
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
po prostu im zaginął
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Dzisiaj bardzo dobrze Cikos gral... beznadziejny Pawelek(i nie chodzi o czerwona) mam nadzieje ze nie przedluza kontraktu z tym dziadem...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
z taka obrona to mistrza nie bedzie niech oni zalatwia kogos jak najpredzej,a najlepiej w obronie to dzisiaj zagral ofensywny pomocnik Paljic
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
Kolejny z kolei mecz który pokazuje, że bez obrony nie da się wygrać meczu. Basałajowi dziękujemy transferów
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
|
Ja wogole nierozumiem jak mogla zrodzic sie taka chora wizja aby wyprzedac obronców zostawiajac 2 kompletnie ziielonych jak na polskie warunki gry -Bunoze i Cikosa .Zastanaiwam sie czyja to byla wizja ,bo w normalnym klubie takie zdarzenie nie mial by miejsca.Nieprzypominam soebie zebym kiedyskolwiek slyszal zeby ktorys klub majac duze cele pozbywal sie calej obrony.
jak sie dzis widzalo co sie dzialo z tylu i jak Grosicki wkrecal ich w ziemie to chialo az sie wyc ,i chwycic za jaja tego co tak roz***al nam obrone. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Ten mecz pokazał, że mamy dobrego lewego obrońcę, także ten jeden problem mniej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
|
|
|
Member
Od: 02.2006
Offline |
|
Gra Wisly wygladala jako tako. mogla sie podobac gra po ziemii, ale niestety nic z tego nie wynikalo. brak klasowych zawodnikow daje o sobie znac:( |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Podsumowanie okienka wygląda tak:
- odeszło 13 graczy Pablo Álvarez (Reggina Calcio) - koniec wypożyczenia » Issa Ba (?) - koniec kontraktu » Georgi Christow (Lewski Sofia) - koniec wypożyczenia » Júnior Díaz (Club Brugge KV) - transfer » Konrad Gołoś (zakończył karierę) - koniec kontraktu » Marcelo Antônio Guedes Filho (PSV Eidhoven) - transfer » Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü) - transfer » Sebastian Janik (Puszcza Niepołomice) - wypożyczenie » Łukasz Jarosiński (Górnik Polkowice) - roczne wypożyczenie » Mariusz Jop (Górnik Zabrze) - koniec kontraktu » Marcin Juszczyk (Polonia Bytom) - koniec kontraktu » Krzysztof Mączyński (Łódzki Klub Sportowy) - roczne wypożyczenie » Peter Šinglár (-) - rozwiązany kontrakt - przyszło 10 piłkarzy Nourdin Boukhari (Kasımpaşa SK) - roczne wypożyczenie » Gordan Bunoza (NK Karlovac) - 4-letni kontrakt » Osman Danilo Chávez Güity (CD Platense Puerto Cortés) - roczny kontrakt » Erik Čikoš (MFK Petržalka) - roczne wypożyczenie z opcją wykupu » Milan Jovanić (FK Spartak Zlatibor Voda) - 5-letni kontrakt » Mateusz Kowalski (Piast Gliwice) - powrót z wypożyczenia » Dragan Paljić (1.FC Kaiserslautern) - 2-letni kontrakt » Andrés Lorenzo Ríos (Club Atlético River Plate Buenos Aires) - roczne wypożyczenie z opcją wykupu » Cezary Wilk (Korona Kielce) - 4-letni kontrakt » Maciej Żurawski (Omonia Nikozja) - roczny kontrakt |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
To Ty się ogarnij,Cikosz dzis uratował nam dupe kilka razy.Bunoza raz,Pawełek,On sie normalnie cofa w rozwoju(piłkarskim)...
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
|
|
Szkoda Pawełka, niestety dla niego uważam, że bez dużego ryzyka powinno dać się szansę Filipowi Kurto. Wszedł z plastrem na głowie - zachował spokój, chwyt miał pewny - jakoś ulżyło mi, że on jest między słupkami, mimo, że graliśmy w 10 na 11.
