
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Звезда изнад свега
Od: 07.2005
Skąd: Z baru
Offline |
#31
|
Nie żebym się czepiał, ale może lepiej już pisać "zapowiadamy, że regularnie będziemy"![]()
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#32
|
|
wislakrakow.com
Cytat:
![]() ![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#33
|
|
Wg 90minut.pl jeden z zawodników obecnego Krakbetu dostał powołanie na konsultacje kadry:
http://www.90minut.pl/news/126/news1...ku-Bialej.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#34
|
|
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...polski,1493082
Wg. interii mamy dwóch nowych zawodników: Andrzeja Szłapę i Michała Słoninę. Wisełka się wzmacnia ![]()
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 15.06.2010 o godz. 23:01.
![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#35
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#36
|
|
Fotsalowcy Wisły Krakbet rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.
Zobacz relacje wideo z treningu. http://kiks.tv/2010/07/wisla-krakbet...nia-do-sezonu/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#37
|
|
no i dlaczego nie będą grali na naszej hali? Tak mówil chyba prezes TS Wisły w którymś z wywiadów.
o pare postów wyżej jest cytat... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#38
|
|
odpowiedź jest bardzo prosta. Boisko na wyremontowanej hali jest za male żeby rozbrywac na nim futsalowe mecze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki
Offline |
#39
|
|
Teraz robią tą hale, to może przyniesie więcej porzydku co poprzednia..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#40
|
|
www.wislafutsal.pl oficjalny serwis Wisły Krakbet Kraków!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2006
Skąd: Azory
Offline |
#41
|
|
Już w najbliższy piątek (10.09.2010) pierwszy mecz Wisełki w ekstraklasie futsalu.
Wisła Kraków - Akademia Futsal Klub Pniewy 10.09.2010r. godz. 18, Hala Bronowianki ul.Zarzecze 135! |
|
|
|
Звезда изнад свега
Od: 07.2005
Skąd: Z baru
Offline |
#42
|
|
Słuchajcie jest temat do przemyślenia. Czy na forum jest ktoś, kto interesuje się futsalem i byłby chętny do pomocy w rozwoju strony oficjalnej Wisły Krakbet i wykonaniu kilku zdjęć w trakcie meczów? Sekcja rozwija się prężnie, skład coraz silniejszy, mecze to niezła rozrywka i przede wszystkim nie trzeba już jeździć do Nowej Huty. Wszystko na Bronowiance.
Jeśli ktoś chce pomóc proszę o kontakt. ![]()
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#43
|
|
Szkoda że nie na R22. Wtedy było by podejrzewam o niebo lepiej jeśli chodzi zainteresowanie.
A tymczasem coś z dzisiaj: http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23911 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#44
|
|
na KIKS.tv garść materiałów ze spotkania Wisła - Akademia:
http://kiks.tv/2010/09/mistrzowski-debiut/ http://kiks.tv/2010/09/korczynski-zagralismy-dwa-mecze/ http://kiks.tv/2010/09/galeria-wisla...l-club-pniewy/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#45
|
|
" Zarząd sekcji futsalu T.S. Wisła Krakbet Kraków, zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz sponsor strategiczny sekcji firma Krakbet dziękują wszystkim kibicom, którzy wsparli Wiślaków w piątkowym meczu z Akademią FC Pniewy. Jednocześnie włodarze klubu serdecznie zapraszają na kolejny mecz drużyny spod Wawelu, który odbędzie się w najbliższą sobotę (18 września 2010 roku) o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY! Przeciwnikiem Wisły Krakbet będzie zespół Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" mimo, iż w pierwszej kolejce uległy wielokrotnemu mistrzowi Polski Clearexowi Chorzów 4:5 to wynik do końca był sprawą otwartą (Chorzowianie zdobyli zwycięską bramkę dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego). Pokazuje to, że sobotni mecz nie będzie dla Wisły łatwym spotkaniem. Po meczu wszyscy zawodnicy podkreślali, że w zwycięstwie z mistrzem Polski AFC Pniewy duży udział miała zgromadzona publiczność, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły Kraków i jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i regularnego dopingu dla Wiślaków."
