The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 01.05.2010, 11:19
Sprawa jest prosta: wszystko zależy od nas. Wygramy trzy mecze, mamy mistrzostwo. Nie wygramy i nas Amica wyprzedzi...bo przegralismy dwa razy z Legią, z Cracovią, z Koroną, z Arką itd, to znaczy, że na mistrza nie zasłużylismy. Czy Justyna Kowalczyk zdobywała mistrzostwo olimpijskie czekając na błędy rywalek? Nie, pokazała klasę, że jest najlepsza i tyle. Zatem nasi piłkarze muszą pokazac nie tylko w wywiadach, ale na boisku, ze mistrzostwo nalezy się Wiśle.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 01.05.2010, 11:21
Cytat:
Z taka gra prognozuje ze w pozostalych meczach zdobedziemy góra 4 punkty (z Legia przegramy, z pejsami remis i wygrana z Odra) ,oby to starczylo na Lige Europejska
gdybysmy zdobyli 4 pkt to napewno zajmiemy miejsce w trojce czyli gwarantowany udzial w LE ale oczywiscie ty osiagnales taki poziom pesymizmu ze piszesz byle co oby pieprzyc, bez zadnego obiektywizmu ale za to ze 100% narzekaniem i wyplakiwaniem sie na temat Wisły. Jak chcesz juz byc taki super narzekacz to zanim cos napiszesz sprawdz czy to ma sens i podstawy do zrealizowania bo akurat jesli zdobedziemy 4 pkt to napewno mamy ta LE co nie zmienia faktu ze ty i tak bedziesz plakal na tym forum jak **** i zalil sie na co tylko sie da. Jaki masz w tym cel?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 01.05.2010, 11:23
Barocco napisał(a):Wyświetl post
issa ba - ma technike przegląd pola i to dobry piłkarsko zawodnik - ale mam przeczucie że ma w dupie Klub - wielki k..wa gracz zagrał trzy piłki i już gwiazdorzy - spierniczy z klubu jak tylko zwącha okazję
Ha dziwisz się? Przecież gołym okiem widać, że Ba piłkarsko przewyższa każdego piłkarza z naszej buraczanej ligi 100x... Póki go mamy to trzeba go wykorzystać do maksimum i cieszyć się jak przedrybluje ponownie 5 zawodników i poda asyste na sam na sam z bramkarzem. Też bym wolał, żeby miał charakter Clebera ale się nie oszukujmy to będzie 2 Uche

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 01.05.2010, 11:25
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Tez tak sadze ,ale w końcu to uczciwe postawienie sprawy ,bo ta runda to tragedia w naszym wykonaniu,jezeli chodzi o forme,przygotowanie fizyczne pilkarzy.Skoro Korona,Lechia czy Jagiellonia ma lepiej przygotowanych pilkarzy do gry to z czym do ludzi Moze w koncu nadszedl czas zeby zwolnic Bahra ,bo Kasperczak przejal druzynie po Skorzy a nasi dalej spaceruja po boisku (nie maja sily czy im sie nei chce).Z taka gra prognozuje ze w pozostalych meczach zdobedziemy góra 4 punkty (z Legia przegramy, z pejsami remis i wygrana z Odra) ,oby to starczylo na Lige Europejska

Porponuje zebyscie sie odczepili od Ba ,bo to jedyny pilkarz ktory pokazuje ponad przecietne umiejetnosci ,jakbysmy mieli 11 takich w skaldzie to o mistrza bym byl spokojny

Zwolnili Skorżę, bo to podobno on był winien złego przygotowania do sezonu to teraz nie ma na kogo zrzucić odpowiedzialności za wyniki to trzeba znaleźć nowego padło na Bahra ciekawe kogo jeszcze zwolnicie.

