The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35701
Stary 04.10.2010, 14:19
Feniksie - jestem zwolennikiem ewolucji, nie chcę by drużyna miała nadmiar zawodników, czyli jakiś sam szrot, tylko by miała piłkarzy klasowych, a na takich trzeba pieniędzy. Więc, wolałbym w zimie zobaczyć nawet jednego piłkarza, ale takiego, który będzie potrafił odmienić oblicze tego zespołu, piłkarza, który wejdzie do pierwszego składu i będzie kreował grę. Dziś nie ma za bardzo kto kreować. Jirsak - nie, Żuraw - nie, Garguła też nie, Rios to bardziej skrzydłowy, Boukhari też jest bardziej skrzydłowym, więc brakuje playmakera, który by zamiast starego Żurawskiego weszedł do gry. Cikos gra fatalnie - tu się zgodzę, bo zbyt dużo błędów już zrobił, ale nie wymieniajmy wszystkich nowych i nie kupujmy od razu nowej jedenastki nawet w myślach. Drużynę trzeba budować powoli. Pamiętajmy, że odeszli właściwie tylko Marcelo i Głowacki - wprawdzie trzon drużyny, ale reszta została, więc coś jest nie tak. Może zbyt dużo zakupów, sam nie wiem. Ja większości nowych piłkarzy nie spisuję na straty i mimo wszystko liczę, że nie po to Holendrów zatrudniali, by nas teraz wprowadzili w przeciętność. Wierzę w dobrych zawodników zimą, ale nie tak jak wy - 5-6, tylko 1-2. To mi w zupełności wystarczy.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35702
Stary 04.10.2010, 14:42
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, że odeszli właściwie tylko Marcelo i Głowacki - wprawdzie trzon drużyny, ale reszta została, więc coś jest nie tak.
Coś nie tak jest od dłuższego czasu. Właściwie ten sezon jest kontynuacją trendu zapoczątkowanego wiosną. Na 13 spotkań przegraliśmy wtedy 3 i zremisowaliśmy 4 mecze, zdobywając o 2 punkty więcej niż teraz w 8 pierwszych spotkaniach. Nawt nie chcę sobie wyobrażać, jakby to wyglądało wtedy, gdybyśmy w składzie mieli Cikosa, Bunozę czy Clebera w teraźniejszej formie zamiast Głowy, Marcelo i Alvareza czy Diaza.

Z piłkarzy grających w tamtej kadrze regres zanotował tylko Sobol. Mały, Paweł Brożek, Kirm, Jirsak pokazują teraz mniej więcej to samo. O Piotrze Brożku trudno cokolwiek powiedzieć, tak jak i o Boguskim. I w ten sposób chyba omówiliśmy cały "trzon", który miałeś na myśli.

Dodam jeszcze, że Paweł Brożek strzelił wiosną w 13 meczach tylko 4 bramki, z czego 3 w pamiętnym meczu z Legią. To dobitnie wskazuje w jakiej formie był i nadal jest. Nie rozumiem wobec tego, skąd, po takiej demolce w obronie i porównywalnej formie piłkarzy do tej sprzed wakacji, oczekiwania, że Wisła może coś grać.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 04.10.2010 o godz. 14:58.
Odpowiedz cytując
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35703
Stary 04.10.2010, 16:09
co do Branco - miło go było zobaczyć jak 2 razy mocno pomógł po lewej stronie, gdzie ładnie zaasekurował w meczu ze Śląskiem.
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35704
Stary 04.10.2010, 17:27
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, że odeszli właściwie tylko Marcelo i Głowacki - wprawdzie trzon drużyny, ale reszta została, więc coś jest nie tak.
Odszedł Diaz - Marcelo - Głowacki - Alvarez czyli dokładnie CAŁA obrona. Która to grała bez zmienników. A jak byli jacyś zmiennicy to też odeszli (Jop, Singlar).


P.S. ach..został Piotrek Brożek, który może grać na obronie, i zmieniał sie z Diazem. I to wszystko.

