
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#11
|
|
Niestety, polityka pana Basalaja doprowadzila do rozbicia druzyny. Mowilem, ze to pierwszy przypadek an swiecie, gdzie w jednym okienkut rozmontowuje sie cala obrone. Sprzedano 2 filary(Marcelo i Glowacki) i 1 solidnego pilkarza(Alvareza)...w zamian wiadomo kto przyszedl. Myslalem, ze dojdzie do kompromitacji w IV rundzie, ale jak widac pomylilem sie, bo przyszla ona wczesniej. Dobrze, ze w naszej lidze nie ma druzyn poziomem zblizonych do Azerow
|
|
|

|
||||||
|
|