Zrozum, że są jeszcze 3 mecze do końca i nikt nie wiem jak się potoczą losy Lecha i Legii a wy już płaczecie, że nie będziemy mistrzem.
Na rzetelne oceny przyjdzie czas po sezonie wtedy będzie można rozliczać ludzi z wykonanej pracy.
Odnoszę wrażenie, że Ty już widzisz Lecha lub Legię na pierwszym miejscu tabeli i dalsze kontynuowanie sezonu jest już praktycznie bez sensu, bo i po co jak mistrza już znamy.
Odpowiedz cytując
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 01.05.2010, 11:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
gdybysmy zdobyli 4 pkt to napewno zajmiemy miejsce w trojce czyli gwarantowany udzial w LE ale oczywiscie ty osiagnales taki poziom pesymizmu ze piszesz byle co oby pieprzyc, bez zadnego obiektywizmu ale za to ze 100% narzekaniem i wyplakiwaniem sie na temat Wisły. Jak chcesz juz byc taki super narzekacz to zanim cos napiszesz sprawdz czy to ma sens i podstawy do zrealizowania bo akurat jesli zdobedziemy 4 pkt to napewno mamy ta LE co nie zmienia faktu ze ty i tak bedziesz plakal na tym forum jak **** i zalil sie na co tylko sie da. Jaki masz w tym cel?
Tu nie chodzi o pesymizm tylko o realne patrzenie na to co się z grą Wisły dzieje. A realnie patrząc można wątpić nawet w te 4 pkt na koniec sezonu.
Bo po wczorajszym meczu nie widzę żadnego podkreślam żadnego piłkarskiego argumentu za zdobyciem Tych pkt.

kondycja - 0
szybkość - 0
waleczność - 0 (jeden czy dwóch zawodników walczących nie podnosi oceny)
umiejętności - (na dzień dzisiejszy 0 co wynika z braku kondycji i szybkości)
koncepcja gry 2 lub 3 ale biorąc pod uwagę brak skuteczności na nic sie zdaje
skuteczność - 0
szczęście - 0

jednym słowem nam kibicom pozostaje wiara tylko czy abo to nie za mało.
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 01.05.2010, 11:31
Przeciez gdyby w ostatnich minutach Lobo, Glowa czy Sobol doprowadzil do wyrownania (czy nawet strzelili dwie bramki) to nie byloby tematu Skorzy... wiec sami widzicie..

. tu nie trener jest winien.. co bylo widac ostatnich 10 minutach, gdzie Wisla zapierdalala jak szwajcarski zegarek.. nagle dowiedzieli sie jak sie gra? Kasperczak poprzestawial ich z pozycji na pozycje? nie .. zauwazyli ze zajebali sprawe i po spojrzeniu na zegarek wtedy zaczeli grac.. ot takie widzimisie.. uwierzcie ze jak chca to potrafia.. co pokazali w ostatnich minutach.. i tu zaden trener nie musi ich mobilizowac.. to jest ich praca (to tak jakby mnie szef, ktory daje mi wyplate w pracy mobilizowal "no dajesz, dajesz.. prosze cie.. uda ci sie, wierze w ciebie"...) przeciez oni dostaja za to grube pieniadze i to powinno byc dla nich mobilizacja.. przychodza do pracy, wychodza na boisko, robia swoje i wracaja do domow.. a nie ze trener ma ich prosic o gre.. czy krzyczec na nich.. krzyczec mozna na rozkapryszone dziecko a pretensje moze miec ktos kto robi za frajer a nie od zawodowego pilkarza ktory dostaje kilkaset tys euro na rok

tak bylo za Skorzy i tak bedzie i teraz..zeby to zmienic to nalezy zaczac od ich mentalnosci.. ale to nie robota dla trenerow, tylko dla tych ktorzy podpisuja z nimi kontrakty, czesto zawyzony i to grubo.. u*******i sie troche, to beda zapierdalac
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 01.05.2010 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 01.05.2010, 11:34
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
gdybysmy zdobyli 4 pkt to napewno zajmiemy miejsce w trojce czyli gwarantowany udzial w LE ale oczywiscie ty osiagnales taki poziom pesymizmu ze piszesz byle co oby pieprzyc, bez zadnego obiektywizmu ale za to ze 100% narzekaniem i wyplakiwaniem sie na temat Wisły. Jak chcesz juz byc taki super narzekacz to zanim cos napiszesz sprawdz czy to ma sens i podstawy do zrealizowania bo akurat jesli zdobedziemy 4 pkt to napewno mamy ta LE co nie zmienia faktu ze ty i tak bedziesz plakal na tym forum jak **** i zalil sie na co tylko sie da. Jaki masz w tym cel?
Masz mu za złe że jest realistą?
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 01.05.2010, 11:39
Przygotowanie kondycyjne raczej nie jest problemem, bo nasi zaczeli grac od 70 minuty i stwarzali sobie kolejne sytuacje, a Korona w tym momencie strasznie spuchla.

