Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   20 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 18 luty 2023, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10853)

Arkadiusz.Czerepach 16.02.2023 23:22

20 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 18 luty 2023, 17:30
 
Nadchodząca kolejka*

https://i.ibb.co/1vQPp7Y/kol.jpg


Aktualna tabela*

https://i.ibb.co/TLBsfB8/tab.jpg


:TS:


*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek

Marek96 16.02.2023 23:52

Cóż mogę powiedzieć - rozklad jazdy wszystkim znany Wisełko jazda z ....ami :D . Skład pewnie się nie zmieni oprócz wymuszonego Sapaly za Bashe. Mam nadzieję że benito i mula dostaną więcej minut i że pokażą coś ciekawego. Arka napewno stworzy więcej sytuacji niż Resovia ale jestem dziwnie spokojny o 0:2 .

aNouc 17.02.2023 00:11

Przygotowania piłkarzy Wisły przed meczem z Arką:

https://www.youtube.com/watch?v=FErxsZl1HN4

PS.

Transmisja meczu w Polsat Sport News.

Jeżeli będziesz poza zasięgiem Polsatu, możesz wykupić dostęp do wideo transmisji za jedyne 10 złotych (5 złotych trafia na konto Wisły), wchodząc w poniższy link:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

pepe72 17.02.2023 01:11

Konferencja prasowa przed meczem.
Raport medyczny:
- Broda, Basha i Cisse out.
Cisse wraca w przyszłym tygodniu.
Błaszczykowski i Ondrasek trenują już z zespołem, ale jeszcze nie w pełnym wymiarze.

https://youtu.be/OFRua0evW3U

pepe72 17.02.2023 01:25

B. Karcz obstawia taki skład: https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-17296203
M. BIEGAŃSKI
B. JAROCH-I. ŁASICKI-B. MOLTENIS-D. JUNCA
I. SAPAŁA-K. DUDA
M.MŁYŃSKI-L.FERNANDEZ-M.VILLAR
A.RODADO

Karherop 17.02.2023 08:14

Dokładnie taki skład zobaczymy, Wisła prezentowała się najlepiej w podstawowym ustawieniu . Można dywagować kiedy Mula wygryzie Młyńskiego czy Moltenis straci miejsce, ale wątpię że dokona się to już w tej kolejce.

Zapewne Arka ruszy z huraganowy atakami i mam nadzieję że będzie to mąka na młyn w szczególności dla Villara, Młyńskiego i Rodado.

Typuje 1-3 i gole Rodado, Villara i Młyńskiego.

Cieszy że PZPN poważnie potraktował to spotkanie i oddelegował Marciniaka do sedziowania. Po ostatnim polowaniu na naszych graczy, przyda się sędzia który potrafi dyscyplinować zawodników.

sandomingo 17.02.2023 09:23

Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:

1. Linia obrony: dokładnie taka sama, jak w meczu z Resovią.
2. Rodado zbyt zmęczony pressingiem żeby strzelać gole.
3. Polowanie Arki na nogi Wiślaków, w szczególności Fernandeza.
4. Spuszczona w dół głowa Młyńskiego, zjedzonego przez presję gry w rodzinnym mieście.
5. Sapała oddychający rękawami w okolicach 35 minuty
6. Nieudana zmiana Żyro.
7. Gorączka po SFG w naszym polu karnym

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie :)

Patryko 17.02.2023 09:45

1-2 Fernandez, Łasicki - chciałbym zobaczyć progres w organizacji gry.

Mam nadzieję, że Marciniak przypilnuje śledziowych siepaczy i wszelakie przejawy chamskiej gry będzie odpowiednio nagradzać.

Karherop 17.02.2023 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1596896)
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:

(...)
Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie :)

1. Czerwona karta za faul na Fernandezie/Villarze*
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki
3. Krytyka Wisły za grę w przewadze
4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany*
5. Krytyka Sobolewskiego za styl
6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny
7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki
8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera
9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim
10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy

*Niepotrzebne skreślić

AS82 17.02.2023 10:12

Mówi się ,że są mecze nie o 3 ,a o 6 punktów to to jest własnie taki mecz

sandomingo 17.02.2023 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1596898)
1. Czerwona karta za faul na Fernandezie/Villarze*
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki
3. Krytyka Wisły za grę w przewadze
4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany*
5. Krytyka Sobolewskiego za styl
6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny
7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki
8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera
9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim
10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy

*Niepotrzebne skreślić

Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał :)

Karherop 17.02.2023 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1596900)
Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał :)

Czy ja wiem? Czerwona pokazuje średnio w co 4 spotkaniu (nie wiem z kiedy są dane poniżej). To raczej nie jest ani specjalnie rzadko.

"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych"

Arka wyjdzie nabuzowana, na pewno żywo we wspomnieniach ma poprzednie nasze starcie, po którym miała pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

Myślę że nominacja Marciniaka na ten mecz to również pokłosie tamtych wydarzeń.

Ja obstawiam że nie będą sobie radzić z naszymi Hiszpanami, szczególnie z szybkim Villarem i zarobią czerwona.

sandomingo 17.02.2023 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1596902)
Czy ja wiem? Czerwona pokazuje średnio w co 4 spotkaniu (nie wiem z kiedy są dane poniżej). To raczej nie jest ani specjalnie rzadko.

