your funny jokes ?!

Piss off !!
Ostatnio edytowane przez wislak.azory : 05.08.2009 o godz. 18:06.
Odpowiedz cytując
Lucas
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 05.08.2009, 18:18
wislak.azory napisał(a):Wyświetl post
jesli czujecie sie obrazeni tym faktem piszcie na adres

Cześć charcerzyk

A gdzie mamy pisać, żebyś nie pojawiał się na tym forum w nowych wcieleniach?

Ciekawe z jakiego osiedla będziesz następnym razem
WISŁA PANY!
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 05.08.2009, 18:18
A niechby ktoś zrobił filmik z takim np dialogiem:
- Maybe we should assist Poland, as we promised ?
- Maybe we'll think about this after the tea.
Ostatnio edytowane przez christof20 : 05.08.2009 o godz. 18:39.
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 05.08.2009, 18:31
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
jakiś debil obraża mój kraj, i wyśmiewa sie z ludzi którzy tracili, życie broniąc go

A w którym momencie tego filmiku to następuje? Bo ja jedyne czego się dopatrzyłem to szydzenie z Niemców...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 05.08.2009, 18:36
Jesli ktos uwaza ze nie nalezy na to zareagowac to niech czmychnie czym predzej na ulice Wita Stwosza do Muzeum AK i powie tamtym panom ze spierdalali jak zajace porzucajac kolacje przed Niemcami po czym stwierdzi ze w sumie fajna beka jest teraz po latach z tego faktu.

Mozna sobie zartowac z wielu rzeczy ale sa takie z ktorych nie mozna. Nalezy do nich wojna.
Jakis dupek z anglii ktora ocalala w II WŚ tylko dlatego ze jest wyspa niech sie smieje z Francji i najazdu na Paryż, skoro juz z czegos musi, a nie z wlasciwie jedynego narodu ktory sie faszystom przeciwwstawil w 1939 roku.
To ze robi fajny i zabawny program go usprawiedliwia? Malenczukowi tez wyszly ze dwie piosenki co nie zmienia faktu ze jest zwyklym głąbem.

Film Enigma przeklamuje historie, jakis palant uwaza nas za tchorzy i kredi o tym film, Polacy walczyli za tych kutasow w bitwie o Anglie a oni nas nawet nie wstawili w marszu zwyciezcow w Londynie. Polacy oddali swoje zycie za swoj kraj oraz inne, w tym rowniez Anglie. Ktos ich dokonania dyskredytuje. Smieszne prawda? Normalnie boki zrywac. Idzcie jeszcze moze pomozcie nakrecic ta nowa wersje Westerplatte skoro tak was bawi kurestwo dokonywane na historii naszego kraju i naszych bohaterow,
Ostatnio edytowane przez orzeu : 05.08.2009 o godz. 18:50.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 05.08.2009, 18:44
Szmaciarzowi sie nic nie zrobi,co najwyzej wydadza jakies przeprosiny.Nic jak sie go by przypadkiem spotkało gdzies to .......nac solidnie w jape to sie obudzi co takiego zrobił...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 05.08.2009, 19:02
Swoją drogą ciekaw jestem jak wygląda lekcja historii w niemczech .
Czy przeciętnych niemiec jest dumny z dokonań swojej wspaniałej nacji .
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 05.08.2009, 19:24
W Niemczech z historii sie dowiesz ze II WŚ wywolali jacys "nazisci" a nie Niemcy.