Co do Ba, to pilkarz o szklanym zdrowiu(i dlatego nie zrobil kariery w powaznym klubie), co widzimy tez u nas w czasie tego kilkumiesiecznego pobytu(ile on juz mial urazow? ciagle jakies problemy). Po drugie...niezbyt angazujacy sie w gre obronna zespolu, wiec nie robcie z niego zbawcy.

Singlar jest juz gotowy do gry? Mam nadzieje, ze w 2 ostatnich kolejkach on wyjdzie w podstawowym skladzie, bo Alvarez ma fatalna wrzutke i nie moge juz tego ogladac.
Odpowiedz cytując
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 01.05.2010, 11:39
robin hood napisał(a):Wyświetl post

kondycja - 0
szybkość - 0
waleczność - 0 (jeden czy dwóch zawodników walczących nie podnosi oceny)
umiejętności - (na dzień dzisiejszy 0 co wynika z braku kondycji i szybkości)
koncepcja gry 2 lub 3 ale biorąc pod uwagę brak skuteczności na nic sie zdaje
skuteczność - 0
szczęście - 0
Szczęście 0
Zwłaszcza po meczu z Polonią w Warszawie tak możesz powiedzieć, prawda?
Niektórzy to mają króciutką pamięć..
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 01.05.2010, 11:39
Cytat:
Tu nie chodzi o pesymizm tylko o realne patrzenie na to co się z grą Wisły dzieje. A realnie patrząc można wątpić nawet w te 4 pkt na koniec sezonu.
Bo po wczorajszym meczu nie widzę żadnego podkreślam żadnego piłkarskiego argumentu za zdobyciem Tych pkt.

kondycja - 0
szybkość - 0
waleczność - 0 (jeden czy dwóch zawodników walczących nie podnosi oceny)
umiejętności - (na dzień dzisiejszy 0 co wynika z braku kondycji i szybkości)
koncepcja gry 2 lub 3 ale biorąc pod uwagę brak skuteczności na nic sie zdaje
skuteczność - 0
szczęście - 0

jednym słowem nam kibicom pozostaje wiara tylko czy abo to nie za mało.
po 1 zobacz na posty tego "kolegi" co drugi to plakanie i narzekanie na wszystko co sie da
A co do Twojej opinii nie zgodze sie. Owszem gramy kiche ale... jesli pilkarze zagraliby ambitnie to moga kazdegow tej smiesznej lidze rozniesc 3:0, wczoraj 1 polowa do dupy a druga to cisniecie Korony.
Po 2 przed meczem z Korona mielismy w lidze po przejeciu klubu przez Kasperczaka 1 remis i kilka wygranych wtedy oczywiscie nastroje wsrod kibicow były zgoła odmienne, mowilo sie ze gra zaczyna wygladac jako tako, ze sie rozkrecamy itp I co po jednym meczu nagle mowimy ze jestesmy tacy slabi ze 4 pkt w najblizszych meczach to bedzie nasze maksimum?
Po 3 kto w tej lidze gra dobrze? Nawet wielki Amicorz z nami nic wielkiego nie pokazał.

Reasumujac jak juz w jednym poscie napisalem nie robmy sobie z mordy dupy! 90% osob co mecz zmienia opinie na temat klubu czy to jest normalne? Nie badzcie choragiewkami. A co do takich znafcow i ekspertow na kazdy temat to popatrz kilka kolejek wstecz i narzekania na Mario i pisanie ze Juszczyk powinien bronic. Gdzie sa teraz CI eksperci? Otoz zapewne Ci sami eksperci pisza "Juszczyk jeszcze gorszy od Pawelka,nie sadziłem ze to kiedys powiem Mario wroc!", to jest wlasnie robienie sobie z mordy dupy. Dobra juz wiecej nie bed pisał ale wkuriwa mnie to wieczne plakanie i narzekanie dla zasady, oby tylko ponarzekac to jest sens zycia kilku procent osob z tego forum.

