Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   23 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 11 marzec 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10860)

Arkadiusz.Czerepach 07.03.2023 10:47

23 kolejka, Wisła Kraków - GKS Tychy, 11 marzec 2023, 17:30
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/WB6LRL7/23kol.png


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/J3cKMLc/23t.png


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

Karherop 07.03.2023 11:00

Aż 7 zespołów obecnie ma bilans 1 wygranej w 6 spotkaniach..Tychy są również pod formą i 3 punkty są w sobotę obowiązkiem. Tam było/jest też dość gorąco pod stokiem trenera i nie sądzę że odwrócą ten trend.

Jak zawsze jednak punkty będzie trzeba sobie wyrwać.

Liczę także że polowanie na Luisa w końcu się skończy. I to nie w momencie jego kontuzji, ale jakiejś czerwonej kartki dla rywali.

Typuje 3-0 dla nas, bramki jednak w końcówce spotkania

wolfy 07.03.2023 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1597581)
Aż 7 zespołów obecnie ma bilans 1 wygranej w 6 spotkaniach..Tychy są również pod formą i 3 punkty są w sobotę obowiązkiem. Tam było/jest też dość gorąco pod stokiem trenera i nie sądzę że odwrócą ten trend.

Jak zawsze jednak punkty będzie trzeba sobie wyrwać.

Liczę także że polowanie na Luisa w końcu się skończy. I to nie w momencie jego kontuzji, ale jakiejś czerwonej kartki dla rywali.

Typuje 3-0 dla nas, bramki jednak w końcówce spotkania

Właśnie najłatwiej się wywrócić na takich desperatach. Historycznie zwykle takie drużyny się na nas przełamują :> Ilu to już zespołom pomogliśmy się odbić od dna (a nam nikt nie pomagał jak spadaliśmy)?

Co do czerwonej za wejście w Fernandeza - uwierzę jak zobaczę. Skoro przy Var taki Jaroszek nie zszedł do szatni (w ogóle nie dostał kartki!) po bydlackim zdeptaniu Fernandeza to nie wiem za co mieliby dostać czerwoną. Zwykle nie dostają nawet żółtej za ewidentne chamskie faule taktyczne. Myślę że frustracja jest i o jego umiejętności (nie zdziwiłbym się gdyby trenerzy rywali sugerowali tzw. "podostrzenie") i o zarobki które kłują w oczy przeciętnego drewniaka pierwszoligowego bez perspektyw i frustratów wśród kibiców srających żarem że jak tak można tyle zarabiać. Chciałbym podziękować palantowi który puścił przeciek o zarobkach, mam nadzieję że to nie z klubu.

Na ten mecz potrzebna pełna koncentracja, najlepszy skład (czyli żadnego "ogrywania" Dudy, James i Tachi lub Basha), rozpracowanie rywala. Przypominam że z Odrą wcisnął Fernandez w ostatnich 5 minutach regulaminowego czasu gry jadąc na dupie, nie musiało się tak skończyć.

Jestem ostrożnym optymistą, ale koncentracja i poważne potraktowanie rywala to konieczność. Oni będą chcieli wyszarpać minimum remis.

swiety37 07.03.2023 14:35

Tychy się już przełamały, więc w sobotę mogą wrócić do przegrywania.
A ja wolę Dudę od początku - niech męczy ich pomocników by po naszych zmianach końcówka meczu nie była nerwowa.

ciacho 07.03.2023 19:23

Koniec biletów na 4 dni przed meczem. Widać jak wygrane, nawet w 1 lidze, nakręcają ludzi. Na pierwszy mecz w tej rundzie ledwo zeszły wszystkie na ostatnia chwilę.

wolfy 07.03.2023 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1597598)
Tychy się już przełamały, więc w sobotę mogą wrócić do przegrywania.
A ja wolę Dudę od początku - niech męczy ich pomocników by po naszych zmianach końcówka meczu nie była nerwowa.

A ja wolę piłkarzy którzy nie będą męczyć buły. Co kto lubi.

Patryko 07.03.2023 20:34

Absolutnie nie wyobrażam sobie braku kompletu punktów w tym spotkaniu. Mam nadzieję na podtrzymanie trendu, który zaczął się rodzić w meczu z Katowicami, czyli pełna kontrola nad meczem z posiadaniem piłki na poziomie 60+ %.

