The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Faitmen
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#841
Stary 30.06.2010, 13:17
do X LO okolo 140 pkt.... do kazdej klasy mniej wiecej 140...
Odpowiedz cytując
PawełABG
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 30.06.2010, 13:19
Ja do VII się dostałem a punktów 149 a nie byłem ostatni
"Taka już nasza polska natura. Byle raz na koń siąść. Niemiec, Francuz, Angielczyk albo smagły Hiszpan od razu do oczu skoczy, a Polak pacjencję wrodzoną mając siła zniesie, długo się choćby takiemu Szwedzi- nie szarpać pozwoli, ale gdy się miara przebierze, jak huknie w pysk, to ci się taki Szwedzina trzy razy nogami nakryje... Bo fantazja jeszcze jest, a póki fantazja nie zginie, póty i Rzeczpospolita trwać będzie." - Pan Zagłoba BronoWice !!
Odpowiedz cytując
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#843
Stary 30.06.2010, 15:58
Idzie ktos do tech. mechanicznego 17?...
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując
jaitylkoja
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#844
Stary 30.06.2010, 16:24
Do VII około 145-148 do wszystkich, a do uniwersyteckiej okolo 157 Ktoś prócz mnie idzie?
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..


Odpowiedz cytując
Dymol961
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#845
Stary 30.06.2010, 17:09
Cinek1906 napisał(a):Wyświetl post
Idzie ktos do tech. mechanicznego 17?...

Mój kumpel tam idzie
Odpowiedz cytując
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#846
Stary 30.06.2010, 20:22
jaitylkoja napisał(a):Wyświetl post
Do VII około 145-148 do wszystkich, a do uniwersyteckiej okolo 157 Ktoś prócz mnie idzie?
tylko do humana (klasa B) było 145, reszta co najmniej 148. zabrakło mi 3 ptk. wrrr... ale z drugiej rekrutacji może się uda.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując
PawełABG
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#847
Stary 30.06.2010, 21:14
taa a klasa B prawdopodobnie liczyć będzie 40 osób narazie tyle jest przyjetych na 32 miejsca.
"Taka już nasza polska natura. Byle raz na koń siąść. Niemiec, Francuz, Angielczyk albo smagły Hiszpan od razu do oczu skoczy, a Polak pacjencję wrodzoną mając siła zniesie, długo się choćby takiemu Szwedzi- nie szarpać pozwoli, ale gdy się miara przebierze, jak huknie w pysk, to ci się taki Szwedzina trzy razy nogami nakryje... Bo fantazja jeszcze jest, a póki fantazja nie zginie, póty i Rzeczpospolita trwać będzie." - Pan Zagłoba BronoWice !!
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#848
Stary 30.06.2010, 21:35
Wie ktoś jaki był próg do II ? Bo miałem 161 i mi brakło ;/
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#849
Stary 30.06.2010, 21:37
Faitmen napisał(a):Wyświetl post
do X LO okolo 140 pkt.... do kazdej klasy mniej wiecej 140...
To widze, że nic się nie zmienia, jak 4 lata temu tam szedłem to też tak mniej więcej było, choć do ścisłych przeważnie wymagali pare punktów więcej.
Odpowiedz cytując
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#850
Stary 01.07.2010, 08:15
Z tego co widziałem to próg do ZSE1 na Kapucyńskiej wynosił coś ponad 70 pkt. Jak ja 3 lata temu składałem papiery, to próg wynosił ponad 100 pkt. Strasznie się poziom obniża.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 01.07.2010, 12:36
Nie wiecie jak mogę jeszcze próbować do VII się dostać gdy już się dostałem do X? Jest jakaś możliwość?
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#852
Stary 01.07.2010, 13:25
Chyba w drugiej rekrutacji.
Odpowiedz cytując
Kodipar1906
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#853
Stary 01.07.2010, 14:28
Nie nie , złożyłeś papiery do X ? Jeśli nie to możesz podejść do VII , i zapytać się czy ktoś czasem nie zrezygnował z miejsca w takowej VII. Jak ktoś zwolnił to będziesz musiał zapytać ludzi którzy tam rekutują czy jest możliwość dostania się do szkoły z taka ilością pkt.
Odpowiedz cytując
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 01.07.2010, 15:27
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Chyba w drugiej rekrutacji.


Odpisz na priva , bardzo Cię proszę.