Cytat:
Masz mu za złe że jest realistą?
jak realista jest osoba ktora wszedzie widzi zła strone medalu, ktora pisze ze jesli zdobedziemy 4 pkt to oby nam to dalo awans do LE (gdzie Ci udowodnilem ze jak zdobedziemy 4 pkt to na 200% jestesmy w LE), ktora pisze ze Mistrzostwo poszlo sie jebac mimo ze nadal mamy 4 pkt przewagi nad drugim zespolem (jutro przewaga moze zniwelowac sie do 1 pkt aczkolwiek nadal pozostaje przewaga) to ja wysiadam i nawet nie chce wiedziec kto dla Ciebie jest pesymista...
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 01.05.2010 o godz. 11:42.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 01.05.2010, 11:45
Po takim meczu jak wczorajszy, człowiek może czuć złość i zdenerwowanie. Bo drużyna walcząca o tytuł nie ma prawa w takim momencie tak zagrać, jak nasi w piątek - bez agresji, "na luzie", bez pressingu, koncentracji, pomysłu. Korona bardzo boleśnie obnażyła braki i słabości naszego zespołu, pokazując też, że Wiślacy nie są zdolni do podjęcia skutecznej walki z bardzo agresywnym i atakującym ciałem przeciwnikiem.

Znów zabrakło lidera z prawdziwego zdarzenia w zespole, odrobinę szybszego operowania piłką (akcje prawie zawsze były zwalnianie - przyjęciem, ustawieniem sobie piłki i dopiero wtedy zwykle lekkim i czytelnym podaniem.

Atak nadal nie istnieje - Brożek nie podejmuje walki fizycznej i nie szuka dobrze gry, nie wygrywa bezpośrednich pojedynków z rywalami, a Boguski nawet jeśli ją podejmuje, to zaraz odpuszcza, przegrywa grę ciałem. Jego efektywność bardzo obniżają też te jakże frustrujące błędy w przyjmowaniu piłki - zawsze z 3 na 5 akcji zepsuje już na starcie samym złym przyjmowaniem piłki na nogę. To jest zastraszająca średnia.

Pomoc nie jest kreatywna - gubić krycie akcjami indywidualnymi potrafią tylko Ba i Małecki, ale tego drugiego rywale nauczyli się już szybko podwajać, a drugim elementem obniżającym efektywność "Małego" jest jego niedokładność (zawsze ma w meczu sporo "zawiesinek", nadmiernego holowania piłki), natomiast Ba fizycznie nadal jeszcze nie wygląda okazale. Niemniej, KAsperczak znów dostął nauczkę czym kończy się wystawianie na środku drugiej linii Diaza i Sobola, dlatego nie wyobrażam sobie, by Ba z Legią od początku nie zagrał.

Diaz generalnie widać, że ma dołek formy - jest apatyczny i ociężały, spowalnia akcje jeszcze mocniej niż niegdyś Cantoro. A i w destrukcji wczoraj był słabiutki. W podobnej dyspozycji wystawianie go na Legię grozi samobójstwem.

Sobolowi też gdzieś ta świetna "energentyczność" z meczu z Lechem uleciała, a pod bramką rywali w sytuacjach strzeleckich zachowywał się bezmyślnie.

Boki pomocy - nie ma argumentów. Małecki wprawdzie od czasu do czasu szarpie, ale nie o same szarpanie chodzi. Po drugiej stronie Kirm nie potrafi obecnie wygrywać pojedynków 1 na 1, gubić krycia i dogrywać do napastników. Nie ma dobrych dośrodkowań. Łobodziński to samo - jest za wolny, więc bardzo opornie idzie mu zarówno zdobywanie terenu, jak i wypracowywanie sobie miejsca na centrę. Dlatego wartościowych dośrodkowań dalej nie ma.

Alvarez jest szybszy, ale dośrodkowywać nie umie, zwykle jedynie wstrzeliwuje piłkę na siłę gdzieś w rejon szesnastki, ponad glowami wszystkich. Na razie jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak nie jest zawodnikiem odpowiednim dla Wisły - przez cały sezon, z jego akcji ofensywnych nie ma efektów, a w obronie zdarzają mu się za duże błedy.