A co do samego VW, kontre reklamy mozna zrobic banalna. Wystarczy pokazac jak niemieckie firmy (m.in. wlasnie VW) wykorzystywal przymusowych robotnikow podczas wojny. I na koniec napis "Twoj Passat kosztowal zycie tylko pieciu zydow, dwoch polakow, jednego cygana i jednego ruska - szerokiej aryjskiej drogi!" Dla lepszego wydzwieku wsrod politycznie poprawnych mozna dodac "i jednego geja".
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 05.08.2009, 19:43
ten komentarz niech posłuży jako wyjaśnienie:

Cytat:
Clarkson is an idiot. Let him joke about Indians trying to escape from Pakistan after the two countries were divided by stupid British politicians - in such a way that, as a result, more than a million people died, or maybe she would like to joke about the English traitors who betrayed Czechoslovakia first and then Poland in 1939. But he won't - why? he is a coward, he wouldn't risk being accused of racism - he would lose his job
nie zrobi sobie jaj z innego narodu już nie mówiąc żydów bo by kolesia zastrzelili na drugi dzień na rogu ulicy - a Polska jest trendy że można się z nas śmiać bo u nas tylko politycy i wielcy "mężowie stanu" tylko policzek drugi nadstawią.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 05.08.2009, 20:18
Ja jednak życzę troche dystansu do tego wszystkiego.

Wymagajcie od siebie a potem od Angoli.

Jak w gazecie angielskiej czy niemieckiej piszą o Horrible twins - i jadą np. po Kaczorach to sie cieszycie i cmokacie a nie wiecie że sracie tym do własnego gniazda.

Jak w gazetach angielskich jadą po tym w Polsce co wam nie pomysli to źle - jak wam wygodnie to dobrze.

Macie skutki picia wódki. Jesteśmy niepoważnym narodem i nie zasługujemy na szacunek.

A z innej beczki:


Ludzie ginęli i należy im złożyć hołd - ale na litość - nie mieszajce ze sobązabitych ludzi z VW jadącym z berlina do warszawy.


Za chwilę ktoś powie, że to jest jawny wymysł nacjonalistów niemieckich chcących skolonizować ziemie polskie. Albo, że VW chce zniszczyc polski przemysł motoryzacyjny. Obłędy można mnozyć.


Myślę, że większym problemem jest budowa muzeum przeciw wypedzeniom i dyktat Niemic na obecnym naszym rządem niż ta popieprzona reklama, która G*** robi i g* może.

Szukacie tam gdzie pusto - i mówicie coś co jest czczą paplaniną
Ostatnio edytowane przez sambo : 05.08.2009 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 05.08.2009, 20:28
Zgadzam się, że nie można popadać w paranoję, natomiast jak wielu zauwazyło powyżej, jesli byłby tam np. podtekst żydowski a nie polski zrobiłoby się larum na pół świata ...

Moim zdaniem zbyt łatwo używa się elementów polskiej trudnej historii w nieodpowiedni sposób i ta reklama jest tego najlepszym przykładem - niesmak i tyle ... i dobrze, że jest jej negatywny odbiór.

A tak na marginesie - że też agencje reklamowe sa na tyle leniwe i malo kreatywne, aby wymyślać takie denne produkty, Jedno trzeba przyznać - efekt osiągnięty - ze względu na kontrowersyjne podejście na pewno jest i będzie o niej znacznie głośniej niż gdyby nakręcili szczęsliwą rodzinkę udająca się na piknik marką tego samochodu...
Odpowiedz cytując
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 05.08.2009, 20:51
Illargui napisał(a):Wyświetl post
jesli byłby tam np. podtekst żydowski a nie polski zrobiłoby się larum na pół świata ...
I między dlatego nikt Żydów nie lubi na całym świecie. Więc nie bądźmy tacy jak oni. Clarkson o ile wiem żartuje sobie dość często także z Niemców, nie bądźcie więc przewrażliwieni.

A to, że Polacy zawsze walczą za innych i nigdy nikt tego nie docenia to świadczy tylko o tym, że jesteśmy frajerami, którzy zawsze dają się zrobić na ten sam numer, ale to już temat na szeroką dyskusję.