Przy założeniu, że drużynę buduje się od obrony..... mamy wyjebane fundamenty do gołej ziemi
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 04.10.2010 o godz. 17:29.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35705
Stary 04.10.2010, 17:41
Jak to do gołej - a Pawełek?
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35706
Stary 04.10.2010, 20:22
Tylko, że my ostatnio mamy głównie problemy w pomocy i ataku.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35707
Stary 04.10.2010, 20:42
momo napisał(a):Wyświetl post
A dwa lata temu widzialem w Wiśle Łobodzińskiego, Gargułę, sześć czy siedem lat temu Dawidowskiego. Zawodnik który ma powyżej 24lat i rozegrał niecałą jedną rundę na dobrym poziomie, nie jest żadnym gwarantem dobrej gry, w dalszym czasie. A cena za nich ? Jak zapytamy o Wołąkiewicza to zapewne padnie kwota powyżej 400tys euro.
Możesz mi nie wierzyć, ale obserwowałem już tego zawodnika przed tym kiedy został powołany do kadry. Sezon temu też. Wydaje mi się, że 400 tyś euro to nie jest aż tak dużo nawet jak na nasze możliwości.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35708
Stary 04.10.2010, 20:52
Titto napisał(a):Wyświetl post
Możesz mi nie wierzyć, ale obserwowałem już tego zawodnika przed tym kiedy został powołany do kadry. Sezon temu też. Wydaje mi się, że 400 tyś euro to nie jest aż tak dużo nawet jak na nasze możliwości.
O Wołąkiewiczu to naprawdę wielu ludzi słyszało - tzn każdy kto nie jest dyletantem i zna naszą ligę. W kontekście piłkarzy z polskiej ligi nadających się do gry w Wiśle również ja pisałem w pierwszym sezonie Lechii po powrocie do ekstraklasy. A to że my wolimy bośniackiego Wasiluka (Bunozę) zamiast Wołąnkiewicza to inna sprawa.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35709
Stary 04.10.2010, 20:55
Szkoda, że taki szpec się marnuje na forum zamiast sprowadzać piłkarzy do Wisły.
..
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35710
Stary 04.10.2010, 20:59
tofik napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że taki szpec się marnuje na forum zamiast sprowadzać piłkarzy do Wisły.
No widzisz

Twoje szyderstwo na mnie nie działa - a tylko sobie myślę jak bardzo trzeba się starać żeby znaleźć takiego Cikosa czy Bunozę (Kapka?) kiedy na pewno nie gorsi (a lepsi) są pod nosem za porównywalne pieniądze (Wołąkiewicz).

No ale pewnie delegacja do Bośni czy Słowacji ciekawsza niż do Gdańska i możliwość kręcenia lodów większa.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 04.10.2010 o godz. 21:02.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35711
Stary 04.10.2010, 21:12
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Odszedł Diaz - Marcelo - Głowacki - Alvarez czyli dokładnie CAŁA obrona. Która to grała bez zmienników. A jak byli jacyś zmiennicy to też odeszli (Jop, Singlar).


P.S. ach..został Piotrek Brożek, który może grać na obronie, i zmieniał sie z Diazem. I to wszystko.

Przy założeniu, że drużynę buduje się od obrony..... mamy wyjebane fundamenty do gołej ziemi
No z jednej strony jakby tak na to patrzeć to może i tak, ale z drugiej strony często grał Piotr Brożek na miejscu Diaza na lewej obronie, a na prawej grał wprawdzie Alvarez, ale grał zaledwie rok, więc nie wiadomo jakby spisywał się z takim środkiem jaki mamy na dzień dzisiejszy. Chciałem jedynie powiedzieć, że ofensywa właściwie się nie zmieniła, a do tego przyszło kilku zawodników również z przodu. Wprawdzie na wiosnę było widać niepokojące sygnały, że coś jest nie tak, ale ta drużyna w takim składzie zdobyła drugie miejsce w lidze.