4-1 Fernandez, Rodado x2, Mula

sandomingo 07.03.2023 20:50

Czytając forum, inne wiślackie media społecznościowe można zauważyć, że zaczyna się odklejka.
4 zwycięstwa i już jesteśmy u bram ekstraklasy.
Pewne oznaki dekoncentracji można było zobaczyc u kapitana Łasickiego juz w meczu z Gks.
Jeżeli takie podejscie udzieli się zawodnikom to bardzo możliwe, że tyscy wyjadą z 3 punktami.
Ale jeśli uda się zachować 100% koncentracji to jakość Wisly powinna przeważyć i po kolejnym cięzkim boju, w koncówce meczu.coś wciśniemy.
Najlepszy rezerwowy ligi, Michał Żyro strzeli po indywidualnej akcji.

pepe72 08.03.2023 00:07

My potrzebujemy zwycięstw, zwycięstw i jeszcze raz zwycięstw, a Tychy nas skasowały jesienią.
Liczę na rewanż i mam nadzieję, że akcja "zakaz kopania Fernandeza", którą ma Wisła odpalić wypali.
Zwłaszcza, że Luis ma 3 żółte a jest nam cholernie potrzebny.

s1mone 08.03.2023 09:16

Bardzo dobrze, że Tychy wygrały poprzedni mecz. Będą na trochę mniejszej spinie.

Ja bym wyszedł tak samo jak w poprzednim meczu tylko wymienił Tachiego na Bashę.

Myślę, że środek Basha-James byłby kozacki.

Tachi na środkowym pomocniku ujdzie od bólu, ale widać, mimo jednej pięknej asysty, że to raczej gość od 'piłka parzy'. Dobry w destrukcji jak przystało na stopera, ale chowający się za przeciwnikiem, gdy jesteśmy przy piłce. Nie daje opcji rozegrania, raczej wrzuca czapkę niewidkę i sumiennie pracuje w obronie. Dla mnie to jest ewidentnie stoper, nie pomocnik.

Trzymam kciuki za zwycięstwo. Tym bardziej, że mamy za co się odkuć.

pepe72 08.03.2023 12:18

Szklany Basha po kontuzji to raczej nie rozpocznie już meczu w pierwszej 11.
Chyba, że nie będzie innego wyjścia.
Nie bez powodu wszedł dopiero w 74 minucie i wątpię by trener zdecydował się na postawienie na Bashę od początku.

Jaroo1 08.03.2023 13:34

Póki co to mamy w klubie 3 podgrupky stworzone... ogarniętych Hiszpanów, nawet jak po kontuzjach czy bez gry to i tak w formie i nie mają teraz kontuzji, super kopaczy nie Hiszpanów z kontuzjami, po kontuzjach, praktycznie wiecznie bez formy lub grających w kratkę, i wiecznie zdolną młodzież wiecznie bez formy.
Także wybór okazał się prosty, ile się da to stawiać na Hiszpanów i liczyć, ze uciągną ten wózek.

Karherop 09.03.2023 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1597645)
Szklany Basha po kontuzji to raczej nie rozpocznie już meczu w pierwszej 11.
Chyba, że nie będzie innego wyjścia.
Nie bez powodu wszedł dopiero w 74 minucie i wątpię by trener zdecydował się na postawienie na Bashę od początku.

Ale że nie rozpocznie pierwszego składu z Tychami czy nie rozpocznie już meczu nigdy w karierze w Wiśle?

A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie?

Basha nie miał rocznej absencji i jednak ma 32 lata a nie 36. Choć przewiduje że dla swojego zdrowia to powinien max 1.5 roku i kończyć karierę, o ile nie chce kopać w niższych ligach. Przy czym kolejny sezon już z marginalnym jego udziałem.

Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe

pepe72 09.03.2023 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1597672)
Ale że nie rozpocznie pierwszego składu z Tychami czy nie rozpocznie już meczu nigdy w karierze w Wiśle?

Na razie obstawiam, że nie wyjdzie z Tychami.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1597672)
A coś się zmieniło w 3 tygodnie gdy dopiero wychodził w 1 składzie?

Jakieś transfery były czy coś podobnego :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1597672)
Tachi nie robi szału na DP i jeśli mamy grać z rywalem ktory się zamuruje to u siebie potrzeba więcej kreatywności w środku. Ja postawiłbym na parę Basha - Igkembe

Wydaje mi się, że dał radę z Gieksą więc raczej zmian w składzie wyjściowym nie będzie.

skarabeus 09.03.2023 11:59

Basha zdrowy nakrywa wszystkich naszych kopaczy czapka i nie ma co do tego dyskusji.
Jesli tylko bedzie gotowy na 90 minut to bedzie gral najpewniej z Jamesem.

