bonawentura napisał(a):

|
Wisła jak narazie też nic nie pokazała.
|
Pokazała jak sie powinno grac ze słabszymi druzynami.
bonawentura napisał(a):

|
Dopiero mecz z Azerami pokaże nam, w którym miejscu jesteśmy.
|
Zespoły maja coraz lepsze ale to nie sa jakimis mocarzami by ich sie obawiac bo jak mamy nie wygrywac z takimi przeciwnikami to po co sie w ogole pchac do europejskich pucharow. Dopiero w fazie grupowej mozna mowic (nie wazne jakiego mamy przeciwnika) o poziomach druzyn ligi takiej lub takiej. Podejsc tylko do meczu z szacunkiem do przeciwnika i robic swojego. A wiara i doping kibicow to kolejny bodziec dla pilkarzy do zaprezentowania wszystkich swoich umiejetnosci i wyeliminowania swojego przeciwnika.