The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.09.2010, 07:13
Nadal nie jestem w stanie zrozumieć, jak można być tak krótkowzrocznym (mówię tu o Basałaju i spółce) i przystąpić do sezonu z taką obroną. Jedynym pocieszeniem jest fakt, iż w....... w pucharach zaowocował zatrudnieniem świetnego fachowca, jakim jest bez wątpienia Maaskant.

Śmiem twierdzić, że obrona nawet o klasę słabsza niż przed rokiem i tak dałaby nam mistrzostwo. Niestety na chwilę obecną nasi defensorzy, to pod względem jakości 10 - 12 formacja w lidze. Do tego dochodzi dramatyczny Sobolewski i mało biegający Żurawski. Pomimo tego wszystkiego niewiele brakło, aby z obecnymi liderem ligi zremisować lub nawet wygrać. To świadczy o poziomie ligi, ale także o potencjale, który drzemie w zawodnikach.

W meczu z Jagą najlepsi na boisku byli ci, na których najmniej liczyliśmy, czyli Wilk i Paljic. Nie rozumiem zmiany Czarka, który biegał za dwóch, gdyż najbardziej do zdjęcia nadawał się Sobolewski. Rios prezentuje się świetnie technicznie, znakomicie gra tyłem do bramki, ale jest niezbyt szybkim zawodnikiem. Z tym, że gdyby miał dynamit w nogach, to grałby w dobrym klubie ligi hiszpańskiej. Cieszy powrót starego, dobrego Brożka. Miejmy nadzieję, że w każdym meczy będzie się prezentował podobnie. Kirm był chaotyczny, co drugie zagranie psuł, ale miał dwa genialne podanie, z których mogły paść bramki. Niemniej jednak liczę, iż wreszcie zobaczę Andraża w środku pola obok Wilka. Małecki nie pasuje do filozofii futbolu polegającego na szybkiej wymianie podań. On po prostu gra jak chłopak z podwórka. Jest w tym świetny, ale nijak to się ma do poważnej gry w piłkę.

Przed Maaskantem ciężki orzech do zgryzienia, gdyż najsłabszymi ogniwami drużyny są piłkarze najbardziej doświadczeni - starszyzna drużyny. Mam tu na myśli Sobola, Żurawia i Clebera. Posadzenie ich na ławie może spowodować kwasy w szatni. Nie wiadomo jak ten problem rozwiązać, gdyż są to ważni zawodnicy pod względem mentalnym.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:50.