Rywalizacja wszystkim dobrze zrobi.

AS82 09.03.2023 12:04

Nie ważne jak , tylko 3 punkty !

Arkadiusz.Czerepach 09.03.2023 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1597678)
Basha zdrowy nakrywa wszystkich naszych kopaczy czapka i nie ma co do tego dyskusji.
Jesli tylko bedzie gotowy na 90 minut to bedzie gral najpewniej z Jamesem.

Rywalizacja wszystkim dobrze zrobi.

po 1 "Basha zdrowy" to oksymoron , ten człowiek de facto dawno temu zakończył kariere , tylko nabrał wujka jurka poszanowaniem legend

po 2 Fernandeza nakrywa czapką ? Mule ? Jamesa ?

poniosło cie z tym wszystkich , czapką to on nakrył Plewke itp

pepe72 09.03.2023 13:22

Raport (żółto) kartkowy przed #WISTYC

7 - K. Duda,
5 - I. Łasicki, B. Jaroch,
4 - M. Młyński - powrót.
3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha ,
2 - M. Żyro, B. Moltenis, D. Junca,
1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, M. Villar, Tachi, I. Sapała.

aNouc 09.03.2023 13:32

Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs GKS Tychy można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

PS. Mecz w Polsacie Sport News (sobota, godz. 17:30)

pepe72 09.03.2023 13:40

Warto sprawdzić kto grał we wczorajszym sparingu:

Skład wyjściowy:
Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Basha, Duda, Młyński, Szywacz, Żyro, Benito.

Pierwsza zmiana (31'):
Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Basha, Duda, Młyński, Szywacz, Żyro, Benito

Druga zmiana (46'):
Łasicki, Khromykh, Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Uryga, Szot, Szywacz

Ostatania zmiana (62'):
Mula, Rodado, Fernandez, Miki Villar, Tachi, Igbekeme, Junca, Moltenis, Jaroch, Biegański, Łasicki, Khromykh, Cisse, Tokarczyk, Kaemerle, Kutwa, Talar, Frątczak, Niewiadomski, Przybyłko, Szot

Myślę, że ci co grali po ostatniej zmianie to skład wyjściowy na GKS T. Taki dokładnie był wyjściowy na GKS K.

pepe72 09.03.2023 14:10

del
del
del

gpat 09.03.2023 16:53

Co to za wynalazek? https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...fortuna-1-ligi

krysztal 09.03.2023 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1597684)
Raport (żółto) kartkowy przed #WISTYC

7 - K. Duda,
5 - I. Łasicki, B. Jaroch,
4 - M. Młyński - powrót.
3 - D. Szot, J. Colley, L. Fernández, V. Basha ,
2 - M. Żyro, B. Moltenis, D. Junca,
1 - M. Biegański, J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, M. Villar, Tachi, I. Sapała.

Szczęście nam sprzyja.Ja nie widzę innej opcji jak ta by Fernandez się wykartkował.Ze Skrą powinniśmy bez niego przeżyć

wolfy 09.03.2023 20:49

Kolejny strateg :lol:

pepe72 09.03.2023 21:36

Patrząc na to jak Fernandeza kopią to myślę, że on ma ekstra sesję z psychologiem by unikać niepotrzebnej żółtej.

sevenheaven 09.03.2023 21:46

3 punkty ze Skra ważą tyle samo co Głogowem.. wg mnie nie będzie żadnej celowości

MaLk 09.03.2023 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1597706)
3 punkty ze Skra ważą tyle samo co Głogowem.. wg mnie nie będzie żadnej celowości

Warto dodać, że Skra będzie grała (formalnie) u siebie i już z nożem na gardle, a Tychy u nas i już na luzie, bo chyba się powoli wypisują z gry o jakiekolwiek cele patrząc na ich pozycję w tabeli. Nie zdziwię się, jeśli to ze Skrą Fernandez będzie bardziej potrzebny...

...chociaż w sumie w tej lidze nic mnie już chyba nie zdziwi. Może poza awansem Puszczy ;)

sandomingo 09.03.2023 22:07

Czy to nie Ty pisałeś, że Puszcza nie ma zielonego światła na awans?!

pepe72 09.03.2023 22:14

A potem ograli ŁKS :rotfl:

pepe72 09.03.2023 23:11

Konferencja prasowa.
Trochę nieciekawy szpital ... Zwłaszcza Sapała
https://youtu.be/RzVvvDW9r9w


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl