The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
juniordiaz
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.10.2008, 11:11
Kto znany kibicuje Wiśle
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.09.2010 o godz. 09:11.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.10.2008, 16:25
a macie jakieś informacje nt. preferencji kibicowskich panów Andrzeja Sołtysika i Bogdana Rymanowskiego? w DDTVN, po rewanżu z Tottenhamem, powiedział Sołtysik że się spotkali w czwartek w Krakowie na meczu, "niestety przegranym remisie"...
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.10.2008, 16:28
Andrzej Sołtysik jest za Wisłą ,mój kumpel mi mówil ,że go nie raz widział na A ,Rymanowski to nie wiem za kim
Odpowiedz cytując
Dżołkmen
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.10.2008, 16:35
Rymanowskiego widziałem z synem na Barcelonie na D1.
WISŁA ZŁOTY WIEK
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.10.2008, 16:37
Pamiętam jak graliśmy z Legią w Wawie jeszcze za Petrescu. Sołtysik wcześniej tego dnia w "Dzień Dobry TVN" mówił, że kibicuje Wiśle.

Nowicki jest kibicem Wisły
Ś.P. Marek Grechuta też Wisełce kibicował.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.10.2008, 19:41
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak graliśmy z Legią w Wawie jeszcze za Petrescu. Sołtysik wcześniej tego dnia w "Dzień Dobry TVN" mówił, że kibicuje Wiśle.

Nowicki jest kibicem Wisły
Ś.P. Marek Grechuta też Wisełce kibicował.
Sołtysika nawet w Dymie w szalu widziałem. I to z odpowiednim herbem

Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.10.2008, 19:48
Cytat:
Andrzej Sołtysik jest za Wisłą ,mój kumpel mi mówil ,że go nie raz widział na A ,Rymanowski to nie wiem za kim
Bankowo, moja koleżanka ma karnet koło niego

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
Latin
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.10.2008, 00:11
A tak w temacie to do Rada Przyjaciół Wisły Kraków należą:

Zbigniew Preissner – kompozytor
Andrzej Sikorowski – muzyk, artysta zespołu Pod Budą
Jerzy Fedorowicz – aktor, poseł R.P.
Leszek Piskorz – aktor
ks. biskup Józef Guzdek – wikariusz generalny Archidiecezji Krakowskiej
ks. płk. Tadeusz Skrzyniarz – kapelan wojskowy
ks. inf. Bronisław Fidelus – archiprezbiter Bazyliki Mariackiej
prof. Andrzej Gaberle – kierownik Katedry Kryminologii Wydziału Prawa UJ
prof. Jacek J. Pietrzyk – dyrektor Polsko - Amerykańskiego Instytutu Pediatrii Collegium Medicum UJ
dr hab. Piotr Podolec – z-ca kierownika Kliniki Chorób Serca i Naczyń Collegium Medicum UJ
prof. Jerzy Sadowski – kierownik Kliniki Chirurgii Serca i Transplantologii Collegium Medicum UJ
gen. broni Mieczysław Bieniek – dowódca II Korpusu Zmechanizowanego WP
prof. Józef Lipiec – przewodniczący Małopolskiej Rady Olimpijskiej
Tadeusz Czerwiński – przewodniczący Wydziału Zagranicznego PZPN, były prezes zarządu Wisła Kraków SSA
Jerzy Adamik – były Wojewoda Małopolski
Witold Śmiałek – Wicemarszałek Małopolski
Bogusław Nowak – dyrektor Oddziału TVP S.A. w Krakowie
Jerzy Meysztowicz - przedsiębiorca
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.09.2010 o godz. 09:02.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.10.2008, 10:58
Na pewno Wisle kibicuje tez Maciek Iwanski - komentator TVP. Swoja droga obecnie chyba najlepszy polski komentator.
Odpowiedz cytując
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.10.2008, 11:42
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Na pewno Wisle kibicuje tez Maciek Iwanski - komentator TVP. Swoja droga obecnie chyba najlepszy polski komentator.
A myślałem, że Legii, bo zawsze strasznie się jara podczas komentowania spotkań z ich udziałem. A co do tego czy najlepszy to można się spierać
Odpowiedz cytując
Malvivente
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2008, 13:22
Ciekaw jestem, czy choć jeden z nich był na jakimś wyjeździe.
Jeśli nie, to ja bym ich nazwał 'sympatykami', a nie KIBICAMI..
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.10.2008, 14:08
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem, czy choć jeden z nich był na jakimś wyjeździe.
Jeśli nie, to ja bym ich nazwał 'sympatykami', a nie KIBICAMI..