Piotr Brożek też jest za mało przekonujący - w obronie popełnia błedy (choć wcale nie więcej niż Diaz), w ofensywie za rzadko stwarza przewagę i daje dośrodkowania. Można mieć zastrzeżenia do jego współpracy z Małeckim.

Jedynie stoperzy jak zawsze stanowią najmocniejszy punkt drużyny.

O bramkarzach nawet nie ma sensu pisać - Juszczyk to "bida z nędzą" i poziom najwyżej drugoligowy, a Pawełek nawet gdy jest zdrowy, od lat lepsze mecze przeplata z bardzo niepewnymi i słabymi.

Okazuje się, że ta bardzo przeciętna mieszanka zawodników i ich sposobu gry nie jest już wystarczająca nawet na ligę polską.

Nie łudzę się, że przy takiej grze zdołamy coś przywieść z Warszawy.
Ostatnio edytowane przez Markus : 01.05.2010 o godz. 11:49.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 01.05.2010, 11:46
Zdjęcia : )

http://wisla-online.pl/news/dwie-gal...ego-meczu-1053
Odpowiedz cytując
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 01.05.2010, 11:51
Przepraszam Cię bardzo ale od początku sezonu twierdzę niezmiennie że jesteśmy do niego kompletnie nie przygotowani.

A co do szczęścia dalej twierdze że go nie mamy, przeanalizuj sobie nasze mecze i zauważ ile razy drużyna przeciwna przy jednym dwóch strzałach celnych w meczu strzela bramki ? To nie jest przejaw wybitnego szczęścia

A wracając do przygotowania , każdy kto kiedykolwiek uprawiał sport zawodowo czy półzawodowo zdaje sobie sprawę i wie dobrze że bez przygotowania i wybitna technika nic nie pomoże a to że jesteśmy fatalnie przygotowani to widać i jest to raczej oczywiste. Zwłaszcza jeśli porównamy w jakich warunkach przygotowywaliśmy się my a inne drużyny
Odpowiedz cytując
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 01.05.2010, 11:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
po 1 zobacz na posty tego "kolegi" co drugi to plakanie i narzekanie na wszystko co sie da
Mam prawo narzekać i nikt mi tego nie zabroni. podaj mi choć jeden mój post z narzekaniem w którym nie mam racji,

Jeśli mamy się cieszyć z tego jak nasza drużyna gra to ok, wydaj takie rozporządzenie i nie ma problemu będziemy śpiewać na każdym meczu nic się nie stało.
Odpowiedz cytując
Barocco
Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 01.05.2010, 12:00
Mamba napisał(a):Wyświetl post
Ha dziwisz się? Przecież gołym okiem widać, że Ba piłkarsko przewyższa każdego piłkarza z naszej buraczanej ligi 100x... Póki go mamy to trzeba go wykorzystać do maksimum i cieszyć się jak przedrybluje ponownie 5 zawodników i poda asyste na sam na sam z bramkarzem. Też bym wolał, żeby miał charakter Clebera ale się nie oszukujmy to będzie 2 Uche
ja sie nie dziwie - ja nad tym boleję
Klub taki jak Wisła - z realną szansą na kolejne mistrzostwa w i tak słabej lidze musi mieć co najmniej 4-5 graczy o klasie Marcelo, chociażby po to żeby każdy z nich nie czul że jest pier..lonym k..wa rodzynkiem i że jest lepszy od reszty drużyny - bo stąd to już o krok od lekceważenia Klubu.
Cieszę się że Marcelo zachowuje się normalnie - ale jeśli będzie tak że pozostanie on jedynym wyróżniającym się zawodnikiem na boisku przez kolejnych kilkanaście meczów - to zechce odejść..(poza tym będąc prezesem zagr klubu dałbym za Marcelo przynajmniej 4 bańki więc tylko mam nadzieje że nikt go nie będzie chciał kupić) Inna sprawa - zupełny brak polityki Klubu majacej na celu sensowne przedłużanie kontraktów piłkarzy - już od kilku sezonów. A już bramkarzy to o pomste do nieba woła
Zastanówmy się chociażby nad .. nad Pawełkiem - kontrakt się radośnie kończy 30 czerwca i nic ani następcy ani przedłużenia - nic tylko żeby Pawełek podpisał kontrakt za plecami Wisły po tym 30 czerwca i jesteśmy w czarnej d.. a to i tak za słaby bramkarz na aspiracje pucharowe.. i tak za słaby.

