
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#11
|
|
ale nie za zimny
![]() Z tego co czytałem zimny prysznic tylko pogarsza sprawę - organizm myśli że jest gwałtowne ochłodzenie i zamiast oziębiać zaczyna ogrzewać... Wychodzisz spod prysznica i od razu znów jesteś mokry... Ponoć najlepiej żeby woda była letnia. A co do wody to niby oczywiste ale naprawdę trzeba pić... nawet jak się zdaje, że się nie chce. Dziś na moich oczach młoda dziewczyna zasłabła w tramwaju. Masakra... Dobrze, że chociaż studenci wyjechali i na basenach nie ma takich tłumów ![]() |
|
|