Z drugiej strony brak tego fundamentu kosztuje. Niestety pokazuje to zaniedbania naszej polityki transferowej przez kilka lat. Budujmy drużynę conajmniej tak jak Lech(tylko proszę mnie nie zwyzywać od kuchenek, ja widzę rzeczywistość), a za kilka lat nasz poziom, jak i poziom tej ligi znacząco wzrośnie. Dlatego teraz mówię - inwestujmy w 1-2 zawodników, z inteligencją boiskową, młodych, ambitnych, a na pewno nie stracimy na tym - tylko że to muszą być dobre i racjonalne wybory.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35712
Stary 05.10.2010, 07:31
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
O Wołąkiewiczu to naprawdę wielu ludzi słyszało - tzn każdy kto nie jest dyletantem i zna naszą ligę. W kontekście piłkarzy z polskiej ligi nadających się do gry w Wiśle również ja pisałem w pierwszym sezonie Lechii po powrocie do ekstraklasy. A to że my wolimy bośniackiego Wasiluka (Bunozę) zamiast Wołąnkiewicza to inna sprawa.
Nie rozśmieszaj mnie z tym Wołąkiewiczem. Utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu że kibice niezależnie jakiego klubu to chorągiewki nie mający swojego zdania.
Gdybym kilka miesięcy temu jako kandydaturę podał przykład Wołąkiewicza jako zawodnika mogącego wzmocnić Wisłę wielu (mogę się założyć że ty także) wyśmiałoby mnie i osądziło od czci i wiary.Teraz raptem koleś kopnął w lidze trzy raz prosto piłkę i wielu widzi w nim czołowego obrońce ligi.
Tak samo było z Glikiem lub Sadlokiem, rok temu po udanych dla nich występach odpowiednio w Piaście i Ruchu wszyscy piali z zachwytu jakich to utalentowanych graczy mamy, potem przyszły mecze w reprezentacji i jechanie po nich jak po burej suce, potem Glik przeszedł do Palermo i zagrał dwa razy pełne 90 minu i z powrotem wynoszenie go na piedestał...
Bunoza? to samo... pierwszy mecz z Karabachem miażdżaca krytyka, potem kilka udanych meczów w lidze, przeżucenie się na cikosa, teraz Cikos usiadł na ławce, Bunoza zagrał słabszy mecz ze Ślaskiem i znowu jechanie po Serbie.
Czy o to w tym wszystkim chodzi?
Gdzie tutaj jest miejsce na zdrowy rozsadek i obiektywizm?
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35713
Stary 05.10.2010, 08:15
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Nie rozśmieszaj mnie z tym Wołąkiewiczem. Utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu że kibice niezależnie jakiego klubu to chorągiewki nie mający swojego zdania.
Gdybym kilka miesięcy temu jako kandydaturę podał przykład Wołąkiewicza jako zawodnika mogącego wzmocnić Wisłę wielu (mogę się założyć że ty także) wyśmiałoby mnie i osądziło od czci i wiary.Teraz raptem koleś kopnął w lidze trzy raz prosto piłkę i wielu widzi w nim czołowego obrońce ligi.
Tak samo było z Glikiem lub Sadlokiem, rok temu po udanych dla nich występach odpowiednio w Piaście i Ruchu wszyscy piali z zachwytu jakich to utalentowanych graczy mamy, potem przyszły mecze w reprezentacji i jechanie po nich jak po burej suce, potem Glik przeszedł do Palermo i zagrał dwa razy pełne 90 minu i z powrotem wynoszenie go na piedestał...
Bunoza? to samo... pierwszy mecz z Karabachem miażdżaca krytyka, potem kilka udanych meczów w lidze, przeżucenie się na cikosa, teraz Cikos usiadł na ławce, Bunoza zagrał słabszy mecz ze Ślaskiem i znowu jechanie po Serbie.
Czy o to w tym wszystkim chodzi?
Gdzie tutaj jest miejsce na zdrowy rozsadek i obiektywizm?

