The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 18.02.2023, 09:27
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem, czy taktyka znowu bedzie oparta na rzuceniu sie do gardel od pierwszej minuty.
Przecież Pan Trener mówił że mamy grać swoje bez względu na przeciwnika
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 18.02.2023, 09:32
Nie mialem czasu posluchac konferencji. Ciezki tydzien za mna w pracy i domowo.
Ale to tlumaczenie ma sens. On wie, ze wiekszym zagrozeniem jestesmy dla siebie jak gramy cofnieci, niz kiedy jestesmy na polowie rywala
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 18.02.2023, 10:03
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem, czy taktyka znowu bedzie oparta na rzuceniu sie do gardel od pierwszej minuty.
Taktyka powinna brzemieć... "jak najdalej od naszego pola karnego".
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 18.02.2023, 11:15
Przy obrońcach jakimi obecnie dysponujemy rzeczywiście taktyka utrzymywania rywala pressingiem jak najdalej od naszego pola karnego jest jedyną sensowną. Bo bronienie się na własnej połowie i czekanie na kontry oznacza klęskę. Mamy zbyt dramatycznych indywidualnie defensorów, by wówczas można było liczyć na zatrzymanie rywali.

Tutaj problemem jest oczywiście to, że nasi piłkarze mają siły na granie aktywnym pressingiem najwyżej na 60 minut (i to oczywiście z przerwami w stosowaniu go). A potem znów zaczyna się dramat.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 18.02.2023, 12:04
Mam prośbę o podrzucenie linka do transmisji płatnej, w której kilka złotych zostaje w Klubie. Dziękuję.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 18.02.2023, 12:56
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Mam prośbę o podrzucenie linka do transmisji płatnej, w której kilka złotych zostaje w Klubie. Dziękuję.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=4871
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 18.02.2023, 13:53
Byla mowa po meczu z Resovia, ze lepszy przeciwnik wykorzysta nasza biernosc z drugiej polowy. Dzisiaj sie przekonamy czy ta biernosc wynikala z taktyki, czy z braku sil.
I bedzie weryfikacja pracy Sobola. Bardzo jestem ciekaw efektow.
Niestety jak slysze, ze Sobol mowi, ze nie bedzie mial 5 podstawowych zawodnikow, a tak na prawde nie bedzie tylko Bashy z podstawowych graczy, to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jesli ktos traktuje Uryge, Blaszczykowskiego, ktorzy w tym sezonie nie rozegrali nawet minuty, Cisse, ktory potyka sie o wlasne nogi jako podstawowych zawodnikow to ja nie mam zupelnie pytan. Przygotowanie pod tlumaczenia czemu byl w.......?
No tak, Broda jest podstawowym zawodnikiem, przewyzszajacym Bieganskiego o dwie klasy i to zrobiloby roznice.

Niestety nie brzmi to optymistycznie. Zobaczymy co pokaze boisko.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 18.02.2023, 14:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bramka jest okrągła a piłki są dwie,
Pogratulować dziewczyny
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 18.02.2023, 14:22
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Byla mowa po meczu z Resovia, ze lepszy przeciwnik wykorzysta nasza biernosc z drugiej polowy. Dzisiaj sie przekonamy czy ta biernosc wynikala z taktyki, czy z braku sil.
I bedzie weryfikacja pracy Sobola. Bardzo jestem ciekaw efektow.
Niestety jak slysze, ze Sobol mowi, ze nie bedzie mial 5 podstawowych zawodnikow, a tak na prawde nie bedzie tylko Bashy z podstawowych graczy, to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jesli ktos traktuje Uryge, Blaszczykowskiego, ktorzy w tym sezonie nie rozegrali nawet minuty, Cisse, ktory potyka sie o wlasne nogi jako podstawowych zawodnikow to ja nie mam zupelnie pytan. Przygotowanie pod tlumaczenia czemu byl w.......?
No tak, Broda jest podstawowym zawodnikiem, przewyzszajacym Bieganskiego o dwie klasy i to zrobiloby roznice.

