
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#31
|
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#32
|
|
Nie mialem czasu posluchac konferencji. Ciezki tydzien za mna w pracy i domowo.
Ale to tlumaczenie ma sens. On wie, ze wiekszym zagrozeniem jestesmy dla siebie jak gramy cofnieci, niz kiedy jestesmy na polowie rywala |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#33
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Przy obrońcach jakimi obecnie dysponujemy rzeczywiście taktyka utrzymywania rywala pressingiem jak najdalej od naszego pola karnego jest jedyną sensowną. Bo bronienie się na własnej połowie i czekanie na kontry oznacza klęskę. Mamy zbyt dramatycznych indywidualnie defensorów, by wówczas można było liczyć na zatrzymanie rywali.
Tutaj problemem jest oczywiście to, że nasi piłkarze mają siły na granie aktywnym pressingiem najwyżej na 60 minut (i to oczywiście z przerwami w stosowaniu go). A potem znów zaczyna się dramat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
Mam prośbę o podrzucenie linka do transmisji płatnej, w której kilka złotych zostaje w Klubie. Dziękuję.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#36
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#37
|
|
Byla mowa po meczu z Resovia, ze lepszy przeciwnik wykorzysta nasza biernosc z drugiej polowy. Dzisiaj sie przekonamy czy ta biernosc wynikala z taktyki, czy z braku sil.
I bedzie weryfikacja pracy Sobola. Bardzo jestem ciekaw efektow. Niestety jak slysze, ze Sobol mowi, ze nie bedzie mial 5 podstawowych zawodnikow, a tak na prawde nie bedzie tylko Bashy z podstawowych graczy, to ja nie wiem czy sie smiac czy plakac. Jesli ktos traktuje Uryge, Blaszczykowskiego, ktorzy w tym sezonie nie rozegrali nawet minuty, Cisse, ktory potyka sie o wlasne nogi jako podstawowych zawodnikow to ja nie mam zupelnie pytan. Przygotowanie pod tlumaczenia czemu byl w.......? No tak, Broda jest podstawowym zawodnikiem, przewyzszajacym Bieganskiego o dwie klasy i to zrobiloby roznice. Niestety nie brzmi to optymistycznie. Zobaczymy co pokaze boisko. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#38
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#39
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#40
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#41
|
|
Dno
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#42
|
|
Przydałby się trener na ławce, nie parodysta.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#43
|
|
Ależ sobie pyka w piłeczkę ta nasza Wisełka, co @Drozd?
Co za jeba... dno. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#44
|
|
Duda tragiczny Rodado na boisku brak Miki poza kartką nic Fernandez nic Młyński miał piłkę na 1-0 to jak to Młyński jeb w bramkarza a teraz głupi faul Junci i bramka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
|
Sobolewski powinien po tym meczu się pakować. To parodysta, nie trener.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#46
|
|
No pięknie.... : - )
Ostatnio edytowane przez DeadOrAlive : 18.02.2023 o godz. 18:59.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#47
|
|
przed meczem śmiałem się z Rymaniaka a on Gojny i Gol dziś profesorowie na tle naszych asów
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#48
|
|
Wylaczyli Dude z gry i gry nie ma.
Vilar dno dna. Skonczy sie czerwem jak go nie zmienia. O dziwo najlepsi na boisku to Mlynski i Sapala. Choc graja bardzo przecietnie. Podobno Junca. Reszta dno dna, lub po prostu dno. Jak mowilem, ze nasza gra z Resovia w drugiej polowie to byl pokaz niemocy w obronie to niektorzy sie klocili. Dzisiaj Arka wiele nie zrobila, a stworzyla 3 bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. A bramka padla z wolnego. Ale tu moglo byc juz spokojnie 2 a nawet 3-0. A co my stworzylismy? Nic. Zupelnie nic. Nie ma schematu rozegrania. Raptem raz wyszlismy z pod presingu. Ale tylko do polowy boisku. Bo dalej bylo rozgladanie sie po boisku i co tu zrobic. Gdzie ....a te 3 miesiace ciezkiej pracy. Ja sie pytam. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#49
|
|
Za pierwszą połowę dwója na szynach. Arka zaangażowaniem bije naszych na głowę. Trudno się w naszej grze ofensywnej doszukiwać czegokolwiek, schematów, pomysłu, ot czasem uda się Młyńskiemu kogoś minąć na skrzydle i pognać w kierunku 16-tki.
Rodado to nie jest napastnik na grę, którą prezentujemy, totalnie brakuje mu szybkości. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#50
|
|
Dodam jeszcze, ze po Resovii pisalem, ze po tym meczu spodziewam sie zmiany trenera. Po tej pierwszej polowie nie tyle sie pod tym podpisuje, co wyjde na rynek i zaczne drzec morde z tym haslem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#51
|
|
Na obecną chwilę: Sobolewski MUSI odejść
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#52
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#53
|
|
3 miesiące przygotowań....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#54
|
Tu naprawdę nie ma na co czekać... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#55
|
|
No i bez zmian. Jestem ciekaw, kiedy zmiany beda. W 75 minucie? ....a.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#56
|
|
Ale przygotowania już zostały zawalone. Gdzie teraz znajdziemy trenera z umiejętnościami, który podjąłby się misji ratunkowej?
Ostatnio edytowane przez Patryko : 18.02.2023 o godz. 18:44.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#57
|
|
Jest taki w klubie Patryko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#58
|
|
5 minut, dwie okazje Arki.
Boki otwarte. W srodku tylko Sapala walczy. Dudy nie ma. ....a dramat. Tu powinny wyjsc nabuzowani jak prawiczek po 30 na dziewice. A tu zero ....a jakiekolwiek zlosci determinacji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#59
|
|
Przynajmniej wiadomo dlaczego gra Moltenis i ze ćwiczone są stałe fragmenty.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#60
|
|
Piłka nożna to jest pojebany sport
....a dowieźć to i zapomnieć ten mecz. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|