Dokladnie tak. To sama prawda o Naszym bagienku. Tez uwazam ze wychwalanie kogos za to ze trzy razy kopnal prosto pilke to zenada. Zreszta idealnie w to bagno wpisuje sie sam selekcjoner, ktory tez powoluje zawodnikow po dwoch gora trzech dobrych meczach. Ok zgadzam sie ze w Polsce lezy szkolenie, brak talentow i ze trzeba szukac i probowac kazdego kto chodzi prosto i ma co nie co oleju w glowie, ale juz robienie z takich zawodnikow odrazu gwiazd i wychwalanie pod niebiosa jest gruba przesada i powoduje ze sodowka co po niektorym uderza do glowy i mysla ze sa Panami tego swiata.

Wolakiewicz miewal lepsze mecze juz wczesniej, miewal tez duzo gorsze, tak jak wiekszosc w Naszej lidze zawodnikow. Pytanie tylko czy aby na pewno przydalby sie w WisleCzy to polka pozwalajaca muslec o czyms wiecej niz tylko EkstraklasieMam co do tego watpliwosci, ale bardzo bym chcial sie mylic w tej sprawie.


Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35714
Stary 05.10.2010, 08:25
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie tak. To sama prawda o Naszym bagienku. Tez uwazam ze wychwalanie kogos za to ze trzy razy kopnal prosto pilke to zenada. Zreszta idealnie w to bagno wpisuje sie sam selekcjoner, ktory tez powoluje zawodnikow po dwoch gora trzech dobrych meczach. Ok zgadzam sie ze w Polsce lezy szkolenie, brak talentow i ze trzeba szukac i probowac kazdego kto chodzi prosto i ma co nie co oleju w glowie, ale juz robienie z takich zawodnikow odrazu gwiazd i wychwalanie pod niebiosa jest gruba przesada i powoduje ze sodowka co po niektorym uderza do glowy i mysla ze sa Panami tego swiata.

Wolakiewicz miewal lepsze mecze juz wczesniej, miewal tez duzo gorsze, tak jak wiekszosc w Naszej lidze zawodnikow. Pytanie tylko czy aby na pewno przydalby sie w WisleCzy to polka pozwalajaca muslec o czyms wiecej niz tylko EkstraklasieMam co do tego watpliwosci, ale bardzo bym chcial sie mylic w tej sprawie.


Pozdrawiam
Wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim? To że Wisła aktualnie nie wyróżnia się niczym szczególnym w naszej lidze. Lepsza obronę niż nasza ma aktualnie 5 drużyn w lidze (Jaga, Korona,Lech,Lechia,Bełchatów).
Niemal każdy obrońca z drużyn które przed chwilą wymieniłem byłby dla nas wzmocnieniem. Nawet taki Wołakiewicz... I nie zmienia tego faktu nawet zagraniczny trener, nowy stadion i wierni kibice. JESTEŚMY PRZECIĘTNIAKAMI.
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 05.10.2010 o godz. 08:28.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35715
Stary 05.10.2010, 09:17
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim? To że Wisła aktualnie nie wyróżnia się niczym szczególnym w naszej lidze. Lepsza obronę niż nasza ma aktualnie 5 drużyn w lidze (Jaga, Korona,Lech,Lechia,Bełchatów).
Niemal każdy obrońca z drużyn które przed chwilą wymieniłem byłby dla nas wzmocnieniem. Nawet taki Wołakiewicz... I nie zmienia tego faktu nawet zagraniczny trener, nowy stadion i wierni kibice. JESTEŚMY PRZECIĘTNIAKAMI.
Ale Ja sie zgadzam ze na dzisiaj jestesmy przecietnym zespolem. Mimo to nie uwazam aby niemal kazdy obronca z tych zespolow byl dla Nas wzmocnieniem. Po pierwsze podane przez Ciebie zespoly swoje bloki obronne maja od dluzszego czasu nie zmienione (chociaz oczywiscie jakies tam zmiany byly vide Belchatow, ale nie tak duze jak u Nas) i zgrane. Po drugie nikt nie da gwarancji ze jesli jakis zawodnik przyszedlby do Wisly z tych klubow to by sobie u Nas poradzil (inne oczekiwania, wieksza presja, poza Lechem gdzie presja i oczekiwania sa poodbne). Po trzecie Nasza obrona jaka jest taka jest ale z kazdym treningiem, meczem sie zgrywa (mimo tego ze co chwile sie sklad jej zmienia,dochodzili nowi, ktos wypadl za kartki, kontuzje, dyskfalifikacje).

