
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 12.2018
Offline |
#31
|
|
Tychy po wznowieniu rundy, grały 4 mecze, w których osiągnęły wygraną, remis i dwie porażki.
Niby wszystko cacy ale pragnę zwrócić uwagę że mierzyli się kolejno z ŁKS-em, Bruk Betem który jest w podobnym gazie jak my oraz Podbeskidziem które też co nieco próbuje grać. Zmierzam do tego że nie ma się co zakładać że to będzie spacerek, tym bardziej na podstawie ich ostatnich wyników. Z drugiej strony jak sobie obejrzałem jakiś tam ich jeden z ostatnich skrótów, to rzuciło mi się w oczy że są trochę oporni na grę kombinacyjną oraz że nasza lewa strona może mieć sporo przestrzeni. Potrzebujemy 3 pkt mega strasznie w tym i następnym meczu, wtedy mielibyśmy mega dobrą pozycję wyjściową po przerwie na Repkę i jakby nie patrzeć już coraz trudniejsze mecze które nas czekają. ![]()
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn Najlepszy mecz na którym byłem: 14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede Najlepszy wyjazd na którym byłem: 18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#32
|
|
Też tak pisałem. I zobaczymy czy teraz postawią się Termalice. Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
Puszcza skończy lige na max 6 miejscu, o ile ktoś inny nie złapie dołka. W barażach 2 z poza Niepolomicami awansu nie zrobi. Fernandez to równie dobrze może już nie zdobyć żółtej do końca ligi, więc wstrzymajcie się z tym celowym łapaniem kartek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#33
|
Przypominajka. Jeżeli w trakcie meczu nie będziesz miał dostępu do telewizyjnego Polsatu, możesz wykupić dostęp do transmisji wideo na telefony/laptopy/komputery/tablety. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#34
|
|
Jakby LF się na Skrę wykartkował, to by miał 3 tygodnie na "odpoczynek" i zaleczenie tych mikrourazów.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#35
|
|
Lepiej niech zrobi tego stempla komus i zlapie kartke. Przed nami kilka waznych spotkan i dobrze zeby mial czyste konto kartkowe.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#36
|
![]() ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#37
|
|
Onym się mylił, ale mamy za dużo zwycięstw z rzędu na koncie żeby jutro wygrać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#38
|
|
Ruch wygrał, zbyt dużego wyboru jutro nie mamy.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#39
|
|
Alez farcialsko Ruch wygral. No coż, trzeba wyszarpać trzy punkty i tyle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#40
|
|
Wygramy różnicą 3 bramek...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#41
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#42
|
|
Patryko,
bankowo bedzie tak samo kopany jak do tej pory, wiec niech sobie da upust frustracji robiac to samo ;-) |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#43
|
|
Ruch bardzo przepycha te wygrane.. 2x w ostatniej minucie strzelili, teraz gol do szatni.. a grają wielkie gówno
wydaje mi się, że grają na euforii.. niedługo mecz bezpośredni z ŁKS, później z nami.. mogą zgubić tutaj 6 pkt i w zasadzie byśmy ich dopadli ![]() trzeba dzisiaj wygrać i patrzeć tylko na siebie |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#44
|
Jakby sędzia skończył 1 połowę to by się nikt nie obraził. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#46
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#47
|
|
dzisiejszy mecz pokazał, że eksperyment z Tachim na środku pomocy nie wypalił. Beznadziejny występ Rodado, tylko że nie ma kim Go zastąpić. Mula i Miki mogli mieć po 2 asysty kiedy mogli podawać a nie strzelać. Ogólnie ważne 3pkt i zasłużone.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
Dzień konia bramkarza GKSu, plus brak zwykłego piłkarskiego szczęścia. Z przodu wyglądamy niesamowicie jak na 1wszą lige obrona jest do przemeblowania przy ewentualnym awansie. Karny ewidentny. Tychy są dużo lepsze niż mogłoby się wydawać. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#49
|
|
To co grał James dzisiaj to poezja, szczególnie w pierwszej połowie.. chyba bezbłędny.. DUDA już chyba stracił na dobre miejsce w pierwszej 11
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#50
|
Uważam że Tachi dobrze dziś zagrał. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#51
|
|
Wyszarpane 3 punkty, tak to będzie wyglądało do końca - bez walki nikt nam punktów na tacy nie poda.