Niestety nie brzmi to optymistycznie. Zobaczymy co pokaze boisko.
To jest niestety efekt terminowania u mistrza usprawiedliwień niejakiego Brzęczka. Najlepiej tłumaczyć się na zapas... Również jestem zdania, że to dobrze nie wróży. Nie tylko jeżeli chodzi o postawę zespołu, ale w ogóle przyszłości Sobola jako trenera. Normalny trener nie pieprzy takich rzeczy przedmeczem bo ci co będą grali z miejsca tracą pewność, bo skoro własny trener w nich nie wierzy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 18.02.2023, 16:01
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Pogratulować dziewczyny
Jeden kumaty
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 18.02.2023, 18:08
Dno i ciezko cokolwiek innego powiedziec po pol godzinie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 18.02.2023, 18:09
Przydałby się trener na ławce, nie parodysta.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 18.02.2023, 18:13
Ależ sobie pyka w piłeczkę ta nasza Wisełka, co @Drozd?

Co za jeba... dno.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 18.02.2023, 18:14
Duda tragiczny Rodado na boisku brak Miki poza kartką nic Fernandez nic Młyński miał piłkę na 1-0 to jak to Młyński jeb w bramkarza a teraz głupi faul Junci i bramka
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 18.02.2023, 18:21
Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 18.02.2023, 18:22
No pięknie.... : - )
Ostatnio edytowane przez DeadOrAlive : 18.02.2023 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 18.02.2023, 18:22
przed meczem śmiałem się z Rymaniaka a on Gojny i Gol dziś profesorowie na tle naszych asów
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 18.02.2023, 18:24
Wylaczyli Dude z gry i gry nie ma.
Vilar dno dna. Skonczy sie czerwem jak go nie zmienia.

O dziwo najlepsi na boisku to Mlynski i Sapala. Choc graja bardzo przecietnie.
Podobno Junca.
Reszta dno dna, lub po prostu dno.



Jak mowilem, ze nasza gra z Resovia w drugiej polowie to byl pokaz niemocy w obronie to niektorzy sie klocili.
Dzisiaj Arka wiele nie zrobila, a stworzyla 3 bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. A bramka padla z wolnego. Ale tu moglo byc juz spokojnie 2 a nawet 3-0.
A co my stworzylismy? Nic. Zupelnie nic.

Nie ma schematu rozegrania. Raptem raz wyszlismy z pod presingu. Ale tylko do polowy boisku. Bo dalej bylo rozgladanie sie po boisku i co tu zrobic.

Gdzie ....a te 3 miesiace ciezkiej pracy. Ja sie pytam.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 18.02.2023, 18:25
Za pierwszą połowę dwója na szynach. Arka zaangażowaniem bije naszych na głowę. Trudno się w naszej grze ofensywnej doszukiwać czegokolwiek, schematów, pomysłu, ot czasem uda się Młyńskiemu kogoś minąć na skrzydle i pognać w kierunku 16-tki.
Rodado to nie jest napastnik na grę, którą prezentujemy, totalnie brakuje mu szybkości.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 18.02.2023, 18:25
Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 18.02.2023, 18:26
Na obecną chwilę: Sobolewski MUSI odejść
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 18.02.2023, 18:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.
zgadzam się - z tym że gramy dokładnie tak samo jak za Brzęczka - czemu wtedy nie byłeś taki wyszczekany?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 18.02.2023, 18:33
3 miesiące przygotowań....
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 18.02.2023, 18:35
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem
Na następny mecz białe chusteczki. Może Królewski posłucha głosu ludu, ew. da mu to alibi.
Tu naprawdę nie ma na co czekać...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 18.02.2023, 18:38
No i bez zmian. Jestem ciekaw, kiedy zmiany beda. W 75 minucie? ....a.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 18.02.2023, 18:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na następny mecz białe chusteczki. Może Królewski posłucha głosu ludu, ew. da mu to alibi.
Tu naprawdę nie ma na co czekać...
Ale przygotowania już zostały zawalone. Gdzie teraz znajdziemy trenera z umiejętnościami, który podjąłby się misji ratunkowej?
Ostatnio edytowane przez Patryko : 18.02.2023 o godz. 18:44.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 18.02.2023, 18:41
Jest taki w klubie Patryko.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 18.02.2023, 18:43
5 minut, dwie okazje Arki.
Boki otwarte. W srodku tylko Sapala walczy. Dudy nie ma.
....a dramat. Tu powinny wyjsc nabuzowani jak prawiczek po 30 na dziewice. A tu zero ....a jakiekolwiek zlosci determinacji.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 18.02.2023, 18:52
Przynajmniej wiadomo dlaczego gra Moltenis i ze ćwiczone są stałe fragmenty.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 18.02.2023, 18:56
Piłka nożna to jest pojebany sport
....a dowieźć to i zapomnieć ten mecz.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.