Uwazam ze moze byc tylko lepiej (moze naiwny jestem). Oczywscie, kilku zawodnikow z tych zespolow wzialbym z pocalowaniem reki ale nie prawie kazdego.


Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
pcpc
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35716
Stary 05.10.2010, 09:41
Może bedzie kasa na transfery http://naszsport.iq24.pl/default.asp...86284&nr_str=1 bo z tego co wiem to mamy % od kolejnych transferów
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35717
Stary 05.10.2010, 09:52
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Może bedzie kasa na transfery http://naszsport.iq24.pl/default.asp...86284&nr_str=1 bo z tego co wiem to mamy % od kolejnych transferów
W porównaniu z tym, co zarobiliśmy sami na bieżącej sprzedaży ostatnich wartościowych zawodników w ubiegłym okienku transferowym - pieniądze, które możemy dostać za Nigeryjczyka, procentowo będą najprawdopodobniej oscylować w okolicach klasycznego napiwku... Zatem nie wiem, skąd w Twojej wypowiedzi taka porcja niczym niepopartego optymizmu - chyba, że po prostu nie załapałem klasycznej ironii.
Ostatnio edytowane przez enzo : 05.10.2010 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35718
Stary 05.10.2010, 11:54
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Może bedzie kasa na transfery http://naszsport.iq24.pl/default.asp...86284&nr_str=1 bo z tego co wiem to mamy % od kolejnych transferów
Rok temu już już miał pójść do Fulham, latem dokądś tam, teraz Sunderland. Ucieszymy się jak to się stanie...
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35719
Stary 05.10.2010, 13:50
SEQ - może nam wpaść darmowe 1,5 miliona euro to mało ?!
na wszystkich graczy z letniego okienka nie wydaliśmy tyle, a było ich aż 8

ps. Edin Dżeko przymierzany kiedyś do Wisły ( okazał się za drogi ) przechodzi za 30 milionów euro do Juve ..
ciekawe jakby jego kariera się potoczyła gdybyśmy się wtedy skusili
Odpowiedz cytując
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35720
Stary 05.10.2010, 14:19
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

wg. onetu 1 mln funtów, czyli 4,5 mln zł. więc realistycznie z 4 mln może by wpadło.
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując
neq.
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków, N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35721
Stary 05.10.2010, 14:20
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
SEQ - może nam wpaść darmowe 1,5 miliona euro to mało ?!
na wszystkich graczy z letniego okienka nie wydaliśmy tyle, a było ich aż 8

ps. Edin Dżeko przymierzany kiedyś do Wisły ( okazał się za drogi ) przechodzi za 30 milionów euro do Juve ..
ciekawe jakby jego kariera się potoczyła gdybyśmy się wtedy skusili
pewnie grałby jak Brozinhio
a co do Uche to już tyle kasy mieliśmy za niego dostać, że lepiej z przymróżeniem oka panowie i panoe
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując
tkwm
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35722
Stary 05.10.2010, 14:26
a kiedy byliśmy zaintereswoani Dżeko bo nie wiem?
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35723
Stary 05.10.2010, 14:27
Oj to się Boguś ucieszy za te dodatkowe 4 miliony, oj ucieszy. Moglibyśmy mieć w to miejsce dwóch przyzwoitych grajków albo jedno poważne wzmocnienie zimą, ale gdzie tam! Czekamy do zimy, wtedy okaże się, gdzie jest zarząd i jaki jest stosunek Cupiała do klubu. I dobrze, że nie jesteśmy w czołówce w tabeli, bo wtedy nie byłoby nadziei na żadne wzmocnienia. Jak skończymy na 7, 6 miejscu, to być może mocarstwowe plany Szefa zostaną podrażnione i wyłoży kasę; wierzę w zdolności Staszka i w to, że za 2 miliony euro można sprowadzić przynajmniej 4 grajków, którzy będą podporą klubu na kolejne lata (przykład - Wilk, widać że będzie z niego pożytek, a kosztował 400 tysięcy).
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35724
Stary 05.10.2010, 15:12
tkwm napisał(a):Wyświetl post
a kiedy byliśmy zaintereswoani Dżeko bo nie wiem?
dźeko byliśmy zainteresowani jak penetrowali rynek czeski, przed transferem Jirsaka jeszcze chyba ..