www.wislafutsal.pl |
|
|
|
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#47
|
|
dziś (24.09) o godzinie 19:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135) Wisła rozegra sparing z Kupczykiem, wstęp wolny
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/w-piatek-na-sparing |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#48
|
|
Zapowiedź meczu! (video)
W najbliższą niedzielę (10.10.2010 roku) Wisła Krakbet Kraków rozegra kolejny mecz w ekstraklasie Polskiej Ligi Futsalu! Przeciwnikiem "Białej Gwiazdy" będzie TPH Polkowice, a mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Jest to idealny termin dla fanów Wisły Kraków, gdyż podopieczni Roberta Maaskanta nie grają w ten weekend z powodu meczu reprezentacji Polski, która zagra dzień przed meczem futsalowej Wisły w Chichago z USA. Dlatego obowiązkiem każdego kibica Wisły jest obecność na spotkaniu Wisła Krakbet Kraków - TPH Polkowice! Pierwszy mecz futsalowców zgromadził komplet publiczności, który pomógł zawodnikom z Białą Gwiazdą na piersi zwyciężyć w spotkaniu z aktualnym mistrzem Polski Akademią FC Pniewy 3:2! Nikt nie wyszedł z hali zawiedziony. Mecz był pełen emocji, obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych, a wynik spotkania był sprawą otwartą do ostatniej sekundy! Serdecznie zapraszamy na spotkanie Wisła Krakbet Kraków - TPH Polkowice, które odbędzie się 10 października 2010 roku (niedziela) o godzinie 16:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Przypominamy, że na wszystkie mecze Wisły Krakbet u siebie w tym sezonie WSTĘP JEST WOLNY! Pomóżmy futsalowej Wiśle w kolejnym zwycięstwie! www.wislafutsal.pl a video pod http://www.youtube.com/watch?v=BPp0K...layer_embedded |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#49
|
|
relacja z meczu futsalowego Wisła Krakbet - TPH Polkowice i wypowiedzi trenerów:
http://kiks.tv/2010/10/marazm-zakonczony-happy-endem/ http://kiks.tv/2010/10/korczynski/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui
Offline |
#50
|
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#51
|
|
Cytat:
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.10.2010 o godz. 19:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#52
|
|
Mecz Wisły Krakbet z Pogonią nie koliduje ani ze spotkaniem Wisły w Poznaniu (niedziela, godzina 17:00), ani z meczem koszykarek Wisły Can-Pack z Lotosem Gdynia (niedziela, godzina 14:00). Dlatego serdecznie zapraszamy w sobotę do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i dopingu dla zawodników Wisły Krakbet. Wstęp wolny!
http://www.youtube.com/watch?v=-I20-...layer_embedded video z zaproszeniem! wszyscy na halę! www.wislafutsal.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ
Offline |
#53
|
![]() ![]()
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#54
|
|
Wisła Krakbet Kraków - Pogoń 04 Szczecin 2:1 (0:1)
wychodzi na to, że mamy lidera i zaległy mecz! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#55
|
|
relacja z meczu z Pogonią i wypowiedzi trenerów na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2010/10/tradycji-stalo-sie-zadosc/ http://kiks.tv/2010/10/korczynski-od...u-strzeleckim/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#56
|
|
Bez wątpienia możemy liczyć na wiele emocji podczas sobotnich derbów Krakowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły do Myślenic! Wspomóżmy Białą Gwiazdę swoją obecnością i dopingiem! Przypominamy, 6 listopada, godzina 20:30, hala przy ul. Zdrojowej 9! Wstęp wolny!
Już w najbliższą sobotę (6 listopada 2010 roku) dojdzie do futsalowych derbów Krakowa! W ramach 7 kolejki ekstraklasy PLF Kupczyk Kraków będzie gościł Wisłę Krakbet. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 w Myślenicach (Hala Sportowa przy ul. Zdrojowej 9). Dla obu zespołów będzie to bardzo ważny mecz. Kupczyk po 6 meczach ma tylko 3 punkty i jeżeli nie chce pozostać w dole tabeli musi ten mecz wygrać. Wisła Krakbet Kraków jest w zupełnie innej sytuacji niż rywale zza miedzy. Biała Gwiazda do tej pory jako jedyna w ekstraklasie nie doznała goryczy porażki. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego również zagrają o komplet punktów. W poprzedniej kolejce Kupczyk uległ świetnie prezentującemu się Clearexowi w Chorzowie 5:3. Krakowianie zagrali dobry mecz, lecz znów pechowo przegrali. Wisła podejmowała Pogoń 04 Szczecin i jak zwykle w tym sezonie, do ostatnich sekund trzymała w niepewności zgromadzoną publiczność. Do 36 minuty Portowcy prowadzili 0:1. Jednak ostatnie słowo należało do Wisły, która rzutem na taśme zdobyła dwie bramki, zapewniając sobie zwycięstwo. www.wislafutsal.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#57
|
|
Są do kupienia gdzieś oryginalne koszulki Wisły Krakbet? Przynajmniej jest na nich Biała Gwiazda.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#58
|
|
wkrótce będą
![]() |
|
|
|
Звезда изнад свега
Od: 07.2005
Skąd: Z baru
Offline |
#59
|
|
KONKURS!
Zostałem zobligowany do przekazania oficjalnej informacji o konkursie na projekt szalika sekcji futsalu. Ma to być szalik dedykowany dla sympatyków wiślackiego futsalu, a reszta zależy od inwencji uczestników. Nie ma żadnych wytycznych i ograniczeń - sky is the limit. Projekty prosimy umieszczać w tym temacie. Osoba która zaproponuje najciekawszy projekt wygrywa oryginalną koszulkę meczową futsalowców Wisły (z Białą Gwiazdą), a sam projekt zostanie wykorzystany w produkcji. Nie ma określonego terminu nadsyłania prac ale lepiej nie zwlekać ![]() ![]()
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#60
|
|
Czy tylko ja mam problemy ze strona główna wislafutsal.pl ?
wywala mi strone po dwóch sekundach |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|