Zeby nie bylo offtopa, to wszyscy do liceum idziecie?;>
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując
chemik85
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#855
Stary 01.07.2010, 15:50
Kurde,nie dostałem się do VII mając 149pkt...
Odpowiedz cytując
Dymol961
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#856
Stary 01.07.2010, 15:52
Cinek1906 napisał(a):Wyświetl post
Zeby nie bylo offtopa, to wszyscy do liceum idziecie?;>

Ja Technikum na Loretańskiej.... Ktoś może tam się dostał z was
Odpowiedz cytując
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#857
Stary 01.07.2010, 16:34
Kodipar1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie nie , złożyłeś papiery do X ? Jeśli nie to możesz podejść do VII , i zapytać się czy ktoś czasem nie zrezygnował z miejsca w takowej VII. Jak ktoś zwolnił to będziesz musiał zapytać ludzi którzy tam rekutują czy jest możliwość dostania się do szkoły z taka ilością pkt.
No właśnie złożyłem i jestem przyjęty ale tak mi babka doradzała na początku żebym tam złożył a później nie wiem jak ale da się też jakoś.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#858
Stary 01.07.2010, 16:40
Jakbyś nie zaniósł świadectw, wyników egzaminu itp. do X to byś mógł spróbować szczęścia w drugiej rekrutacji
Odpowiedz cytując
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 01.07.2010, 16:44
No ale babka tak proponowała a bałem się że zostanę na lodzie ale wg. nie powinno mieć dużego znaczenie czy ktoś nie ma szkoły i chce się dostać czy ma i chce zmienić.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#860
Stary 01.07.2010, 17:09
Papiery zawsze możesz zabrać(wiem to z własnego doświadczenia). Śledź na Omikronie jak piszą jak się zmieniają miejsca jak widzisz że są wolne to idziesz z podaniem o przyjecie iloscią punktów i oni Ci powiedzą czy Cię przyjmą czy nie. Wtedy oni proszą dokumenty miejsce Ci zaklepią, a dokumenty im w godzinę doniesiesz.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując
BigosBrW
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#861
Stary 01.07.2010, 19:33
DO ZSŁ na kierunek technik telekomunikacji ktoś sie dostał
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#862
Stary 01.07.2010, 19:57
Trójka, trójka. Ktoś się dostał ? Ktoś już chodzi ?
Odpowiedz cytując
zuko1234
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#863
Stary 01.07.2010, 20:19
BigosBrW napisał(a):Wyświetl post
DO ZSŁ na kierunek technik telekomunikacji ktoś sie dostał
Ja sie dostałem do Informatyka widzę że będziemy razem do szkoły chodzili
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Dymol961
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 01.07.2010, 20:23
zuko1234 napisał(a):Wyświetl post
Ja sie dostałem do Informatyka widzę że będziemy razem do szkoły chodzili

Nie wiesz ile miał pkt ostatni przyjęty na liście w ZSŁ bo ciekawy jestem czy bym się załapał i porównałbym z ZSE bo w sumie te 2 szkoły to najlepsze informatyczne w mieście
Odpowiedz cytując
zuko1234
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 01.07.2010, 20:26
ostatni miał 102pkt do informatyka ale są w tym roku 4 klasy informatyczne ja byłem 51 na 124 na liście miałem 137pkt :d
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez zuko1234 : 01.07.2010 o godz. 20:27.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Dymol961
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#866
Stary 01.07.2010, 20:30
e to bym się załapał miałem 116 pkt i byłem 30 na 71 , ale lepszy dojazd mam na ZSE... czas pokaże czy to był dobry wybór
Odpowiedz cytując
zuko1234
Senior Member
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#867
Stary 01.07.2010, 20:44
trzeba było się do internatu walnąć jak ja jest na terenie szkoły
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#868
Stary 02.07.2010, 20:07
Mam pytanie, jest taka opcja , że jak złożyłem papiery a chce zmienić szkołe to z tej szkoły pierwszzej mogą mi nie wydać potrzebnych papierów?


(wiem , że masło maślane ale.. ale do zrozumienia


PS. ktos na kamienskiego idzie? do zespolu szkol elektrycznych?^
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#869
Stary 02.07.2010, 20:36
muszą Ci wydać, bo to twoje dokumenty. i lepiej by było żebyś przyszedł z rodzicami, bo w sumie to jesteś niepełnoletni, więc mogą mieć wąty...
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując
PawełABG
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 03.07.2010, 18:41
Ktoś do VII jeszcze idziejak cos to pw.
"Taka już nasza polska natura. Byle raz na koń siąść. Niemiec, Francuz, Angielczyk albo smagły Hiszpan od razu do oczu skoczy, a Polak pacjencję wrodzoną mając siła zniesie, długo się choćby takiemu Szwedzi- nie szarpać pozwoli, ale gdy się miara przebierze, jak huknie w pysk, to ci się taki Szwedzina trzy razy nogami nakryje... Bo fantazja jeszcze jest, a póki fantazja nie zginie, póty i Rzeczpospolita trwać będzie." - Pan Zagłoba BronoWice !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45.