a skoro już jest taki słąby - to czemu nikt nigdy nigdzie nie wystawil nie wystawial Kurto czy Cebanu tak samo jest z Mączyńskiem - albo ktoś sie nadaje żeby go wypuścić na boisko na więcej niż 2 minuty albo nie ! to tyle na razie chociaż tematów przy okazji jednego meczu nasuwa się tysiąc
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 01.05.2010, 12:56
Przykre że Heniu nie miał nawet kogo wpuścic za Brożka, przespano zimowe okienko transferowe.Transfery last minute nie wypaliły.W końcówce była spora przewaga ale zabrakło zimnej krwi pod bramką.Przez wiele lat Wisła wygrywała lige dzięki bardzo skutecznym napastnikom (Żuraw,Franek,Kuźba ) którzy nawet jak drużynie nie szło potrafili urwac sie obrońcom rywali i coś ustrzelic,dziś takich nie ma i są męczarnie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.05.2010 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując
laxa
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 01.05.2010, 13:00
Baala napisał(a):Wyświetl post
ps2 Alvarez to chyba zawodnik z najsłabszą wrzutka z całej Ekstraklasy
gdzieś kiedyś czytałem że chłopak zostaje po treningach i ćwiczy ten element. Ciekawe czy ktoś jeszcze (wiadomo - Marcyś) zostaje dłużej aby się podciągnąć swoje mankamenty.
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 01.05.2010, 13:03
Przykre, ale taka jest rzeczywistość. I o ile wierzę, że da się lepiej przygotować zawodników do następnego sezonu, tak żeby grali na 90-100% swoich nie jakichś nadzwyczajnych możliwości, wątpię, żebyśmy dokonali poważnych wzmocnień przed kolejnymi rozgrywkami.
Odpowiedz cytując
Ravers
Senior Member
 
 
Od: 04.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 01.05.2010, 13:37
Błędem Wisły jest to,że kupują w ostatniej chwili.Najpoprawniej chyba byłoby w trakcie sezonu upatrzyć kilku i w okienku negocjować a nie podpiszą w ostatnich chwilach, gdy chłop nie ma czasu przepracować sezonu przygotowawczego i płacz że słabo gra i że pieniądze w błoto.
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 01.05.2010, 13:58
robin hood napisał(a):Wyświetl post
A co do szczęścia dalej twierdze że go nie mamy, przeanalizuj sobie nasze mecze i zauważ ile razy drużyna

Przegraliśmy w tej rundzie tyle meczy i nadal jesteśmy na 1 miejscu, a co najmniej jeden wygraliśmy bo przeciwnicy sami sobie strzelili bramkę. Rzeczywiście, szczęścia to nam brakuje
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 01.05.2010, 13:58
kupują w ostatniej chwili, bo nikt tu przychodzic nie chce...
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 01.05.2010, 14:22
Dobra, żarty się skończyły. Trzeba w końcu pokazać, że się na Mistrzostwo Polski zasługuje. Na razie mieliśmy farta, przegrywaliśmy, wygrywaliśmy szczęśliwie, cały czas byliśmy liderem. Teraz nadszedł moment prawdy, w którym przekonamy się czy ta drużyna jest godna, by określać ją mianem mistrzowskiej. Sprawa jest jasna - wygramy 3 mecze do końca, świętujemy na Rynku. Wszystko jest w naszych rękach. Ten sezon był beznadziejny. Na koniec trzeba pokazać swój potencjał(?) i w końcu udowodnić swoją wartosć. Wygrana z Legią na wyjeździe. Idealny moment, żeby odkupić wszystkie winy z całego sezonu. Ten mecz będzie kluczowy. Jak wygramy na Łazienkowskiej, nie wierze, że pozostałe 6 pkt nie padnie naszym łupem. Losy tytułu rozstrzygną się właśnie za tydzień. Do tej pory jeszcze wstrzymajmy się z pojazdem na naszych grajków, co oczywiście nie zmienia faktu, że z Koroną zagrali(szczególnie w 1szej połowie) tragicznie. Poczekajmy jeszcze tydzień. Może jestem głupi/naiwny/ślepo kocham swój klub, ale wierze w trzy punkty na Legii. I Mistrzostwo Polski. Wiem, nie ma ku temu żadnych przesłanek.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 01.05.2010, 14:37
fialo napisał(a):Wyświetl post
Trzeba w końcu pokazać, że się na Mistrzostwo Polski zasługuje.
to chyba logiczne i rowna sie z 1 miejscem na koniec sezonu.. zajmie ktos inny to oni zasluzyli.. my to my... i nic tu do rzeczy nie ma kto przegral z Legia, Amika czy Cracovia... bo gdybac to sobie mozna... gdyby Odra wygrala wszystkie mecze to by MP zdobyla .. Odra w sumie zasluzyla na MP.. ale dziwnym trafem jest na dole w tabeli

