jason wiślak napisał(a):

Nie ma nawet o czym mówić, wychodzimy i wygrywamy z tym Karabachem. Co to za drużyna...
Ja rozumiem przed czwartą rundą można mieć obawy bo tam są świetne zespoły, chociaż i tak powinno być bojowe nastawienie. A z tym Karabachem to spokojnie rozstrzygnąć dwumecz u siebie, żeby nie było niepotrzebnych nerwów przed wyjazdem.
|
dokładnie, Bojowe nastawienie i chęć do walki zawsze była mocną stroną wisły(choćby mecze z Panathinaikosem, Barceloną, Lazio)Więc jeśli chłopcy wezmą sobie to do serca, to może być ciekawie
