The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Smuga85
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 10.03.2023, 02:26
Tychy po wznowieniu rundy, grały 4 mecze, w których osiągnęły wygraną, remis i dwie porażki.

Niby wszystko cacy ale pragnę zwrócić uwagę że mierzyli się kolejno z ŁKS-em, Bruk Betem który jest w podobnym gazie jak my oraz Podbeskidziem które też co nieco próbuje grać.

Zmierzam do tego że nie ma się co zakładać że to będzie spacerek, tym bardziej na podstawie ich ostatnich wyników.
Z drugiej strony jak sobie obejrzałem jakiś tam ich jeden z ostatnich skrótów, to rzuciło mi się w oczy że są trochę oporni na grę kombinacyjną oraz że nasza lewa strona może mieć sporo przestrzeni.

Potrzebujemy 3 pkt mega strasznie w tym i następnym meczu, wtedy mielibyśmy mega dobrą pozycję wyjściową po przerwie na Repkę i jakby nie patrzeć już coraz trudniejsze mecze które nas czekają.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 10.03.2023, 08:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!
Też tak pisałem. I zobaczymy czy teraz postawią się Termalice. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Puszcza skończy lige na max 6 miejscu, o ile ktoś inny nie złapie dołka. W barażach 2 z poza Niepolomicami awansu nie zrobi.

Fernandez to równie dobrze może już nie zdobyć żółtej do końca ligi, więc wstrzymajcie się z tym celowym łapaniem kartek.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.03.2023, 09:10
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs GKS Tychy można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

PS. Mecz w Polsacie Sport News (sobota, godz. 17:30)

Przypominajka. Jeżeli w trakcie meczu nie będziesz miał dostępu do telewizyjnego Polsatu, możesz wykupić dostęp do transmisji wideo na telefony/laptopy/komputery/tablety.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 10.03.2023, 15:12
Jakby LF się na Skrę wykartkował, to by miał 3 tygodnie na "odpoczynek" i zaleczenie tych mikrourazów.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 10.03.2023, 16:00
Lepiej niech zrobi tego stempla komus i zlapie kartke. Przed nami kilka waznych spotkan i dobrze zeby mial czyste konto kartkowe.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 10.03.2023, 16:32
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Lepiej niech zrobi tego stempla komus i zlapie kartke. Przed nami kilka waznych spotkan i dobrze zeby mial czyste konto kartkowe.
Stemple zostawmy chamom z Sandecji. Luis wystarczy, że kogoś złapie za koszulkę przy kontrze

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 10.03.2023, 22:51
Onym się mylił, ale mamy za dużo zwycięstw z rzędu na koncie żeby jutro wygrać.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 10.03.2023, 23:01
kbr napisał(a):Wyświetl post
Onym się mylił, ale mamy za dużo zwycięstw z rzędu na koncie żeby jutro wygrać.
Ruch wygrał, zbyt dużego wyboru jutro nie mamy.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.03.2023, 05:08
Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.03.2023, 10:55
Wygramy różnicą 3 bramek...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 11.03.2023, 10:59
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.
Czemu farciarsko? Inna sprawa, że to był taki bieda mecz, że aż w skrótach pokazywano żółte kartki zamiast akcji, żeby coś się z tego meczu udało sklecić Jak ja to przetrwałem przed TV to nie wiem.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 11.03.2023, 11:28
Patryko,

bankowo bedzie tak samo kopany jak do tej pory, wiec niech sobie da upust frustracji robiac to samo ;-)
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 11.03.2023, 11:40
Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli

trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 11.03.2023, 14:42
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czemu farciarsko? Inna sprawa, że to był taki bieda mecz, że aż w skrótach pokazywano żółte kartki zamiast akcji, żeby coś się z tego meczu udało sklecić Jak ja to przetrwałem przed TV to nie wiem.
Najlepszy napadzior przeciwnika z ciężką kontuzją i zaraz po wznowieniu Chojniczanka traci gola.
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 11.03.2023, 14:49
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy napadzior przeciwnika z ciężką kontuzją i zaraz po wznowieniu Chojniczanka traci gola.
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził.
No u Nas na pewno nikt
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 11.03.2023, 19:32
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli

trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie
My też przepychamy
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 11.03.2023, 19:32
dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 11.03.2023, 19:34
Szneka napisał(a):Wyświetl post
dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.
LOL

Dzień konia bramkarza GKSu, plus brak zwykłego piłkarskiego szczęścia.
Z przodu wyglądamy niesamowicie jak na 1wszą lige obrona jest do przemeblowania przy ewentualnym awansie.