Co do nowego lewego obrońcy, to bym zbytnio się nie podniecał. Dragan mógł spiąć się na jeden mecz, ale w dłuższej perspektywie mogą wyjść jego braki do grania na tej pozycji. Generalnie gra wyglądała lepiej. Myślę, że Sobol powinien troszkę odpocząć na rzecz Wilka. Potrzebne nam są transfery na lewą obronę - to jest konieczność. Tyle, że z lewymi obrońcami na rynku nie jest za dobrze - to jest towar poszukiwany. Na prawą stronę mamy Cikosa - nie wiem co od niego chcecie - chłopak gra naprawdę solidnie. Burliga jeżeli podejmie z nim walkę, to będziemy mieli ciekawą rywalizację na prawej obronie. W przerwie zimowej trzeba będzie podjąć kilka męskich decyzji - lista : Jirsak, Łobo, czy nawet Garguła. Trzeba podziękować za pieniądze, które mają zapisane w kontraktach możemy ściągnąć 2-3 piłkarzy z przeżywającej kryzys finansowy ligi holenderskiej lub belgijskiej. Po takim trzęsieniu ziemi jakie przeszła nasza szatnia to i tak jest nieźle, budujemy całkiem nowy zespół. Trzeba po prostu wywalić kolejne niepasujące elementy i w przerwie zimowej dokończyć budowanie zespołu. Jestem optymistą - będzie dobrze!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Wczoraj nie dzis
![]()
"Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny" - Arkadiusz Głowacki
"Na jednej z konferencji po zakończeniu przygody z reprezentacją mówiłem, że chciałbym zostać w Wiśle nawet do 40. roku życia...Jeżeli zależałoby to tylko ode mnie, to chciałbym zostać" - Radosław Sobolewski." "Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub." - Bogusław Cupiał |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
|
|
Kirm jak dla mnie zasługuje na 1 skład tylko wtedy ktoś musiałby siedzieć- dla mnie powinien to być Żurawski, ale jego Maaskant nie posadzi.
Dla mnie Boguski to jedynie jako zmiennik Brozka się nadaje. Mamy druzyne bardzo ofensywna i na kilku pozycjach rywalizacja jest ciekawa. Na skrzydlach dobrze sie prezentuja O 4 miejsca w pomocy rywalizuja Paljic Malecki Kirm Zurawski Boukhari Rios- szczerze uwazam ze kazdy z nich spokojnie nadaje sie do pierwszej 11. Oczywiscie zimą jak dla mnie: 2 stoperów do pierwszego składu+ boczny obrońca mogący grać na prawej i lewej stronie+ def.pomocnik za Sobola+ bramkostrzelny napastnik+ ew. bramkarz chyba że Kurto jako 2. Pozegnac wypadaloby Gargułę, Łobodzińskiego, Kowalskiego, Pawełka, Jirsaka i wypożyczyć Boguskiego. Przy tej taktyce co prezentuje Robert obecnie to 5 defensywnych zawodnikow musi byc klasa europejska. Nie mamy żadnego (Sobol juz prawie emeryt).Zimą powinniśmy powalczyć o wykupienie na stałe Riosa. Uważam, że cena 500tys Euro byłaby odpowiednia, oby tak samo uważali w River... Latem cena napewno będzie wysoka bo pojawią się inni chętni...
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 11.09.2010 o godz. 10:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
|
|
Klauzula za Riosa jest podobno 1,3 euro,więc raczej szans na jego wykupienie nie ma
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
|
|
Ty i Tobie podobni oczywiście najlepiej o tym wiedzą. Dziwne jest że niektórzy już piszą o odejściach m.in. Chaveza ,Riosa ,itp. Przecież oni dopiero co przyszli, niech najpierw pokażą co potrafią. Oczywiście jest możliwość że oni odejdą ale też jest możliwe że zostaną w Wiśle na ładnych parę lat, nikt tego teraz nie wiem więc nie ma sensu pisanie że ten odejdzie za pół roku a ten za rok. Pożyjemy zobaczymy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
Kilka lat temu Celtic Glasgow, kiedy przechodził tam Żurawski, wymieniał całą linię obrony. Efekt: 0-5 w eliminacjach LM z Artmedią i komentarze na forum Celtów o drewniakach w obronie, o durnej polityce klubu... Po kilku tygodniach czy miesiącach obrona Celtów już funkcjonowała i w nastepnym sezonie Celtic z powodzeniem grał w LM |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
|
|
Oby tak bylo i w Wisle. ale czemu Chavez nie gra? spodziewalem se ze bedzie on dobrym wzmocnienie
|
|
|
|
Member
Od: 02.2006
Offline |
|
jedyne pluisy tego meczu to Rios, choc poza utrzymaniem pilki nic nie zrobil ale to wina raczej partnerow. i o dziwo Boguski zaczal grac lepiej, niewiele lepiej ale lepiej. i jeszcze Bunoza. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
|
|
Ba w Rumunii:
http://www.90minut.pl/news/134/news1...w-Rumunii.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|