Mam takie wrażenie, że część ludzi zachowuje się tutaj troche jak FortArt, który wszędzie doszukuje się antysemickich ekscesów Wisły, które należy zgłosić do prokuratury.
Ostatnio edytowane przez mb_1906 : 05.08.2009 o godz. 20:54.
Odpowiedz cytując
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 05.08.2009, 21:09
Ja jestem zdania jak już pisałem,że nie należy się tą reklamą przejmować. Co nie zmienia faktu,że nie potrafimy dbać o naszą historię. Anglicy,Niemcy potrafią robić ,,śmieszne'' reklamy o Polsce. Ale my już nie umiemy bo jest to politycznie nie poprawne, nie godne naszej pozycji w Europie. Ale co się dziwić skoro ludzie głosują przez 8 lat na komunistów i złodziei. Tylko stanowczość i silna polityka może Nas uratować ale na to się nie zapowiada ....

Odpowiedz cytując
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 05.08.2009, 21:37
Wiecej luzu....

Gdyby nie nasi lotnicy, angole zamiast "shit" mowiliby "scheisse", a trenerem ich kadry na ostatnich mistrzostwach bylby Klinsmann. A w ogole nie wymagajmy zbyt wiele od nich, ich finalne stadium nauczania jest na poziomie naszej 5 klasy. Kiepska Brytania...
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 06.08.2009, 03:27
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
I między dlatego nikt Żydów nie lubi na całym świecie. Więc nie bądźmy tacy jak oni. Clarkson o ile wiem żartuje sobie dość często także z Niemców, nie bądźcie więc przewrażliwieni.

A to, że Polacy zawsze walczą za innych i nigdy nikt tego nie docenia to świadczy tylko o tym, że jesteśmy frajerami, którzy zawsze dają się zrobić na ten sam numer, ale to już temat na szeroką dyskusję.

Mam takie wrażenie, że część ludzi zachowuje się tutaj troche jak FortArt, który wszędzie doszukuje się antysemickich ekscesów Wisły, które należy zgłosić do prokuratury.
****a, rozbiles mnie na atomy tym tekstem.Zobaczcie przodkowie co o Was teraz piszą .
Wychodzi na to, że BYLISCIE FRAJERAMI!....
Zastanów się ****a co ty piszesz
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 06.08.2009, 04:42
Frajerami predzej bym nazwal ludzi, ktorzy nie potrafia "sprzedac" tego co zrobili i wiecznie daja sie ruchac w mysl zasady "niech se gadaja" albo "no maja troche racji bo tacy z nas frajerzy". W efekcie nikt sie z nami nigdy nie bedzie liczyl skoro dowolne klamstwo na nasz temat mozna sprzedac calemu swiatu i nikt sie nie sprzeciwi. A ze 80% swiata jest tępa i predzej lyknie filmik z youtube niz siegnie po ksiazke to i klamstwo po jakims czasie stanie sie oswiecona i jedyna prawda.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 06.08.2009, 06:29
czasem to mi szczeka opada z jakich rzeczy można żartować. nie wiem może jakaś zbyt konserwatywna jestem ale żarty i satyry z wydarzenia które pochłonęło tyle istnień i zmarnowało życie każdemu człowiekowi który przeżył mnie nie bawi. Co innego, jak śmieją się z nas że jesteśmy pijacy itp to rozumiem ale nie z życia i śmierci
Odpowiedz cytując
wislak.azory
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 06.08.2009, 08:57
najbardziej chodzi mi o pamięć o tych tragicznych wydarzeniach i o szacunek, by były one przestrogą dla przyszłych pokoleń. jaja sobie moze gosc którego ta historia nie dotkneła albo po prostu jej nie zna.

jeżeli chodzi o Polaków to większośc z nas to patrioci, głęboko kochający Ojczyznę, wychowani przez społeczeństwo, naszą historię Polski. więc nie wydaje mi się bysmy mieli tak przejść obok tego znieważenia obojętnie. należy piętnować i podkreślać, bronić naszych własnych przekonań, tradycji i HISTORII !! inaczej przepadniemy w całym tym europejskim gównie.
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 06.08.2009, 09:00
heh, gostek myslal ze bedzie zabawny i mu sie nie udalo. Ja mam inna propozycje, na reklame ktora bedzie 100 razy bardziej zabawna.

Niech ten volkswagen na tym jednym tankowaniu pojedzie pod Stalingrad a do Niemiec niech wroci na lawecie.