"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych"

To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.

Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.

wolfy 17.02.2023 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1596903)
To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.

Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.

To akurat działa na naszą korzyść, bo zwykle taka napinka kończy się jak w meczu u nas - czerwoną kartką, ew. spaleniem się psychicznie przed samym meczem. Oby Marciniak nie pozwolił na rzeźnię i kasował w zarodku polowanie na Fernandeza.
Dla nas lepiej żeby nie próbowali grać w piłkę, bo trochę jednak umieją. W poprzednim meczu cisnęli nas w dziesiątkę mimo straty najlepszego zawodnika.
Jeśli będą próbowali grać jak Resovia to dobrze się to dla nich nie skończy. Bardziej boję się tego że będą grać w piłkę.

tommiyacht 17.02.2023 12:45

ja to kojarze nawet ze oni nas wtedy 9 na 11 cisli .

Arek95 17.02.2023 13:00

Pomimo sędziowania Marciniaka spodziewam się bardzo ostrej gry śledzi i czerwonej kartki dla jakiegoś ich drewniaka. Wygramy jakieś 1:0/ 2:1 i oddania środka pola, bo pressingi Fernandeza i Sapały skończą się w 35 minucie, a Duda mimo ogromnych chęci i genialnego poprzedniego spotkania to sam nie opanuje środka.

Karherop 17.02.2023 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1596908)
ja to kojarze nawet ze oni nas wtedy 9 na 11 cisli .

Nie tyle "cisli" co nie mieli czego bronić i próbowali atakować. Przy czym podkreślił bym słowo "próbowali". My z kolei równie nieudolnie próbowaliśmy konstruować kontry.

Jest pewna drużyna co zawsze się na nas napina i od pewnego czasu wyniki były w jedną stronę. Mam wrażenie że Arka przejęła jej rolę. Zapewne doping również będzie bardziej anty przyjezdni niż wspierający gospodarzy. Na szczczescie Hiszpanom to będzie wszystko jedno ;)

Szneka 17.02.2023 14:27

Rymaniak toporek i beztalencie zakończy mecz jeszcze w pierwszej połowie. Oby Fernandezowi się styki nie przepaliły, bo to , że będzie niemiłosiernie kopany to wiadomo. Stawiam 2-0 dla nas

Jaroo1 17.02.2023 14:56

Ten mecz można wygrać albo przegrać, ewentualnie zremisować.

FraMat 17.02.2023 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1596912)
Ten mecz można wygrać albo przegrać, ewentualnie zremisować.

Bramka jest okrągła a piłki są dwie,

picasso 17.02.2023 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1596912)
Ten mecz można wygrać albo przegrać, ewentualnie zremisować.

ten mecz TRZEBA wygrać a ewentualnie może zdarzyć remis lub porazka

skarabeus 17.02.2023 18:30

Nawet jak mecz wygrasz, to mozesz go przegrac ;-)

Skawa Wadowice 17.02.2023 18:31

Przyjezdza Wisla do Gdyni to wiadomo ze przyciagniemy kibicow i zapenimy im stadion to pilkarze beda chcieli zagrac mecz zycia. Bedzie ciezko. Dobrze ze Marciniaka dali. Patrzac na to ostatni mecz byl agresywny i ze spora iloscia kontrowersji to stad decyzja na Marciniaka.
Czy wygramy? Chcialbym isc na wymiane ciosow bo ofensywnie jestesmy grozniejssi w koncu mamy skrzydla wiec rowniez ta Arke zgnieciemy bo bronic nie ma czego bo dalej elektrycznie jest

AS82 17.02.2023 20:32

Najbardziej niepokoi jak bedzie wygladal srodek pomocy przy braku Bashy

Drozd 17.02.2023 21:15

Najbardziej niepokoi Moltenis w składzie. Oby wszedł za niego ktokolwiek.

Trzeba zagrać z wiarą, odważnie i wygrać...

AS82 17.02.2023 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1596923)
Najbardziej niepokoi Moltenis w składzie. Oby wszedł za niego ktokolwiek.

Trzeba zagrać z wiarą, odważnie i wygrać...

Józef Colley za Moltenisa , bo nie możemy sobie pozwolić na takie cyrki w obronie

Karherop 17.02.2023 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1596924)
Józef Colley za Moltenisa , bo nie możemy sobie pozwolić na takie cyrki w obronie

Czyli mamy mieć jeszcze większe cyrki?

Cóż nam Colley dał na jesień? Jedyne dobre wyniki były wtedy gdy Mehremic grał z Łasickim.

AS82 17.02.2023 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1596926)
Czyli mamy mieć jeszcze większe cyrki?

Cóż nam Colley dał na jesień? Jedyne dobre wyniki były wtedy gdy Mehremic grał z Łasickim.

w kwestii odwalania cyrków to mniej ufam Moltenisowi niz Colleyowi

sandomingo 18.02.2023 07:37

Colley to parodysta najwyższej klasy.
Jak najdalej od składu.

skarabeus 18.02.2023 09:25

Ciekaw jestem, czy taktyka znowu bedzie oparta na rzuceniu sie do gardel od pierwszej minuty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl