
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#841
|
|
do X LO okolo 140 pkt.... do kazdej klasy mniej wiecej 140...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#842
|
|
Ja do VII się dostałem a punktów 149 a nie byłem ostatni
![]() ![]()
"Taka już nasza polska natura. Byle raz na koń siąść. Niemiec, Francuz, Angielczyk albo smagły Hiszpan od razu do oczu skoczy, a Polak pacjencję wrodzoną mając siła zniesie, długo się choćby takiemu Szwedzi- nie szarpać pozwoli, ale gdy się miara przebierze, jak huknie w pysk, to ci się taki Szwedzina trzy razy nogami nakryje... Bo fantazja jeszcze jest, a póki fantazja nie zginie, póty i Rzeczpospolita trwać będzie." - Pan Zagłoba BronoWice !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#843
|
|
Idzie ktos do tech. mechanicznego 17?...
![]() FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.' |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: się tu wziąłem?
Offline |
#844
|
|
Do VII około 145-148 do wszystkich, a do uniwersyteckiej okolo 157
Ktoś prócz mnie idzie? ![]() ![]()
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2009
Offline |
#845
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Offline |
#846
|
|
tylko do humana (klasa B) było 145, reszta co najmniej 148. zabrakło mi 3 ptk. wrrr... ale z drugiej rekrutacji może się uda.
![]() Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS. I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#847
|
|
taa a klasa B prawdopodobnie liczyć będzie 40 osób narazie tyle jest przyjetych na 32 miejsca.
![]()
"Taka już nasza polska natura. Byle raz na koń siąść. Niemiec, Francuz, Angielczyk albo smagły Hiszpan od razu do oczu skoczy, a Polak pacjencję wrodzoną mając siła zniesie, długo się choćby takiemu Szwedzi- nie szarpać pozwoli, ale gdy się miara przebierze, jak huknie w pysk, to ci się taki Szwedzina trzy razy nogami nakryje... Bo fantazja jeszcze jest, a póki fantazja nie zginie, póty i Rzeczpospolita trwać będzie." - Pan Zagłoba BronoWice !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#848
|
|
Wie ktoś jaki był próg do II ? Bo miałem 161 i mi brakło ;/
![]()
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#849
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: SKMK
Offline |
#850
|
|
Z tego co widziałem to próg do ZSE1 na Kapucyńskiej wynosił coś ponad 70 pkt. Jak ja 3 lata temu składałem papiery, to próg wynosił ponad 100 pkt. Strasznie się poziom obniża.
![]()
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#851
|
|
Nie wiecie jak mogę jeszcze próbować do VII się dostać gdy już się dostałem do X? Jest jakaś możliwość?
![]()
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób. Kraków to nasz gród, Wisełko naprzód! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#852
|
|
Chyba w drugiej rekrutacji.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
#853
|
|
Nie nie , złożyłeś papiery do X ? Jeśli nie to możesz podejść do VII , i zapytać się czy ktoś czasem nie zrezygnował z miejsca w takowej VII. Jak ktoś zwolnił to będziesz musiał zapytać ludzi którzy tam rekutują czy jest możliwość dostania się do szkoły z taka ilością pkt.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#854
|
|
Odpisz na priva , bardzo Cię proszę. ![]() Zeby nie bylo offtopa, to wszyscy do liceum idziecie?;> ![]() FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.' |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2010
Offline |
#855
|
|
Kurde,nie dostałem się do VII mając 149pkt...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2009
Offline |
#856
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#857
|
|
No właśnie złożyłem i jestem przyjęty ale tak mi babka doradzała na początku żebym tam złożył a później nie wiem jak ale da się też jakoś.
![]()
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób. Kraków to nasz gród, Wisełko naprzód! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#858
|
|
Jakbyś nie zaniósł świadectw, wyników egzaminu itp. do X to byś mógł spróbować szczęścia w drugiej rekrutacji
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#859
|
|
No ale babka tak proponowała a bałem się że zostanę na lodzie ale wg. nie powinno mieć dużego znaczenie czy ktoś nie ma szkoły i chce się dostać czy ma i chce zmienić.
![]()
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób. Kraków to nasz gród, Wisełko naprzód! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#860
|
|
Papiery zawsze możesz zabrać(wiem to z własnego doświadczenia). Śledź na Omikronie jak piszą jak się zmieniają miejsca jak widzisz że są wolne to idziesz z podaniem o przyjecie iloscią punktów i oni Ci powiedzą czy Cię przyjmą czy nie. Wtedy oni proszą dokumenty miejsce Ci zaklepią, a dokumenty im w godzinę doniesiesz.
![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2010
Offline |
#861
|
|
DO ZSŁ na kierunek technik telekomunikacji ktoś sie dostał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#862
|
|
Trójka, trójka. Ktoś się dostał ? Ktoś już chodzi ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#863
|
|
Ja sie dostałem do Informatyka widzę że będziemy razem do szkoły chodzili
![]() ![]() WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2009
Offline |
#864
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#865
|
|
ostatni miał 102pkt do informatyka ale są w tym roku 4 klasy informatyczne ja byłem 51 na 124 na liście
miałem 137pkt :dPowód: :)
Ostatnio edytowane przez zuko1234 : 01.07.2010 o godz. 20:27.
![]() WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2009
Offline |
#866
|
|
e to bym się załapał miałem 116 pkt i byłem 30 na 71 , ale lepszy dojazd mam na ZSE... czas pokaże czy to był dobry wybór
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#867
|
|
trzeba było się do internatu walnąć jak ja
jest na terenie szkoły ![]() ![]() WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#868
|
|
Mam pytanie, jest taka opcja , że jak złożyłem papiery a chce zmienić szkołe to z tej szkoły pierwszzej mogą mi nie wydać potrzebnych papierów?
(wiem , że masło maślane ale.. ale do zrozumienia ![]() PS. ktos na kamienskiego idzie? do zespolu szkol elektrycznych?^ ![]() FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.' |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Offline |
#869
|
|
muszą Ci wydać, bo to twoje dokumenty. i lepiej by było żebyś przyszedł z rodzicami, bo w sumie to jesteś niepełnoletni, więc mogą mieć wąty...
![]() Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS. I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#870
|
|
Ktoś do VII jeszcze idziejak cos to pw.
![]()
"Taka już nasza polska natura. Byle raz na koń siąść. Niemiec, Francuz, Angielczyk albo smagły Hiszpan od razu do oczu skoczy, a Polak pacjencję wrodzoną mając siła zniesie, długo się choćby takiemu Szwedzi- nie szarpać pozwoli, ale gdy się miara przebierze, jak huknie w pysk, to ci się taki Szwedzina trzy razy nogami nakryje... Bo fantazja jeszcze jest, a póki fantazja nie zginie, póty i Rzeczpospolita trwać będzie." - Pan Zagłoba BronoWice !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|