Karny ewidentny.

Tychy są dużo lepsze niż mogłoby się wydawać.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.03.2023, 19:36
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 11.03.2023, 19:38
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11
Duda dał dobrą zmianę, ale jest jednak słabszy od konkurencji. James kosmos. Dawno takiego ŚP nie mieliśmy, chłop prawie się nie myli. IMO lepszy niż Aschraf.
Uważam że Tachi dobrze dziś zagrał.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 11.03.2023, 19:38
Wyszarpane 3 punkty, tak to będzie wyglądało do końca - bez walki nikt nam punktów na tacy nie poda.

Mecz pod całkowitą kontrolą Wisły, aczkolwiek po zdobyciu bramki niepotrzebnie oddaliśmy trochę pola Tychom. Karny z niczego (aczkolwiek słuszny) i zaczęło się robić nerwowo. Pod koniec GKS zamknięty w hokejowym zamku w polu karnym i po prostu wygrała drużyna dziś lepsza.

Na jesień ten meczy byłby albo zremisowany, albo przegrany 1-2.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 11.03.2023, 19:39
Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 11.03.2023, 19:40
Na świeżo - Rodado do pożegnania w lecie. Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie sytuacji.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 11.03.2023, 19:40
Proud napisał(a):Wyświetl post
Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0
Mental już dawno jest zbudowany a dzisejszy mecz tylko to potwierdził.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 11.03.2023, 19:42
Ciężko zrozumieć jak mając ponad 75% posiadania piłki i ponad 30 strzałów, musimy się tak męczyć... ten mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. A tak albo walimy jakieś farfocle, albo prosto w bramkarza, albo im piłka między nogami przechodzi... a jak już raz na jakiś czas wyjdzie dobry strzał, to bramkarz dostaje jakiś super-mocy.

Dlatego pomimo tego, że jesteśmy obecnie, personalnie, ponad tę ligę, to ciężko uwierzyć, że zdołają wygrać jeszcze 7 meczów. Bo po prostu takie mecze jak dziś, gdzie będą walić przez 90 minut głową w mur, zdarzą się jeszcze nie raz. Dziś koniec końców fart był po naszej stronie, ale niewiele brakło...

James chyba MOTM, a raczej by nim był, gdyby trafił czysto w tę piłkę w drugiej połowie. To taki młodszy, lepszy Basha.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 11.03.2023, 19:48
Basha? Haha. Daj spokój
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 11.03.2023, 19:50
https://www.youtube.com/watch?v=Tlevh-Cw8F4

Wideo konferencja Sobolewskiego po meczu Wisła 2-1 GKS Tychy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 11.03.2023, 19:52
Za Wuja skończyłoby się 1:2 po czerwonej kartce, bo piłkarze przypomnieliby sobie jak na odprawie im mówił, że w 11 na 10 gra sie trudniej

Jest moc, w końcu mamy jakąś drużynę i mecze też jakoś wyglądają. Takie coś to miło się ogląda, jest ambicja, czasami dramaturgia, są akcje, gole. Nareszcie.

Ciekawe jak to się skończy, bo tak jak kilka ostatnich lat byliśmy zwykłymi szmaciarzami, tak teraz mamy drużynę, tak jak daliśmy dupy w pierwszej rundzie tego sezonu, to teraz gonimy i realnie walczymy o bezpośredni awans
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 11.03.2023, 19:55
Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..

Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 11.03.2023, 19:55
Zamiast po 1:0 mając okazję do kontry walnąć kolejną to się zaczęło gwiazdorzenie, zwalnianie. Prawie nas to kosztowało dwa punkty. Z przebiegu meczu powinno być 4:0 i do domu. Bardzo dobry jest taki nic nie kosztujący zimny prysznic. Po takim meczu jestem spokojniejszy o Skrę.

Młyński zachowuje się jak niedorozwinięty, spaceruje po boisku jak jakaś primadonna, wszedł na 20 minut i zamiast do końca meczu się nie zatrzymać to sobie chodzi. Biegański po swojemu przy karnym, a potem zadowolony z remisu Żyro bierze się za karnego i "strzela" z 40 m. Tym naszym rodakom chyba palma odbija z nadmiaru szczęścia.

Dzisiaj mieliśmy straszny niefart, a mimo to wygrana. Jak pogoda będzie lepsza to pozamiatamy lige
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:11.