Panie Clarkson, uwierz mi pan ze ubaw po pachy beda mieli i w Polsce i w Rosji i paru ladnych krajach Europy. Radze to przemysleć.
Odpowiedz cytując
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 06.08.2009, 09:07
qazwsx123 napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem zdania jak już pisałem,że nie należy się tą reklamą przejmować.
A według mnie należy! Co krok masz przykład jak nasza historia z każdej strony jest zakłamywana to Rosjanie coś wymyślają to Niemcy to się słyszy że szkoły naszych sąsiadów zalewane są niezgodnymi z prawdą podręcznikami... wtedy człowieka krew zalewa.
A bardzo ważnej dla nas prawdy trzeba bronić. Takie reklamy także mają negatywny wpływ, jeśli będzie się to nasilało to nasze pokolenia za parę lat same nie będą pewne o co w tym wszystkim chodziło... może dojdzie do tego że będą się czuć tchórzami bo jeden z drugim zrobią taką reklamę a trzeci napisze "mądry" podręcznik.
Dla nas historia powinna być powodem do niesamowitej dumy i tylko broniąc tej prawdy można się utożsamiać z tymi ludźmi którzy za tą naszą Polskę życie oddawali.
A podchodząc do tego obojętnie stajemy się szarą częścią tego świata w którym liczy się tylko kasa gromadzona za wszelką cenę i na wszystkie sposoby w tym wypadku wykorzystując taki wrażliwy temat jak wojna.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 06.08.2009, 09:31
WzT napisał(a):Wyświetl post
A według mnie należy! Co krok masz przykład jak nasza historia z każdej strony jest zakłamywana to Rosjanie coś wymyślają to Niemcy to się słyszy że szkoły naszych sąsiadów zalewane są niezgodnymi z prawdą podręcznikami... wtedy człowieka krew zalewa.
A bardzo ważnej dla nas prawdy trzeba bronić. Takie reklamy także mają negatywny wpływ, jeśli będzie się to nasilało to nasze pokolenia za parę lat same nie będą pewne o co w tym wszystkim chodziło... może dojdzie do tego że będą się czuć tchórzami bo jeden z drugim zrobią taką reklamę a trzeci napisze "mądry" podręcznik.
Dla nas historia powinna być powodem do niesamowitej dumy i tylko broniąc tej prawdy można się utożsamiać z tymi ludźmi którzy za tą naszą Polskę życie oddawali.
A podchodząc do tego obojętnie stajemy się szarą częścią tego świata w którym liczy się tylko kasa gromadzona za wszelką cenę i na wszystkie sposoby w tym wypadku wykorzystując taki wrażliwy temat jak wojna.
samemu gówno zrobisz. mozesz przekonać kolegę ale nie kilkaset milionów ludzi w Europie. Myślisz, ze mnie nie wkur..a jak Rosjanie nas opuwają jak Zydzi Nas poniżają i osmieszamy sie na arenie miedzynarodowej ? Dopóki Polacy nie poznają swojej prawdziwej wartości w Europie i nie zaczną rozmawiać z innymi jak równy z równym to będziemy się tylko pogłebiać w upokorzeniach. Pokolenie młodych Polakówma w dupie historię i coraz bardziej upodabniamy się do Amerykanów. Czy Wy ****.a mać nie widzicie, ze w Naszym kraju dzieje się coś złego, ktos musi miec nad trym kontrole aby to szło w złym kierunku. Trzeba zrobic przwrót narodowy i pozwolic dojsc do władzy prawdziwym patriotom ludziom którym zalezy na dobru Polski. Wszyscy chcą zmian ale głosujecie dalej na ludzi, którzy maja dobro Polski daleko w dupie jak np SLD czy partia rzadzaca. Jak chcecie zeby było lepiej to wezcie sprawy w swoje rece i postarajcie sie myslec a nie tylko łykacie wszystko jak tania *****a co Wam ludzie pokoza w TV czy napisza w gazecie.
Napisalem to bo historia i polityka sprowadza sie do wsoplnego mianownika.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:01.