))))))))))))))
Dlaczego ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 26.09.2010, 21:52
A czy ktoś wie kibicem jakiego klubu jest Andrzej Grabowski?
Odpowiedz cytując
farciarz
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.09.2010, 21:57
Endriu Grabowski nie interesuje się wogóle piłką nożną, tak ostatnio powiedział u Kuby Wojewódzkiego
Odpowiedz cytując
jcts
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.09.2010, 22:32
z komentatorów to co do Iwańskiego to mam spore wątpliwości, ale za to Rafał Patyra jest kibicem Wisły podobno.
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków

"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
Odpowiedz cytując
KaRaSTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.09.2010, 22:46
Titto napisał(a):Wyświetl post
A czy ktoś wie kibicem jakiego klubu jest Andrzej Grabowski?
Gdzieś tak rok temu w jakims kabarecie na Polsacie zapytany przez Jerzego Kryszaka odpowiedział ze jest za Cracovia.
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 27.09.2010, 12:15
Tomasz Schimcheiner na pewno za Wisłą i Bogdan Rymanowski (ten co Fakty prowadzi(ł))
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.09.2010, 13:17
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Tomasz Schimcheiner na pewno za Wisłą i Bogdan Rymanowski (ten co Fakty prowadzi(ł))
Schimcheiner był konferansjerem przed meczem z Koroną. Tak się własnie zastanawiałem kto to był
Odpowiedz cytując
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.09.2010, 14:42
Marcin Daniec również Wiślak
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.02.2011, 16:57
A czy to prawda, że Wojewódzki kibicuje Wiśle?
Odpowiedz cytując
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.02.2011, 17:12
Chyba nie bardzo
Odpowiedz cytując
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 04.02.2011, 17:16
KaRaSTSW napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś tak rok temu w jakims kabarecie na Polsacie zapytany przez Jerzego Kryszaka odpowiedział ze jest za Cracovia.
Grabowski nie interesuje się w ogóle zadną dyscypliną sportu,i odniósł się do tego właśnie w kontekscie kibicowania ktorejś z krakowskiech drużyn,powiedział,że żadnej nie kibicuje,w programie Kuby Wojewódzkiego zresztą,można sobie oglądnąć na YouTube
Odpowiedz cytując
samsung_08
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 04.02.2011, 18:22
Odnośnie rymanowskiego, to powiedział kiedyś że wkurza go to najbardziej, że po przeprowadzce do stolicy jego syn jest za Legią a on za Wisłą. Przed robotą dla ITI był w RMFie
Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 04.02.2011, 22:43
Jak już górnik odkopał temat to może przy okazji czyta to ktoś od strony wisla-multi przejrzy na oczy i wyedytuje jak trzeba tamtejszą strone o znanych kibicach bo pedała biedronia to chyba nikt nie kojarzy ze stadionu Wisły, a jeśli nawet( w co wątpie )to czy tak naprawdę jest to ktoś kto powinien tam być?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
Suchman
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 04.02.2011, 22:54
Ewa Wachowicz - Miss Polonia 1992, III wicemiss konkursu Miss Świata, Miss Świata Studentek (World Miss University) 1993
Odpowiedz cytując
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 04.02.2011, 22:54
Sołtysik z TVN (ex-RMF) też, bo prowadził dawniej Multikino w koszulce Wisły.
Ale czy mu się coś w głowie od tamtego czasu nie poprzestawiało to nie wiem.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 04.02.2011, 23:18
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Jak już górnik odkopał temat to może przy okazji czyta to ktoś od strony wisla-multi przejrzy na oczy i wyedytuje jak trzeba tamtejszą strone o znanych kibicach bo pedała biedronia to chyba nikt nie kojarzy ze stadionu Wisły, a jeśli nawet( w co wątpie )to czy tak naprawdę jest to ktoś kto powinien tam być?
Ktoś inteligenty z wyżej wymienionej strony uznał kilku ludzi ubranych w ciuchy Conversa za kibiców Wisły (Wojewódzki czy ten pedał).
the end
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.02.2011, 23:19
Jan Nowicki i Andrzej Mleczko też są za Wisłą.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 05.02.2011, 00:47
Donson napisał(a):Wyświetl post
Sołtysik z TVN (ex-RMF) też, bo prowadził dawniej Multikino w koszulce Wisły.
Ale czy mu się coś w głowie od tamtego czasu nie poprzestawiało to nie wiem.
Sołtysik bywa na meczach Wisły, także nic mu się nie "poprzestawiało".
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 09.02.2011, 15:19
Andrzej Seremet - prokurator generalny (to sie zydki ponapinaja )
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:54.