Mecz pod całkowitą kontrolą Wisły, aczkolwiek po zdobyciu bramki niepotrzebnie oddaliśmy trochę pola Tychom. Karny z niczego (aczkolwiek słuszny) i zaczęło się robić nerwowo. Pod koniec GKS zamknięty w hokejowym zamku w polu karnym i po prostu wygrała drużyna dziś lepsza. Na jesień ten meczy byłby albo zremisowany, albo przegrany 1-2. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#52
|
|
Oprócz dominacji cieszy fakt, że wygrywamy w okolicznościach o jakich niedawno mogliśmy pomarzyć. W poprzedniej rundzie wiemy jak by się ten mecz skończył.
Takie zwycięstwa czasami bardziej budują mental drużyny niż zwycięstwo 4:0 ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#53
|
|
Na świeżo - Rodado do pożegnania w lecie. Nie możemy sobie pozwolić na takie marnowanie sytuacji.
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
Mental już dawno jest zbudowany a dzisejszy mecz tylko to potwierdził.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#55
|
|
Ciężko zrozumieć jak mając ponad 75% posiadania piłki i ponad 30 strzałów, musimy się tak męczyć... ten mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie. A tak albo walimy jakieś farfocle, albo prosto w bramkarza, albo im piłka między nogami przechodzi... a jak już raz na jakiś czas wyjdzie dobry strzał, to bramkarz dostaje jakiś super-mocy.
Dlatego pomimo tego, że jesteśmy obecnie, personalnie, ponad tę ligę, to ciężko uwierzyć, że zdołają wygrać jeszcze 7 meczów. Bo po prostu takie mecze jak dziś, gdzie będą walić przez 90 minut głową w mur, zdarzą się jeszcze nie raz. Dziś koniec końców fart był po naszej stronie, ale niewiele brakło... James chyba MOTM, a raczej by nim był, gdyby trafił czysto w tę piłkę w drugiej połowie. To taki młodszy, lepszy Basha. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#56
|
|
Basha? Haha. Daj spokój
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#57
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=Tlevh-Cw8F4
Wideo konferencja Sobolewskiego po meczu Wisła 2-1 GKS Tychy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#58
|
|
Za Wuja skończyłoby się 1:2 po czerwonej kartce, bo piłkarze przypomnieliby sobie jak na odprawie im mówił, że w 11 na 10 gra sie trudniej
Jest moc, w końcu mamy jakąś drużynę i mecze też jakoś wyglądają. Takie coś to miło się ogląda, jest ambicja, czasami dramaturgia, są akcje, gole. Nareszcie. Ciekawe jak to się skończy, bo tak jak kilka ostatnich lat byliśmy zwykłymi szmaciarzami, tak teraz mamy drużynę, tak jak daliśmy dupy w pierwszej rundzie tego sezonu, to teraz gonimy i realnie walczymy o bezpośredni awans ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#59
|
|
Jestem wku*wiony ,że mając wynik 1-0 ( i niby tak walczymy o awans) ,drużyna całkowicie przestaje grać..
Basha uratował dziś 3 punkty. Dał dobrą zmianę i karny na nim. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#60
|
|
Zamiast po 1:0 mając okazję do kontry walnąć kolejną to się zaczęło gwiazdorzenie, zwalnianie. Prawie nas to kosztowało dwa punkty. Z przebiegu meczu powinno być 4:0 i do domu. Bardzo dobry jest taki nic nie kosztujący zimny prysznic. Po takim meczu jestem spokojniejszy o Skrę.
Młyński zachowuje się jak niedorozwinięty, spaceruje po boisku jak jakaś primadonna, wszedł na 20 minut i zamiast do końca meczu się nie zatrzymać to sobie chodzi. Biegański po swojemu przy karnym, a potem zadowolony z remisu Żyro bierze się za karnego i "strzela" z 40 m. Tym naszym rodakom chyba palma odbija z nadmiaru szczęścia. Dzisiaj mieliśmy straszny niefart, a mimo to wygrana. Jak pogoda będzie lepsza to pozamiatamy lige ![]() ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|