jeszcze Feninem bodajrze byliśmy zainteresowani ( teraz Einstracht, interesuje się nim Bologne )

za dżeko zażyczyli sobie okrągłe 3 miliony euro , szkoda
Odpowiedz cytując
tkwm
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35725
Stary 05.10.2010, 15:18
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
dźeko byliśmy zainteresowani jak penetrowali rynek czeski, przed transferem Jirsaka jeszcze chyba ..

jeszcze Feninem bodajrze byliśmy zainteresowani ( teraz Einstracht, interesuje się nim Bologne )

za dżeko zażyczyli sobie okrągłe 3 miliony euro , szkoda
Tylko ze jakby zarząd nie skąpił kasy to dzisiaj byśmy na nim zarobili z 10 mln euro bo pewno już by z rok temu odszedł
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35726
Stary 05.10.2010, 15:55. Pawełek ma ofertę z zagranicy
Na futbolnews coś tam piszą o tym.Gwoli ścisłości kończy mu się kontrakt za 2 misiace
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35727
Stary 05.10.2010, 16:00
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
dźeko byliśmy zainteresowani jak penetrowali rynek czeski, przed transferem Jirsaka jeszcze chyba ..

jeszcze Feninem bodajrze byliśmy zainteresowani ( teraz Einstracht, interesuje się nim Bologne )

za dżeko zażyczyli sobie okrągłe 3 miliony euro , szkoda
w 2000 roku ówczesny drugi trener Wisły Waldemar Fornalik oglądał w Ostravie 18 letniego wtedy Milana Barosa w kontekście transferu do Wisełki , jednak cena też była bardzo wysoka i odpuściliśmy.Rok później Baros trafił do Liverpoolu za 7 mln € i tyle go widziliśmy
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.10.2010 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35728
Stary 05.10.2010, 19:11
Mogłaby ta kwota nam ustawić okno transferowe. Ale już tyle razy się o tym pisało, że Uchu gdzieś tam idzie, że trochę straciłem nadzieję.
..
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35729
Stary 05.10.2010, 19:50
O transferze Uche pisze sie juz od kilku okienek. Narazie jeszcze nie odszedl wiec nie ma co sobie robic nadziei. Poza tym w miedzyczasie Nigeryjczyk podpisal nowy kontrakt z Almeria. Teoretycznie umowa obowiazuje dalej, ale ja sie nie bardzo na te pieniadze nastawiam. Napewno Almeria nie pusci ich lekka reka.

tkwm napisał(a):
Tylko ze jakby zarząd nie skąpił kasy to dzisiaj byśmy na nim zarobili z 10 mln euro bo pewno już by z rok temu odszedł
Taa, zobaczyli bysmy jak zawodnik odchodzi z polskiej ligi za 10 mln euro. W marzeniach chyba. Duuuuuzo wody w Wisle uplynie zanim bedziemy takie interesy ubijac. Temat Dzeko w w Wisle to taka fantastyka, ze nawet niesmaczne jest wspominac tego pilkarza w tym temacie.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35730
Stary 06.10.2010, 14:52
prawie 2 metry(195 cm) ma ten pozyskany z Młodej Ekstraklasy Polonii Warszawa Jacek Pawłowski.W Ekstraklasie rozegrał 2 mecze w sezonie 2008-09.KSP ma Sobiecha,Smolarka i Gołębiewskiego to dla Pawłowskiego miejsca zabrakło.U Nas mniejsza konkurencja w ataku wiec mam nadzieje że chłopak sie przebije i udowodni że ma talent
http://www.ksppolonia.pl/web/index.php?typ=news&id=3473
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.10.2010 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.