nie interesuje mnie jak, moga przegrac i 3 mecze pod rzad teraz.. byle bylo MP
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 01.05.2010, 15:00
[quote=szczebrzeszcz;891347]w tej chwili to Lech ma większe szanse na mistrzostwo
Wisła nie może nawet zremisować
trzy wygrane? w tym z Legią w Wawie i derby, możliwe ale cholernie ciężkie do wykonania
a Lech w takim wypadku może nawet zremisować jeden z czterech meczy,
gra z Ruchem... ale tenże gra non stop, ma mecze w PP, tydzień przed gra z Legią a następnie Pogonią w Szczecinie... a potem dopiero Lech...

Dlaczego dopisałeś Amice 3 pkt przed meczem we Wrocku?Ogarnij się proszę.

Teraz liga naprawdę będzie jeszcze ciekawsza!!!
Odpowiedz cytując
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 01.05.2010, 15:17
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Teraz liga naprawdę będzie jeszcze ciekawsza!!!
Proszę Cię. Nie używaj tego stwierdzenia.
Chociaż faktycznie, teraz mistrzostwo smakowałoby nawet lepiej niż przed rokiem. 3 wygrane po wcześniejszym strzeleniu sobie w stope. I to z Legią i Pasami i niespadywalną Odrą.
Tak czy inaczej, po wczorajszym "wypadałoby przeprosić kibiców"
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 01.05.2010, 15:23
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Proszę Cię. Nie używaj tego stwierdzenia.
Chociaż faktycznie, teraz mistrzostwo smakowałoby nawet lepiej niż przed rokiem. 3 wygrane po wcześniejszym strzeleniu sobie w stope. I to z Legią i Pasami i niespadywalną Odrą.
Tak czy inaczej, po wczorajszym "wypadałoby przeprosić kibiców"
"Drużyna nie zareagowała pozytywnie"...
Odpowiedz cytując
Kassperr
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 01.05.2010, 15:27
Jak Lech zremisuje chociaż jeden mecz, a my zdobędziemy 7 punktów, to mamy mistrza
Odpowiedz cytując
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 01.05.2010, 17:38
Najbardziej w tym wszystkim dołuje brak charakteru u naszych piłkarzyków. Jak można 6 meczów prze***** po 0:1?
Jedyna nadzieja w tym, że Lech nie wytrzyma presji. Już w zeszłym sezonie zabrakło im jaj by zaklepać mistrzostwo. Tydzień temu było widać jak się panicznie boją zawalczyć o pełną pulę z nami, teraz mogą mieć pietra przez meczami we Wrocku i Chorzowie. Trzeba wierzyć do końca.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 01.05.2010, 17:58
Ba. Chudy i długi garbusek co sie ciagle przewraca. Ale co najwazniejsze, umie zrobic przewage czy to minieciem czy otwierajacym podaniem (ale niektorym i tak nie chce sie do nich wychodzic bo nikt nie biega). Malo mamy takich pilkarzy.

Odpowiedz cytując
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 01.05.2010, 19:36
Ba... nie spodziewał się tak agresywnej gry. Ktoś musi z nim pogadać ale myślę, że przyzwyczai się do agresywnej gry.

Dodatkowo miał pecha, że nie tylko Korona ale i sędzia nastawił się na twardą grę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:47.